Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Mundial 2018 Rusija

Mundial 2018 Rusija Hrvatska u finalu

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.07.2017., 22:20   #1
Кубок мира 2018 - predturnirski topič

Meni je zao sto se engleski fudbal ne oporavlja. Davno je bilo kad je Engleska zadnji put osvojila Svjetski Kup. Inace Engleska igra najljepsi fudbal na svijetu i volio bih da se Engleska vrati na celo fudbala i da osvoji svjetsko prvenstvo. Da li moze Engleska postici neki takav uspjeh gdje nece biti vise nesretnih ispadanja Engleza sa svjetskih takmicenja kao sto je to bilo do sada.

Zadnje uređivanje mitch : 11.12.2017. at 22:40.
Ashok is offline  
Old 03.07.2017., 23:14   #2
Ne. Nikada više.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Old 03.07.2017., 23:27   #3
Engleska mora uloziti sve mogucnosti kako bi sastavili pobjednicku ekipu gdje ce engleska reprezentacija moci da pobjede svaku ekipu i da zasluzno osvoji svjetsko prvenstvo u fudbalu. Engleze volim jer su dali sva prava muslimanima i vrijeme je da oni konacno zablistaju. Samo danasnji engleski tim je podmladjen i jedini iskusan fudbaler je Wayne Rooney koji je blistav fudbaler. Englezi su zasluzni da osvoje svjetsko prvenstvo jer to je jedna fudbalska sila u kojoj se rodio fudbal i zato sa pravom Englesku nazivaju kolijevkom fudbala gdje se igra cisti i fair play fudbal. Inace volim premier ligu i navijam za Manchester United jer volim taj klub u kome je nekada igrao veliki Boby Charlton. Englezi moraju uloziti sva sredstva kako bi napravili pobjednicku ekipu gdje ce osvojiti medalju u Rusiji i gdje ce se sa pravom istaknuti zastava Engleske koja ce osvojiti svjetsku kup u fudbalu.
Ashok is offline  
Old 03.07.2017., 23:39   #4
Može.
__________________
When preparation meets opportunity you call it luck .
Wannabes is offline  
Old 03.07.2017., 23:43   #5
Dok Wazza igra, jedna šapa troglavog lava je uvijek na klempavom trofeju.
__________________
When preparation meets opportunity you call it luck .
Wannabes is offline  
Old 03.07.2017., 23:44   #6
Znaš kako kažu, lopta je okrugla a kopacke o klinu. Tako da ..
__________________
When preparation meets opportunity you call it luck .
Wannabes is offline  
Old 03.07.2017., 23:59   #7
Prije Engleske navijao sam za Njemacku i kad sam vidio da je Njemacka napobjediva promijenio sam stranu i poceo sam navijati za Englesku koja je zadnji put osvojila svjetski kup 1966 godine kad su Bitlsi harali.
Ashok is offline  
Old 04.07.2017., 00:41   #8
i kad budu blizu toga da osvoje, doći će Nijemac i reći kuda?, zabit gol, pobjedit i osvojit

daleko su oni od toga, imaju možda igru, najbolju unazad nekoliko godina, ali nemaju mentalitet, uvijek će ih nešto u glavi kočiti i ispast će, bilo to penali ili kažem Nijemac
runaway88 is offline  
Old 04.07.2017., 01:33   #9
Moze, na Fifi 2019

Sent from my eMAX mini using Tapatalk
Ster is offline  
Old 04.07.2017., 05:23   #10
Može. Moraju samo promijeniti ime u Španjolska.
motangens is offline  
Old 06.07.2017., 18:58   #11
Quote:
motangens kaže: Pogledaj post
Može. Moraju samo promijeniti ime u Španjolska.
I naučiti izvoditi jednaesterce! Ako i tada...
martie81 is offline  
Old 06.07.2017., 19:05   #12
Da mi je vidjeti Englesku i Hrvatsku u izvođenju penala u npr. osmini ili četvrtfinalu SP-a/EP-a. Festival čoukanja.
__________________
If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward, then, brother, that person is a piece of shit.
JollyRoger13 is offline  
Old 07.07.2017., 09:34   #13
njemačka osvaja sve u idućih 10 godina
weasley is offline  
Old 07.07.2017., 15:41   #14
da,ako kroz cijeli turnir,svi igrači im budu imali strijelice prema gore,sve i jednu utakNicu.

nar.kO is offline  
Old 07.07.2017., 18:59   #15
Na vratima Joe Hart.

Stoperi - nepoderivi John Terry i njegov deputee Cahill. Na klupi ko puška zapeti 'mudonja' Stones. Lakonogi bekovi Rose i Walker.

U vezi kapetani Henderson i Milner. Lijevo krilo Sterling, desno krilo Townsend. Kad se umore, tu su Lennon i Downing. Za piće zadužen Drinkwater.

Napad - leteća tvrđava Carroll i poacher Defoe. Na klupi mladi Kane, može i Vardy.

I naravno, na klupi, s crvenim makom u zapućku, gospodin Najveći, sir Alan Pardew.

U tu kombinaciju dodati veliku žlicu determinationa i trideset deka resiliencea.


To je recept. Ako bude tako, Rusi mogu odmah na pokal gravirati Англия.
Sudden Sid is offline  
Old 07.07.2017., 21:13   #16
Engleska osvaja u Rusiji. Quotajte me za godinu dana.
MagicRat is offline  
Old 08.07.2017., 00:38   #17
Svake 2 godine isti natpisi i svaki put je flop Engleza.
lik_vž is offline  
Old 08.07.2017., 12:05   #18
Na euro 2016 su se plasirali s 10 pobjeda u kvalifikacijama. Doduše u ne baš jakoj konkurenciji
Svejedno opet su bile priče o nikad jačoj generaciji, evo im sad šanse, samo šta ne osvoje, vidjeli smo kako je završilo. Iskreno, mislim da će šansa te generacije doći za tri godine kad bude paneuropsko prvenstvo. Stasat će neki igrači koji su igrali nedavni euro u21, rooney i njemu slični su ionako pred penziju i ne mogu pružiti neke bajne partije. Još će bit domaćini final foura trebaju samo dohvatiti polufinale
klaudio is offline  
Old 08.07.2017., 12:25   #19
Pa ono za iduće prvenstvo:

---------------Pickford--------------

Walker----Stones---Keane/Smalling----Rose


-----------------Henderon----------------------

Sterling-------------------------------Lallana

-----------------Dele Alli-----------------------

-----------Rashford----------Kane-------------
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Old 08.07.2017., 13:02   #20
Manchester....sinonim za Englesku....grad od cigle i grad koji izgoriti nikad ne-moze....kolijevka fudbala i posebnoshchu se dichiti moze......je svoj dragulj,
znamenje
ma fudbalski klub prodao Amerikancu......ragbisti


Odavno je i kraljica,kraljica bila..........


omlechivanje motke......ko Nele Karajlich
ha-ha Spodoba is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:29.