Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Poduzetništvo, računovodstvo i porezi Pokrećemo poduzetništvo u Hrvatskoj - za računovođe i one koji ih trebaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.07.2017., 13:40   #1
MTU - ugostiteljstvo - uporabna dozvola

Pozdrav,

da li netko može pomoći....našao sam lokal za caffe bar, imam vlasnički list ali bez uporabne dozvole, no najmodavac me uvjerava da ne treba jer je tamo postojao kafić prije cca 10ak godina, ali kako se zakoni mjenjaju ko zna kakva je sad situacija s tim.

Za MTU treba "dokaz da se građevina može koristiti odnosno izdati rješenje za obavljanje djelatnosti sukladno odredbama zakona o gradnji".

Jel neko zna šta sve spada pod to i koje su mi opcije?

Hvala
__________________
It's funny how the colors of the real world only seem really real when you viddy them on the screen.
Ummagumma92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2017., 12:04   #2
Uspio obavit sve, pa eto ako ce se netko nac u slicnoj situaciji....javit se na MTU i tamo sve obave, tako da ne treba ni dozvola i ako nema prenamjene prostora, tj ako se nastavlja ista djelatnost, vrijede i minimalni teh. uvjeti
__________________
It's funny how the colors of the real world only seem really real when you viddy them on the screen.
Ummagumma92 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:34.