Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.11.2017., 21:48   #321
Quote:
hasret kaže: Pogledaj post
Vidi ti naše @Witch, skroz u partizanskom modu, važno da je žiF, jbg
ja se vec sedam dana oprastam s ovim, veceras sam gledala rahat rahat, pretpostavljajuci pokolj, naucena iskustvom. Ovo ziv i zdrav mi doslo kao prijatno iznenadjenje i happy end
TheWitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 21:53   #322
Pa bolje da je i mrtav nego da ovo vidi

Naci ce Kenan sebi novu neku koja je mu bolje priliciti

I to je to. Ostala sam ko ne znam kakva

Gesendet von meinem SM-G925F mit Tapatalk
__________________
Tnx Bhea
Black Kelebek is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 21:59   #323
Quote:
Black Kelebek kaže: Pogledaj post
Pa bolje da je i mrtav nego da ovo vidi
a sta ga je cekalo s njom? recimo da ju je ozenio veceras, ovakvu? sikter be! rijesi se bijede.
Sjetice se ona Kenana ubrzo, par mjeseci braka sa ovim malim. A mozda i nece, ni ne zna za bolje, nije svjesna da ima bolje. gulice krompir u nekoj prcvarnici citav zivot. ali ask je to

izmozdena sam, prazna, tuzna. Nadam se samo da ce sad Pamir dobiti neku basrol negdje poslije ovoga. Hebeno je zgodan muskarac
TheWitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 22:04   #324
Ma kakvi,ma znali smo da od braka nema nista,stvarno samo je dobro sto smo izbegli pokolj. Ili da su se vencali pa da se onda desio pokolj. Izabrali su najbolju,najbezbolniju i najprihvatljiviju verziju za sve. Bahadirovi fanovi su vecina u Turskoj,a ovaj i ovakav Kenan i zasluzuje milion puta bolju zenu,to njegovi fanovi vide. Jer sumnjam da Elif ima fanove. Sad vec vidim da je sve sto mi je smetalo,ne do uloge nego bas do glumice i onda joj jos i ulogu zaseru.

Gledam sta god da mu ponude da je glavna uloga.

@Witch ne daj se Doci ce njemu nesto bolje

@Miss McLeod

@delena a i ti kao so na ranu sa ovim gifom

Zadnje uređivanje YagHaz : 14.11.2017. at 22:29.
YagHaz is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 22:17   #325
Quote:
TheWitch kaže: Pogledaj post
izmozdena sam, prazna, tuzna. Nadam se samo da ce sad Pamir dobiti neku basrol negdje poslije ovoga. Hebeno je zgodan muskarac
Evo da te oraspoložim možda malo sa ovim gifićem, znam da si rekla da ti se sviđaju Pamirove ruke.
Iz intervijua sa Hulyom Avsar

__________________
❤Did I Tell You That I Love You Today?❤
❤Ferhat & Asli » Open Arms❤ ❤SBA - Aslı ve Ferhat - My kind of love (Aslı version)❤
Miss McLeod is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 22:23   #326
Jadan nas Pamir

delena is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 22:25   #327
Procitah sta ste ispisale, za gledanjem epizode nikakvu zelju nemam. Sad mi je drago sto i prethodnu ne odgledah. Zali Boze potrosenog vremena

Dok se Pamir ne vrati, da se prebacim na Ibru Vi sto gledate SBA, preporucujete?
__________________
''Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.'' - Albert Einstein
ScorpioS is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 22:41   #328
Sve mi se cini da cemo mi kolektivno preci na Ibru i meni se mjesto upraznilo, a svakako sam i nacela

Pa mogli su se Elif i brko vjencati na pocetku epizode, pa da gledamo njene patnje s njim i da prodje vrijeme i zaljubi se u Kenana. I da, bolje mu je bez nje, Ali se jadnicak zaljubio.

Scorpio preporucila bih ti da pogledas Kenanove scene od veceras ako te Elif ne nervira.

Gesendet von meinem SM-G925F mit Tapatalk
__________________
Tnx Bhea
Black Kelebek is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 22:51   #329
Quote:
Black Kelebek kaže: Pogledaj post
Sve mi se cini da cemo mi kolektivno preci na Ibru i meni se mjesto upraznilo, a svakako sam i nacela

Pa mogli su se Elif i brko vjencati na pocetku epizode, pa da gledamo njene patnje s njim i da prodje vrijeme i zaljubi se u Kenana. I da, bolje mu je bez nje, Ali se jadnicak zaljubio.

Scorpio preporucila bih ti da pogledas Kenanove scene od veceras ako te Elif ne nervira.

Gesendet von meinem SM-G925F mit Tapatalk
Meni bi ono kewl bilo da ona ni jednog ni drugog nije odabrala. Oslobodila se, neka se i osamostali i nek je đavo nosi što dalje.
Al ovako je kako je, i da, bolje je Kenanu bez nje.
Pridružujem se u pratnji Ibrahimove serije.
__________________
❤Did I Tell You That I Love You Today?❤
❤Ferhat & Asli » Open Arms❤ ❤SBA - Aslı ve Ferhat - My kind of love (Aslı version)❤
Miss McLeod is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 23:52   #330
Sada jedan maraton SBA od 4 prevedene epizode, a mozda i 5. stigne u medjuvremenu i bicete kao nove, Tutsak ce vam ostati negde u malom mozgu i delovace vam kao nocna mora

ScorpioS uzivaces u seriji 100%, nema ko da ti kida zivce
__________________
Life is too important to be taken seriously.
Murka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 23:58   #331
Quote:
TheWitch kaže: Pogledaj post
nije moglo drugacije, jasno vam je? posto zavrsavaju, nije ona sad mogla njega zavolit za sat, jer su vec okrenuli u 7. epki.
Kako nije? Kad se Metin/Fatih u KPA friško izvađenog bubrega noću mogao probuditi iz narkoze, pobjeć iz sobe, penjat se po drveću, trčat i uskakat u kamion, ujutro kresnut svoju djevojku, po podne otet njenu prijateljicu, a nju uvečer kresnut na kauču, a sve u manje od 24h, kako da se ovdje ne stigne razviti ašk?

Seriju nisam gledala, svratila da vidim ima li pokolja ili ne. Znači nema, ali ova ženska zbunjene face gliba sebi našla zakrpu. Neka, dovedite Kenana u FHvK.
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 14:40   #332
Quote:
Mina kaže: Pogledaj post
Seriju nisam gledala, svratila da vidim ima li pokolja ili ne. Znači nema, ali ova ženska zbunjene face gliba sebi našla zakrpu. Neka, dovedite Kenana u FHvK.
Kome da ga utrpamo tamo? Fazilet?
__________________
❤Did I Tell You That I Love You Today?❤
❤Ferhat & Asli » Open Arms❤ ❤SBA - Aslı ve Ferhat - My kind of love (Aslı version)❤
Miss McLeod is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 14:45   #333
Koja glupost Neka ide sa milim Bogom šta će mu ona

Mislim da Pamir pre može da zablista u nekoj dobroj sporednoj, već imam u glavi policijski inspektor pa se šetka u košuljama, jeans-u, hapsi, lisice... i sve u tom stilu
__________________
La tristesse durera toujours
Red Coat is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 17:06   #334
Quote:
Miss McLeod kaže: Pogledaj post
Kome da ga utrpamo tamo? Fazilet?
Hahahhaha jos bi nam falio PamHaz

Igrao je on u Gönül isleri, tamo je bio nesto kao glavna, zbog njega sam i pocela gledati, pogledajte fragi za prvu epizodu pa ce vam biti jasno.

Hvala Okanu sto je poludio pa udario Elif koji put, malo mi je bilo lakse

Sreca pa je Elif bila bezze likica pa se sve lakse podnosi. Spasio se

Gesendet von meinem SM-G925F mit Tapatalk
__________________
Tnx Bhea
Black Kelebek is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 05:50   #335
Konacno je danas prevedena i 9. epka, pogledala sam, i treci put i nimalo mi nije bilo lakse.

Kao poklon ekipi sa ove teme, postavila sam onaj famozni razgovor sa Huylom Avsar preveden, kao oprostaj od Pamira na, nadam se, sto krace vrijeme. Uzivajte. Ja jesam
TheWitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 17:43   #336
Quote:
TheWitch kaže: Pogledaj post
Konacno je danas prevedena i 9. epka, pogledala sam, i treci put i nimalo mi nije bilo lakse.

Kao poklon ekipi sa ove teme, postavila sam onaj famozni razgovor sa Huylom Avsar preveden, kao oprostaj od Pamira na, nadam se, sto krace vrijeme. Uzivajte. Ja jesam
Havala Witchita draga E jesam se ismejala,a i dosta toga saznala. Ali koji je to flert pao Napala ga posteno te lep,te moj tip,te zgodan,sto puta. A onda kao ali si i pravi glumac,svaki put Kao ipak je rodjeni glumac. Ali vidi se da ga postuje i da je odusevljena. Zanimljiv lik i zivot. S'gustom sam procitala. Hvala jos jednom.
YagHaz is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:19.