Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.02.2018., 11:14   #21
Quote:
Raptorus kaže: Pogledaj post
Lord,zbilja nema potrebe za tolikim cinizmom i skrivenim napadima..
Istina je,škola mi nikad nije bila draga ali obećao sam jednoj pokojnoj osobi da cu završit fakultet i hocu,pa makar sutra prolupao...
Hvala svima ostalima na podršci,puno mi to znaci u ovom trenutku.
Sto se tiče prikrivenog problema,toga nikad nije bilo...kod kuce ja nisam nikad imao psih problema osim sto sam bio lijen kao batina,izlazio puno nisam jer me to nije privlačilo,volim svoju familiju,curu i svakodnevne aktivnosti...
A misli? Tu su i mora ih se prihvatit,lakše mi je jer znam da u tome nisam sam,ali kronično mi fali netko da bude uz mene...ja ne znam zašto se ja ne mogu osamostalit ali od kuce nikad nebi isao i Pokušat cu doma neki privatni posao pokrenut ali da odem negdje van ja to nebi izdržao,previse sam emotivno vezan za moj grad,obitelj i curu...
Zašto radiš nešto što ne želiš i u čemu se ne vidiš? Pokušavaš si nešto dokazati ili što..?
Ja znam da bi toj osobi bilo drago da ti završiš fakultet. No zasigurno joj ne bi bilo drago da pritom polupaš, budeš jako nesretan i radiš nešto što ne želiš i ne vidiš se u tome..
Gle, ako nešto lijepo kući zrtvuješ (obitelj, djevojku, prijatelje) moraš znati zašto to radiš. Ljudi se obično odlučuju za takvo nešto jer znaju da to jako žele, imaju viziju, želju, žele bolji život, ostavriti nešto više, biti sretniji...
Ti to radiš iz krivnje i zato jer osobu vjerojatno još uvijek nisi prebolio. Ne želiš to raditi, tu ne vidiš sebe, teško se prilagođavaš, zapravo većina argumenata je protiv tvog izbora a ti se svejedno mučiš jer si eto nekome nešto zacrtao pa makar crko. Vidiš li ti uopće koliko je to glupo. To je upravo i razlog zašto ti je loše, jer ti namjerno sebi radiš loše, radiš nešto što zapravo, iskreno u sebi, ne želiš...

Zapitaj se dobro što želiš, zašto to radiš i gdje se vidiš za godinu, tri, pet...ako tako nastaviš...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 11:24   #22
Pa kao vjernik, znaš da je najveća snaga i utjeha u molitvi.
Izlazi, druži se, ali i uživaj sam sa sobom, zavoli sebe, mir i tišinu koju imaš sam sa sobom, lako se osjećati dobro sa drugima, al iz svoje kože ne možeš van, moraš naučiti osjećati se dobro sam u svojoj koži.
A i ono da ti u tim trenucima samoće, pada na pamet nekog ozlijediti, khmmm....meni to nikad nije palo na pamet a prošla sam mnogo veću adaptaciju na novo i samoću nego što ju ti prolaziš Možda da malo i to pročačkate ti i tvoj psihijatar, mada ne znam zašto nisi kod psihologa
Uživaj kad ti je dato da uživaš
Mnogi bi išli na fax ali si to ne mogu priuštiti. Ne traži dlaku u jajetu, ovo ti je dobar test za jačanje psihe koji ti je očito prijeko potreban Sretno.


__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 11:30   #23
Tako je i meni bilo na početku, novi grad, novi ljudi.. al s vremenom sam shvatila da ne smijem razmišljati negativno, potrudi se, daj sve od sebe i bit će to dobro
Anica Kabanica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 12:03   #24
Ne pokušavam si nista dokazat nego zelim biti jednog dana netko i nesto i imat diplomu u ruci,da mogu bolje obavljat svoj posao,da steknem vise iskustva prema svom poslu,Itd...
A razlog zašto sam otisao kod psihijatra je taj sto mi je bilo Dat puno 400 kn/sat za psihologa.
Osjecam se bolje kad izadjem sa nekim prijateljem ili slično ali onda mi moji predbacuju da nista ne ucim,da skitam..
Raptorus is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 14:55   #25
Quote:
Raptorus kaže: Pogledaj post
Ne pokušavam si nista dokazat nego zelim biti jednog dana netko i nesto i imat diplomu u ruci,da mogu bolje obavljat svoj posao,da steknem vise iskustva prema svom poslu,Itd...
A razlog zašto sam otisao kod psihijatra je taj sto mi je bilo Dat puno 400 kn/sat za psihologa.
Osjecam se bolje kad izadjem sa nekim prijateljem ili slično ali onda mi moji predbacuju da nista ne ucim,da skitam..
Svakom studentu roditelji predbacuju da se skita, slabo uči i sl. jer jebi ga oni to plaćaju i žele biti sigurni da si došao gore studirati a ne izlaziti i provoditi se na očevoj grbači.. Nemoj se opterećivati takvim glupostima. Lijepo se uhvati knjige, izađi sa frendovima vani i na kavu, upiši neki sport, pozovi curu gore, dođi češće kući i to je to..
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 20:59   #26
Quote:
Raptorus kaže: Pogledaj post
Lord,zbilja nema potrebe za tolikim cinizmom i skrivenim napadima..
Istina je,škola mi nikad nije bila draga ali obećao sam jednoj pokojnoj osobi da cu završit fakultet i hocu,pa makar sutra prolupao...
Hvala svima ostalima na podršci,puno mi to znaci u ovom trenutku.
Sto se tiče prikrivenog problema,toga nikad nije bilo...kod kuce ja nisam nikad imao psih problema osim sto sam bio lijen kao batina,izlazio puno nisam jer me to nije privlačilo,volim svoju familiju,curu i svakodnevne aktivnosti...
A misli? Tu su i mora ih se prihvatit,lakše mi je jer znam da u tome nisam sam,ali kronično mi fali netko da bude uz mene...ja ne znam zašto se ja ne mogu osamostalit ali od kuce nikad nebi isao i Pokušat cu doma neki privatni posao pokrenut ali da odem negdje van ja to nebi izdržao,previse sam emotivno vezan za moj grad,obitelj i curu...
E moj Dalmatinac, nisi smio upisati studij u drugom gradu a da nisi jaaaaako dobro razmislio i da je ta misao trajala duze. Ako i jesi, nista,nema smisla oko neceg se zivcirati a sto se moze promijeniti. Odi nazad upisi tu kuci fakultet i gotovo.
traperica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:20.