Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.11.2017., 13:44   #261
Quote:
mužjak kaže: Pogledaj post
Pa baš i nemam dojam da "gledaš da se skloniš".
O, da, jos kako se sklanjam od krpelja, nema nista dosadnije od klinca koji se nakaci da dokazuje svoje prazne teorije, dok zamislja da je prepametan. Takav ce i u sred bela dana da se polomi da ti "dokaze" da je u stvari noc. Za takvo nesto zaista nemam zivce.

Quote:
mužjak kaže: Pogledaj post
Pa nego, svako žemsko je slatko kad se ljuti, neka više neka manje. I to svakako treba provjerit.
Imati temperament ne znaci ljutiti se, kod mene je obicno stepen toerancije prilicno visok, a kratak fitilj imam samo kada je u pitanju glupost, sa time ne mislim neznanje, nego bas osnovnu ljudsku glupost, tako da ces tesko moci da me naljutis, kod tebe jos nisam primetila naznake onoga sto se ocituje kod nekih drugih.
AlessandraB is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 19:39   #262
Quote:
AlessandraB kaže: Pogledaj post
O, da, jos kako se sklanjam od krpelja, nema nista dosadnije od klinca koji se nakaci da dokazuje svoje prazne teorije, dok zamislja da je prepametan. Takav ce i u sred bela dana da se polomi da ti "dokaze" da je u stvari noc. Za takvo nesto zaista nemam zivce.



Imati temperament ne znaci ljutiti se, kod mene je obicno stepen toerancije prilicno visok, a kratak fitilj imam samo kada je u pitanju glupost, sa time ne mislim neznanje, nego bas osnovnu ljudsku glupost, tako da ces tesko moci da me naljutis, kod tebe jos nisam primetila naznake onoga sto se ocituje kod nekih drugih.
Ponovit ću opet, nemam takav dojam.

Nisam to ni rekao, ali temperament daje tonus načinu kako se ljutimo.

Iznenadila bi se koliko sam to lako u stanju.

Kod mene ne vidiš naznake inteligencije?
mužjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 21:56   #263
Quote:
mužjak kaže: Pogledaj post
Ponovit ću opet, nemam takav dojam.

Nisam to ni rekao, ali temperament daje tonus načinu kako se ljutimo.

Iznenadila bi se koliko sam to lako u stanju.

Kod mene ne vidiš naznake inteligencije?
Haha, zamoran si sa pokusajem da budes duhovit. Pre nego sto postavis neko pitanje, procitaj napisano i pokusaj to da razumes, inace je pitanje smor.
AlessandraB is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 22:06   #264
Quote:
Wayfaring S kaže: Pogledaj post
Recimo da pišete oglas (iako ne pišete) - koja biste tri postignuća stavili u oglas? Zvuči ko pitanje s razgovora za posao, ali nije. Životna postignuća. Top tri.

Prvo.
Drugo.
Treće.

Koja bi vam bila? Možete li ih nabrojati bez puno razmišljanja?

Tema je možda potpuni pucanj u prazno, ali ajde probajte. Što vam padne na pamet kao vaše životno postignuće na prvu? Na što ste ponosni? Čime se dičite? Što osjećate kao svoja postignuća?

Je li vam lako odgovoriti na pitanje? Ili ipak morate malo stati, staviti stvari na papir pa iščupati ovo ili ono nakon analize?

Trebam li pisati disklejmer o tome da ne smatram da svi oglasi trebaju nabrajati postignuća, nego me zanima što ljudi osjećaju kao svoja postignuća?
Kada se kaže "životno postignuće", to zvuči kao nešto jako veliko i pretenciozno.
Nešto za čime jako težiš, pa si uložio mnogo truda da do toga dođeš... i kada si do toga svojim trudom došao, to je nešto toliko značajno da ti na neki način obilježava život.
Ne mogu se sjetiti ničeg takvog.
Stvari su mi same dolazile, pa to nije bilo postignuće... prije bih mogao to nazvati: zatečeno stanje.
Imao sam poneka postignuća tu i tamo, ali nijedno nije bilo toliko grandiozno niti je toliko mijenjalo život da bih ga nazvao "životno postignuće".
Tomislav B is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:18.