Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.02.2018., 23:41   #401
Steta sto su zeznuli scenarij. Sve ostalo meni je jako dobro, rezija, kamera, gluma, muzika, atmosfera. Svakako cu odgledati do kraja bez obzira na nebuloze. Prezivjela je moja pamet puno gore stvari i dobro je dok se ne pocnem samarati.
Lunci is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 22:04   #402
Serija je bolescina zesca.Duru je zasluzila sve sto joj se izdesavalo.Zanima me samo sta je Sadik uradio sa detetom,to mi nije jasno?
simmke is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 08:40   #403
Quote:
simmke kaže: Pogledaj post
Serija je bolescina zesca.Duru je zasluzila sve sto joj se izdesavalo.Zanima me samo sta je Sadik uradio sa detetom,to mi nije jasno?
Sadik je zakopao dijete ispod nekog drveta, ispricao je to na jezivo lijep nacin. I ja mislim da je Duru zasluzila sve iako ne bas ovakvog psihopatu. Bila je jako ohola dok je sve stimalo. Kako god, ne zalim ju.
Lunci is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 12:44   #404
Quote:
bebaraw kaže: Pogledaj post
Sta bi od onako cool profe iz prve sezone.Pa moj pas bolje i pametnije razmislja od njega.
Pitam se isto to, totalno je skrenuo i hoda stranputicom. I on me nervira, ispao je slabić koji ne zna jel došao, il pošao. Ko da je zaposjednut, bokte.

Quote:
Lidija71 kaže: Pogledaj post
Eto ti ga, rekoh ja da su Turci medicinski čarobnjaci.
Eto tog drugog fragija, ma ja nikad ne odustajem i nema smisla da ne pogledam i tih sat ili sat i pol još
Quote:
Lunci kaže: Pogledaj post
Steta sto su zeznuli scenarij. Sve ostalo meni je jako dobro, rezija, kamera, gluma, muzika, atmosfera. Svakako cu odgledati do kraja bez obzira na nebuloze. Prezivjela je moja pamet puno gore stvari i dobro je dok se ne pocnem samarati.
Evet. Medicina im je na razini čorabnjaštva, što likove prežive i onda ožive u roku keks, to svijet nije vidio.

Što se tiče gledanja do kraja, jasno, odradit ću i to, nije sad da bi me čekao maraton od 10 epizoda, još jedna epka ako sam dobro skužila i ćao đaci. Da sam na početku znala da će ovako zglazjat, ne bih ni počinjala. Ali eto... da je baba bila muško, zvala bi se Duško.
Quote:
simmke kaže: Pogledaj post
Serija je bolescina zesca.Duru je zasluzila sve sto joj se izdesavalo.Zanima me samo sta je Sadik uradio sa detetom,to mi nije jasno?
Serija je žešća bolest i pisala sam ovdje, nemamo nijedan lijep odnos, ništa lijepo nije prikazano, sve ludo, luđe, najluđe i bolesno i najbolesnije. Grozno. Za Sadika ti je odgovoreno. Onaj matori pedofil, njegov punca, ga je zvao da ukloni leš djeteta nad kojim se iživljavao i tako su jedan drugoga imali u šaci. Pedofil je SMK-u dao moć, a ovaj u zamjenu za to šutio. Prodao dušu đavlu, sad se kaje i zato odlazi i sve informacije daje Ozge kako bi priču dovela do kraja i obznanila. Ono na što nije računao je svemogući Can Manay koji krade kutijicu u kojoj su USB stikovi s dokazima. A Can to krade kako bi ih sve imao u rukama, a pride sakrio svoja zlodjela, jer i njih ima cijeli popis.
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 20:12   #405
Navodno se sad na kraju pojavljuje i Durina anne.
__________________
"Nježno bih spustio glavu na tvoje koljeno."
Htjela sam šutjeti četiri dana i četiri noći...

Attila İlhan
Looty is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 20:15   #406
Quote:
Looty kaže: Pogledaj post
Navodno se sad na kraju pojavljuje i Durina anne.
Pa ova "navodno" anne izgleda mladje od Duru .Gdje nju iskopase ?
bebaraw is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 20:22   #407
Quote:
bebaraw kaže: Pogledaj post
Pa ova "navodno" anne izgleda madje od Duru .Gdje nju iskopase ?

Žena ima 43. godine...Basak Köklükaya
__________________
"Nježno bih spustio glavu na tvoje koljeno."
Htjela sam šutjeti četiri dana i četiri noći...

Attila İlhan
Looty is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 16:42   #408
Da li netko zna kad izlazi sljedeca epizoda?
Alienated Sara is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 10:11   #409
Quote:
Alienated Sara kaže: Pogledaj post
Da li netko zna kad izlazi sljedeca epizoda?
16.2 je prikazana deveta, predzadnja epka na PuHu tv.
__________________
Bohemian rhapsody - Queen
holaquetal is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 16:35   #410
Jel to SMK ziv?


Sent from my iPhone using Tapatalk
amalia77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 08:39   #411
Quote:
amalia77 kaže: Pogledaj post
Jel to SMK ziv?
živ živ

Od svih ludaka u seriji jedino sad Ozge ima dijagnozu i drago mi je što je uspela u svojoj misliji, jeste joj bilo teško, ali je ispunila cilj. Sad još da sačeka negde SMK-a i happy end za njih dvoje

Epizoda je bila nešto sporija u odnosu na prethodne, celu epku gledamo Duru kako beži, konačno smo videli i njenu majku, a kako su krenuli ona i Deniz će opet biti zajedno, možda happy end i za njih.

Eti sve ostavila Bilge

Ajde da vidimo još tu poslednju epku pa da se rastajemo
milky21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 12:51   #412
Brdo luđaka na jednom mjestu!
Tu prvenstveno ubrajam....
Can Manay!
Bilgin otac
Duruina majka

Ozge od prve do zadnje minute na pravom putu..Bipolarni poremećaj!
Poremećaj na dva pola. S jedne strane depresija s druge manija. Poprilično zbunjujuće i teško.
Tako kaže stručnjak!!
Meni se nikako nije tako činila..ebeš,nisam stručnjak!
Brine se za slabije,žene,životinje

Sve u svemu,dobra epizoda
__________________
Tanka je granica između netko i nitko..
11tena is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 20:06   #413
Meni je 9.ep prilicno dosadnjikava i zbrda-zdola. Duru i Can nakon onakvog pada zavrsili samo sa ogrebotinama na licu i malo natuceni. Kako je ona skuzila da joj noga nije slomljena, to.sto ju osjeti ne znaci da loma nema? Gdje je bio Deniz? On je kao negdje otisao komponirati za Afife? Zasto ga je pogodilio sto mama od Duru nije rekla muzu da ima kcer kad one i tako nemaju nikakav odnos? Sta to mijenja? Na osnovu cega je Ozge dobila dg bipolarnosti? Po onome sto je rekla psihicu svi smo bipolarci. I ona je nakon onakvog udarca autom super zavrsila, sve poskidala sa sebe i odsetala iz bolnice.
Lunci is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 12:06   #414
Kako Birsen javlja, snimanje 10.epizode počinje danas.
Dakle gledaćemo je verovatno sledeći petak 2.3.
milky21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2018., 20:53   #415
najava za poslednju epizodu, koja se emituje 9.3.
https://www.youtube.com/watch?v=ISkPukIJdnU

da li ćemo konačno videti Duru kako pleše?
milky21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2018., 21:34   #416
Quote:
milky21 kaže: Pogledaj post
najava za poslednju epizodu, koja se emituje 9.3.
https://www.youtube.com/watch?v=ISkPukIJdnU

da li ćemo konačno videti Duru kako pleše?
Ja sam skoro vec zaboravila radnju. Nekako mi svejedno za sve kako ce zavrsiti ali svakako cu pogledati sta su smislili.
Lunci is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2018., 02:47   #417
Po najavi mi deluje da ce Dzan ubiti Duru dok bude plesala.Na koga me ovo podseca?
simmke is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2018., 16:58   #418
Završena serija, sinoć prikazana finalna epka.

Nakon svega, ova serija je mogla biti izvrsna, s ovakvom glumačkom postavom , s ovakvim režiserom i snimateljima , glazba je bila izvrsna , interijeri i eksterijeri odlični , ma cijelo ozračje serije je .
Najlošiji dio je scenarij , sad jesu li krivi scenaristi ili je kriva autorica trilogije, ne znam i nije moje da zaključujem bez dovoljno argumenata.
Već sam pisala, ne znam je li Azra Kohen prodala nekome autorska prava (što sumnjam) ili sama nije htjela pisati scenarij za seriju no svakako, jako loše odrađen scenarij, površno, zbrzano, puno rupa, uvođenja i odvođenja raznih likova, a sve bez nekog jasnog cilja. Šteta, jer ovo je mogla biti serija za pamćenje, a ovako ćemo je brzo zaboraviti.

Iako je jučer počelo prikazivanje serije u Belgiji, Nizozemskoj, Francuskoj, Švicarskoj, Njemačkoj i Austriji.

Svakako, želim im puno sreće!
__________________
Bohemian rhapsody - Queen
holaquetal is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2018., 12:02   #419
Nekako mi je kraj bas nejasan , a mislim i da su hteli to da izazovu kod nas gledalaca. Dal je on umislio zadnju scenu gde potpisuje svoju knjigu... il je to
pak realnost a njemu se ona devojka ucini kao Duru.... sve u svemu ocekivala sam malo burnije finale... nista se konktretno zanimljivo nije desilo. I sta bi sa Bilginim bratom, to je ostalo nedoreceno. Kraj podseca na film gde natali portman glumi balerinu, bese crni labud. Ona onako povredjena plese... nista orginalno... sta znam sa ovakvom postavom sve je moglo da bude dosta kvalitetnije.


Sent from my iPhone using Tapatalk
amalia77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2018., 12:19   #420
Can je utjerao strah u kosti Duru...To bi je moglo psihički dotući...
Ozge hrabro ide za tragom(doduše,prati je polismen,prijatelj)..
Bilge ....U zatvoru obilazi Cana u svojstvu...
C:Što ti radiš ovdje?
B:Ja sam klinički psihijatar!
Opa!Vraćamo se na početak.Ako se sjećamo d je ona bila studentica profesora Cana Manaya!Potpuno sam to smetnula s uma!
Eto..liječiti će ga...Milina...

Ozge ide u šumu posadit ono drvo koje joj je poklonio Sadik...Drito na brvnaru gdje se on nalazi!
Naravno da je njegova smrt bila iscenirana,pa imamo i hepiend..
Kraj uz vrlo lijepu muzičku podlogu




Quote:
amalia77 kaže: Pogledaj post
Nekako mi je kraj bas nejasan , a mislim i da su hteli to da izazovu kod nas gledalaca. Dal je on umislio zadnju scenu gde potpisuje svoju knjigu... il je to
pak realnost a njemu se ona devojka ucini kao Duru.... sve u svemu ocekivala sam malo burnije finale... nista se konktretno zanimljivo nije desilo. I sta bi sa Bilginim bratom, to je ostalo nedoreceno. Kraj podseca na film gde natali portman glumi balerinu, bese crni labud. Ona onako povredjena plese... nista orginalno... sta znam sa ovakvom postavom sve je moglo da bude dosta kvalitetnije.

Hm?Možda se on izliječio(tko zna koliko je vremena prošlo)...U međuvremenu pisao knjigu...
Ili je sve to ipak san
__________________
Tanka je granica između netko i nitko..
11tena is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:58.