Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.10.2017., 10:53   #41
Rejting se popravio jos je u Dolunayu glavni trebao zaprositi glavnu, ima ovdje nade...

Ne znam da su ista nasli sto mijenja tok istrage joj treba ovo ponovo gledati

Cuj izdala ga, mislis kad na kraju ode fol platiti racune? Ma to nije bitno jer mu je na rucku rekla sta je policajac trazio od nje tako da ga je na neki nacin i upozorila.

Kenan je tako divan tako hladan, a ustvari osjecajan, totalna suprotnost Bahadiru koji plane u sekundi. Ali kako ode Elif s Kenanom da jede, bez pogovora

I ono sa sim karticom se brzo odigralo, kontala sam da je Kenan ili brat uplatio onaj novac na racun, kad ono sestra. I ona slusa kako neka zenska govori Sadullahu kako dolazi i da ce mu dati pare. Sad je li to bila Nazli ili Banu nije mi Bas jasno.

A ono za nakit mi isto nije bilo najjasnije. Kenan je rekao bratu kako je u pitanju skupocjeni unikatni nakit i kako je obavijestio neke zlatare. I onda ona poruka u sobi. Sad, je li lik uspio prodati pa Kenan vratio ili je lik vratio uz onu poruku nije mi takodjer najjasnije. Mozda je Kenan namjerno rekao bratu kako je zvao zlatare kako bi brat rekao zeni, a ona liku

I otkrilo se zasto je kcerka protiv njih, nesto su joj svalili na muza i poslije se ispostavilo da je bio neduzan i ubio se valjda u zatvoru.

Gledala malo uporedo i komentare na Twitteru, samo se iznervirala, nema tri osobe za Kenana, pa stvarno mi nije jasno

Moram trazit Bheu za neke gifove

Gesendet von meinem SM-G925F mit Tapatalk
__________________
Tnx Bhea
Black Kelebek is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 16:02   #42
odlican je to rejting, treca epka, vidjelo bi se vec sad da su ljudi odustali.

ne mislis valjda da je Nazli ubica?? i smjesta bratu da se osveti?? bez veze bi mi to bilo.

pa izdala ga je, orvorila sef da da policajcu dokaze. cula je kako govori materi da je folira. da je u cilju sticanja njene naklonosti, natjerao Banu da se izvinjava. Mada mislim da to nije istina, mozda jedan dio istine. Htio je on malo i Banu da ponizi, a malo i Elif da usreci.

neyse, diFni su mi

da da sjeo bi fino jedan gif brijanja
TheWitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 06:13   #43
Quote:
Black Kelebek kaže: Pogledaj post

I ono sa sim karticom se brzo odigralo, kontala sam da je Kenan ili brat uplatio onaj novac na racun, kad ono sestra. I ona slusa kako neka zenska govori Sadullahu kako dolazi i da ce mu dati pare. Sad je li to bila Nazli ili Banu nije mi Bas jasno.
malesef,Nazli je bila. kaze: Sadullah, ovdje Nazli , ja cu ti dati sta hoces, dodji veceras u Durusu.

ps.
glede tog gifa, ponovih scenu brijanja, ko kaze da se osusio, Pleco je bomba gibi
TheWitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 14:04   #44
Pogledala sam i ja sinoc ponovo onaj video s Nazli, ona se dakle trebala naci sa Sadullahom, Ali to ne mora nista znaciti. Mozda je ona i preko njega pokusavala nesto saznati o porodici. Prije je opet po meni Bennu i onaj njen lik, jer je on rekao da su rijesili Sadullaha. +Bahadir +neko cetvrti

Ma Pleco je , niko na pleca nije ni imao primjedbu, ali u prosloj epizodi u onom "spotu" kad stoji pred prozorom, a Bahadir ga gleda, imao je malo upalo lice, Ali ovaj put nista nisam primijetila.

I onaj lik od Bennu je prodao nakit, a Kenan ga je vratio. Prokontao je on nju odavno.

Voljela bih da one sluskinje malo Kenan ili majka nariba zbog odnosa prema Elif, zivot joj je tezak skoro kao sa Sadullahom.

Nije mi jasno zasto Kanal D ne izdvoji vise nekih scena, zar i njima pregledi nisu u interesu...

Gesendet von meinem SM-G925F mit Tapatalk
__________________
Tnx Bhea
Black Kelebek is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 17:41   #45
El fragmansito
https://www.kanald.com.tr/tutsak/fra...lum-fragmani-2

Garant nece biti nista unutra...

Opa Elif se malo ko sredila?

Kenansitooooooo :klap:
__________________
Tnx Bhea
Black Kelebek is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 18:01   #46
Quote:
Black Kelebek kaže: Pogledaj post
El fragmansito
https://www.kanald.com.tr/tutsak/fra...lum-fragmani-2

Garant nece biti nista unutra...

Opa Elif se malo ko sredila?

Kenansitooooooo :klap:
mocan je

nija valjda prazan sef

etogac, sta ce sad biti razlog da Elif ostane u toj kuci? otvorila je sef, i?

joj kad dodje vrijeme da ju npr. pomiluje po licu, pomirise kosu...ja cu nacisto explodirat od miline
TheWitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 19:48   #47
Vec joj je dirao nogu

Mozda i bolje da ovako lagano ide...

Meni se tako svidja njegova hladnokrvnost, tako je stalozan i mudar, i kako je promijenio sifru od sefa kako bi ga Elif mogla otvoriti...

Pa mislim da ce Bas sad biti interesantno kad ona kod njih ostane iako im vise ne treba, i nek vidi je dobar prema njoj i kad nema neki interes i nek Bahadirove rijeci padnu u vodu...

Vidim pocinje u utorak neki Ufak tefek cinayetler! Od Dolunaya izgleda nista...
__________________
Tnx Bhea
Black Kelebek is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 20:32   #48
Quote:
Black Kelebek kaže: Pogledaj post
Meni se tako svidja njegova hladnokrvnost, tako je stalozan i mudar, i kako je promijenio sifru od sefa kako bi ga Elif mogla otvoriti...
mislis? onda joj je namjerno postavio zamku? da je ucjeni da otvori sef??
TheWitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 20:47   #49
Ovaj Bahadir je pritajeni agresivac...neviđeno me nervira.

I da, zašto me niste upozorile da je tu Sinanova Nil ?!
Opet je bitch!!!
hasret is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 20:48   #50
Je li samo prva prevedena na engleski ili imaju negdje jos i ove ostale epizode?

Pamir je jedan od prvih Turaka koji mi je zapao za oko. To je bilo nekada davno kad je na OBNu isla serija u kojoj je on glumio zajedno sa Ibrom. Ibre se uopste ne sjecam iz te price (postao mi je zanimljiv tek u Merhametu), ali je zato Pamir ostao itekako zapamcen. Od tada trudim se da koliko toliko ispratim njegove projekte, ako nista drugo ono bar pogledam tu i tamo neki video. I po meni, ovo mu je fizicki najlosije izdanje. Valjda godine cine svoje Bilo kako bilo, on je meni uvijek oku ugodan i drago mi je sto je konacno dobio glavnu ulogu. Bar se nadam da je glavna, jer mi je nesto nezamislivo da onaj malac sa piskutavim glasicem bude No1 ove serije
Quote:
Black Kelebek kaže: Pogledaj post
Vidim pocinje u utorak neki Ufak tefek cinayetler! Od Dolunaya izgleda nista...
Nije im rejting los da se moraju ukidati. Nesto sumnjam da ce ovi novi dostici Dolunayeve brojke
Znaci Cana jos dvije epizode
__________________
''Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.'' - Albert Einstein
ScorpioS is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 21:06   #51
Quote:
ScorpioS kaže: Pogledaj post
Je li samo prva prevedena na engleski ili imaju negdje jos i ove ostale epizode?

Pamir je jedan od prvih Turaka koji mi je zapao za oko. To je bilo nekada davno kad je na OBNu isla serija u kojoj je on glumio zajedno sa Ibrom. Ibre se uopste ne sjecam iz te price (postao mi je zanimljiv tek u Merhametu), ali je zato Pamir ostao itekako zapamcen. Od tada trudim se da koliko toliko ispratim njegove projekte, ako nista drugo ono bar pogledam tu i tamo neki video. I po meni, ovo mu je fizicki najlosije izdanje. Valjda godine cine svoje Bilo kako bilo, on je meni uvijek oku ugodan i drago mi je sto je konacno dobio glavnu ulogu. Bar se nadam da je glavna, jer mi je nesto nezamislivo da onaj malac sa piskutavim glasicem bude No1 ove serije

Nije im rejting los da se moraju ukidati. Nesto sumnjam da ce ovi novi dostici Dolunayeve brojke
Znaci Cana jos dvije epizode
prevod se od sad valjda placa pa vise ne mozemo dijeliti linkove jer je komercijalno. izaslaje druga, a danas ce navodnoi treca.

Pamir: meni je bio totalno ispod radara svo ovo vrijeme, al me je ovdje bas jamiJo. valjda mi trenutno pase ovaj zilaviji stariji i ozbiljniji tip muskarca. Jos u kombinaciji s ovom djevojkom, bas ovakvom kakva je, otkidam na njih

Can ima odlican rejting, ukidaju Svica, za Dolunay se jos ne zna. Nije da se zna bas ni za ove ovdje, ali dok traje, ja sam tu.
TheWitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 21:48   #52
Quote:
TheWitch kaže: Pogledaj post
Pamir: meni je bio totalno ispod radara svo ovo vrijeme, al me je ovdje bas jamiJo. valjda mi trenutno pase ovaj zilaviji stariji i ozbiljniji tip muskarca. Jos u kombinaciji s ovom djevojkom, bas ovakvom kakva je, otkidam na njih
Bas fino izgledaju zajedno
Quote:
Can ima odlican rejting, ukidaju Svica, za Dolunay se jos ne zna. Nije da se zna bas ni za ove ovdje, ali dok traje, ja sam tu.
Za ovu novu su stavili termin 24 oktobar, utorak. To me buni.
__________________
''Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.'' - Albert Einstein
ScorpioS is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 21:01   #53
I ja sam Pamira zapazila na OBNu, serija se zvala Keskin bicak...

Pogledah jutros uz kafu zadnju epizodu, tj.preletih neke najbitnije Scene. Pa Kenan je rekao majci kako je promijenio sifru i odabrao nesto sto je svima zajednicko ili tako nesto. Zasto bi to Radio ako su u sefu sve neke povjerljive stvari Koje ustvari krije od sviju? i onda jos Elif udje u prostoriju i pokaze kako je zapamtila Datum sa slike i dok ga ponavlja gleda u kasu

Sad sam ponovo pregledala fragmane. Izasle su i slike pa sam vidjela da u radnoj sobi sjede Elif i Kenan jedno naspram drugog pa sam pomislila kako ce on traziti od nje da mu zauzvrat za to sto je uhvacena na djelu otvori Salludinov sef, ali iz fragmana mi se cini da su imali prilicno fin razgovor, jos vjerovatno zbog Toga galami Majka kad mu goviri kako joj je mogao vjerovati...

Ne znam sta je Problem s ex Nil, uloga, lice, napadna sminka, zubi, Usta ili cijela glumica

I Bahadir je prisutan u svakoj sceni, ako nije unutra eno ga curi s vana, izgleda svaka serija mora imati svog stalkera

Previse okrece Elif protiv Kenana, a majka mu za njega govori kako ne bi mrava zgazio i pita Elif da li ju on puni protiv njega. Previse su imali zajednickih scena njih dvoje u zadnjoj, dobro, bilo je i Kenana i Elif, ali Bahadir je toliko napadan prema njoj da mi to smeta, Kenan to dosta suptilnije odradi

Primijetila sam da je Bahadir malo izudaran u licu kao i policajac, moze biti da su se posaketali.

Jos za kraj da Kazem: Witch slatka si mi sa ovom zadudjenoscu i zelim da ti sto duze traje i to stanje a i serija
__________________
Tnx Bhea
Black Kelebek is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 03:28   #54
Sadrzaj 4. epizode:

Elifin odnos sa Bahadirom, kao i njen polozaj u vili se komplicira, kada ju Elmas uhvati na djelu.
Dok Bahadir razgovara s Muratom, izbija svadja i Bahadir provodi tesku noc. U medjuvremenu, Nazli saznaje o cemu je Sadullah razgovarao sa njenom obitelji na dan svoje smrti. Derin povlaci neocekivan potez koji ce promjeniti Elifin polozaj u vili.
Bahadir izjavljuje ljubav Elif. Nakon krizne situacije, Elif ce uraditi ono sto Kenan zeli od nje i otvoriti sef. Ali, stvari nece ici po planu, i nova situacija ce imati utjecaj na sve (likove).

TheWitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 04:51   #55
ah be kakva dobra epizoda

Kenan se zaljubio, Bahadir je prosi, matere im obje k'o kobci motre sinove
Sevim direktno cula, a Leman zakljucila po ponasanju

Izgleda stara Leman se kurFala, Kenan veli zbog nje 20 godina ne vjeruje zenama

kasa bos ... agonija se nastavlja

fragiji za petu epizodu cok obecavaju, Bahadir se kao predao policiji, priznao ubistvo, izjavio ljubav Elif, onda rekao i Kenanu da je zaljubljen, Kenan je milki po kosi, veli da to nece dopustiti, kaze joj da je prva zena kojoj vjeruje, mora ostati kod njega u kuci.... aman!! istopicu se

rejting spao

black, cok si negotivna nije valjda da nisi gledala : durica durica durica

edit: sa seta


Zadnje uređivanje TheWitch : 13.10.2017. at 05:14.
TheWitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 02:13   #56
Pregledala sam dobar dio jos onu vecer kad je prikazana nova epizoda, ali ne stigoh napisati nista. Ponekad mi se stvarno tesko izrazavati tako da mi se ne da ni pisati
Sta smo ono gledali Kenan Nazli slusa Salludinove razgovore s clanovima svoje porodice i svakoga ima s necim ucijeniti, samo, ako se dobro sejcam i ako sam dobro pratila i cula, Kenana s tim da ce se saznati stvari o njegovoj porodici. Nekako sah stekla dojam tu da je on od njih svih najneduzniji. I bas me zato sto mi je on tako sav nekakav fin ponekad nervira Elif sa svojim ponasanjem i stavom prema njemu. Ili mozda ocekujem previse od nje? Ona scena kad idu u kupovinu zajedno mi je bila lijepa, ali sam tu potpuno razumjela Bahadira jer bih i ja na njegovom mjestu pucala od ljubomore

Iz onog Salludinovog razgovora s Oktayem da se shvatiti da je i on upoznat sa zeninom prosloscu.

Najbolje bi im bilo da otprave one obje sluzavke iz kuce i zaposle neke nove dvije, pa da bude malo nekih i smijesnih scena. To mi malo fali u ovoj seriji. Ona jedna umalo ne odleti iz kuce. I bas kad je trebala letiti van sjetila se djeteta, ne bismo drugacije saznali da ga ima. Super mi je bio i Kenan onda kad je razgovarao s njom u radnoj sobi, dobro da se zahvaljujuci onoj drugoj pripremio na razgovor. Malo je nelogicno da su one onako grube prema njoj i smatraju kako treba ici ona, a ustvari Kenanova nevjesta otisla iz kuce jer je ova ostala i nisu joj dali da ide.

Zanima me kako ce se sada stvari odvijati kad je sef prazan, da li ce ona htjeti ostati kod njih i da li ce je ovi zadrzati i ako da, pod kojim izgovorom li ce to uciniti Kenan Bey

Joj jesu nasli gdje ce zavrsiti epizodu, na Bahadirovoj usputnoj prosidbi
Mislim da mi je drugi fragman dosta bolji od prvog, mada sam sad zaboravila o cemu se tacno u kojem radi. Da nije onaj policajac nesto prijetio Elif pa ovaj preuzima kao krivicu da je ubio Salludina.
Joj govore Kenan i Leman kako su dokumenti kod onoga ko je ubio Salludina i ja kontam sad ce u sljedecoj sceni prikazati te Dokumente, i onda ona scena Bahadir i Elif, ali nigdje dokumenata...
__________________
Tnx Bhea
Black Kelebek is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 16:35   #57
5. epizoda ozet:

Da li ce Bahadirovo priznanje ubistva promjeniti balans?
Elif odlucuje da se osamostali i nadje drugi posao. U ovome ce joj najveca podrska biti Bahadir. Dok ona trazi posao, dolazi vijest iz banke. Neke stvari koje je ostavio Sadullah su zaboravljene. Elif zeli to predati Kenanu. Ali Elif i Bahadiru se desavaju se neke nepredvidjene stvari. Njih dvoje su uhvaceni sa Sadullahovim novcem i Murat vise ne pusta Elif na miru. Sve dok Bahadir na kraju ne prizna da je on licno ubica.




********************************

znaci nas dobri karagozler brko se zrtvuje za Elif

hic mutlu degilim
TheWitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 20:32   #58
A joj, ovo mi se ne svidja.
Fakat, ko li je ubica? Bahadir ovim potezom ispada iz price, na Kenana necu ni da mislim, ko li bi mogao biti
__________________
''Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.'' - Albert Einstein
ScorpioS is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 00:07   #59
Quote:
ScorpioS kaže: Pogledaj post
A joj, ovo mi se ne svidja.
Fakat, ko li je ubica? Bahadir ovim potezom ispada iz price, na Kenana necu ni da mislim, ko li bi mogao biti
mozda ne ispada, ali nju stiti. ja sam najvise sumnjala na oca
A oni mogu namjestiti da ga je ubio onaj Elifin stric jer se mislio preko Elif domoci lako love. Tako da niko od Gurhana na kraju ne bude.

Kenan sigurno nije jedva cekam sutra epku
oni su mi ko droga
TheWitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 23:28   #60
Pregledala sam vecerasnju epizodu. Stekla sam utisak da naginju prema Elif i Bahadiru, mada je bilo i scena Elif i Kenana, i to kakvih ali gledala malo po TW, skoro velika vecina je za Bahadira, kako nijem jasno...

Izgleda da je taj lik s kojim je Leman varala muza nestao, a Kenan ich je tada uhvatio u sobi. Nije ga valjda dovela u kucu?

Meni Kenanov otec ne djeluje sumnjiv, benigniji mi je od majke, mada mi ne znamo sve, a i opis njegovog lika nagovjestava da bi mogao biti mracna licnost, mada ja do sada to nista nisam vidjela. Negdje je bio nestao, a zatim je pronadjen noz s kojim je izvrseno ubistvo u Bahadirovoj kuci pa mislim da bi ga on mogao podmetnuti. Drugi na kojeg sam pomislila je Bennuin Sakal s kojim je telefonirala nakon sto je saznala za Bahadira. Nije se veceras nista novo saznalo za ubistvo. Pa nije se nesto mnogo ni desilo u vecerasnjoj epizodi.

Ko da se Elif malo proljepsala... Ne znam je li veceras bila najavna spica, ali na njoj se vidi sredjena Elif kako se penje zu neke stepenice, da se nece udati za Kenana

Sluzavke mi nastavljaju piciti po zivcima

Sta ce biti od onog prijateljstva izmedju Nazli i Bahadira...
__________________
Tnx Bhea
Black Kelebek is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:55.