Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.11.2017., 20:10   #1
zasto sam toliko usamljen?

zelim da mi cure s foruma malo pomognu ako mogu.vec dugi niz godina se osjecam uzasno usamljeno i slomljeno.nemogu uspostavit vezu i frustracija je ogromna,jednostavno nejde..kao da je neki zid oko mene.imam vec dosta godina i gubim i posljednju nadu da cu ikad nekog imati,osjetit ljubav,poljubac,zagrljaj,sexa se vise ni ne sjecam...nicega.razmisljam zadnjih dana intenzivno o preuranjenom odlasku. dali vi zene mrzite nas osjecajnije muskarce i bi li pomogle nekom ako znate da mu toplom rijeci mozete spasiti zivot?
Teleios is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 20:18   #2
Vidim stalno u postu spominješ pomoć. Nitko ti ovdje s foruma ne može pomoći na onaj način na koji ti to želiš. Mislim da znam tko je autor ovoga posta i ove teme tako da neću dužiti nego ću ti samo napisati da ti je moj najtopliji savjet da potražiš stručnu psihološku pomoć koja ti je potrebna. Ukoliko želiš da ti se pomogne učini prvi korak i pomozi sam sebi,onako kako sam ti gore napisala.
zlakraljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 20:21   #3
Quote:
Teleios kaže: Pogledaj post
bi li pomogle nekom ako znate da mu toplom rijeci mozete spasiti zivot?
Nitko nikome toplom riječju ne može spasiti život. To je samozavaravanje.
zlakraljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 20:40   #4
Evo ja cu ti odgovoriti. Ja volim toplie, brizne i osjecajne muskarce. I nije istina da je to rezervirano samo za zenski rod.
A sad ti meni reci zasto nemozes naci curu, uspostaviti vezu i biti sretan? Jesi li svjestan svog problema?
MaloJa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 20:46   #5
Quote:
MaloJa kaže: Pogledaj post
Evo ja cu ti odgovoriti. Ja volim toplie, brizne i osjecajne muskarce. I nije istina da je to rezervirano samo za zenski rod.
A sad ti meni reci zasto nemozes naci curu, uspostaviti vezu i biti sretan? Jesi li svjestan svog problema?
jesam djelomicno kolko mogu bit.al oprosti malo mi je tesko ovako o tome pisati javno,sram me
Teleios is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 20:57   #6
A kolko to "dosta" godina imas?
__________________
I may love to shop but I'm not buying your bullshit.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 21:03   #7
I treba te bit sram. Ovako kukat za malo paznje! Meni je neugodno zbog tebe. Osecam susramlje. Ne kukaj pizda li ti strinina! Poduzmi nesto! Kupi smart!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 21:04   #8
Meni ovo ne djeluje ko osjećajnost, nego kao očaj.
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 21:52   #9
Quote:
anđeo tame kaže: Pogledaj post
Meni ovo ne djeluje ko osjećajnost, nego kao očaj.
očajno je osjećajan.
__________________
1N73LL1G3NC3
pinokio2000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 21:58   #10
https://www.youtube.com/watch?v=TVmCwmC5-kQ
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 22:02   #11
Quote:
anđeo tame kaže: Pogledaj post
Meni ovo ne djeluje ko osjećajnost, nego kao očaj.


Napredna verzija očaja.
Orlandia is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 22:21   #12
Quote:
Orlandia kaže: Pogledaj post


Napredna verzija očaja.
Jako napredna.
zlakraljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 22:38   #13
hvala svim dobrim ljudima na odgovoru.molim da se tema brise.ili lock.
Teleios is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 22:47   #14
Ajde opiši kako se osjećaš. Misliš li da nešto krivo radiš?
astor pec is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 22:56   #15
Quote:
zlakraljica kaže: Pogledaj post
Nitko nikome toplom riječju ne može spasiti život. To je samozavaravanje.
Pa izađi s čovjekom na kavu, i pomozi mu onda kako treba.
onttario is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 22:58   #16
osjecam da bih se mogao ubiti veceras...osjecam zaljenje radi vremena koje je proslo,osjecam tugu bijes i jebeni ocaj (DA JEBENI OCAJ ZA ZENSKI DIO KOJI JE TAKO PREDIVAN). osjecam se potpuno sam na svijetu kao sto i jesam.osjecam se izgubljeno i nevoljeno.citav zivot zivim u strahu.osjecam zavist prema svima koji su sretni.osjecam ogromnu frustraciju.osjecam da bih se najradije nozem izrezao jer sam u takvim bolovima da je fizicka bol olaksanje.osjecam se uzasno,vjerovatno niko od vas to nemoze ni zamislit.
Teleios is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 23:01   #17
ima tu neki dezurni psiholog da malo poprica sa njim ?
__________________
four wheels move the body — but two wheels move the soul #bikerzone
typhoid_mary is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 23:10   #18
Mislim da bi ti trebalo biti jasno kako za budućnost i sadašnji trenutak nije dobro živjeti u prošlosti. Također mislim da ipak jesi svjestan da smo svi mi zapravo sami čitav život, bez obzira nalazio se ti u prostoriji s nekim, ili u nekoj ulici s masom ljudi, ili na nekom koncertu, pa tako i na čitavom svijetu zapravo. Ti jesi sam, baš kao i svi ovi tipkaroši na ovom forumu, ono što je eventualno drukčije bila bi doza usamljenosti koju intenzivno primaš tokom zadnjih dana, tjedna, mjeseci, ili možda čak godina.

Očekivati neku empatiju na forumu nije ti baš najpametnija ideja, iz razloga jer vrlo vjerojatno u ljudima potičeš nešto što i oni sami duboko u sebi potiskuju pa se ekvivalentno tomu i ovako odnose prema tebi, da bi dokazali tebi i samima sebi kako ipak jesu drukčiji od tebe, iako ja sumnjam u to.

Koliko dugo traje tvoja nesreća? Čitav život? Ili je ipak bilo lijepih perioda? U koja se vremena najčešće vraćaš?
astor pec is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 23:21   #19
Quote:
astor pec kaže: Pogledaj post
Mislim da bi ti trebalo biti jasno kako za budućnost i sadašnji trenutak nije dobro živjeti u prošlosti. Također mislim da ipak jesi svjestan da smo svi mi zapravo sami čitav život, bez obzira nalazio se ti u prostoriji s nekim, ili u nekoj ulici s masom ljudi, ili na nekom koncertu, pa tako i na čitavom svijetu zapravo. Ti jesi sam, baš kao i svi ovi tipkaroši na ovom forumu, ono što je eventualno drukčije bila bi doza usamljenosti koju intenzivno primaš tokom zadnjih dana, tjedna, mjeseci, ili možda čak godina.
A evo i psihologa Pro Plus serija nešto - za hitno rješavanje naprednog očaja.
Orlandia is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 23:23   #20
Quote:
zlakraljica kaže: Pogledaj post
Nitko nikome toplom riječju ne može spasiti život. To je samozavaravanje.
I prolongiranje.

I štaka za jednokratnu uporabu.
Orlandia is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:24.