Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.01.2018., 14:39   #521
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
oprosti, ali tu je sizif u pravu
mnogi muski obecavaju brda i doline da bi samo prasnuli, to je istina
zasto postoji ta istina??
zato jer mnoge zene ocekuju i zahtijevaju brda i doline, za podjednako lazno obecenje kako ce nekoga voljeti i biti mu sve na svijetu
i tako se nadu dvije strane, seru, znaju da seru i na kraju svi sretni , ili nesretni
korijen cijele price: kome bi to praskanje vrijedilo brda i doline?
koliko glup treba biti pa traziti tako nesto?
...
Stvarno to mnogi muški čine? Ako je zbilja tako, priznajem da sam iznenađena.
Čini se da mene takvi zaobiđoše. Moguće zato što nit manipuliram nit dopuštam da netko sa mnom manipulira.
Svjesna sam te kuhinje o kojoj pričaš (nisam slijepa, vidim što se događa uokolo), ali da muškarci zbilja u tolikoj mjeri obećavaju brda i doline, nije mi se činilo.

Ok, nema problema, preostaje mi vama muškima vjerovati na riječ. Valjda vi ipak bolje znate kako stoje stvari po tom pitanju.
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 14:50   #522
nemam dokaze, samo mislim da da
i to je danas vec svojevrsni menuet
zene znaju, ili misle da znaju kako copiti i zadrzati muskarca, muski znaju i misle da znaju kako copiti i zadrzati ili ne zenu...
sve skupa - krasan kurac, s masnicom na vrhu

ali ok, iako znam da znas, hajdemo crtati:
situacija prva - dode muski zenski i kaze "mala super mi izgledas, htio bih te pojebati" - hocemo pokazati koja ce biti reakcija??
situacija druga - pride zena muskarcu i kaze " ja bih samo da me vodis okolo , pokazujes i castis, a ako bi htio jebati to znaci da ces me morati uzdrzavati" - sigurno bi i i ovdje reakcija bila cisto odusevljenje

na kraju svega, imamo pricu u kojoj svi nesto hoce, a do rezultata nikako direktno i iskreno
e pa onda, kako jebes posao bez rezultatta, lijepo se i jedni i drugi prilagode i nauce kako to treba ici da bi se do rezulata doslo
smijesni detalj je kaj i kad dobiju kaj su trazili, opet i jedni i drugi nisu sretni, iako su svjesni da su zajedno plesali onaj prije spomenuti menuet po unaprijed zadanim koracima

i da, kad sam bio mladi, odigrao sam i ja tu igru par puta, jednom prilikom i bas zlocesto
i nisam bio sretan oko toga, danas bih se rado ispricao
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 14:54   #523
Quote:
CodeName kaže: Pogledaj post
Razlikujmo vrijednost i cijenu.
To praskanje vrijedi zbližavanja.
To praskanje košta rečenih brda, dolina i glumljenih osjećaja. Ako to nekome vrijedi... sretno im bilo. Baš kao što si rekao: koliko glup treba biti?

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
ovo je mozd anajlakse opistai na sljedeci nacin: trebaju ti ulosci i dodes u ducan i tamo ih prodaju po tisucu kuna komad
a nema sljedeceg ducana blizu
i ti onda ispises cek na 3 tisuce kuna, a cekovi su nenaplativi

cijena, vrijednost, kostanje, valuta...
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 14:58   #524
Quote:
Coeli kaže: Pogledaj post
Stvarno to mnogi muški čine? Ako je zbilja tako, priznajem da sam iznenađena.
Čini se da mene takvi zaobiđoše. Moguće zato što nit manipuliram nit dopuštam da netko sa mnom manipulira.
Svjesna sam te kuhinje o kojoj pričaš (nisam slijepa, vidim što se događa uokolo), ali da muškarci zbilja u tolikoj mjeri obećavaju brda i doline, nije mi se činilo.
Nisu to neka "brda i doline". Hine razliku (zainteresiranost za cijelu osobu).
Po mojem mišljenju, to je jadno, bijedno i nemoralno, bolje da si plate prostitutku (što mi je također osobno odbojno, ali smatram da je moralno neutralno).
- Sizif - is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 16:52   #525
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
na kraju svega, imamo pricu u kojoj svi nesto hoce, a do rezultata nikako direktno i iskreno
e pa onda, kako jebes posao bez rezultatta, lijepo se i jedni i drugi prilagode i nauce kako to treba ici da bi se do rezulata doslo
smijesni detalj je kaj i kad dobiju kaj su trazili, opet i jedni i drugi nisu sretni, iako su svjesni da su zajedno plesali onaj prije spomenuti menuet po unaprijed zadanim koracima
moglo bi se reć da se teta karma na kraju pobrine za sve.

Quote:
...i da, kad sam bio mladi, odigrao sam i ja tu igru par puta, jednom prilikom i bas zlocesto
i nisam bio sretan oko toga, danas bih se rado ispricao
a štaš, nitko nije savršen, ja sam si pak par puta u vrijeme dok sam bila cvijetak bildala ego na nekima.

Mislim da nema popa koji bi nam za to odrapio više od očenaša i zdarvomarije.

Quote:
- Sizif - kaže: Pogledaj post
Nisu to neka "brda i doline". Hine razliku (zainteresiranost za cijelu osobu).
Po mojem mišljenju, to je jadno, bijedno i nemoralno, bolje da si plate prostitutku (što mi je također osobno odbojno, ali smatram da je moralno neutralno).
očito, nema se para za kurve. A neki imaju pa neće. Jer im je to valjda bljak. A zavest neku samo zbog seksa, nije. Čudni neki svati. (?!)
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 17:12   #526
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
ovo je mozd anajlakse opistai na sljedeci nacin: trebaju ti ulosci i dodes u ducan i tamo ih prodaju po tisucu kuna komad
a nema sljedeceg ducana blizu
i ti onda ispises cek na 3 tisuce kuna, a cekovi su nenaplativi

cijena, vrijednost, kostanje, valuta...
Pa to i ja tvrdim: tu nema vrijednosti, to su samo dvije istovremene nemoralne transakcije: u jednoj sam ja đubre koje izdaje čekove bez pokrića, a u drugoj je trgovac đubre koje pokušava ušićariti što ga ne ide. Kao takvi aman taman zaslužujemo jedno drugo. Garancija svijetle budućnosti. San snova


Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
__________________
Je.
CodeName is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 17:12   #527
Quote:
Sves kaže: Pogledaj post

Mislio sam se nadovezati na neki stari post o ljubomori, pa vidim da je to davno prožvakano i da drvite zadnjih sto strana o teoremu kojeg mi je malo teško uklopiti u prvi dio teme.
Što sam preskočio?
Samo se ti nadoveži na te stare postove.

Da se maknemo od prostitutki, sponzorusa i brda i dolina.
Difference is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 16:19   #528
Zamrla dobra tema koju je postavio forumas koji je mozda jedan od pametnijih...ne samo na forumu. Koliko god se tezak cinio, koliko god nekad isao na zivce, Byron je ucitelj! Cak i meni koja sam vjerojatno njegovih godina ili starija, i puno toga prosla. Mozda sam jedna od rijetkih koja mu moze pratiti misao, koliko god optuzujuce ili ponizavajuce djelovao.

Steta sto sam daleko i nedovoljno pismena da bih ga impresionirala, ali ga podrzavam u svakoj napisanoj rijeci do sad.

Byrone...ne! Ne uvlacim ti se i ne ocekujem da mi se javis u inbox! Samo sam tu da ti budem podrska, da ne mislis da je cijeli svijet otisao u kurac.


OT: Ne zelim glumit sveticu, imala sam ljubomorne i posesivne ispade.
Mozda mi je jedino opravdanje da sam bila mlada i neiskusna, i vise puta prevarena. Ali, najvise ljubomore se, obostrano, uplelo u odnos gdje je muskarac (inace varljiv ) bio preposesivan i ljubomoran pa je nekako to bilo, kao, prijelazno. Jer, ono - ti meni prigovaras to i to, pa cu ja tebi to i to...
U svakom slucaju, bolesno.

I, da....
I ja bih nekoga tko zna sto znaci povjerenje, postovanje, vjernost. Tko nema potrebu dokazivati se ikome...Dokazivanje muskosti mi je poseban turn off!
Nes ti hormona, celavosti, sijedih , povremene impotentnosti, skupih auta i nedajboze ofarbane kose.

Dokazi da znas, da osjecas, da razumijes, da rzmisljas, da zelis, da postujes, da suosjecas...
Da razumijes zasto bojim zidove u Terracottu i zasto imam potamljeno svjetlo, svijece i ine romanticarske "gluposti".

Nekome mozda zvuci glupo i povrsno, ali meni je je prilicno bitno da nisam s osobom koja voli upaljnja svjetla uvijek (da se razumijemo, tu ne mislim na seks nego opcenito).
Magda G is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 17:48   #529
Quote:
Magda G kaže: Pogledaj post
OT: Ne zelim glumit sveticu, imala sam ljubomorne i posesivne ispade.
Mozda mi je jedino opravdanje da sam bila mlada i neiskusna, i vise puta prevarena. Ali, najvise ljubomore se, obostrano, uplelo u odnos gdje je muskarac (inace varljiv ) bio preposesivan i ljubomoran pa je nekako to bilo, kao, prijelazno. Jer, ono - ti meni prigovaras to i to, pa cu ja tebi to i to...
U svakom slucaju, bolesno.

I, da....
I ja bih nekoga tko zna sto znaci povjerenje, postovanje, vjernost. Tko nema potrebu dokazivati se ikome...Dokazivanje muskosti mi je poseban turn off!
Nes ti hormona, celavosti, sijedih , povremene impotentnosti, skupih auta i nedajboze ofarbane kose.

Dokazi da znas, da osjecas, da razumijes, da rzmisljas, da zelis, da postujes, da suosjecas...
Da razumijes zasto bojim zidove u Terracottu i zasto imam potamljeno svjetlo, svijece i ine romanticarske "gluposti".

Nekome mozda zvuci glupo i povrsno, ali meni je je prilicno bitno da nisam s osobom koja voli upaljnja svjetla uvijek (da se razumijemo, tu ne mislim na seks nego opcenito).
*...da ne varas, da me volis, da sam ti jedina u ovom univerzumu...*

Ti bi nekog povjerljivog koji ti je vjeran i postuje te, te da ti k tome sve to skupa dokaze. Kontradikcija.

Sorry, upalo mi u oko.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 22:45   #530
Ajme, mene su toliko izvarali pri tim kupovinama, da ja više nikome ne vjerujem.

Ako kupujem nešto, naročito ako je veće vrijednosti, doooobro razmislim i promislim. Mislim da to ima i veze sa našim mentalitetom; da nam je država uredjenija ne bi bilo potrebe toliko NE-vjerovati ljudima.

Neki ljudi su po prirodi više paranoični i skloni nevjerovanju, ko zna iz kakvih porodica dolaze.

Evo, ja sam takva, moja je sjeb totalni
pacenica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:32.