Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.11.2017., 15:43   #1
Swipeam, šaljem poruke, lajkam ali ništa od toga

Završio sam fax prije 2 godine, sada radim. Na faxu uvijek nađeš nekog, nešta, čista zabava i bio sam toga svjestan, nisam se htio vezati bilo mi je super.

Sada mi je samo posao-kuća rijetko negdje odem jer mi se ne da baš, radim i tako. Pa reko ajd da probam dating sajtove. Badoo, Tinder, Twoo, Iskrica, Zoosk... ima li još koji? Vjerojatno sam probao.

Znači swipeam, šaljem poruke, lajkam. Šaljem pristojne poruke, predstavim se, napišem nešto o sebi, pošaljem kratke poruke, pošaljem seljačke poruke. Ništa... 0 odgovora od bilo koje cura.

Znači nemam kriterij, samo da je ženska osoba normalnog izgleda, jer nisam ni ja macan.

Na Tinderu sam imao jedan match i popričao i odjednom me unmatch-a, bez razloga ikakvog

Ono koji kurac, zar je tako teško, zar sam toliko neprivlačan? Nisam ljut ni frustriran, planiram otići vanka pa ajd nije toliko bitno, programer sam, stalno nešto raduckam al reko možda da upoznam nekog... Ali ništa. U čemu je problem uopće

Ovo sam ja, znači prosjek, ćelav, stvarno ništa posebno no eto zapita se čovjek https://imgur.com/a/RRgDU

Zadnje uređivanje asentra : 25.11.2017. at 16:04.
asentra is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 16:07   #2
Quote:
asentra kaže: Pogledaj post
Znači nemam kriterij, samo da je ženska osoba normalnog izgleda, jer nisam ni ja macan.
Ovo ti je razlog. Za neki uspjeh online moraš biti iznadprosječnog izgleda ili se tako prezentirati.

Zamisli si da si žensko, i dobiješ stotinjak poruka od muškaraca. Ne možeš se ići javljati svima i javit ćeš se možda njima 5-10, i to onih najljepših jer je to jedini kriterij po kojem možeš birat online.
U RL je situacija sasvim drugačija jer na mjestu gdje upoznaješ ljude ima limitiran broj muškaraca a i kad vidiš da je već netko zauzet ili nedostupan tražit ćeš slobodnog. Zamisli da u klubu sve žene iz kluba okruže samo najzgodnijeg muškarca, kako bi to izgledalo.

Online svi djeluju slobodno i dostupno i takva situacija nije nerealna.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 16:24   #3
Teško će ti Tinder dati kruha.
Trebaš ciljati na stranice gdje prvo osobnost dođe do izražaja.
Forum recimo.
Ili OkCupid donekle.

Sama ta slika bi teško koju ponukala da se javi. Takvih ima more.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 16:27   #4
Jesi (bio) depresivan? Asentra je ime jednog lijeka za depresiju, pa pitam..
__________________
“Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.”-Steve Jobs
Diego Rivera is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 16:29   #5
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Teško će ti Tinder dati kruha.
Trebaš ciljati na stranice gdje prvo osobnost dođe do izražaja.
Forum recimo.
Ili OkCupid donekle.

Sama ta slika bi teško koju ponukala da se javi. Takvih ima more.
Na forumu isto svi seru.

Autore, ako si ruzan, nema ti pomoci, ostat ces sam samcat. Osim ako si bogat, onda istakni to, kupi fancy auto, odmah reci da imas xy stanova, kuca, vikendica i same ce se lijepit na to.
little gypsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 16:31   #6
Quote:
little gypsy kaže: Pogledaj post
Na forumu isto svi seru.

Autore, ako si ruzan, nema ti pomoci, ostat ces sam samcat. Osim ako si bogat, onda istakni to, kupi fancy auto, odmah reci da imas xy stanova, kuca, vikendica i same ce se lijepit na to.
Daj, pokušavam čovjeku dati nadu.

Ne mora značiti da će ostati sam. Imaš uparenih i ružnih. Meni izgled nikad nije bio prepreka, nisam ljepotica, ali nisam ni ružna, no opet, ne mogu se svidjeti svakome, bilo je situacija i da se nisam svidjela nekome kome se svidjela neka ružnija. Nije to tako crno bijelo.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 16:37   #7
Imao bi više uspjeha da na ulici dijeliš letke sa svojim profilom. Ali to nitko ne radi jer je glupo/očajno/nešto treće. Posebno kada napomeneš da ti je jedini kriterij posjedovanje pičke. Nitko normalan ne bi očekivao zbariti s takvim stavom jelda? E, pa visjeti na tim stranicama je još gluplja opcija od toga, imho. Ne pomaže ni ako izostanak očekivane reakcije shvaćaš previše osobno.

Stoga chillaj i vježbaj oldschool tehnike. Idi analogno.
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 16:39   #8
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Daj, pokušavam čovjeku dati nadu.

Ne mora značiti da će ostati sam. Imaš uparenih i ružnih. Meni izgled nikad nije bio prepreka, nisam ljepotica, ali nisam ni ružna, no opet, ne mogu se svidjeti svakome, bilo je situacija i da se nisam svidjela nekome kome se svidjela neka ružnija. Nije to tako crno bijelo.
Sto ce mu lazna nada? na kraju mu napravis vise stete nego koristi, tj samo stetu sa time, jer ce si sav jos umisliti da je zgodan jer mu je netko na forumu to rekao, a cure ce ga i dalje odjebavati jer je u biti ruzan i past ce u depru. I ti ces mu biti kriva onda.

To svi znaju samo nuditi neko lazno tjesenje. Sto netko ima dobroga od tog?

Onda je ta druga imala bolje sise i guzicu.
little gypsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 16:43   #9
Quote:
little gypsy kaže: Pogledaj post
Sto ce mu lazna nada? na kraju mu napravis vise stete nego koristi, tj samo stetu sa time, jer ce si sav jos umisliti da je zgodan jer mu je netko na forumu to rekao, a cure ce ga i dalje odjebavati jer je u biti ruzan i past ce u depru. I ti ces mu biti kriva onda.

To svi znaju samo nuditi neko lazno tjesenje. Sto netko ima dobroga od tog?

Onda je ta druga imala bolje sise i guzicu.
Nisam ja rekla da je on zgodan.

Samo da si može možda naći nekog. Ali drukčijim pristupom. A možda i ne može. Na Tinderu jako teško.

Nije.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 16:58   #10
Quote:
little gypsy kaže: Pogledaj post
Sto ce mu lazna nada? na kraju mu napravis vise stete nego koristi, tj samo stetu sa time, jer ce si sav jos umisliti da je zgodan jer mu je netko na forumu to rekao, a cure ce ga i dalje odjebavati jer je u biti ruzan i past ce u depru. I ti ces mu biti kriva onda.
Slažem se. Ali ima mjesta gdje možeš imati uspjeha i sa lošijim izgledom. Forum to nije jer kad tad ćeš morat razmjenit fotku a onda pušiona.
Ali nekakva mračna mjesta poput kubova gdje su većinom ljudi alkoholizirani i ne vide prst pred nosom bi mogla dati puno bolji uspjeh.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 16:59   #11
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Slažem se. Ali ima mjesta gdje možeš imati uspjeha i sa lošijim izgledom. Forum to nije jer kad tad ćeš morat razmjenit fotku a onda pušiona.
Ali nekakva mračna mjesta poput kubova gdje su većinom ljudi alkoholizirani i ne vide prst pred nosom bi mogla dati puno bolji uspjeh.
Jer kad te vide na danjem svjetlu, neće pobjeći.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 17:08   #12
Ovakve teme niču ko gljive poslije kiše
A da se vi ljudi jednostavno malo ostavite i okanite interneta ?
Pa stvarno ne znam kako su se prije ljudi bez tog neta spanđali.
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 17:08   #13
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Nisam ja rekla da je on zgodan.

Samo da si može možda naći nekog. Ali drukčijim pristupom. A možda i ne može. Na Tinderu jako teško.

Nije.

Pa ako nije zgodan, nema baš puno šanse. Osim ako mu se neka ružna svidi, i on njoj.

Kaj nije Tinder samo za seks? Ok, ako on to traži, onda nek proba tamo. Al neka stavi onda sliku nekog ljepotana
little gypsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 17:08   #14
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Jer kad te vide na danjem svjetlu, neće pobjeći.
Ne nužno, ovisi koliku povezanost uspiješ ostvariti tokom noći.

I naravno, koliko se ona od toga sjeća dan kasnije.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 17:09   #15
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Slažem se. Ali ima mjesta gdje možeš imati uspjeha i sa lošijim izgledom. Forum to nije jer kad tad ćeš morat razmjenit fotku a onda pušiona.
Ali nekakva mračna mjesta poput kubova gdje su većinom ljudi alkoholizirani i ne vide prst pred nosom bi mogla dati puno bolji uspjeh.
Aha, on traži nekog za pojebat i odjebat. A onda da, slažem se, može tako nekog naći.
little gypsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 17:10   #16
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Ovakve teme niču ko gljive poslije kiše
A da se vi ljudi jednostavno malo ostavite i okanite interneta ?
Pa stvarno ne znam kako su se prije ljudi bez tog neta spanđali.
Prije nisu imali baš previše izbora, nego naći nekog u svom krugu društva, pa bi morali izbirkati nekog najmanje ružnog iz tog kruga.
little gypsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 17:13   #17
Quote:
little gypsy kaže: Pogledaj post
Prije nisu imali baš previše izbora, nego naći nekog u svom krugu društva, pa bi morali izbirkati nekog najmanje ružnog iz tog kruga.

Danas zbog interneta imamo taj neki prividni osjećaj velikog izbora, što je zapravo jako daleko od istine.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 17:22   #18
Điz, jebote, ovdje svi očito sami Bred Pitovi.
Čovjek uopće nije ružan nego je prosjek.

Ima ugodan osmjeh i djeluje kao vedra osoba.

Je da je slika dosta loša, al mene više drka činjenica da izgleda kao da mu onaj odraz sunca izlazi iz glave nego što on izgleda kak izgleda.
I ne sviđa mi se duksa.
To bi se dalo popravit, zar ne?

Ipak, kad god vidim da netko piše da "nema kriterija" odmah mi se upali crvena lampica.

Neda mi se dužit.
Autore, ne izgledaš tako loše kak misliš.
Daj da te pofotka netko tko će bolje uhvatit kadar.
I nek bude više od jedne slike na profilu.
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 17:32   #19
Quote:
asentra kaže: Pogledaj post

Ono koji kurac, zar je tako teško, zar sam toliko neprivlačan? Nisam ljut ni frustriran, planiram otići vanka pa ajd nije toliko bitno, programer sam, stalno nešto raduckam al reko možda da upoznam nekog... Ali ništa. U čemu je problem uopće
obično se upozna nekog kada se najmanje očekuje.
djeluješ preopterećeno potragom.
gji perpetum is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 17:48   #20
Quote:
asentra kaže: Pogledaj post

Ovo sam ja, znači prosjek, ćelav, stvarno ništa posebno no eto zapita se čovjek https://imgur.com/a/RRgDU
evo što ti treba točno:

1.) šest do osam tjedana teretane i ekstra proteina da nabiješ nekoliko centimetara u ramenima (izgledat ćeš bolje a k tome ekstra testosteron će ti popraviti i stav i pristup);
2.) malo solarija da popraviš boju, ne više od 10 min tjedno, i
3.) slika na kojoj se ne osmjehuješ tako široko.

probaj pa me slobodno popljuj ako ne bude djelovalo.
uzadnjicas is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:45.