Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.11.2017., 12:34   #10021
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
Nije li to individualna procjena? I obicno ide nakon sexa i boljeg upoznavanja osobe?

S obzirom da ljudi ne dolaze do tih spoznaja(i zaljubljivanja) jednakom brzinom, ne treba niti tu previse brzati jer nekada si moras dati(vama) sansu.

Zavlacenje (pogotovo dugorocno)definitivno nema smisla, da se razumijemo, treba biti covjek i dati drugoj strani do znanja da im ne mozemo pruziti ono sto ocekuju/trebaju. Nazalost znam primjere gdje se ljude zavlaci cak i godinama(!) i tu uistinu je vec odavno pala odgovornost na nezaljubljenu stranu (ma koliko zaljubljena strana tvrdila da nije zatelebana i da joj pase status quo) da ucini pravu stvar a ne da iz komfora koristi zatelebanu stranu za povremene sexice. Jos gore kada ta osoba vrti par takvih na lageru i bira kada ce mu koja doci u stan.




Sent from my S7 edge via Tapatalk
Dobro, ovdje je bila riječ o bolesti, a ne nekakvim dugogodišnjim ff varijantama. Ok, Hammer se standardno ubacio sa svojim otvorenim vezama, vjerojatno si se na to referirao.

Brzina bi trebala biti barem približna da stvari imaju nekog smisla, ali da, vjerojatno je to individualno, netko je skloniji čekanju da i druga strana dođe na njegovo, a netko voli da se to odvija simultano. No mislim da u svakom odnosu postoji trenutak za takve iskrenosti, ako su obje strane zainteresirane za razvoj odnosa. Preferiram ranije ako je riječ o zbilja ozbiljnim deal breakerima o kakvim se ovdje govori.
ex anais is offline  
Old 25.11.2017., 12:45   #10022
Quote:
the33 kaže: Pogledaj post
Jednom cinker uvijek cinker
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
kaj je picek, skuzio si da si se malo ukakio?
O čemu ti?
Quote:
anovi86 kaže: Pogledaj post
Opet ste u drugom smjeru otišli
Oho, nova moderatorica.
Može.
mužjak is offline  
Old 25.11.2017., 14:04   #10023
Quote:
Diego Rivera kaže: Pogledaj post
Vidim da se povela poprilicna rasprava oko mojih postova, iskreno nisam to ocekivao.
Kazem da sam stigmatiziran ovdje na forumu , jer sam imao neugodnih iskustava cak i kad sam trazio prijatelja, a kamoli nekog za vezu.zato sam od foruma odustao kad je to u pitanju.
Netko je pitao jel se na meni vidi da sam bolestan ... malo sam usporeniji od lijekova, ali i prije nego sam se razbolio sam bio mirna osoba.
I ne, nije dobro odmah reci sa cime se borim, ali nakon nekoliko dejtova bi bilo ok da kazem. Na forumu me svi znaju tako da nemam potrebu govoriti a ni skrivati.Potpuno je svejedno jer se vidi pisem po psihokaucu, na temama depresija i shizofrenija i ostalima.
Zato mi nema smisla pokusavati na Forumu,iako oni koji su me upoznali kazu da sam normalan i da se na meni ne vidi ista cudno. Problem uopce doci u priliku da upoznam nekoga. Ali to ne znaci da ne pokusavam u RL.
Ima na faxu jedna cura koja mi se svidja, zblizili smo se i moze svasta iz toga proizaci. A ne mora nista. Samo trebam dobro procijeniti kad da joj kazem .... Jel, tu cinjenicu.
Samo polagano s djevojkom. Ići psihologu/psihijatru danas ne bi smjelo biti tabu tema, ali pošto nažalost još uvijek jest, trebaš pričekati s priznanjem. Malo da nekako "zalutate" na tu temu, da saznaš što ona misli o psihičkim promjenama/poremećajima. Vjerujem da je skroz okej cura i da tu neće biti problema kada joj priznaš intimno svoje probleme. Želim ti sreću s dotičnom.
krypteria is offline  
Old 25.11.2017., 14:27   #10024
Quote:
krypteria kaže: Pogledaj post
Samo polagano s djevojkom. Ići psihologu/psihijatru danas ne bi smjelo biti tabu tema, ali pošto nažalost još uvijek jest, trebaš pričekati s priznanjem. Malo da nekako "zalutate" na tu temu, da saznaš što ona misli o psihičkim promjenama/poremećajima. Vjerujem da je skroz okej cura da tu neće biti problema kada joj priznaš intimno svoje probleme. Želim ti sreću s dotičnom.
Hvala ti a sad se prebacujemo na novu temu vol 3 jer ce ova ubrzo pod kljuc.
__________________
“Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.”-Steve Jobs
Diego Rivera is offline  
Old 25.11.2017., 14:32   #10025
diego nemreš skrivat šizofreniju, preozbiljno je to. odmah na stol pa šta bude, nekome dilbrejker, nekome izazov. a jesi probao nać curu s istom dijagnozom?
Orak is offline  
Old 25.11.2017., 14:34   #10026
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
diego nemreš skrivat šizofreniju, preozbiljno je to. odmah na stol pa šta bude, nekome dilbrejker, nekome izazov. a jesi probao nać curu s istom dijagnozom?
Cek cek..ti si ozbiljna ili trolas?
E: imao sam cura s dijagnozom, s laksom dijagnozom ali i bez dg
__________________
“Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.”-Steve Jobs
Diego Rivera is offline  
Old 25.11.2017., 14:37   #10027
mrtva ozbiljna, i dobronamjerna.

dapače, treba čim prije reć i ako se ima u familiji. za te ozbiljno ljubavne šeme, za druženje i rekreaciju je svejedno.
Orak is offline  
Old 25.11.2017., 14:43   #10028
Kao prvo, bio bih cudan kad bih tako ozbiljnu i intimnu stvar javno govorio svima i svakom. Kao drugo unistio bih svaku sansu odmah u startu.
Trebam reci, ali ne i istetovirati na celu imam shizu ,ali sam barem iskren.
__________________
“Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.”-Steve Jobs
Diego Rivera is offline  
Old 25.11.2017., 14:51   #10029
Ako je to nekom deal-breaker otići će od tebe u svakom slučaju, bolje da to bude što prije, kasnije će voditi većem razočaranju za obe strane.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Old 25.11.2017., 15:00   #10030
Nekome je totalni deal breaker, nekome nije uopce bitno. Ali vecina je izmedju te 2 krajnosti.
Reci cu i ovoj curi, ali kad se bolje upoznamo. Tko zna mozda me prije toga odjebe zbog neke sasvim trece stvari.
__________________
“Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.”-Steve Jobs
Diego Rivera is offline  
Old 25.11.2017., 16:27   #10031
Sorry, vidim sad da ima nova tema.

Zadnje uređivanje Hammerstone : 25.11.2017. at 16:35. Reason: Nova tema je otvorena
Hammerstone is offline  
Old 25.11.2017., 17:27   #10032
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
mrtva ozbiljna, i dobronamjerna.

dapače, treba čim prije reć i ako se ima u familiji. za te ozbiljno ljubavne šeme, za druženje i rekreaciju je svejedno.
Livin' la vida loca. Planirano cak i pogrebno mjesto.

Ono kad nakon tjedan dana druzenja me posjedne da samnom ozbiljno porazgovara o mirovinskom stupu i visini moje penzije za 40 godina. Cist da vidi dal joj to pase ili ne.

S takvih dejtova se lijepo ugodno u tisini dignem i odem, ostavljajuci joj jedan veliki misterij da rijesi.. what the hell went wrong.

Dodajem na svoj list: Obavezno prilozit genetski marker i povijest bolesti svoje obitelji, barem 3 koljena unatrag. Kvragu, moram opet do doktora.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Old 28.11.2017., 11:42   #10033
Ovaj zero cool me podsjeca na lika sa chata od prije 100 godina. Neki tezi g33k.
ili samo g33kovi imaju zero cool nadimke.

Btw, kod ti se ne kompajlira.
Vjerojatno nisi definirao understand.
Hunny B is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:54.