Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.09.2017., 23:14   #121
Quote:
hypnotic candy kaže: Pogledaj post
Danas sam konačno trčala. Rezultat "samo 5 min" lošiji od zadnjeg pred dva mjeseca. Ma još je dobro kako sam mislila da će biti.


E, da, i izgleda da sam bezveze dramila neki dan, vaga nije prikazivala bas toliku katastrofu koliku sam zamisljala.
eto

Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
ja bi baš rado na 5x5 stronglifts al mi je bed zbog problematičnih koljena*.

jel se može čučanj u tom programu zamijeniti s nekom drugom vježbom? ili samo odraditi spravu za ekstenziju umjesto čučnja?

i kad doma vježbam radim samo mostove, izometrijske vježbe za noge i mrtvo dizanje s utezima.
pa zamijeni onda sa spravama.

Quote:
mužjak kaže: Pogledaj post
I? :kokice

Btw, nisi mi odg na pitanje.
i dobro, lakše mi je k srcu

koje pitanje?
isadora w. is offline  
Old 14.09.2017., 09:26   #122
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
i dobro, lakše mi je k srcu

koje pitanje?
Ali meni nije jer ne znam svoj maksimum.

Kaj treniraš?


Quote:
stacy kaže: Pogledaj post
mužjak

Pitao si me za informacije o CF. Tražila sam na netu iskustva rekreativaca, a više sam našla prepirke na forumima nekih, ajmo reć, poluprofesionalaca.
To je sve ekipa koja se već neko vrijeme bavi crossfitom, ima rezultate i ima neke ciljeve.

Mene to ne zanima. Mene zanima trening 2 do 3 puta tjedno, da se dobro izmučim, steknem kondiciju i da se dobro osjećam. Ne moram skidati kile, nego želim steći kondiciju.

Frendica mi to trenira već dugo i dosta se kuži, pa mi je preporučila gdje da idem. Veli da znaju s početnicima.

Zato me zanimalo ima li netko ovdje na forumu od rekreativaca ko se time bavi, ili je probao
Pa nisi eksplicirala koje te informacije zanimaju.

Da, CF je super i postane brzo zarazan. Trebaš pregrmiti prva 2 mjeseca, tj. u principu je najteži 2.mj treniranja. Barem je meni bio.

A rezultat je takav da bi rijetko tko rekao da treniram, a s druge strane osjećam se odlično. Kad darujem krv iscurim za 5 min, za razliku od prije kad je bilo skoro 9 = puno bolja cirkulacija. Ne može ti se dogoditi da se nebalansirano razvijaš, pa nema "čudnih osjećaja" po tijelu.

CF profesionalni sportaši koriste kao temeljnu (bazičnu) pripremu van svojih redovnih treninga i to im uvelike poboljša rezultate.

Samo odaberi dobar klub i pretrpi par mjeseci - nakon toga ćeš uživati.
mužjak is offline  
Old 14.09.2017., 09:42   #123
Quote:
mužjak kaže: Pogledaj post
Ti isto treniraš CF?
Ne.

Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
ja bi baš rado na 5x5 stronglifts al mi je bed zbog problematičnih koljena*.

jel se može čučanj u tom programu zamijeniti s nekom drugom vježbom? ili samo odraditi spravu za ekstenziju umjesto čučnja?

i kad doma vježbam radim samo mostove, izometrijske vježbe za noge i mrtvo dizanje s utezima.
Ekstenzije su toliko loša vježba da nemam riječi kojima bih to opisala. Neprirodan položaj nogu i ljudi često "zaključaju" koljena. Izolacijska vježba za kvadriceps koja sama po sebi nema baš smisla.

Miskoncepcija je da čučanj šteti koljenima kad ga se pravilno izvodi s težinama koje možeš hendlati. Probaj prvo raditi bez opterećenja i ako vidiš da možeš, kreni s 10 kg. Možeš raditi modifikacije npr. goblin squat.
Tika is offline  
Old 14.09.2017., 10:36   #124
Meni je frendica isla na CF, cura koja nije nimalo sportski tip i krenila je eto tako, imala je ekipu i dvoranu blizu, ona je bila odusevljena. Bila je crkotina ali koliko sam ja skontala jako je bitan sam trener a oni su imali teski drilaž, frajer je jako inzistirao naravno na ispravnom odradjuvanju vjezbi i fino ih vodio kroz sve, od pocetnickih grupa pa nadalje. I to je bas bila neka ono opskurna smrdljiva nefensi dvorana di se zbilja islo radit, njoj je to bilo super.

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Old 14.09.2017., 11:32   #125
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
blago ti se, nedavno sam vidjela neke slike i predivno je tamo.
doduše, ne zavidim na veslanju na 8 stupnjeva ja bih biciklić vozala.
Biciklić sam vozala tamo u 7. i 8. mjesecu, kad je bilo ipak toplije. I meni je tamo raj, usponi na Vršič, Mangart su predivni, a i Alpi Carniche (Karnijske Alpe) u Italiji su blizu.
Što se tiče veslanja, po hladnijem vremenu i u neoprenskom odijelu je poseban doživljaj
Frances - Sheep is offline  
Old 14.09.2017., 12:00   #126
Jucer u sanducicu nasla startni paket za polumaraton. Zuta majica mi je totalno digla sivi kisni dan

Prijavila sam jos jednu utrku. Jucer ubrala plakate po gradu, 2 tjedna je nakon polumaratona. Otici cu na 10k cisto iz gusta i za uspomenu iz ovog grada
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Old 01.10.2017., 12:57   #127
Gdje se ono pričalo o sportskim grudnjacima? Došlo i meni da kupim jedan, zanima me koliko vi to plaćate? Vidjela u H&M za 179 kn, pa me zanima je li to preskupo ili ok cijena.
__________________
I demand unconditional love and complete freedom. That is why I am terrible.
Hot candy is offline  
Old 01.10.2017., 20:12   #128
Quote:
hypnotic candy kaže: Pogledaj post
Gdje se ono pričalo o sportskim grudnjacima? Došlo i meni da kupim jedan, zanima me koliko vi to plaćate? Vidjela u H&M za 179 kn, pa me zanima je li to preskupo ili ok cijena.
Za H&M je preskupou, oko 200 kn vec mozes naci i "prave", pojedinih modela Nikea i Adidasa ima za te pare. Ja imam jedan dobar iz H&Ma za 100injak, dva iz Lidla za 60ak a najbolji su mi USA-PRO sa Sportsdirecta za 5-6 funti.
Ukratko, nije preskupo al moze i jeftinije. Ovisi za sta ti treba i "kolika" si
Ako ti treba da zaprave drzi, trazi sa sto vecim supportom i isprobavaj, ako ces tipa ici trcati a nosis 4orku, fakat ti treba kvalitetan sports bra.
Ako ti treba topic za jogu i pilates, uzmi kaj god samo da ti je udobno i da je lijep

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Old 01.10.2017., 20:19   #129
Ne treba mi topić, nego baš pravi support. Nisam velika, ali za trčanje želim imati nešto da mi ih drži.
__________________
I demand unconditional love and complete freedom. That is why I am terrible.
Hot candy is offline  
Old 01.10.2017., 20:24   #130
Quote:
hypnotic candy kaže: Pogledaj post
Ne treba mi topić, nego baš pravi support. Nisam velika, ali za trčanje želim imati nešto da mi ih drži.
Onda 180 kn nije puno, ako je dobar. Meni e ivaj moj iz HMa ok pa ti vidi

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Old 01.10.2017., 20:25   #131
Hvala ti, sonja . Onda ću još pogledati u sports directu, pa ako ne nađem, kupujem ovaj.
__________________
I demand unconditional love and complete freedom. That is why I am terrible.
Hot candy is offline  
Old 01.10.2017., 20:29   #132
HM i lidlić.

Počela sam sa čučnjevima,sto na dan, dižem uteg, jedan, za ruke, i moram nać prostor negdje da radim core.
Trenutno sam ograničavajućih uvjeta pa se snalazim kako znam.
Nego, znate li za pedometar aplikaciju koja ne traži pristup svemu na mobu?
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 08.10.2017., 21:28   #133
Zovite me Chi, Polumaratonka Chi
Pre! Nikad nisam trcala s takvom lakocom, a bome ni tako brzo.
2:06:33 WTF Nisam uopce mislila da mogu tako brzo trcati. Ne znam kako se to desilo. Imala sam dojam da citavo vrijeme lagano trckaram i mantrala si kako je to bas jedan lijepi trening
A krenula sam s grupom koja je planirala zavrsiti u 2:30+ Prvih 1.5 km su me svi zivi prestizali, a onda sam ostatak utrke ja prestizala druge
Adrenalin je cudo.
Vristala sam prolazeci kroz cilj, ljudi su se okretali Svirao je De-spasi-to

Znam gdje se vidim za 5 godina, ali za pocetak jos nesto 10k i polumaratona
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Old 08.10.2017., 21:38   #134




Čestitam! Bravo!
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 08.10.2017., 21:49   #135
Hvala ti Pjescana

Jao, kako se volim danas. Volim svoje tijelo, svoj um. Jako se zelim cijelu zagrliti, u smotuljak skupa s psihom, i ljubiti i maziti do zauvijek.
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Old 08.10.2017., 21:50   #136
bravo, čestitam svaka čast
isadora w. is offline  
Old 08.10.2017., 21:51   #137
Čestitam ! Bravo!
__________________
I demand unconditional love and complete freedom. That is why I am terrible.
Hot candy is offline  
Old 08.10.2017., 21:52   #138
Wow, svaka čast!
Alexa is offline  
Old 08.10.2017., 21:52   #139
Quote:
Xiang Chi kaže: Pogledaj post
Zovite me Chi, Polumaratonka Chi
Pre! Nikad nisam trcala s takvom lakocom, a bome ni tako brzo.
2:06:33 WTF Nisam uopce mislila da mogu tako brzo trcati. Ne znam kako se to desilo. Imala sam dojam da citavo vrijeme lagano trckaram i mantrala si kako je to bas jedan lijepi trening
A krenula sam s grupom koja je planirala zavrsiti u 2:30+ Prvih 1.5 km su me svi zivi prestizali, a onda sam ostatak utrke ja prestizala druge
Adrenalin je cudo.
Vristala sam prolazeci kroz cilj, ljudi su se okretali Svirao je De-spasi-to gitara:

Znam gdje se vidim za 5 godina, ali za pocetak jos nesto 10k i polumaratona
Bravo!!!

Morala sam ti brisati smajliće da mogu staviti svoje.
Scarlett_O_Hara is offline  
Old 08.10.2017., 21:53   #140
Quote:
Xiang Chi kaže: Pogledaj post
Zovite me Chi, Polumaratonka Chi
Pre! Nikad nisam trcala s takvom lakocom, a bome ni tako brzo.
2:06:33 WTF Nisam uopce mislila da mogu tako brzo trcati. Ne znam kako se to desilo.
Vristala sam prolazeci kroz cilj, ljudi su se okretali Svirao je De-spasi-to

Znam gdje se vidim za 5 godina, ali za pocetak jos nesto 10k i polumaratona
<3 to je taj utjecaj utrka, ali ipak si ti najvazniji faktor u tom postignucu.
Bas mi je drago i zelim ti jos puno takvih iskustava!
-LittleWing- is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:54.