Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.02.2018., 00:16   #201
Quote:
mark 88 kaže: Pogledaj post
Nemam para za putovanja.
Izlet do Salzburga ili Verone ti dođe 200ak kn.
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 00:21   #202
Hah, oke, dok si napisao "putovanje" mislio sam na malo dalje relacije da. I skuplje naravno.

A s kim da idem na takve izlete jednodnevne? S frendovima se teško dogovorit zbog različitih poslova koje radimo
mark 88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 00:33   #203
Quote:
mark 88 kaže: Pogledaj post
Hah, oke, dok si napisao "putovanje" mislio sam na malo dalje relacije da. I skuplje naravno.

A s kim da idem na takve izlete jednodnevne? S frendovima se teško dogovorit zbog različitih poslova koje radimo
Imaš ovdje gdje se traže suputnici. Imaš i više.

Sa curom (sadašnjom ženom) sam često znao skočiti negdje van.
Makar preko vikenda.
Toskana, Češka, Bavarska, Rim, sjeverna Italija i još neka slična putovanja ti dođu oko 1000kn (nekad malo manje, nekad malo više).
Oko 4 dana.
Vlak do Budimpešte (povratna karta) ti je 200ak kn, a od tamo imaš jeftinih letova do pola svijeta.
Imaš Vueling iz zg-a...
Možeš putovati za popriličnu malu lovu.
A i zabavno je.
Takva kaj putuje ti sigurno ne bu sfušala gdje je Lisabon
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 08:20   #204
Quote:
Wikiceha kaže: Pogledaj post
Imaš ovdje gdje se traže suputnici. Imaš i više.

Sa curom (sadašnjom ženom) sam često znao skočiti negdje van.
Makar preko vikenda.
Toskana, Češka, Bavarska, Rim, sjeverna Italija i još neka slična putovanja ti dođu oko 1000kn (nekad malo manje, nekad malo više).
Oko 4 dana.
Vlak do Budimpešte (povratna karta) ti je 200ak kn, a od tamo imaš jeftinih letova do pola svijeta.
Imaš Vueling iz zg-a...
Možeš putovati za popriličnu malu lovu.
A i zabavno je.
Takva kaj putuje ti sigurno ne bu sfušala gdje je Lisabon
Ha u pravu si, samo ja se ne bi mogao upustit u putovanje s meni nepoznatom osobom.
mark 88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 08:52   #205
Quote:
DoomguardSun kaže: Pogledaj post
Evo primjer od onog izlaska sa tri dame iz prvog posta. Htio sam im provjeriti vjestine u literaturi i koliko su nacitane (nacitana zena je vrlo... uzbudljiva) pa sam ih pitao koje je njihovo misljenje o Karl Marx-u i Sigmund-u Freud-u te njihovim pisanim tekstovima. Uputio sam im par pitanja o "Manifest der Kommunistischen Partei" i "Das Ich und das Es" jer me zanimalo njihovo misljenje o ljudskoj psihi na socio-ekonomske prakse modernog drustva i problemi koji su izasli iz socijalistickih i komunistickih drustava. Kao veoma nacitan covjek odmah sam vidio da stanje kriticnog razmisljanja je izrazito ponizavajuce pa sam prebacio temu na nesto sto je njima puno blize, imaju li decke (znam ne morate mi opet tupiti vasa pravila 'musko zenskih odnosa').
C'est la vie.
Quote:
Revolucion kaže: Pogledaj post
Ma ne možeš ti o tome sa ženama. Nemaju one kapaciteta za filozofiju.

Zakon

Ništa dečki, onda masturbacija.
__________________
Bad times, hard times, this is what people keep saying; but let us live well, and times shall be good. We are the times: Such as we are, such are the times. - St. Augustine
Ro_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 10:51   #206
Quote:
mark 88 kaže: Pogledaj post
Ha u pravu si, samo ja se ne bi mogao upustit u putovanje s meni nepoznatom osobom.
Fora mi je tvoja vještina prisvajanja baš svakog topica u kojemu se netko žali na poteškoće u ostvarivanju veza.

Još mi je veća fora kako se baš uvijek netko ulovi na tvoj mamac, povjeruje da ti doista želiš riješiti svoj problem i krene ti nabrajati moguća rješenja - i onda kreće uvijek ista igra izmišljanja razloga zbog kojih je svaki od milijuna prijedloga eto u tvom slučaju neprovediv...
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 12:32   #207
Quote:
Ank.Skywalker kaže: Pogledaj post
To što ne zna da je Lisabon u Portugalu umjesto u Španjolskoj ne mora baš ništa značiti.

No to je tipičan hrvatski mentalitet, netko nešto ne zna što se smatra ''općom kulturom'' i onda ga se odmah proglasi glupim i retardiranim.
To što zna svašta pored toga ne vrijedi ništa aha ne znaš da je Lisabon u Portugalu - boom retardiran si.

Evo ti meni bez googlanja reci koji je glavni grad američke savezne države Kalifornija.
Odlicno, evo javljam se cisto da bih izrazio zadovoljstvo koje sam osjecao citajuci ovaj savrseno sklopljen tekst. S obzirom da sam i sam pripadnik bozanstvenog reda superiornih ljudskih bica, u potpunosti razumjem kako je biti genijalan u drzavi koja funkcionira na niskim frekvencijama tame. Moji intuitivni senzori mi govore da si došao ovdje da uništiš reptilski poredak na ovoj planeti i pretvoriti ovu tamu u svjetlost. Mozemo se udruzit i zajedno radit na podizanju frekvencija ove planete i zatim u potpunosti unistiti demonske sile koje manipuliraju ljudima na niskim razinama svjesti. Ukoliko zelis zaista iskoristiti svoj potencijal, odi meditiraj na planinu 5 dana bez hrane i vode, osjetićeš kako se Bozanstvo u tebi budi i dobices poruke i instrukcije kako da usmjeris cistu energiju. Pazi se i budi oprezan jer ces biti na meti superiornih reptilskih sila koje lako uoce kad je neko dosegao visoke razine svjesti. Svaki covjek kao ti je prijetnja reptilskom poretku i sotoninim slugama. Ivan Pernar je visoko vibrijajuce bice s planete Sirius A, on je zapravo pleidijanac koji se dosao vamo inkarnirat kao duhovni politicar, tako da, javi mu se i reci mu da je jedan od nas kako bih mogli zajedno raditi. Ovo tekstualno razmjenjivanje preko interneta je sasvim primitivno, s toga cu ti se javit telepatski kako bih mogli razmjenjivati informacije iz viših sfera svjesti.
DoomguardSun is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 18:02   #208
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Fora mi je tvoja vještina prisvajanja baš svakog topica u kojemu se netko žali na poteškoće u ostvarivanju veza.

Još mi je veća fora kako se baš uvijek netko ulovi na tvoj mamac, povjeruje da ti doista želiš riješiti svoj problem i krene ti nabrajati moguća rješenja - i onda kreće uvijek ista igra izmišljanja razloga zbog kojih je svaki od milijuna prijedloga eto u tvom slučaju neprovediv...
Moj problem će se riješit jedino ako stavim novu glavu/lice ili vjerovatnije da dobijem na lotu. dva rješenja su
mark 88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 18:43   #209
Quote:
mark 88 kaže: Pogledaj post
Moj problem će se riješit jedino ako stavim novu glavu/lice ili vjerovatnije da dobijem na lotu. dva rješenja su
Tvoj problem ce se rijesit kad se pokrenes. Po upisima te dozivljavam kao kaktus. Pun trnja i nepomican.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 18:44   #210
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
Tvoj problem ce se rijesit kad se pokrenes. Po upisima te dozivljavam kao kaktus. Pun trnja i nepomican.
Ne mogu se pokrenut jer nemam nikakav motiv, ili nadu.
mark 88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 18:47   #211
Cura, veza, auto, vozacka, novci, popravak bilo cega na sto se zalis nisu dovoljan motiv?

Kakav motiv ti mislis da imaju ostali ljudi? Pretvorit se u planetu i postat centar svemira?
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 18:51   #212
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
Cura, veza, auto, vozacka, novci, popravak bilo cega na sto se zalis nisu dovoljan motiv?

Kakav motiv ti mislis da imaju ostali ljudi? Pretvorit se u planetu i postat centar svemira?
Ne mogu krenut jer nemam volje za ništa. Eto.

Treba me neko pokrenut s nečim, sam se neću nikad vjerovatno. Osim da me bolest neka dohvati, pa da sam onda primoran pokrenut se.
mark 88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 18:56   #213
Quote:
mark 88 kaže: Pogledaj post
Ne mogu krenut jer nemam volje za ništa. Eto.
Dakle, glavni problem je lijenost.

Quote:
mark 88 kaže: Pogledaj post
Treba me neko pokrenut s nečim, sam se neću nikad vjerovatno. Osim da me bolest neka dohvati, pa da sam onda primoran pokrenut se.
Nema sanse. Nitko nema vremena, strpljenja nit zelje nekog vuc za sobom 24/7. Bi li ti da imas ispunjen zivot vukao nekog?


Sad ce ti sezona. Kupi kartu, sjedi na bus i kreni. Daleko od komfort zone mozda se pokrenes, ili budes prisiljen.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 18:58   #214
Mos mislit kako je Svemir prepun onih kojima je poslanje pokrenuti baš tebe.

OK, ne da ti se - samo, to znači da ti na kraju fakat neće biti dano. Ko u onom vući kad čovjek priziva dobitak na lutriji, a ni srećku nije kupio.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 19:00   #215
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
Dakle, glavni problem je lijenost.



Nema sanse. Nitko nema vremena, strpljenja nit zelje nekog vuc za sobom 24/7. Bi li ti da imas ispunjen zivot vukao nekog?


Sad ce ti sezona. Kupi kartu, sjedi na bus i kreni. Daleko od komfort zone mozda se pokrenes, ili budes prisiljen.
O daaa.. lijenost. Znam i ja to, svjestan sam toga.

Pa nisam baš mislio da me neka osoba pokrene, al ono... nešto mi treba, motiv kako sam rekao.

Ne mogu otić, imam posao
mark 88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 21:25   #216
Quote:
mark 88 kaže: Pogledaj post
Ha u pravu si, samo ja se ne bi mogao upustit u putovanje s meni nepoznatom osobom.
Pa otkriješ ju na putovanju
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 21:54   #217
Quote:
mark 88 kaže: Pogledaj post
O daaa.. lijenost. Znam i ja to, svjestan sam toga.

Pa nisam baš mislio da me neka osoba pokrene, al ono... nešto mi treba, motiv kako sam rekao.

Ne mogu otić, imam posao
Buduci da se zalis da nemas love, gubitkom tog posla ne gubis previse.

S druge strane, odlazak na sezonu te mozda malo ocelici, mozda. A mozda nekog i upoznas.

Ne nagovaram te na ista, odluka je na tebi. Ali dokle god si u komfor zoni s stavom kakvog trenutno imas, pomaka bit nece.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 00:45   #218
Ja sam radio u svojoj(nasljedio od tate) radioni po 12h dnevno i jedva bi čekao petak večer sredio se sjeo u svoj BMW skoknuo po frenda i u noćni život tražit pičke , barit sve redom popit par whiskeya i koktelčića sa suncobranom i tak opet sutradan subotom a ti sjeo pa sjediš . U akciju bari komade , ja sam imal tak dosta promašenih wikenda dok jednu nisam opremio, nakon puno odjeba
Loui is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 09:41   #219
Quote:
Loui kaže: Pogledaj post
Ja sam radio u svojoj(nasljedio od tate) radioni po 12h dnevno i jedva bi čekao petak večer sredio se sjeo u svoj BMW skoknuo po frenda i u noćni život tražit pičke , barit sve redom popit par whiskeya i koktelčića sa suncobranom i tak opet sutradan subotom a ti sjeo pa sjediš . U akciju bari komade , ja sam imal tak dosta promašenih wikenda dok jednu nisam opremio, nakon puno odjeba
Koji je BMW? To je bitno... nadam se barem F10, 530 ili 550
Roodonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 11:10   #220
Quote:
DoomguardSun kaže: Pogledaj post
....nisam im se nabacivao ni nista .
Eto tu si zajebo
the33 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:57.