Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.07.2017., 00:39   #1
Dolunay (Pun Mjesec)

Godina: 2017.
Žanr: Romantična komedija
Produkcija: No Dokuz
Reditelj: Çağrı Bayrak
Scenaristi: Kuledibi Senaryo Ekibi- Ayşen Günsu Teker, Fikret Bekler
Emiter: Star TV



Nazli želi postati profesionalna kuharica. Na studijima je japanske kuhinje i želja joj je jednog dana otvorit vlastiti restoran. Kako bi zaradila novac, Nazli prihvata posao kuharice u kući bogatog biznismena Ferita. Tu zapravo počinje njihova priča...

Glumci/ice: Can Yaman, Özge Gürel, Hakan Kurtaş, Necip Memili, Öznur Serçeler, İlayda Akdoğan, Türkü Turan, Alara Bozbey...

Serija se emituje svakog utorka u 20h!
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2017., 13:39   #2
vidim da su imali relativno dobar rejting:

Total 1 mjesto sa 5,45%
Ab 1 mjesto 3,90%
Abc1 1 mjesto 4,38%
TheWitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2017., 14:56   #3
Drago mi je



Treba mi trenutno neka limunadica

I na društvenim mrežama su prvi .
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2017., 19:01   #4
Pogledala sam, slatka je serija. On je zgodan, ali drvo. Ova djevojka vrlo pristojno glumi. Fatos, njena jaranica, cini mi se da je glumola u Merhametu. I onaj najmladji brat mi je poznat ali ne znam gdje je glumio.
TheWitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2017., 23:02   #5
Za početak sasvim solidno.
Ozge znam iz nekoliko serija a *kupila me* u Sezoni višnje.
On?
Neka malo vrijeme pokaže.
tuba11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 02:37   #6
Prva epka skroz ok, bez bespotrebnog razvlacenja i dominantne minutaze sporednih likova.
Ozge je simpa, jedino me iritira njen glas (U Visnjicama sam mjutovala ton kada krene da se dere). Can nije mnogo izasao iz prethodne uloge u kojoj sam ga gledala (İnadına Aşk)- neozenjeni biznismen playboy.

Zasto skoro u svakoj seriji ima neka mladja sestra koja voli da bezobzirno da pretura i uzima tudje stvari?
Onaj mladji brat muzicar mi je potpuno nedefinisan, neki psiho u najavi.
__________________
Life is too important to be taken seriously.
Murka is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 22:06   #7
Talking

Odledala sam prvu epizodu što reći? Pun Mjesec= pun pogodak serija me osvojila svi glumci odlicni naročito me očarava kako kvalitetnu i bogatu lepezu turci imaju malih glumaca- djece ne znam di nađu tu djecu ta djeca glume ko pravi mali profesionalci .
Maleni Bulut me oduševiio kako se brzo sprijateljio s nazli.Kako je samo brani pred Feritom . Mali je pravo zlato.
Nazli osječajna mlada inteligentna djevojka koja zna što želi , žao mi je što Ferit sad misli da je ona sponzoruža
Vidi se da ni Ferit u duši nije loš, vidi se da stvarno voll nečaka a ali kako je ono rekao Nazli posao i l užitak se ne mješaju.
Ne znam što da kažem o ostalim likovima sačekat ću još koju epizodu da vidim pa da mogu ocijeniti
toliko za sada.
ebru is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 01:58   #8
pogkledala i drugu epku punog mjeseca kad sam več počela razmišljati o ljubavnim trokutima izapletima puf dogodi se ovakva nesreća mali bulut me kupio glumom več u prvoj epizodi a sad na voaj način izgubi roditelje oboje u istom danu kad će se djete oporaviti od šoka prepostavljam da će sad maloga odgajati Ferit iako mislim da se Demet neče tako lako pomiriti s tim. Znači Demet i Ferit su nekad bili par a čini mi se da je i između Ferita i Alije nešto bilo čini mi se da ona nije ravnodušna prema feritu. Sad je ferit došao na frata nazali sigurno če ju moliti da se frati raditi kod njega radi Buluta a i Deniz ju poziva da dođe raditi kod njedga mislim da je na pomolu raspad prijateljstva Ferit- Deniz . A sigurno če i Demet sasd dat sve od sebe da se približi bratu Denizu i da ga udalji od Ferita
ebru is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 18:19   #9
pa ta nesreća je taman došla da ovi glavni mogu provoditi više vremena skupa i držati gledatelje napetima
pogotovo sad dok su u svađi.
znači-gleda se.
taman kad se riješim svih obaveza prepuštam se ovoj seriji dok ne smore.
što dulje će nazli i ferit imati toplo hladan odnos tim bolje haha
i da, totalno sam pala na feritove poglede i hladnoću.
a zbog toga ne mogu dobro procijenit glumčevu kvalitetu.
glumica koja glumi nazli mi je čist ok-drži ovu seriju na nogama.

užasno me zanima serija ruya(san) koja isto uskoro kreće.
čini se da će i tamo biti ''voli me -mrzi me'' priča
__________________
Sjetimo se-naše stvarnosti---------DIO PRVI
kardesh is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 02:28   #10
Pogledala sam 3. epku s prevodom. Malo mi je splasnulo odusevljenje. Pojacali su minutazu sporednim likovima, sestra, drugarica, tetka i njen "zli" muz. Bas mi je tesko da gledam onog malog koji fenomenalno glumi dete koje je izgubilo roditelje. Znam da je u scenariju bilo potrebno da ih spoje zbog necega, ali bas gorak ukus romanticnoj komediji, daje pogibija roditelja. Kontam da ce Ferit da zaprosi Nazli i da naprave neki dogovor za brak (na odredjeno vreme) na papiru zbog klinca i da ce ona pristati zbog onoga sto je uradila njena sestra, da se iskupi.
Ona mladja sestra Asu je jeziva, ono, postala mi je najgori lik u celoj seriji.
__________________
Life is too important to be taken seriously.
Murka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 14:33   #11
Quote:
Murka kaže: Pogledaj post
Pogledala sam 3. epku s prevodom. Malo mi je splasnulo odusevljenje. Pojacali su minutazu sporednim likovima, sestra, drugarica, tetka i njen "zli" muz. Bas mi je tesko da gledam onog malog koji fenomenalno glumi dete koje je izgubilo roditelje. Znam da je u scenariju bilo potrebno da ih spoje zbog necega, ali bas gorak ukus romanticnoj komediji, daje pogibija roditelja. Kontam da ce Ferit da zaprosi Nazli i da naprave neki dogovor za brak (na odredjeno vreme) na papiru zbog klinca i da ce ona pristati zbog onoga sto je uradila njena sestra, da se iskupi.
Ona mladja sestra Asu je jeziva, ono, postala mi je najgori lik u celoj seriji.
Pogledala sam i ja prve tri i imam sličan dojam, s tim da ja osim ovog navedenoga ne vidim uopće potencijal od dvoje glavnih. Na stranu to što su mi svaki pojedinačno simpatični kao glumci, u paru do sada ja nisam osjetila onu iskru koja mi je potrebna da se emocionalno uključim, sve je izrazito u negativnim tonovima, što i nije uvijek loše, bar na početku, ali sterilno i ukočeno do bola, ono padanje u naručje samo je pogoršalo dojam, a škripi mi više on nego ona...
hepp is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 21:39   #12
Talking

Pogledala i treču epku punog mjeseca moj ljubuimac je mali bulut. nije mi jasno zašto uvijek mlađe sestre naprave negativkama onima koje sramote starije sestre to je ostalo po normalno u turskim serija u seriji ask je azrina serstra iz butika ukrala skupu hakljinu pa ju je can spašavao ovje asuman krade pa ju ferit spaša jadna nazli baš se usrečila sa takvo sestrom i prijateljicom koja laže da je poznata kreatoricva svaka se laž jednom otkrije i sad če opet nastradati nazli jer čee sad opet ferit posumljat u nju pogotovo sad zato što je onaj sudac privremeno skrbništvo dao demet.
Toliko za sada
ebru is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 00:46   #13
Super serijica, Ozge me osvojila još u Višnjici, a sad sam pala i na Canov šarm - Ferit bey , samo da malo 'omekša', ali sredit će to Nazli s vremenom
Mali Bulut je presladak, klinac super glumi
Dobra mi je i ostala ekipa, osim one koja glumi Asuman, užasno mi je iritantna
Hajde da vidimo što će biti dalje...
Horoscope is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 10:51   #14
Djevojke, kojim danom se prikazuje ova serija? Pogledala sam sve tri epizode i čini mi se da bi se mogla gledati. Nadam se da neće pretjerati sa sukobom Demet&Hakan vs Ferit.
Za sada serija obećava lagano opuštanje!
SannyD is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 16:42   #15
Quote:
SannyD kaže: Pogledaj post
Djevojke, kojim danom se prikazuje ova serija?
Svakog utorka na Star kanalu.
__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)
M@3X is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 00:21   #16
malo sam bolje promatrala glumu glavnog glumca.
da, često ima iste ekspresija lica. i ponekad se osjećam malo nelagodno radi njega.
npr. u onoj sceni gdje 'srču' juhu mi je bio totalno akward, ili pak scena u kojoj on otvara vrata na koja je nazli naslonjena, pa mu pada u naručje.
ne znam više jel su mi te radnje nespojive s glumcem ili likom.

i dalje pratim njihovu priču i očekujem više napetosti između njih dvoje može uključivati golotinju ali nije nužno
svakako ne bi trebala uključivati feritove 'šlape-cipele'
__________________
Sjetimo se-naše stvarnosti---------DIO PRVI
kardesh is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 00:03   #17
Najave za 4. epizodu

Prva najava


U drugoj konacno Ferit bey poceo malo i da se otkravljuje a i vide se nagovestaji romantike jer ovo je ipak zanr romanticne komedije
__________________
Life is too important to be taken seriously.
Murka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 23:17   #18
Ne rece mu za sestru, bas mi je krivo zbog toga.
Inace mi je taj njen odnos prema sestri prikazan retardirano. Kao da postoji neko dugme za reset koje seka stisne nakon svake pizdarje i ova se ponasa kao da se nikad nista nije desilo. Nigdje veze!!!

Ali preslatki su.









__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)

Zadnje uređivanje M@3X : 26.07.2017. at 00:17.
M@3X is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 23:32   #19
Quote:
M@3X kaže: Pogledaj post
ok, ja ne znam kak nazli može tako mirno gledat ovog u oči. ja bi bila na aparatima haha

a zumiranje usana u istoj sceni je urnebesno. ma ne znaš čije se više sjaje
ide u arhivu antologijskih skupa s padanjem u naručje polugolog ferit beya.
ima da im gledanost podivlja

nakon ove epizode u kojoj su nas počastili sa par the pogleda, u idućoj očekujem novi ferit-nazli sukob pošto će vjerojatno izaći na vidjelo
istina o podvali nazline sestre.

mora se priznat da ne štede gledatelje sa scenama u kojima je glavni dvojac prisutan pa ne moram puno preskakati dok gledam seriju
__________________
Sjetimo se-naše stvarnosti---------DIO PRVI
kardesh is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 12:00   #20
Meni je ovo dvoje skroz gledljivo. On oku ugodan mada mu je gluma bas na niskom novou. Mada ne smeta mi toliko ta jedna te ista faca, koliko jednolican glas. Tu je bas ravna crta... Ali kao sto rekoh fino ga gledati pa navedeno zanemarim
Nju prvi put gledam, simpa mi je i skroz pristojno glumi.
Dobro je sto nema previse gnjavaze sa sporednim likovima i sto glavni dvojac ima poprilicno minutaze. Ja nesto ne ocekujem da se sad vec otkrije ko je fotografisao dokument. Taj razlog ostavljam nekad za kasnije za neku buyuk svadju medju njima i to nakon sto se smuvaju. Pretpostavljam da ce advokati uskoro reci kako kao neozenjen Ferit bey ne moze dobiti starateljstvo...

Hoce li mi ko pomoci oko ovih zeceva? Nije bas da sam pomno i bez preskakanja gledala dosadasnje epizode, pa mi ovi fudbaleri zecevi bas onako ko iz vedra neba. Kad se to spominjalo ranije?
__________________
''Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.'' - Albert Einstein
ScorpioS is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:28.