Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Chat teme

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.02.2018., 20:59   #7321
Quote:
Zek0slav kaže: Pogledaj post
Ne mogu naći prek gugla. Kad ljudi ne tagaju linkove ispravno.
Frajer je bio u Samoboru i stoji pokraj auta. Gleda da ga netko ne promatra. I ode iza i stavi na facu. Valjda se presvukao u dimnjačara.
Hmm, nisam to vidio
A jbg, drugi put bookmarkaj.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Old 19.02.2018., 21:01   #7322
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post

Meni su vadili iz svih mjesta na ruci jer imam loše vene. Najviše boli prst pa onda vena iznad šake.
Mene je ko klinca jedna izbola deset puta i otada se bojim igala.
Zek0slav is offline  
Old 19.02.2018., 21:02   #7323
Quote:
Zek0slav kaže: Pogledaj post
Pitaj baku kak su se šminkale dok nije izmišljen maybelline.
..grožđana mast,kana,Bugarska ruža,

Quote:
miki1988 kaže: Pogledaj post
Kaj je kokičarka, jel ti treba ispeć kokica? Majstor sam za to
....sa maslacom, hvala ....
LaPerLa Tagetes is offline  
Old 19.02.2018., 21:04   #7324
Quote:
LaPerLa31 kaže: Pogledaj post
....sa maslacom, hvala ....
Maslac je skup, al ajd, jednom neće škodit da ti napravim s time.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Old 19.02.2018., 21:06   #7325
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Znam.

Meni je jednom bilo neugodno kad se frendica igrala fotošopa i svačiji komadić kože je bio jedno pet nijansi tamniji od mog. Ko fuckin albino.
No da, radije sam blijeda, mrzim crvenjenje, par puta mi je to uspjelo u životu.
Hoces reci da izgledas ovak? http://i.imgur.com/spePCoD.jpg



Imam fetis na blijedu boju koze.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Old 19.02.2018., 21:07   #7326
ok skuzili smo gogi je seronja i takvog smo ga prihvatili mozemo dalje?
__________________
four wheels move the body — but two wheels move the soul #bikerzone
typhoid_mary is offline  
Old 19.02.2018., 21:09   #7327
Quote:
Zek0slav kaže: Pogledaj post
Mene je ko klinca jedna izbola deset puta i otada se bojim igala.
Mene je s 24 časna sestra, stari sadist, išla prvo bost običnom i to je vrtjela u veni, a onda je uzela neku debelu nalik metalnoj slamki i to mi krvnički zabila u venu. Suze su mi nijemo tekle. Srećom, došla je druga sestra, prava medicinska, i izvadila u tili čas. Mislim da sam tad još dodatno zamrzila pingvinke. Inače se nikad prije ni poslije nisam bojala.
ex anais is offline  
Old 19.02.2018., 21:10   #7328
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
Gagi, da ti dam jedan savjet.
Nije problem u tome sto pises nego nacin na koji pises.

:

Hvala ti na mirnom tonu kojime mi pokušavaš dočarati moj problem, da, razumijem točno o čemu govoriš i svjestan sam toga, ali, da se pristojnije izrazim, ide mi na penis kada ekipa, tj većina koja nije doživjela niti 10% uzbuđenja i života kao što sam ga ja doživio, ismijava to i banalizira u kontekstu kao da sam "zaostao" jer čemu bi se netko patio, kada može uživati...

Primjer, loviš ribu na udicu i onda ti dođe recimo Ex Anais i kaže; "hahahaha, vidi ga, on baca udicu i načekava cijeli dan i niš....da je pametan ko ja, otišao bi u ribarnicu i kupio ribu kakva ti padne na pamet...ko je još vidio lovit na udicu?!?"


Ono što ja želim naglasiti svojim ponekad i prearogantnim interpretacijama je upravo to koliko su ljudi skučeni....

Može "ona" imati uisitnu i tri doktorata....ali da se nađemo usred šumetine ili planine, kladim se u što god hoćeš da joj niti jedan doktorat neće osigurati preživjeti duže od 3 dana u divljini...

Zašto to pak govorim....zato jer sam upravo kroz svoja iskustva uvidio kako se ekipa nakočoperi hi-tech opremom sa mišlju u glavi kako će im to nadomjestiti ona iskonski usađena, ali zaboravljena ili uopće ne naučena iskustva...

Mene iritira koliko su ljudi zapravo slijepi i ne vide i ne shvaćaju koliko su zapravo bespomoćni...čak i uz 3 doktorata...ali naravno, trebala bi me boliti briga za to...


Moje prostačenje, OK, slažem se da na forumu pičkaram ko kočijaš, brutalno....uživo me takvim niste doživjeli, naprotiv...


A moje amoralno orgijanje, ha čuj, činjenica je da o tome pričam bez cenzure....ponajprije jer je sada to sve iza mene pa me boli briga....lako je mlatiti po lanjskom snijegu....ali to ponajprije jer se mnogi skrivaju, prave se finima, suzdržanima, moralnima....a i tu bih se mogao okladiti u što god da većina NIJE baš tako moralna kakvima se prikazuju na forumu pa čak i uživo u društvu...a to su pokazali i dokazali upravo forumaši tj forumašice s kojima sam imao nešto nekad...
gagi9a is offline  
Old 19.02.2018., 21:10   #7329
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
Hoces reci da izgledas ovak? http://i.imgur.com/spePCoD.jpg



Imam fetis na blijedu boju koze.
Tako blijedo, ali dodaj crne obrve i kosu. Prirodno crne. Oči plave, da.
ex anais is offline  
Old 19.02.2018., 21:12   #7330
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
Hoces reci da izgledas ovak? http://i.imgur.com/spePCoD.jpg



Imam fetis na blijedu boju koze.
Mene više zanima kaj joj piše to na dlanu.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Old 19.02.2018., 21:13   #7331
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Znam.

Meni je jednom bilo neugodno kad se frendica igrala fotošopa i svačiji komadić kože je bio jedno pet nijansi tamniji od mog. Ko fuckin albino.
No da, radije sam blijeda, mrzim crvenjenje, par puta mi je to uspjelo u životu.
Stvarno? Jako si blijeda? Ja bih rado bila blijeda, nego imala problema s crvenilom. Baš zna biti neugodno jer samo se najednom zacrvenim, a i koža mi je sklona iritacijama i alergijama pa je to vječna borba s time.
__________________
“You can’t make the same mistake twice. The second time you make it, it’s no longer a mistake – it’s a choice.” ... Dust in the Wind
leptirica88 is offline  
Old 19.02.2018., 21:13   #7332
Quote:
typhoid_mary kaže: Pogledaj post
ok skuzili smo gogi je seronja i takvog smo ga prihvatili mozemo dalje?

to je vrlo prihvatljiva opcija čak i za mene
gagi9a is offline  
Old 19.02.2018., 21:14   #7333
Dude, ja se sprdam, nisam ni čitala nego letimice tvoje postove. Kakvi doktorati, kakve šume.
ex anais is offline  
Old 19.02.2018., 21:16   #7334
Quote:
leptirica88 kaže: Pogledaj post
Stvarno? Jako si blijeda? Ja bih rado bila blijeda, nego imala problema s crvenilom. Baš zna biti neugodno jer samo se najednom zacrvenim, a i koža mi je sklona iritacijama i alergijama pa je to vječna borba s time.
Probaj živit s tim u Dalmaciji. Alo mala, bile su ti noge.
Ali da, evenčuali prihvatiš.
Crvenilo je nezgodno, vjerujem. Meni nekad ljeti pjegice iskoče, ali klonim se sunca pa više ne.
ex anais is offline  
Old 19.02.2018., 21:16   #7335
Quote:
gagi9a kaže: Pogledaj post
to je vrlo prihvatljiva opcija čak i za mene
eto rešeno
__________________
four wheels move the body — but two wheels move the soul #bikerzone
typhoid_mary is offline  
Old 19.02.2018., 21:16   #7336
Quote:
miki1988 kaže: Pogledaj post
Mene više zanima kaj joj piše to na dlanu.
Hrabrost na glagoljici.
Zek0slav is offline  
Old 19.02.2018., 21:17   #7337
Quote:
miki1988 kaže: Pogledaj post
Maslac je skup, al ajd, jednom neće škodit da ti napravim s time.
...nije više toliko skup,može se naći na akciji za 9,99
LaPerLa Tagetes is offline  
Old 19.02.2018., 21:22   #7338
Quote:
leptirica88 kaže: Pogledaj post
Stvarno? Jako si blijeda? Ja bih rado bila blijeda, nego imala problema s crvenilom. Baš zna biti neugodno jer samo se najednom zacrvenim, a i koža mi je sklona iritacijama i alergijama pa je to vječna borba s time.
Imam i ja problema s crvenilom, to baš zna biti koma.
anđeo tame is offline  
Old 19.02.2018., 21:29   #7339
Quote:
Zek0slav kaže: Pogledaj post
Hrabrost na glagoljici.
To bih si mogao istetovirati na ruku!
Quote:
LaPerLa31 kaže: Pogledaj post
...nije više toliko skup,može se naći na akciji za 9,99
Bljeh, kupili smo jednom kaj je bio na akciji, to maslaca nije vidjelo ni blizu. Radije ću dati i da je skuplje i dobro, nego da je jeftino i K plus.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Old 19.02.2018., 21:31   #7340
Treba vlastitu proizvodnju osposobiti https://imgur.com/gallery/CzMYIZ7
Zek0slav is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:18.