Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.01.2013., 18:36   #1
Osmanlı döneminde / Osmanska vremena

Osmanska vremena” je priča iz perioda vladavine sultana Ahmeta III, kada je Osmansko carstvo ulagalo napore da odnose sa Evropom sa ratnih bojišta prenese na polje diplomatije. Kao i za vrijeme svake tranzicije i obnove, pa i u ovom periodu, dolazi do krvavih obračuna između onih koji žele zadržati trenutno stanje i podložni su provokacijama i onih koji su svjesni da obnova znači poboljšanje i podržavaju promjene.


evo nova serija slična jako Sulejmanu Veličanstvenom!!
__________________
*U svakom čovjeku nalazi se usnuli div. Kada se div probudi, čuda se događaju*

Zadnje uređivanje Bhea : 14.08.2014. at 04:31. Reason: ref.link
Dalia Rose is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2013., 21:19   #2
Vau, nisam znao da su još nešto slično Sulejmanu snimili
Ružavjetrova is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2013., 21:46   #3
Ja sam odgledala prvih 13 epizoda...koje su prevedene, dalje su na turskom... odlična serija
__________________
Mogu ja, mogu ja, protiv vjetra i oluje, protiv svake morske struje - klupa do prozora
plitko is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2013., 22:35   #4
serija je u drugoj sezoni prekinuta jer je imala lošu gledanost.
__________________
Zašto se korste #metle s malom drskom a ne one s velikom???
seeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2013., 23:09   #5
šteta možda da s epojavila prije sulejmana..plitko,tebi se svidjela? ja sam gledala prvu bila mijednako zanimljiva kao sulejman..mozda sto slična tematila ili sto je svjee..mada,uvjerena sam da je snimana da bude konkurencija!
__________________
*U svakom čovjeku nalazi se usnuli div. Kada se div probudi, čuda se događaju*
Dalia Rose is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2013., 23:24   #6
Quote:
seeni kaže: Pogledaj post
serija je u drugoj sezoni prekinuta jer je imala lošu gledanost.
Šteta, meni je prvih 13 epizoda bilo vrlo zanimljivo...
__________________
Mogu ja, mogu ja, protiv vjetra i oluje, protiv svake morske struje - klupa do prozora

Zadnje uređivanje plitko : 09.01.2013. at 00:49.
plitko is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2013., 11:57   #7
Quote:
Dalia Rose kaže: Pogledaj post
šteta možda da s epojavila prije sulejmana..plitko,tebi se svidjela? ja sam gledala prvu bila mijednako zanimljiva kao sulejman..mozda sto slična tematila ili sto je svjee..mada,uvjerena sam da je snimana da bude konkurencija!
pojavila se poslije Sulejmana (u maju prošle godine) pa je moguće da se turcima nije svidjelo da imaju svije serije s sličnom tematikom.. i u drugoj sezoni su doveli neke poznate glumce (Ozcan Deniz) da poprave gledanost, ali nije išlo, imali su loše kritike i zavšeno je negdje oko 20-te epizode
__________________
Zašto se korste #metle s malom drskom a ne one s velikom???
seeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2013., 15:39   #8
Doista šteta za seriju koja je u nekim dijelovima možda i bolja od Sulejmana, jer nam prikazuje život običnih ljudi u to vrijeme. Nema kokošinjca i možda nam puno bolje opisuje njihov naćin života. Pogledala sam svih 13 epizoda s prijevodom i oduševila se, a ostalih 7 sam pogledala na turskom i jako mi je žao što nisu prevedene, jer je teško dalje pratit radnju pošto su uvedeni novi likovi.
Amona M is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2013., 19:50   #9
Quote:
Dalia Rose kaže: Pogledaj post
šteta možda da s epojavila prije sulejmana..plitko,tebi se svidjela? ja sam gledala prvu bila mijednako zanimljiva kao sulejman..mozda sto slična tematila ili sto je svjee..mada,uvjerena sam da je snimana da bude konkurencija!
Da, vrlo ...skroz drugi pristup sličnoj tematici...kažem, nisam gledala nakon prve sezone ali ovo što sam vidjela mi je bilo baš okej...

Quote:
mona_mona kaže: Pogledaj post
Doista šteta za seriju koja je u nekim dijelovima možda i bolja od Sulejmana, jer nam prikazuje život običnih ljudi u to vrijeme. Nema kokošinjca i možda nam puno bolje opisuje njihov naćin života. Pogledala sam svih 13 epizoda s prijevodom i oduševila se, a ostalih 7 sam pogledala na turskom i jako mi je žao što nisu prevedene, jer je teško dalje pratit radnju pošto su uvedeni novi likovi.
Zato sam i prestala, jer više ništa nisam mogla pokopčati
__________________
Mogu ja, mogu ja, protiv vjetra i oluje, protiv svake morske struje - klupa do prozora
plitko is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2013., 00:35   #10
baš ću ju pogledat...čula sam za seriju i iskreno su krivo vrijeme uzeli za nju, al mi je šteta što ju bar do kraja nisu snimili i pustili nakon Sulejmana
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2013., 03:00   #11
serij se valjda nastavlja ali na drugom kanalu

http://gecce.com/magazin/haber/bir-z...linda-basliyor
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2013., 19:56   #12
Quote:
S.N.O.B kaže: Pogledaj post
serij se valjda nastavlja ali na drugom kanalu

http://gecce.com/magazin/haber/bir-z...linda-basliyor
drag Dalia,jos uvjek se mučim da ti pomognem

e steta da su stali..

sad je ipak Sulejman u jeku
mada mi se cini da ima previse epizoda
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 18:59   #13
volim ove istorijske teme u turskim serijama, tehnika im je odlicna, pratila sam Ertugrul do 67 epizode, a onda sam nasla neki ruski zvucni prevod jako dobar i odgledala sve 3 sezone, sada cekam cetvrtu koja nikako da se pojavi, imate mozda link "Osmanska vremena"?
hvala, lijep pozdrav
ornit is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2018., 20:26   #14
Serija je snimljena 2012-e, par godina pre serije Sulejman...

Emitovala sa na drzavanoj tv, TRT


Postoje prevodi za 13 epizoda... emitovana je i druga sezona ali je ukinuta...i ne postoji prevod za drugu sezonu


https://www.youtube.com/watch?v=BGylORyjQig&t=10s
Mihajlo83 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:23.