Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kupovanje na internetu

Kupovanje na internetu Shopping iz fotelje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.11.2017., 16:03   #141
Quote:
Duba kaže: Pogledaj post
bez imenovanja ikoga molim te.
Ok ispricavam se. Roba nije niti danas carinjena. Sad su nasli neku greskicu na racunu neznam niti ja sta a nezna niti gospodin objasniti. To ce biti taman gotovo kad se nakupi 1000kn lezarine za paket.
Koky is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 19:22   #142
Ako sam nešto naručila iz amerike dhl expressom i odmah platila duties and taxes, zasto mi salju sms da je za moju posiljku potrebno provesti carinjenje?

Plus, cekam da mi odobre eori br., pa cu vidjeti nakon toga sta ce biti, mozda im samo taj br treba da posiljka dodje do mene?
iivy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 20:52   #143
Odakle si to naručila (s koje stranice)? Kolika je vrijednost pošiljke, a koliko si platila ta dodatna davanja?
Mephisto is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 21:49   #144
Quote:
Mephisto kaže: Pogledaj post
Odakle si to naručila (s koje stranice)? Kolika je vrijednost pošiljke, a koliko si platila ta dodatna davanja?
Poslala sam ti privatnu poruku
iivy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 03:46   #145
Ekipa, pozdrav ! Molio bih vaše mišljenje.

Naime, početkom tjedna sam od američkog Amazona kupio jedan glazbeni box set (CDi, knjige i sl) vrijednosti cca 400 kn. Na to sam platio carinu i bilo mi je dostavljeno HPom.
Međutim, box set je došao oštećen te sam odmah kontaktirao Amazon da mi pošalju novi a da ja njima ovaj vratim.
Tako je i bilo- ovaj oštećeni sam im vratio poštom te su mi odmah poslali ganc novi primjerak koji je trenutno na putu.

Dakle, moj paket je poslan AmazonGlobal Priority Shippingom (besplatni upgrade kao znak isprike) odnosno DHLom te mi na fakturi piše:
Item(s) Subtotal: $0.00
Shipping & Handling: $0.00
-----
Total before tax: $0.00
Sales Tax: $0.00
-----
Total for This Shipment: $0.00

Moje pitanje glasi, kaj mislite (kada carinik vidi ovakav račun) da li ću morati išta platiti za ovaj paket? Ipak je riječ o zamjenskoj a ne novoj robi na koju sam već jednom platio carinu.

Hvala
Hutchence is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 08:22   #146
Kad si vraćao paket Amazonu trebao si ispuniti carinski dokument da se radi o povratu oštećene robe prilikom online trgovine i s tim dokumentom dokazuješ da si platio pdv i carinu kad dobiješ novu pošiljku.

Ako to nisi napravio carinik ti ima pravo opet naplatiti sve pristojbe a i dhl svoju naknadu za špediciju, tako da bi te moglo koštati i više nego prvi put preko HP-a

Ako je Amazon poslao DHL Expressom mislim da ti plaćanje ne gine ako je poslao onom vrstom DHL-a koji ide preko pošte možda i izbjegneš plaćanje
__________________
Mr. BAD GUY
Beco is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 13:52   #147
Beco, zahvaljujem se na odgovoru.

Prilikom vraćanja paketa sam ispunio nekakav PV obrazac na kojem je i veliki barcode sa tracking brojem u gornjem desnom uglu.

Ugl, na njemu sam i napisao "oštećeni paket" i kliknuo na rubriku "vraćena roba". Također je tamo tekst koji kaže "potvrđujem da su podaci u ovoj carinskoj deklaraciji točni i da ova pošiljka...."

Piše lijepo i moje ime i Amazonova adresa itd. Sve je fino poštambiljano i ovjereno kod tete na šalteru. Vjerujem da je to onda TO kaj si mi napisao.

Inače, meni je Amazon poslao ovaj novi paket DHL expressom, na potpis.

Zadnje uređivanje Hutchence : 15.12.2017. at 14:32.
Hutchence is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 18:15   #148
Quote:
Hutchence kaže: Pogledaj post
Beco, zahvaljujem se na odgovoru.

Prilikom vraćanja paketa sam ispunio nekakav PV obrazac na kojem je i veliki barcode sa tracking brojem u gornjem desnom uglu.

Ugl, na njemu sam i napisao "oštećeni paket" i kliknuo na rubriku "vraćena roba". Također je tamo tekst koji kaže "potvrđujem da su podaci u ovoj carinskoj deklaraciji točni i da ova pošiljka...."

Piše lijepo i moje ime i Amazonova adresa itd. Sve je fino poštambiljano i ovjereno kod tete na šalteru. Vjerujem da je to onda TO kaj si mi napisao.

Inače, meni je Amazon poslao ovaj novi paket DHL expressom, na potpis.
Onda kad ti stigne ta nova pošiljka pokušaj s tim dokumentom kojim si slao robu natrag dokazati da si već platio davanja i da je to povrat kod online kupnje
__________________
Mr. BAD GUY
Beco is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 08:24   #149
Pitanjce: DHL pakete dostavlja hp express ili poštar? Da znam jel mi se isplati ići po ovom krasnom vremenu do pošte da vidim jel mi stigao paket, jer vidim da je jučer dostavljen u ZG.
everest is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 08:46   #150
neke pakete dostavlja dhl, a neke pakete dostavlja hp express.
to trebaš nazvati dhl i pitatit ih.
BundyBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 14:36   #151
Quote:
Beco kaže: Pogledaj post
Onda kad ti stigne ta nova pošiljka pokušaj s tim dokumentom kojim si slao robu natrag dokazati da si već platio davanja i da je to povrat kod online kupnje

Na kraju je ovo sa DHLom prošlo ful glatko !

Poslao sam im mailom sve papire koje sam imao, kako bih potvrdio da je doista riječ o zamjenskom paketu, te je sutradan bilo ocarinjeno a preksutra (odn danas) dostavljeno.

Ugodno sam iznenađen.
Hutchence is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 12:24   #152
Mozda se već pisalo o iskustvima sa kupovinom na Romwe (besplatna poštarina-dostava DHL),ali nemam vremena kopati po forumu i pomalo sam očajna.
Dakle,paket vrijednosti oko 100 USD stigao 28.12 u Hr, DHL me kontaktira da im u svrhu carinjenja dostavim EORI broj .Nakon početnog wtf momenta (u međuvremenu,dok se broj aktivirao,ušli smo i u novu godinu), dostavljam dhl-u taj broj, e sad traže da im se pošalje invoice na kojem mora pisati iznos poštarine "free" , a ne 0,00 kao što na računu piše. Kontaktiramo Kineze koji mi pošalju takav invoice i dostavljam dhl-u.Naravno, u dhl-u nakon tri dana od dolaska posiljke počinju obračunavati 35 kn ležarine po danu (!). Onda se javljaju da žele potvrdu plaćanja (kako sam platila Amexom,šaljem print screen sa internet bankarstva gdje se vidi da sam iznos 100 USD platila Romweu dana tog i tog. DHL ujedno želi i print screen moje narudžbe sa svim naručenim stavkama, iznosima i slikama (!?!). Naravno da to nemam jer mi nikad nije palo na pamet da kad naručujem online direktno na toj atranici ujedno sejvam i printscreen narudžbe i da još imam i slike naručenog.
Sad već sve počinje nalikovati Kafkinom romanu, naravno da se nikog u DHL u ne može dobiti na telefon, a evo i lijepa se svotica sakupila u ovih tjedan dana natezanja samo u ime faking ležarine.
Jeste li znali da kad nazovete dhl i dok čekate da vas (eventualno) spoje sa živom osobom, svira "Ain't no mountain high enough....", što je valjda najbolja definicija ironije ikad?
Dakle, mene zanima da li je netko actually uspio doći do svog naručenog paketa, jer ja mislim da mi se u ovoj fazi više isplati to pustiti neka se vrati pošiljatelju i pokušati od Romwea dobiti refund?
Sakura is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 12:27   #153
kaj nemaš pod orders ili sl. na Romwe stranici taj podatak?
pa napraviš screenshot toga.
inače pakete od DHL-a dobijem normalno, ali preduvjet su svi podaci koje traže.
BundyBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 08:54   #154
Quote:
Sakura kaže: Pogledaj post
Mozda se već pisalo o iskustvima sa kupovinom na Romwe (besplatna poštarina-dostava DHL),ali nemam vremena kopati po forumu i pomalo sam očajna.
Dakle,paket vrijednosti oko 100 USD stigao 28.12 u Hr, DHL me kontaktira da im u svrhu carinjenja dostavim EORI broj .Nakon početnog wtf momenta (u međuvremenu,dok se broj aktivirao,ušli smo i u novu godinu), dostavljam dhl-u taj broj, e sad traže da im se pošalje invoice na kojem mora pisati iznos poštarine "free" , a ne 0,00 kao što na računu piše. Kontaktiramo Kineze koji mi pošalju takav invoice i dostavljam dhl-u.Naravno, u dhl-u nakon tri dana od dolaska posiljke počinju obračunavati 35 kn ležarine po danu (!). Onda se javljaju da žele potvrdu plaćanja (kako sam platila Amexom,šaljem print screen sa internet bankarstva gdje se vidi da sam iznos 100 USD platila Romweu dana tog i tog. DHL ujedno želi i print screen moje narudžbe sa svim naručenim stavkama, iznosima i slikama (!?!). Naravno da to nemam jer mi nikad nije palo na pamet da kad naručujem online direktno na toj atranici ujedno sejvam i printscreen narudžbe i da još imam i slike naručenog.
Sad već sve počinje nalikovati Kafkinom romanu, naravno da se nikog u DHL u ne može dobiti na telefon, a evo i lijepa se svotica sakupila u ovih tjedan dana natezanja samo u ime faking ležarine.
Jeste li znali da kad nazovete dhl i dok čekate da vas (eventualno) spoje sa živom osobom, svira "Ain't no mountain high enough....", što je valjda najbolja definicija ironije ikad?
Dakle, mene zanima da li je netko actually uspio doći do svog naručenog paketa, jer ja mislim da mi se u ovoj fazi više isplati to pustiti neka se vrati pošiljatelju i pokušati od Romwea dobiti refund?

Slična situacija, naručila preko shein isto neku robicu .. stiže poruka za eori broj.. pošaljem broj, traže račun, pošaljem racun, traži i ukupnu narudžbu s pojedinačnim cijenama .. pošaljem i to, stiže SMS da platim 672 kn, od toga 125 fiksno, 200 i nesto PDV, a 200 i nesto ostalih troškova.. zovem ja da pitam sto su ostali troškovi, nabraja ona meni (između ostalog imam preko 5 različitih artikala i to plaćam 100 i nesto kuna) :klap:
A o tome koliko su neljubazni neću ni pričati, radila kao student u t-comu, prvo i osnovno pravilo: šuti mušteriji jer je uvijek u pravu, dok bi se ovi i svađali
mokiica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 15:35   #155
Pozdrav svima, tražim informacije po netu vezi DHL i robe iz Kine.
Treba mi info ...obračunali su usluge na iznos robe i transporta.
U mom slučaju roba me košta 50$ i transport 50$ =100$
Razumijem da se plaća carina, PDV i usluga dhl-a na robu
bilo i ok da taj iznos ide samo na cijenu robe, ali meni su zaračunali i na transport!
ima li se smisla žaliti? i kome

hvala
mama zombi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 16:08   #156
Transport ulazi u carinsku osnovicu.

Quote:
Troškovi koji ulaze u carinsku vrijednost poštanske pošiljke
U carinsku vrijednost poštanske pošiljke uključuju se troškovi nastali do mjesta unosa robe u carinsko područje Europske unije.

U poštanskom prometu mjesto ulaska u carinsko područje Europske unije smatra se adresa dostave npr. adresa ureda, kućna adresa itd.

Svi poštanski troškovi koji se naplaćuju do mjesta isporuke, a odnose se na robu poslanu poštom uključiti će se u carinsku vrijednost te robe (uključujući i trošak inozemne poštarine).

U carinsku vrijednost neće se uključiti eventualni dodatni troškovi koji se naplaćuju u zemlji uvoza, kao što su npr. troškovi poštanskog posredovanja u zemlji, manipulacija s robom, troškovi otpremnika i drugi troškovi koje naplaćuje pošta.
Mephisto is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2018., 17:32   #157
Moram pohvaliti DHL. Paket iz Bukuresta je stigao za manje od 48 sati, da sam iz Zagreba, kod mene bi bio za manje od 24 h, ali ovak iz ZGa do mene ide preko HP expressa.
ZeroW is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2018., 22:19   #158
Pozdrav
Zanima me kako (ako ikako) mogu preuzeti paket od DHL-a (iz Singapura) bez da imam EORI broj.
Hvala
Nektrio is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2018., 07:35   #159
ne. EORI broj moraš imati.
BundyBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2018., 09:26   #160
Dobio sam potvrdu da mi stiže paket u srijedu.
Imam još jedan paket koji sam naručio dan poslije tog koji dolazi. Je li moguće da dolazi i drugi paket u kompletu s prvim iako nisam dobio potvrdu za taj drugi.
__________________
How the little piggies will grunt when they hear how the old boar suffered
Mihalj11 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:54.