Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.11.2017., 23:19   #1
Cennetin Gözyaşları (Suze raja/Cennetine suze)

Nova serija Süreç Filma Cennetin Gözyaşları (Suze raja/Dženetine suze) se prikazuje na ATV-u svake nedjelje u 20h (po TR vremenu). Radi se o adaptaciji korejske serije Tears Of Heaven (Suze raja). Premijerna epizoda je emitirana 24.09.2017. Informacija o prijevodima. LINK za gledanje uživo.

Sadržaj:
Quote:
Serija prati teški život djevojke po imenu Cennet Yılmaz. Majka ju je ostavila u ranom djetinjstvu, odrasta u siromašnoj četvrtini, a podiže ju baka Mukaddes, majka njezina oca. Cennet diplomira arhitekturu s počastima, a jednoga dana susreće uspješnog i lijepog mladića Selima Arısoya. Melisa, jedina kći obitelji Soyer, suvlasnika tvrtke "SR Architecture", je bliska Cennetina prijateljica jer studiraju skupa. Melisa i Selim su prijatelji od djetinjstva. Međutim, Selim za Melisu znači puno više od toga. Cennet će se šokirati kada ga na dodjeli diplome vidi pored prijateljice. Melisina majka, uspješna poslovna žena Arzu Soyer, ponudit će Cennet posao u tvrtki. Selim je iznimno sretan što će Cennet raditi kod njih. Međutim, Arzu još ne zna da je sa Cennet u njihove živote privukla i tajnu iz prošlosti.


Godina: 2017.
Žanr: Drama
Producent: Süreç Film
Scenarij: Kim Yeon-Shin, Heo In-Moo;
adaptira Not Defteri
Redatelj: Sadullah Celen
Glumci: Berk Atan (Selim Arısoy); Almila Ada (Cennet Yılmaz);
Esra Ronabar (Arzu Soyer); Zehra Yılmaz (Melisa Soyer);
Yusuf Akgün (Orhan Soyer); Şencan Güleryüz (Cengiz Arısoy);
Hazım Körmükçü (Mahir Soyer); Güler Ökten (Mukaddes Yılmaz); ostali
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 23:23   #2
Draga @nala, nadam se da si zadovoljna uvodom, pa evo, raspalite i pišite.

Koliko vidim na ovom YT kanalu ima nekih prijevoda. Također najave ovdje.
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 00:12   #3
Minči draga...ti si žena od formata...HVALA!

Ja sam naime zamolila našu Minu,da otvori ovu temu(jer već valjda i vrapci na grani znaju,da sam tutlek u tom pogledu!!!),jer sam igrom slučaja počela pratiti ovu seriju i za sada stvarno nemam nekih velikih zamjerki....
Nema ovdje nekih velikih glumačkih zvijezda,koje bi privukle gledatelje,ali sadržajno je totalno gledljiva.....nije ni to sad neki urnebes,ali...nedjeljom uveče drži moju pažnju.....dovoljno je zapetljana radnja,pa me za sada ne smetaju ona lica,koja su predodređena,da ti podižu tlak i nervira te njihovo pojavljivanje....
...pa u svakoj pravoj sapunici mora postojati cura,koja je do smrti zaljubljena u momka,koji ju neće...ili...postoji momak,koji ne bira način,da si uzima za pravo,da djevojka,koja mu se svidi,mora biti njegova,iako ona to ne želi.....

Ova se serija bazira na nekim tužnim sudbinama dvoje mladih,lijepih i dobrih ljudi,koji su se igrom sudbine spojili u sirotištu....nju je majka ostavila odmah nakon poroda,jer joj je dijete bio grijeh iz mladosti,a ona sama je željela puno više od života u siromaštvu i nije birala sredstva da to i ostvari.....danas je uspješna poslovna žena i pripada imućnoj obitelji sa statusom u društvu,muža,kćer i veliku mračnu tajnu....ostavljenu kćer,za koju nikako ne želi,da itko sazna....
...malog klinca iz sirotišta je k sebi uzeo bračni par,koji je u nesreći izgubio svoje dijete,pa su ga zamijenili sinom,za kojeg se sada jako boje,da će saznati istinu i ostaviti ih.....i oni će učiniti sve,da ni on nikada ne sazna,da je u biti zamjenski sin.....

Đenet i Selim su tih dvoje klinaca,koji su potisnuli taj svoj boravak u sirotištu i koji se sreću slučajno,ali se nakon prvog pogleda vežu jedno s drugim.....nesvjesni svoje povezanosti iz najranijih dana,oni jednostavno odlično funkcioniraju i naravno,da se rađaju sad već i neki drukčiji osjećaji od onih dječjih,kada su bili potpora jedno drugom u tom ružnom svijetu ostavljene djece....
...Selima salijeće Melis,Đenetina poznanica sa fakulteta,koja je jako zaljubljena u njega,ali joj on i ne uzvraća....
...Đenet se na nagovor Melisine majke Arzu,zapošljava u istoj firmi u kojoj radi i Selim,ali i Melisin stric,koji je neki bonvivan i odmah se zagleda u Đenet,koju namjerava pod svaku cijenu osvojiti.....
...nakon nekog vremena Arzu shvaća,da je Đenet upravo njezina ostavljena kćer i bojeći se toga,nastoji ju maknuti iz njihovih života....
...Đenet inače živi sa svojom bakom,koja za jednog posjeta firmi shvati,da je Arzu zapravo Đavidan,Đenetina majka za kojom je njezina unuka naprosto venula tolike godine......i naravno,da pokušava u njoj probuditi majčinske osjećaje,jer je poprilično bolesna,pa se boji za Đenet....
....Arzu u panici traži pomoć Selimovog oca,kojemu prizna,da je upravo ona Đenetina majka,koju njegov sin i Đenet traže,pa se udruže i podmetnu Đenet drugu ženu,da odglumi majku i da uvredama i hladnoćom odbiju Đenet od daljnjih kontakata....
....razočarana Đenet sve to povjerava Selimu,koji joj je podrška i koji se i sam ponekad osjeća strancem u svojoj obitelji....
....nakon što je baka imala infarkt,Đenet je primorana prihvatiti Orhanovu poslovnu ponudu,da se vrati u firmu,jer nemaju sredstava za život,što kod Seima izaziva ljutnju,jer je shvatio,da Orhan neće mirovati ne bi li Đenet bila stalno uz njega i on bio u prilici,da ga ona zavoli.....a to je i dio plana sa Melis,koja se onda nada Selimovoj naklonosti.....
....Selimov otac je inače jako privržen Arzu,poklanja joj broš,koji se sada nalazi u centru zbivanja,jer i Đenet i Selim znaju,da pripada Đenetinoj majci....
...peta epizoa(koju sam pogledala) i završava prizorom,kad Đenet nailazi i vidi,kako Selimov otac daje Arzu spomenuti broš.....

Malo sam predugački post napisala,ali....baš nekako s guštom...možda će nekoga i zaintrigirati,da pogleda...a možda ima i onih,koji prate,pa će mi se pridružiti,što bih još najviše voljela.....

Bilo je već serija na kojima sam solirala,pa ako ne bude društva,ja ću nastojati ipak nešto napisati o slijedećim epizodama....
nala321 is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 03:17   #4
Bas sam se pitala da li ce neko otvoriti temu za ovu seriju i... voila!!!

Kao sto neko rece ili napisa , serija ima zanimljivu radnju... Ne vrti se sve samo oko glavnog para... I iskreno receno, meni je za sada najzanimljivija Arzu... Jeste da mi glumica deluje sva u licu plasticna (btw, ona je supruga u RL Barisa Falaya), ali iznosi odlicno ulogu... Zbog nje najvise i gledam seriju...

Glavni par - ne znam, nekako mi nisu legli... On jos i koje kako, ali ona, ma ne znam, nikako da mi prione za srce... Uz to kad vidim kako je obuku... Nema to veze sa siromastvom... On je nesto bolji, ali... A Orhan, kao glavni zavodnik i plejboj... Bolje da ne komentarisem...

Od likova mi je jos interesantna svekrva od Arzu, Nurgul ili tako nekako...

Jedno mi nije jasno... Sa kime je Arzu zatrudnela i zasto je odbila da bude majka malenoj Cenet? Meni se cini da tu ima nesto vise od obicne predbracne trudnoce... Da li je nju neko napastvovao? Meni se cini da ona uvek grebe ruke posle razmisljanja o Dzenet...
Tasha416 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 09:41   #5
Tasha...jako me razveselio tvoj post,a vidim,da i ti dijeliš neke moje utiske oko i sadržaja i oko glumačkih ostvarenja do sada...a i oko stila oblačenja pojedinih glumaca...
...i meni su baš nekako neshvatljivi porivi kostimografa,koji ove iz "sirotinjskih" krugova uredno po serijama oblače u neke rite,kao da su stvarno predodređeni,da od njih nitko nema ama baš nimalo smisla za nešto lijepo,malo modernije,što i ne mora nužno biti i skupo.....djevojke su uredno u nekim "babskim" vestama,jaknama "Bože sačuvaj",ne znaju se nimalo našminkati itd....pa ne vjerujem,da od njih nitko nema smisla i želje,da u svojim mogućnostima,na sebe obuku poneku lijepu stvar.....
...ali,to je valjda obaveza,ne bi li se pokazao još i više "jaz" između tih slojeva,koje tako uredno prikazuju,pa ih onda oni bogati mogu onako gadljivim pogledima omalovažavati i na tu temu.....
...ja sam pogledala petu epizodu zadnju,a namjeravam u najkraćem roku odgledati i ove dvije preostale,pa da u nedjelju mogu popratiti novu epizodu bez zaostataka....
...ne znam,da li se u ove dvije,koje nisam gledala,provuklo negdje pojašnjenje o Đenetinom ocu,ali iz ovog odgledanog,nisam shvatila,tko je u pitanju i koje su bile okolnosti Arzuine trudnoće...tako da je i meni taj dio nepoznanica.....
...nadam se,da će nam to razjasniti,jer je to zapravo i meni najinteresantniji dio priče.....
...što se tiče gl. glumaca...i meni je Đenet poprilično tanka karika.....nije mi odbojna,ali mi kod nje fali nekako više force,kako bi me uvjerila u taj svoj prkosni dio,jer je eto i bez potpore roditelja završila faks i preuzela brigu oko bake,pa mi je u tom smislu nekako izgubljena...nije me za sada uvjerila u neku odlučnost,koju bi trebala imati,nego mi sve do sada izgleda kao splet "sretnih okolnosti"....nadam se,da će me uskoro demantirati....
....Selim mi je baš onaj pravo manekenski tip glumca.....gledala sam ga i ranije....nije sad,da puca od talenta,pa te baca na koljena,ali uloge odrađuje dosta korektno.....
.....Arzu....glumica je fakat "Barby" lutkica...i ja sam dobila dojam previše plastike na njenom licu,ali mi je njezin lik zanimljiv,pa zanemarujem taj efekt....
...Orhan mi je najsmješniji kao neki zavodnik.....zaista mislim totalno promašen glumac....ali,vidjet ćemo,kako će on nositi taj lik ljigavca dalje.....

Nastojat ću čim prije odgledati i onda dati još poneku svoju impresiju....po fragmanima bih rekla,da će Đenet i Selim početi povezivati stvari i da će pritiskati ovu stariju generaciju,da im daju odgovore.....
nala321 is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 16:25   #6
Pogledala sam šestu epizodu i samo mogu reći...počelo je vrviti od raznoraznih likova koji imaju teške dijagnoze...
...Nilgun...Selimova mater je stvarno pacijent...razumijem njezinu bol za izgubljenim djetetom i osjećaj grižnje savjesti zbog njega,jer je ona skrivila nesreću...ali,ako na ove načine želi zadržati Selima...e onda aferin glupačo!!!
...Melisa...pacijent broj dva...odurne su mi te razmažene praznoglavke po serijama,koje bi muškarce kao plišane medvjediće....bljak!
...Đenet evo pretjera u cviljenju gotovo pa čitavu epizodu....razumijem njezine teškoće i nesnalaženje u ovim trenucima,al brate...nećeš ništa riješiti cmoljenjem....daj se curo zbroji!
...U epizodi mi je vrh bila Sema,Arzina svekrva ...žena mi je jedna od rijetko simpatičnih svekrva po serijama....obično ih učine vješticama na metlama,al ova žena mi je odlična...uzdam se u nju,da će postaviti stvari na svoje mjesto...
....Selima mi dođe žao...dečko je sasvim o k,nosi se sa ovima oko sebe još i dobro,kakvi su primjerci oko njega.....trea ih sve podnositi...eto sad više nema oslonca ni u ocu,kojemu se povjeravao,pa mu ne želi ni reči,da je zaljubljen u Đenet,jer zna,da ga neće razumijeti.....
....Orhan......teška iskomplesirana seljačina....da išta vrijedi,ne bi morao ovim načinom doći u situaciju da naprosto nekog primorava,da ga zavoli.....one njegove krvave oči....brrrrr...muka ti dođe kad ga vidiš...ne bih ga ni štapom dotakla....
...Beste mi je baš draga cura....iskrena i suosjećajna prijateljica,želim joj,da završi sa ovim dečkom,kojem još ne upamtih ime....oboje su o k,pa bi bili vjerojatno i sretni zajedno.....
...a od svih mi je naj,naj...ovaj izvršitelj otmice...hahaha...nasmijah se na njegovu kompetentnost u obavljanju posla...za žalit ga...

...večeras nastavljam.....
nala321 is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 23:25   #7
Sustigla sam Turke u njihovom uratku....pogledala i ovu sedmu epizodu....i što da napišem.....ja sam stvarno izgleda pretjerala sa gledanjem ovih serija,jer mi i ova spada u deja vu rubriku....
....kad nam je Mina navela autore izvorne verzije(a dolaze iz Koreje),ja se ponadala,da će ovdje biti nekih noviteta...al me sad doveli u nedoumicu...tko od koga krade ideje,jer se ovo poklapa točno po već ustaljenim šprancama,pa ja sad već u glavi imam tri moguća buduća scenarija....ona,na koja su me navikli.....
...,ali,da se ja vratim na temu....
..šteta.da su Melisa i Orhan rodbinski vezani,jer bi njih dvoje bili tandem snova.....ponovno rade one poznate stvari,koje gledatelje opterećuju i samo ih uvjeravaju,kako su oboje bezveznjaci....on čitavo vrijeme kao napuhani puran u osvajačkom pohodu,ali očito bez uspjeha...samo što je ovaj izgleda jako žilav...zapeo i ne pušta...a sad još dobio i dozvolu od svog babe Rize,pa se još više osokolio....očekujem,da se još mnogo puta pobije dobro sa Selimom ili da još i naudi Đenet,jer....to je izgleda psihopat.....nema on ništa romantično i privlačno u sebi....samo ono sirovo posjedovanje nekoga i poslije likovanje pred ogledalom...uh,koji sam ja frajer!!!!..jadnik!
....Melisa jadna isto ne može razumijeti,kad joj se lijepo i razumljivo kaže,da ju se doživljava samo kao prijateljicu.....nije to,kao otići u šoping,pa kupiti hrpu krpica,dok se vlasnica butige svim silama trudi udovoljiti ovako izdašnoj klijentici.....njezine moždane vijuge nisu na takvoj frekvenciji....ona valjda zna,da taj njezin arkadaš Selim mora biti njezin sevgili....pa ona je tako odredila i nema druge......ali...zato,kao u svakoj kući u TR ima u ladici pričuva pomagala,kojima se uvijek neuspješno može pokušati oduzeti život i tako onda lijepo zorno pokazati tom tupom Selimu,koliko je ona spremna za budući sretni zajednički život...hahaha...uvijek su mi smiješni ti pokušaji samouništenja bez rezultata.....
...dajte molim vas,da jedna barem uspjie od prve!!!!!!!
....nikako se još nisam osvrnula na Mahira,sina razmetnoga gospodina Rize i gđe Seme...čovjeka otac prisilio,da voli Arzu,da se oženi i isto bude sretan po narudžbi...a njegovo srce pripada drugoj....
...jadni moj mlakonjo Mahire....Arzu se brine oko ostavštine,a nije ti ni ta Ozlem bolja....i ona se u međuvremenu,dok nisi prisutan,ševi sa nekim tipom,koji joj isto otima lovu......Mahir mu dođe kao bankomat....
....mater ga žali,sin joj je,a otac ga baš nagazio i odrekao ga se,pa ovaj jadnik nema više ni kartice ni keša,nego mu majčica tutnula nešto za prvu silu......
...Đengiz pak cvrkuće sa Arzu...ni on nije zadovoljan doma...žena mu totalno neurotična zbog bojazni oko mogućeg gubitka Selima,pa se otela i pokušala ubiti malu,al našla plaćenog ubojicu mekog srca,koji eto nije mogao povući obarać,pa joj propao plan...a i muž se prijeti,da će ju spremiti u ludnicu.....
...nakon svih tih zavrzlama čovjeku se čini,da je blizu rješenje,saznat će se istina....ali,sad nastupaju ona moja tri moguća scenarija sa kojima neću daviti......ne može to tako lako...kao,svi će sad priznati i stvari će se srediti....
....tek će se sada vidjeti,koliko je tko u stanju muljati i lagati u oči onom drugom,a sve za njegovo dobro......
.....iz ovoga napisanog čovjek bi pomislio,kako me nerviraju....ali,ja se za sada jako dobro zabavljam.....
nala321 is online now  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 00:02   #8
Ako se u raju ovoliko plače...ja tamo ne idem!!!
...plaču cure naizmjence...u potocima teku suze...previše patetike možda čak i za TR ljubitelje dramatično-plačljivih scena....ali,imaju opravdanje...i sam naslov je plačljiv
...u jednom od prošlih postova sam navela,da imam neka tri moguća scenarija,kojim bi se mogla nastaviti serija....a od ta tri,jedan je i bio,da će se ispostaviti,kako se ova Melisa služi lažima,ne bi li dobila svog plišanog medvjedića.....nije ona od tih cura,koje bi onako iskreno voljele i bile spremne popiti određenu količinu tabletica,pa zbog ljubavi skončati svoj život...za ljubav....ona je jedna obična pozerka,koja eto ne mari niti za čitavu svoju obitelj,koja je zbog ove njezine predstave proživljavala grozne trenutke.....
...nije nju briga za nikoga osim za sebe.....lijepo joj je i vlastita majka "objasnila",zašto je Selimu privlačnija jedna cura iz mahale,što ta cura ima,a ona nikada neće imati,što ju to čini odbojnom jednom dobrom momku....znam jedino,da su te njezine iskreno izgovorene riječi bile pucanj u prazno,jer Melisa će malo plakati,više zbog toga,što je uhvaćena u nedjelu,nego što je razumijela majčine riječi.....
....Arzu je u tim momentima pokazala,da htjela ona ili ne,ipak zna,da je njezina ostavljena Đenet,osoba koja ima kvalitete,dobrotu,neiskvarenost.....nije joj lako bilo u tim trenucima.....

Nilgun i Đengiz su u panici,jer su shvatili,da ovakva situacija i ne može potrajati...previše se uzburkalo sve to oko Selima i njegovog porijekla.....sve se više ljudi uključuje i naravno da to neće trajati onako,kako su se nadali....
....Nilgun na kraju,kad je stjerana u kut od strane Đenet i priznaje na grobu pravog Selima,kako stoje stvari....i sad bi čovjek očekivao,da će se Đenet razveseliti,da je njezin Ali(sada Selim) živ....ali,ona na moje iznenađenje pronalazi sasvim drukčiji zaključak....ona ne može vjerovati,da ju je njezin Ali zaboravio i da ju sad ne prepoznaje........
....drago mi je jedino,da ni Đenet ni Selima ne prikazuju,kao neke likove,koji će se baš na prvu povinovati tuđim mišljenjima...svoje dileme pokušavaju smjestiti u pravi kontekst i otkriti ono za što sumnjaju,da im odrasli kriju.....
....voljela bih,da te stvari rade zajedno...da između njih nema skrivanja i tajni,ali znam,da je za to prerano.....
...sviđa mi se,što Selim (barem za sada) nije podlegao Melisi i ne postaje neki lutak na koncu,kojeg bi ovo malo čudovište koristilo.....
...Orhan je večeras imao scenu za koju ja, kao laik, mogu reći,tragično loše odglumljen bijes....smijala sam se na sav glas....a zapravo nije bilo smješno.......čovjek mi je sasvim promašen tip na castingu za ovu ulogu....nema on veze sa likom kojeg pokušava na tako diletantski način donijeti...totalno neuvjerljiv....pokušava na neku galamu,raširene oči i moram napisati,još jedan od onih,kojemu bi njegov stomatolog trebao biti neprijatelj,izmamiti kod gledatelja onu dozu netrpeljivosti,koju na sebe obavezno navlače takvi negativci....a on mene svakim svojim istupom nasmije.....ja ne znam,da li je sa mnom sve u redu....
....Ozlem i Mahir su uhvaćeni na djelu(ne baš u krevetu),ali brat joj je osupnut i to je veliki problem...oni su si tako dobri,kućni prijatelji i poslovni partneri i nije zgodno,da ima bilo kakve ševe između bilo koga......
...stari Riza svojim autoritetom pokušava opametiti sina,ponovno ga tjera i omalovažava...ali,ima Mahir vjernu ženu,koja mu oprašta i prekida Rizin monolog.....joj,kak je ona dobra!!!!!!
....a i majka pomalo veže konce oko svih i svega u toj opičenoj obitelji...u nju se baš uzdam...žena mi je odlična,iako ju njezin mužić svaki puta drsko i onako "po turski" ušutka.....ne vjerujem,da će ona odustati samo tako.....

....sve u svemu..zadovoljna sam tempom,koji održavaju...epizoda nije monotona,sa mnogo onih bezpotrebnih glazbenih gutača minutaže,pa i vrijeme prođe...eeeee,još da nema reklamnih blokova.....
...zanima me,da li će ova "zamjenska" majka moći i željeti još dugo na ovaj način prikrivati Arzu...žena mi ne djeluje baš kao netko bez srca i duše...vidi se,da joj je žao Đenet i da jako žali,što se uopće uplela u ovu igru.....
nala321 is online now  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 01:35   #9
Ja bacim pogled tu i tamo... Radnja nije losa, ali glavna glumica mi je - blago receno - antipaticna. Ni njen dragi nije mnogo bolji, ali ok, moze da prodje... A tek glavni Kazanova, Orhan... Sacuvaj Boze!!!

Serija ima potencijala, sto jes' jes', ali... Uz Dzenetino stalno cmizdrenje, nevesto odigranu patnju prilikom otmice, ne znam....
Tasha416 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 08:02   #10
Draga Tasha...mogu se samo složiti s tobom u svemu,što si napisala.....
....sama priča u ovoj seriji ima potencijala za napraviti jednu dobru serijicu,koja ne bi trebala imati previše nastavaka,nego lijepo "na vrijeme" zaokružiti zbivanja....ne otezati sa rješenjima i onda izmaltretirati gledateljstvo....
...nadam se,da su i tvorci toga svjesni i da će se onda i ponašati u skladu s tim,jer svako odugovlačenje ovoga u svim segmentima,može samo dovesti do onog neizbježnog brzinskog završetka...
...gluma i je ovdje zapravo najveći problem.....
...izdvajam stalno ovdje Orhana,ali to ne znači,da sam sa svima drugima zadovoljna...to nikako....samo su mi svi drugi malo manje iritantni....
...pročitala sam,da je glavna glumica(eto i to sam si dala truda),zapravo model i balerina(?????)...ali i glumica(?????).....nije mi uvjerljiva nikako,ali me za sada još i ne iritira toliko,da bih oplela po njoj malo žešće...što ne znači,da i neću....
....s njom su zapravo sve scene jednake...bila ona sretna ili plakala,meni je to sve isti doživljaj...nema ona onu potrebnu gradaciju,kad osjetiš promjenu ...ovo je samo još jedan primjer,kako je valjda u Turskoj nastupilo neko pomanjkanje kvalitetnih mladih glumica,jer sam u zadnje vrijeme u svim serijama primjetila,da su one upravo slabe karike serija...
....ima ih,koje su nečije muze,pa ne oskudjevaju glavnim ulogama,iako za to i nisu spremne i dovoljno kvalitetne....a one,koje bi i udovoljile potrebama serije,ne mogu doći "na red"....
...trenutno se zadovoljavam samom zanimljivom pričom,a manje nivoom glumačkih ostvarenja.....to mi je pametnije.....
nala321 is online now  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 14:33   #11
Quote:
nala321 kaže: Pogledaj post
Draga Tasha...mogu se samo složiti s tobom u svemu,što si napisala.....
....sama priča u ovoj seriji ima potencijala za napraviti jednu dobru serijicu,koja ne bi trebala imati previše nastavaka,nego lijepo "na vrijeme" zaokružiti zbivanja....ne otezati sa rješenjima i onda izmaltretirati gledateljstvo....
...nadam se,da su i tvorci toga svjesni i da će se onda i ponašati u skladu s tim,jer svako odugovlačenje ovoga u svim segmentima,može samo dovesti do onog neizbježnog brzinskog završetka...
...gluma i je ovdje zapravo najveći problem.....
...izdvajam stalno ovdje Orhana,ali to ne znači,da sam sa svima drugima zadovoljna...to nikako....samo su mi svi drugi malo manje iritantni....
...pročitala sam,da je glavna glumica(eto i to sam si dala truda),zapravo model i balerina(?????)...ali i glumica(?????).....nije mi uvjerljiva nikako,ali me za sada još i ne iritira toliko,da bih oplela po njoj malo žešće...što ne znači,da i neću....
....s njom su zapravo sve scene jednake...bila ona sretna ili plakala,meni je to sve isti doživljaj...nema ona onu potrebnu gradaciju,kad osjetiš promjenu ...ovo je samo još jedan primjer,kako je valjda u Turskoj nastupilo neko pomanjkanje kvalitetnih mladih glumica,jer sam u zadnje vrijeme u svim serijama primjetila,da su one upravo slabe karike serija...
....ima ih,koje su nečije muze,pa ne oskudjevaju glavnim ulogama,iako za to i nisu spremne i dovoljno kvalitetne....a one,koje bi i udovoljile potrebama serije,ne mogu doći "na red"....
...trenutno se zadovoljavam samom zanimljivom pričom,a manje nivoom glumačkih ostvarenja.....to mi je pametnije.....
Apsolutno se slazem... Problem je sto je u Turskoj nastupila hiper produkcija serija, a sto zahteva kvantitet a ne nuzno i kvalitet. Tako da je sve vise modela koji postaju glumci i takve je muka gledati... Ali 'ajde...

Meni se cini da ce se Arzu zblizizti sa Cenet, ali da ce joj s jedne strane Melisa praviti probleme kada cuje da joj je ova polusestra, a da ce joj s druge i Cenet okrenuti (bar privremeno) ledja kada sazna da joj je ona majka koja ju je napustila...

Jos uvek mi nije jasan odnos Arzu i Selimovog "oca"... Prvo sam mislila da su ljubavnici, ali ipak izgleda nisu... On joj pomaze u celoj zavrzlami oko Cenet... Kako sam preskakala masu scena sa Cenet mozda mi je to promaklo...
Tasha416 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 17:03   #12
Tasha nisi ništa propustila u vezi tog odnosa Arzu i Cengiza....to je i meni jako velika nepoznanica....
...u nekim bih se scenama zaklela,da je bilo ili možda još i ima nešto između njih,a onda opet ...kao da su samo dobri prijatelji,pa joj on uskače za pomoć....iako mi narudžba tog broša specijalno za nju i nije baš jasna,a pogotovo njegovo inzistiranje,da ga nosi i da joj taj broš puno znači.....
....u početku mi je čak padalo na pamet,da nije možda upravo on Đenetin otac,a da to eventualno i ne zna.....
...voljela bih baš,da nam malo više daju Arzuine prošlosti,pa bi nam vjerojatno bilo dosta toga jasnije....
....evo i ova "zamjenska" majka Arzu zove Đavidan....znači,da ju poznaje iz mladosti i da imaju neku zajedničku prošlost,a i Cengiz se s njom sastaje,pa mi sad tu dosta fali,da spojim mozaik.....
....Arzuina prošlost i "proboj" do ove obitelji mi i je najinteresantnije.....priču oko djece smo sad povezali,pa mi oni i nisu više toliko zanimljivi....

...i ja mislim,kako će Arzu imati više problema sa Đenet,kad konačno sazna istinu.....i da će se dobrano trebati potruditi,da ju mala prihvati kao majku,jer joj neće moći tako lako oprostiti,ne više to,što ju je napustila,nego ovo sadašnje vrijeme,kad je činila sve,da ju udalji iz života....
...a Melisa će sigurno ponovno biti sva izbedirana zbog polusestre....pa ona da ima tamo neku sestru iz mahale.....znaš već,kako funkcioniraju te posvuduše praznih glava i još k tome,da joj prepusti ljubav svog života.....možda opet posegne za tabletama,ali ih sad stvarno popije,a ne kao ovaj put,da ispadne toliko glupa i ostavi ih u lončanici....zamrla sam od smijeha,kad sam vidjela što to dijete radi...
nala321 is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 22:55   #13
Sve mi se nakako čini,da ću ubuduće epizode gledati sa odmakom,pa da mogu laganiška pomalo preskakati scene u kojima nam Crni labud suze roni(očajno,onako usiljeno i totalno bez emocija...jednom rječju negledljivo,što više serija odmiče,glumica se sve više gubi)....
...žao mi je ovdje jedino Selima,kojega ove kokoši stvarno tjeraju do ludila.....spletkare oko njega,a sve za svoju korist....
...da je pametan,stjerao bi ih sve nekamo i otišao svojim putem....čovjek je sasvim o k i nije stvarno zaslužio,da se tako igraju s njim....
....iskreno govoreći....ne vidim baš toliki problem,da se jednom odraslom i pametnom momku,koji usput rečeno ima samo riječi hvale za svoje "roditelje",na jedan human,smiren i argumentiran način i ne pojasni,kako je došao u ovu obitelj....
...možda bi mu prva reakcija i bila eksplozivna,ali...ne vjerujem,da bi ga više uništila istina od situacije u kojoj će se naći,kad jednom sazna,da su manipulirali njegovim životom i njegovom srećom i to samo zato,da bi sebi udovoljili.....
...teško će oprostiti i majci i ocu,kad jednom sazna za sve situacije,koje su priuštili i njemu,a i Đenet....a mogli su mu jednostavno reći...pa on ima pravo znati....
....jadno je gledati,kako se naslađuju Đenetinom odlukom,da ide sa Orhanom u Dubai,jer se rješava(??????) njihov problem...odvratni likovi svi od reda.....a nitko se ne pita,kako će se nastaviti životi tih dvoje mladih ljudi.....
....Melisa i dalje luduje i očekuje čudo....
....Arzu sve više sama upada u stupicu koju je postavila...ne može se sve platiti novcem,lagati,skrivati istinu u nedogled,svakodnevno gledati svoju krv,koju tako odbacuješ,a zapravo se sve više vežeš uz nju......
...nije lako ni ovoj Mine(valjda dobro čujem njezino ime????)...ona se uplela u sve ovo,da spasi život svojoj kćeri,a sad,kad ju je izgubila,ni ona sama više nema razloga šutjeti(iako ne vjerujem,da će reći,tko je zapravo majka).....to je samo još jedna jako velika briga za Arzu...stalna prijetnja,jer ne vjerujem,da će više glumiti majku......

....nije to sve loše sadržajno,ali pre pre previše je tih srcedrapateljskih scena sa Đenet,koja tuli li ga tuli.....iritantno.....
nala321 is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 23:49   #14
Iako sam rekla,da ću seriju gledati sa malim odmakom,nisam ja ipak izdržala,pa sam se fino uključila na sam početak nove epizode,da izbjegnem scene iz ozeta u kojima Đenet plače i sve se nadala,da ova epizoda neće biti samo nastavak prolijevanja mora suza....
...nije večeras bilo prestrašno,što se Đenet tiče...više je večeras Arzu bila u toj ulozi....
....ne znam,kojim je tempom išla ona originalna verzija,ali ova TR ide njihovim ustaljenim ritmom....jedan korak naprijed,tri koraka nazad...pa onda sve ponovno....
...nije ovo nešto uspavljujuće...scene ni ne traju predugo....ali...u tim scenama se ne dogodi ništa značajno,pa ih onda mješaju i vrte,valjda kako bi mi dobili dojam strašne brzine,kojom će se razriješiti pojedini čvorovi,koji su se zapetljali....
...naravno,da tako dobijam dojam,da se tvorci ovoga ne žure previše,jer valjda očekuju puno nastavaka i bojim se,da će ponovno ići po onom,zadnja epizoda rješava sve probleme u zadnjih deset minuta...jer i to je neko nepisano pravilo...
...na svu moju sreću,večeras mi nije bilo puno u kadru Orhana....bio na službenom putu....valjda sprema teren u Dubaiju za Đenet...hahaha...kako će pozvizdit,kad skuži,da se mala predomislila i da više ne želi ići s njim,jer je ponovno presretna sa Selimom,jer se on eto ponovno sjetio nekih detalja iz djetinjstva,a i sjetio se,da ga društvo zove imenom Ali....joj sreće kod Đenet....kao da je riješila sve probleme!!!!!
....neću nešto dugo o Melisi i njezinim pokušajima ponovnog približavanja Selimu...to je meni ispod časti...ruje ona i protiv Đenet na poslu...guska
...oko Arzu ima novih momenata....babacim Riza preuzima istragu oko Đenetine majke,a sve da udovolji Orhanu....baka Mukadeš inzistira da joj Arzu kaže ime Đenetinog oca ili će joj reći,da joj je ona majka....Ozlem ponovno dolazi raditi u širkete i želi svoj dio na užas svog brata(ako joj to ne omogući,sve će reći Selimu),pa je za Arzu to neprihvatljivo....ne sviđa joj se ni to,što i Melisa toliko inzistira na kažnjavanju Đenet...a pogotovo joj se ne sviđa,što i Đenet i Selim nastavljaju pritisak na Mine,ne bi li im otkrila...tko je onda Đenetina majka,ako ona nije....
....Cengiz ko poslušni pesek leta za Arzu...oni su kao blizanci,a sve u cilju,kako bi zataškali prošlost.....oni se i dalje povremeno jako "značajno" gledaju,pa me i dalje pomalo zbunjuju....nije da on nju ne bi!!!!!
....babacim Riza sa Selimom dolazi kod Đenet i saznaje gorku istinu...Đenetina majka se zove Cavidan Yilmaz....a kako se ne bi iznevjerila tradicija TR dizija i on boluje od srca,pa mu nije baš najbolje nakon tog saznanja....
...ali,vrag ne spava....on poziva Arzu u jednu od svojih kućica i onako ju s vrata napada i nadjeli joj,a ona sirota ništa ne kuži...ali,kad joj kaže,da zna,da je ona Đenetina majka i da se gubi i iz obitelji i iz ureda,Arzu nam gorke suze lije.....
....ali,ni to nije sve...izlazeći iz kuće,dočeka ga vjerni Cangiz i uvjerava,da ne čini to i oda se,da je i on znao za sve to,pa starome babacimu pozli još i više...pada i da bude sigurno...udara glavom o kamen i bogme, mrtav nam pater familias!!!!!
...u međuvremenu sretni Selim dovodi Đenet na doručak(?????) kod sebe kući,naravno na jezu svoje majke i na veselje svoje tetke Ozlem,pa kako je i običaj(?????) Đenet će im skuhati kavu,ali će joj i buduća sveki pomoći......
...Selim se baš pojavio,kad majka prijeti Đenet,a ova ju pita,hoće li ju ponovno oteti...hahaha...sad će sigurno ovom siromahu muljati obadvije.....
...nisam još spomenula,da je baka Mukadeš pronašla adresu na kojoj se raspitivala o nekom liku(nisam zapamtila ime!) i ostavila broj...jer s njim želi popričati o Cavidan....naravno,da bi se malo podiglo na višu razinu...susjeda izbrblja,da se ona više i ne zove Cavidan,nego je sada Arzu iz ugledne obitelji....
...u zatvorskoj čeliji traženi muškarac(kojemu nismo vidjeli lice) dobiva tel.poziv i obavijest o Cavidan i njenom novom identitetu,a kasnije ju i neki lik prati u onu kuću,gdje nam je Riza skončao.....
...znači,još jedan teret na Arzuina leđa.....a radnju će valjda i proširiti na njezinu prošlost,što me i zanima.....
....vidjet ćemo i budući odnos Arzu i njezine svekrve.....i večeras su sijevale očima jedna na drugu.....
....ma ima materijala....samo manje treba samouvjerenosti i radnju ne otezati u nedogled...možda bi ih jedan značajniji pad reytinga,koji i nije preblistav,mogao malo "požuriti".....
nala321 is online now  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 04:06   #15
Sta? Cenet i Orhan jos nisu otisli u Dubai? Oh, my...

Ja to vise ne gledam, ali imam tebe, nala321, pa prvo procitam tvoj post i kao da sam gledala epizodu...

Meni je glavni par nesimpatican - cak bi mi bilo simpaticnije da Melisa igra glavnu ulogu... Eto...

Jedina zanimljivost mi je Arzu i njena prica... Ja pretpostavljam da je ona na neki nacin bila obescascena i da su je na silu udali kada su ustanovili da je trudna i da mozda taj lik u zatvoru ima veze sa tim...
Tasha416 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 20:05   #16
Draga Tasha shvatila sam ja,da si ti odustala od praćenja i mučenja...ali,nastojat ću,da ostaneš informirana o budućim događanjima,jer sam ja neka posebna biljčica,pa kad krenem u nešto,ja baš ne puštam lako...valjda sam pretvrdoglava,što ja znam....izdržala sam ja i gore od ovoga....nisu Turci jači od mene....

...i mene jako zanima sada ovaj novi lik,koji će vjerojatno otkriti,kakva je prošlost Cavidan i tko je otac ...u kojim je to okolnostima ona zatrudnjela...da li je to bilo iz neke mladenačke ljubavi ili su to bile teže okolnosti.....
...vjerojatnije mi je,da bi to moglo biti nešto ružno tim više,što je nakon otkrića,da je Cavidan sada bogata žena odmah počelo njezino praćenje....
....kako je taj tajanstveni lik u zatvoru,nameće se zaključak,da tu ima puno loših stvari....ali...vidjet ćemo.....

...još mi je velik misterij od kuda babacim Riza poznaje Cavidan,jer se on nije iznenadio kad mu je žena otkrila njeno pravo ime....kakvi su to bili uvjeti,da ju je on priznao za ženu vrijednu njegovog sina,a sada za Orhana sam pokreće istragu,da se provjeri sve oko Đenet,kako bi se saznalo o njezinoj majci....
...vjerojatno je,da ni on nije bio cvijeće u mladosti i tko zna,kako je i on došao do ovoga,što danas ima.....
....sinoć se nije naljutio na Arzu zbog njezinog identiteta,nego zbog njezinih laži oko kćeri,jer je čitavo vrijeme govorio,kako ga zanima,kakva to žena može samo tako ostaviti kćer.....
...nije mi drago,što je umro,jer će se sada ponovno sve razvući i opet smo na početku.....a u firmi će sad tek nastati lom i krš....svi bi tamo bili glavni

..što se tiče glavnog para...pa to je upravo smijurija....nema tu ni K od neke kemije među njima....upravo mi neugodno gledati neke scene,kad bi se trebala osjetiti ta nekakva ljubavna vibra....to su scene,žali Bože vremena.....mislim,da on i ne bi bio toliko loš,koliko je ona kamena Marija,pa s njom jednostavno ništa ne možeš napraviti...ona samo "bleji" u njega i trepće okicama(ako ne cvili) i onda valjda i u njemu ugasi i ono malo nečega,što bi mogao pokazati....
...tko zna,koliko ponavljanja scena imaju ili je režiser zadovoljan sa ovim načinom prikazivanja zaljubljenosti....
...ne mogu si uopće zamisliti neke ozbiljnije ljubavne zahvate u njihovoj izvedbi(ovdje je dobro,što se radi o TR seriji,pa se takvo što i neće uprizoriti...eto,bar neka korist od njihovih sapunjara),pa da mi ne ubiju i zadnju volju....hahaha....

...prilično me zanima i povezanost Cavidan sa tom Mine....one su stare poznanice,vjerojatno iz mladosti,pa je moguće,da je ipak u pitanju neko izrabljivanje mladih cura.....a kad zatrudne moraju se snalaziti same,jer i ta Mine je imala kćerku staru tu negdje kao i Đenet,a ocu ni ovdje ni traga....
....Arzu joj je dala novca za liječenje te njezine kćeri,ali je cura ipak umrla i sad Mine vjeruje,da je upravo razlog njezine smrti taj,što je pomogla Arzu i lagala Đenet.....

...ako krenu rasplitati ova pitanja,ipak bi trebalo biti zanimljivije od ovih jalovih pokušaja,da nas i Đenet Selim uvjere,kako su zaljubljeni

....do slijedećeg info bloka....
nala321 is online now  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2017., 23:15   #17
Večerašnja epizoda je bila stvarno jako dobra...
...ako bi sadržajno išla prepričati i ne bih imala mnogo za napisati,ali su i tih nekoliko situacija upakirali u jako dinamičnu i čak napetu epizodu....
...ona prošla je završila,kad je Selim čuo majku i Đenet i shvatio,da ju je njegova majka otela i imala namjeru ubiti....
...očekivala sam,da će i Đenet podržati majku Nilgun u pokušaju,da ponovno zamagli istinu i da uvjeri Selima,da nije dobro čuo....ali,na moje iznenađenja,Đenet je samo hladno potvrdila,da je to istina....baš sam ostala šokirana time,jer sam već vidjela,kako će se i taj događaj razvlačiti...
...Selim je naravno užasnut tom činjenicom...Nilgun pokušava sve,kako bi uvjerila sina,da je to radila zbog bojazni,da će ga izgubiti i vjerojatno bi bilo svega,možda i nekog nehotičnog priznanja istine u trenutku njezinog rastrojstva,ali ulazi Ozlem i spašava Nilgun....kao,majka je bolesna,pa bi joj onda ovakve situacije trebalo oprostiti
...Selim još i može shvatiti majku,jer on zna,da je ona stvarno bolesna,ali zato ne može shvatiti svoga oca,koji je to znao i šutio....
...nakon ne baš lijepog razgovora u kojem mu Cengiz pokušava iznijeti svoje argumente,Selim ostaje pri svom naumu,da ode iz kuće....
rastrojeni Cengiz,koji sad ima puno više briga od Selima i Nilgun u jednom trenutku izriče Selimu ultimatum...ako ode iz ove kuće,među njima je sve gotovo
...očekivala sam i da će Selim popustiti i ovaj put,jer je i s majkom razgovarao,ali ovoga puta je samo izišao kroz vrata,rekavši majci,da joj je oprostio!!!!
...Selim i Đenet su zajedno i Selim ponovno u jednoj situaciji proživljava nešto iz mladosti i to ga užasno muči....tko je taj Ali?????....a i Đenet mu donosi neku čorbu sa limunom,jer on to voli,a Selim se čudi...od kud ona to zna!!!!

...sad ću prijeći na ono meni puno zanimljivije....Arzu,Riza i Cengiz....
...mislim,da bi se Arzu sada jako rado izjasnila,da je Đenetina majka i da bi to radije vikala na sav glas,nego,što sad proživljava sve ovo,što se izdogađalo.....
...nakon što je Cengiz utvrdio,da je stari umro,Arzu je histerična i želi obavijestiti muža i reći mu kako stoje stvari....ali,Cengiz joj to ne dopušta,pa ju čak i nakon njezinog inzistiranja prijeti,da će sve reći Policiji..i to baš sve o Arzu i nakon toga ona prihvaća njegov plan,da ukopaju staroga iza vikendice u vrtu...joj,pameti Cengizove,a kako je Riza svojima rekao,da ide na pecanje,odvezao čovjek čamčić,ostavio udicu i njegov šal,pa gurnuo čamac na pučinu...
...Arzu mu je pod prisilom morala pomagati i stvarno ju je bilo teško gledati....može ona raditi svašta nekim drugim ljudima,pogotov Đenet,ali Rizacim bey je njoj bio glavni oslonac u ovom njezinom životu i vjerujem,da je sad u panici...plus svega,ona nije glupa žena i vjerojatno zna,da bi se ovo moglo vrlo lako otkriti....
...da Cengiz i nije tako dobar prijatelj, potvrdio je jednom sitnicom,koja bi Arzu mogla stajati slobode na jako dugo vremena....otkinuo joj je dugme sa kaputa i ubacio u raku....baš đubretarski

...nakon,što se Riza dugo nije pojavio u kući,naravno panika i traženje....
...Arzu je na rubu,a Cengiz onako polako usmjerava u suprotnom smjeru potragu...
...da ne idem u detalje...pronalaze čamac,ali naravno bez Rize....svi su očajni,a za to vrijeme,Arzu odlazi u vikendicu,jer je shvatila,da joj nema dugmeta i želi ga potražiti...
...nevjerojatno je,da su svi već bili u toj kući,a nisu vidjeli ceduljicu,koju je Đenet napisala Rizi sa imenom njezine majke....
...Đenet je u jednom momentu tamo na obali i rekla pred svima,da je Riza bio kod nje i da ide u vikendicu i onda svi onako čoporativno ponovno odlaze tamo.....
...Đenet pronalazi ceduljicu,ali nakon što ju Melisa napadne zbog majke(kakva sad majka,što njezin deda ima s tim i tome slično) lukavi Cengiz uzima papirić od smotane Đenet i sakrije u džep
...nakon dolaska Policije,Arzu bježi i pada u šumi,pa ju onda naravno pronalazi upravo Đenet i pomaže joj....lijepe scene,jer Arzu i nije prisebna,a Đenet punim srcem priskače u pomoć i tješi ju....
...ali,kad Arzu vidi,da i Đenet ima isti madež kao i ona(žešća nebuloza,barem meni!!!) postaje opet ona stara Arzu....drska,nepodnošljivo oštra...

...očekivala sam i da će i ovaj puta Policija biti onako neučinkovita...ali,ovog puta su eto pronašli poprilično brzo mjesto,gdje se vidi onako friško iskopana zemlja....
...kraj je upravo u trenutku,kad komiser izdaje naredbu,da se mjesto iskopa....
...Arzu je zaleđena,ostatak obitelji zgrožen,a naš Cengiz ima dobar alibi,da ne bude umješan u ovu prljavu rabotu....
...Arzu slijede teški dani....kako će se iz ovoga izvući...ostala je sasvim sama,pa mislim,ono što sam i na početku napisala,da bi joj priznanje kćeri bio puno manji grijeh nego ovo.....
...njezina ambicija i pokušaj zaboravljanja prošlosti vjerojatno će joj se sad obiti o glavu....
...ah,da ne zaboravim napomenuti...čini mi se,da je u svim tim događajima bilo još svjedoka....vjerojatno netko povezan sa Đenetinim ocem u onom autu,koji ju je pratio....
...da li će joj to olakšati ili još više zagorčati život?????...moramo čekati novu epizodu.....
nala321 is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 02:12   #18
Nešto me neće san..pa onako,da iskoristim vrijeme,evo još ponešto o epizodi...
...svakako mi je najupečatljivija bila čitava ova novonastala situacija oko Arzu...
...muljala je eto tolike godine...bila je netko drugi silno se trudeći zaboraviti i sama,a i sakriti od svih,sve loše što joj se u mladosti dogodilo...
....vjerujem,da joj nije bilo lako,samo,što i ja kao majka,koliko se god trudila,ne mogu baš shvatiti to tako odbijanje djeteta....
...stavljajući se u njezin položaj zaista ne znam,da bih mogla mirno leći u krevet ne razmišljajući,gdje je moje dijete,koje sam napustila...ili...svaki puta,kad bih pogledala svoju drugu kćer ne bih li ipak učinila sve,da ju potražim i saznam,kako je i što se dogodilo s njom?????
...život joj sigurno nije bio lagan...zna ona dobro,da ju muž ne voli....pa zar je onda svo to bogatstvo i status vrijedno njezinog bijega od stvarnosti....
..i večerašnje scene između nje i Đenet samo su potaknule neko moje uspoređivanje s njom,jer se njezina tajna kćer tako brižno odnosila prema njoj,da ne znam,da li bih ja u njezinom položaju izdržala i ne rekla kćeri,kako stoje stvari i zagrlila ju onako majčinski...
...Arzu u nekim situacijama pokazuje,da joj je ipak stalo,ali...onda najednom dolazi do nekog loma u njoj i ona ponovno navlači tu neprobojnu zaštitnu kožu sa kojom valjda očekuje,da će problem nestati i da će joj se život vratiti u normalu....

...ako joj i ne mogu baš razumijeti takve okolnosti,ovo sa Rizom joj se stvarno ne može staviti na leđa...jer,Cengiz je taj,koji je samo pospješio,da srčani napad bude još i jači,a i njegovo naguravanje sa starim je i dovelo do toga,da je pao i udario glavom o kamen.....
...Arzu je u ovoj situaciji željela postupiti ispravno i možda bi sa starim i riješili drukčije čitavu stvar,ali Cengiz ovdje želi zaštititi prvenstvano sebe ne prežući baš pred ničim....
...on tako hladno promatra očaj čitave obitelji u potrazi za Rizom,dok Arzu drhti...što zbog očekivanja saznanja o njezinoj upletenosti u sve to,ali i zbog žaljenja za starim....on je bio njezin oslonac u tom njenom novom životu....on ju je shvaćao i uvijek bio na njezinoj strani,čak i pod cijenu,da ponizi svojeg rođenog sina.....
...svjesna je ona i u ovim trenucima,da njegovom smrću,taman i da nije nikako vezana uz to,za nju nailaze teški dani....muž ju želi ostaviti,svekrva i tako ima velike sumnje,Orhan želi Đenet s čime se ona uopće ne slaže,a i shvatila je,da joj ni Cengiz više nije onakav saveznik,kakav je mislila da je....
...zanima me,kako će se postaviti Melisa.....ne očekujem neku veliku potporu i razumijevanje,tako da će se ispostaviti,da će ju razumijeti ona,koju ne želi u životu i koja joj trenutno jako smeta...Đenet!
nala321 is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 13:15   #19
Stigao i fragi i baš sam nekako predosjećala,da će se ovako zakomplicirati.....grob prazan...nestao nam Rizabey...hahaha....
...nastavlja se Arzuina životna tragedija i muke po Rizi,a i očito po Cengizu.....
...ponovno se u prvi plan stavlja pečatnjak nepoznate osobe,koja je vezana uz Đenet i njezinog oca....
...vjerojatno on stoji iza premještanja tijela....
...jadan Riza...ni u smrti nije miran!!!!!
...od svake serije uzeto po malo i eto ti proizvoda
nala321 is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 01:21   #20
Sad u 2 fragman selim nudi cenet brak
Mislim da ce ona prihvatiti, ali Melisa ce reci Selimu da je usvojen i da je Cennet znala i posvadza ce se opet
Ali ako produzi da ima gledanost kao i do sada oni nema da se vencaju do kraja serija
Ponekad Cennet je stvarno glupa
Ali ispace dobro da Melisa je Ozlemina cerka koja ona misli da je mrtva, ali Arzu ju je uzela sa starcem
I voleo bih istina da se dozna na primer Melisa slavi rodjendan i dolazi ova lazna majka i cestita rodjendan i daje poklon Melisi - njena sestra Dzenet ahhaha jako ce biti
Bzaubzz is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:17.