Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.01.2018., 21:12   #41
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
da, strah od neuspjeha
to je ono o sluzi i gospodaru: ako ti je strah gospodar, onda si zakocenai ne usudis se pomaknuti jer sto ako...
ako ti je sluga, onda ces mozda samo biti malo opreznija i ne srljati bez razmisljanja
Otprilike tako. Strah od šta bude, možemo li to i onda ili ostaneš u tom krugu ili uspije na tome poraditi.
__________________
“You can’t make the same mistake twice. The second time you make it, it’s no longer a mistake – it’s a choice.” ... Dust in the Wind
leptirica88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 21:19   #42
pomaze ako krenes stvarno razmisliti "tko ako bude"

i stvarno, kaj se to u nekom romanticnom odnosu moze toliko tragicno dogoditi?
nije da ces slomiti nogu ili zavrsiti u zatvoru...
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 21:21   #43
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
pomaze ako krenes stvarno razmisliti "tko ako bude"

i stvarno, kaj se to u nekom romanticnom odnosu moze toliko tragicno dogoditi?
nije da ces slomiti nogu ili zavrsiti u zatvoru...
Ne znam, nesigurnost u sebe.

Mislim da se ništa ne može dogoditi, ali kada si nesiguran - onda ti se čini da može puno toga.
__________________
“You can’t make the same mistake twice. The second time you make it, it’s no longer a mistake – it’s a choice.” ... Dust in the Wind
leptirica88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 21:34   #44
znam, zato i napisah ono gore

daleko od toga da sam i sam neki super macho ultra tip
imam i ja svoje strahove, svoje nesigurnosti i sve ostalo sto vole mladi

a i cvrsto vjerujem u onu kako samo budala je uvijek sigurna i ne boji se
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 21:44   #45
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
znam, zato i napisah ono gore

daleko od toga da sam i sam neki super macho ultra tip
imam i ja svoje strahove, svoje nesigurnosti i sve ostalo sto vole mladi

a i cvrsto vjerujem u onu kako samo budala je uvijek sigurna i ne boji se
Svi imamo. Neki jako malo, neki više...
__________________
“You can’t make the same mistake twice. The second time you make it, it’s no longer a mistake – it’s a choice.” ... Dust in the Wind
leptirica88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 22:04   #46
Quote:
sarkomirkof kaže: Pogledaj post
Što je ta nesigurnost uopće. Kad malo bolje razmislim nesigurnost je sve. Svaki naš čin proizlazi iz nesigurnosti. Zašto idem na faks? Zato što si ne mogu priuštiti biti sretan/zadovoljan bez njega i želim imati više love i prilika u budućnosti. Nije li i to znak nesigurnosti? Zašto svi bježe od te famozne nesigurnosti. Svi se ograđuju od nesigurnosti. Zašto? Zato što je biti nesigurnost isprostituirana riječ i ako dobiješ tu etiketu ljudi će imati lošije mišljnje o tebi. Tako ograđivanje od nesigurnosti tada i je zapravo stvarna nesigurnost.
Zašto ulazite u ljubave veze, ljubavne odnose? Zašto hrpa vas etiketira druge sa nesigurnošću kad i sami jeste u vezama jer ne možete doći do seksa na drugačiji društveno prihvatljivi način, ali si ne možete priuštiti priznanje jer ste nesigurni. Kak vi uopće znate jeste li sigurni ili nesigurni? Jesam li ja naivac zato što pristupam ovoj problematici? Ima li nade za ovu civilizaciju???????
tako je sar.
problem je u tom sto vecina nema tu svijest da bi razumjela sto ti zelis reci. pa tako da od promjena nista. meni nije bio potreban faks za zavodenje, a ti ne trebas cekat da se civilizacija promjeni vec ti idi mimo nje i uberi plodove. ako se drzis njenih pravila, koja jesu danas onda te kaci faks, jedan posao i zena.
__________________
ljudi sto citaju nemaju nikavu viziju. gubljenje vremena
dden is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 22:37   #47
Quote:
sarkomirkof kaže: Pogledaj post
Što je ta nesigurnost uopće. Kad malo bolje razmislim nesigurnost je sve. Svaki naš čin proizlazi iz nesigurnosti. Zašto idem na faks? Zato što si ne mogu priuštiti biti sretan/zadovoljan bez njega i želim imati više love i prilika u budućnosti. Nije li i to znak nesigurnosti? Zašto svi bježe od te famozne nesigurnosti. Svi se ograđuju od nesigurnosti. Zašto? Zato što je biti nesigurnost isprostituirana riječ i ako dobiješ tu etiketu ljudi će imati lošije mišljnje o tebi. Tako ograđivanje od nesigurnosti tada i je zapravo stvarna nesigurnost.
Zašto ulazite u ljubave veze, ljubavne odnose? Zašto hrpa vas etiketira druge sa nesigurnošću kad i sami jeste u vezama jer ne možete doći do seksa na drugačiji društveno prihvatljivi način, ali si ne možete priuštiti priznanje jer ste nesigurni. Kak vi uopće znate jeste li sigurni ili nesigurni? Jesam li ja naivac zato što pristupam ovoj problematici? Ima li nade za ovu civilizaciju???????

Dobro pitanje.

Mislim da svi manje-više imamo "čip" za nesigurnost.

Ovo o čemu ti pričaš, ja bih više podvela pod karakter, pa... imaš osobe koje su poduzetne, kolerici, ne žele se zamarati fakultetom jer misle da mogu uspjeti i bez njega.

Što se ljubavnih veza tiče, nije sve u seksu, imaš tu i stavku - dijeljenje intime sa drugom osobom, bliskost, druženje...ehm...možda sam ja romantična
pacenica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 11:44   #48
Quote:
pacenica kaže: Pogledaj post

Što se ljubavnih veza tiče, nije sve u seksu, imaš tu i stavku - dijeljenje intime sa drugom osobom, bliskost, druženje...ehm...možda sam ja romantična

Ma lako je tako ako ženska zna da je obdareni crnac čeka da ga nazove Ali bez crnca u zaleđu ovakav scenarij bi većini žena brzo dojadio (osim jadnicama bez samopoštovanja).
rolandus is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:41.