Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.12.2017., 17:48   #21
Da, rejting je solidan, imali su za drugu epizodu 5.10,
tako da su zadrzali slicne brojke, i imajuci u vidu da je tezak dan
kojim idu, uspeli su da zadobiju svoju publiku.
Mada pretpostavljam da cuvaju mesto za Gulizar, kao sto SBA cuva za Fatiha,
ali dok to ne dodje, sigurno idu dalje
Helenna is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2017., 21:23   #22
Sadrzaj 5. epizode:

http://despine.net/za-moje-kceri-sadrzaj-5-epizode/

Fotografije iz 5. epizode:

http://despine.net/za-moje-kceri-fot...-iz-5-epizode/

Hurijet je napravio odabir mladih glumaca koji se probijaju, zvezde u usponu,
medju njima se nasla i Elifcan

http://www.hurriyet.com.tr/2017de-yi...anlar-40687465

Grupna fotka, fotosop se bas primecuje

https://pbs.twimg.com/media/DR1UyylX0AEd9of.jpg

Elifcan

https://pbs.twimg.com/media/DR1U9fSX4AEhuss.jpg

I nova od Anila i Elif

Helenna is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2017., 18:43   #23
Quote:
Helenna kaže: Pogledaj post
Sadrzaj 5. epizode:

http://despine.net/za-moje-kceri-sadrzaj-5-epizode/

Fotografije iz 5. epizode:

http://despine.net/za-moje-kceri-fot...-iz-5-epizode/

Hurijet je napravio odabir mladih glumaca koji se probijaju, zvezde u usponu,
medju njima se nasla i Elifcan

http://www.hurriyet.com.tr/2017de-yi...anlar-40687465

Grupna fotka, fotosop se bas primecuje

https://pbs.twimg.com/media/DR1UyylX0AEd9of.jpg

Elifcan
https://pbs.twimg.com/media/DR1U9fSX4AEhuss.jpg

I nova od Anila i Elif
Helenna ovo dvoje su bas sladak par,moram priznati.

Je l' mi se ucinilo ili je on jos skraceniji od Sinana,i jos ima bas krupnije noge.

A grupna slika je komedija,sve ih slikao posebno pa ih spojio,a Miray ubacio jos sa drugog snimanja.
Ljuta sam nema Borana A tu je i Ali Kemal.
Mislim znam da su mnoge promo fotke za serije ili posteri za filmove na tu foru,svako se posebno slika pa se onda namontiraju zajedno,ali ovo je tako lose odradjenjo,bas upadljivo.

Jos nisam stigla da gledam,a mislila sma za vikend,ali imam zelju. Pisem utiske.
YagHaz is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2017., 02:43   #24
Quote:
YagHaz kaže: Pogledaj post

Je l' mi se ucinilo ili je on jos skraceniji od Sinana,i jos ima bas krupnije noge.
Mislim da nije skraceniji od njega

Jos jedna nova od ovo dvoje, Anil navalio da grli Elifcan



I ovo je Anil podelio na svom tviteru veceras



Zajedno su pozivali na gledanje vecerasnje epizode,
fanovi su ih vec spojili da su zajedno

https://www.instagram.com/p/BdK_ZXHl...y=aniltetikcom

https://www.instagram.com/p/BdLAeRil...y=aniltetikcom

Scena iz vecerasnje epizode, lik Sumru je odlicno napisan, prava lujka.
Elifcan je ovo super iznela

https://www.youtube.com/watch?v=8pugnQUHsUc

Dok je recimo Kumru poput prave dobrice trpela samare, Sumru je otisla i isamarala mahalusu
koja je to uradila njenoj sestri, ne postuje ona starije
Helenna is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2017., 14:28   #25
Odgledah konačno prvu epizodu. Stvarno zanimljiva serija. A kako i ne bi bila kad imamo Yagiza i Egemena

Kumru mi se najviše dopala. Vidi se da daje sve od sebe da olakša obitelji. Očito očevo dijete, vidi se da mu se divi, e sad ne znam što se dešava u idućim epkama, pada li joj sa tog pijedestala. Sumru mi je intrigantna, hoda između dobrog i lošeg, baš zanimljiv lik. Glumica je malo neobična, ali upadljiva. Vidim i kemiju između nje i Egemena. Btw od čega on boluje? Nije mi baš sjeo na prvu, ne volim baš te razmažene koji se vole zabavljati, ali očito je da nije baš takav kakvim se predstavlja. Yagiz Tip baš po mojoj mjeri. Volim svoje likove staložene i odmjerene. Također dobra kemija sa Kumru, iako ni jedan par ne vidjeh puno. Pozaboravljah imena ostalim sestrama Ona mlađa mi se također dopada, a za malecku imam osjećaj da je Zujebirova

Najstarija...Bože dragi. Kod takvih žena ja ne znam bi li ih prvo žalila (zbog muža koji ju ne poštuje i svekrve guje) ili bi im lupala glavom od zid jer prihvaćaju sudbinu takvom kakva je. Nadam se da će ostavit ono gofno.

Ajten i Jašar. Nekako sam mislila da će on biti lud za njom, kad tamo ni jedno ne može vidjeti ono drugo. Čudi me kako su tako dugo i izdržali da se ne pokolju. I još ona našla varati ga sa onim Zujebirom Koji fatalan čovjek, majko mila. Kakav je ono stajling? A tek njegova žena. 'Varao si me sa prvom komšinicom, klekni preda me i opraštam ti, ona je svemu kriva, izaziva i želi razoriti našu divnu obitelj' Jašar mi se na prvu učinio jado neki, ali kako preuzima krivnju za ubojstvo, ne znam baš. A vidim i da bježi iz zatvora.

Alper mi ne miriše na dobro. Vidim bit će i mafijoze neke tu, ma svega. Radujem se. Zasad stvarno dinamično i živopisno. Rano je još zacementirati mišljenja o likovima. Uglavnom, nastavljam gledati kad stignem, nadam se da će serija potrajati.
__________________
Čarolija ljubavi vraćala je izgubljeno » Yagiz & Hazan » Losing Your Memory
Minola is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2017., 23:10   #26
Quote:
Minola kaže: Pogledaj post
Sumru mi je intrigantna, hoda između dobrog i lošeg, baš zanimljiv lik. Glumica je malo neobična, ali upadljiva. Vidim i kemiju između nje i Egemena. Btw od čega on boluje? Nije mi baš sjeo na prvu, ne volim baš te razmažene koji se vole zabavljati, ali očito je da nije baš takav kakvim se predstavlja.
Izdvajam ovo za lik Sumru, bas tako, hoda po ivici, moglo se uociti u prvoj epizodi kroz nagovestaje,
ali je u kasnijim epizodama to jos vise uocljivo.
Narocito u odnosu prema Egemenu, ali da ne otkrivam dalje.
U jednom trenutku bih je zadavila koliko me iznervira nekim postupcima,
a opet u drugom za neke postupke ima moj

Sto se tice Egemenove bolesti, ne otkrivaju odmah, saznalo se u petoj epizodi,
ima tumor na mozgu i lekar mu ne savetuje operaciju zbog prevelikog rizika.

Lepo si to rekla za Egemena, nije takav kakvim se predstavlja
Prikazan je kao plejboj i kao neko ko voli da uziva, malo manje da radi
Ali vidimo da je zavrsio prava, a i hoce da radi samo kad ima motivaciju
Sto se tice odnosa prema zenama, nije pokazano da se prema njima odnosi lose, naprotiv.
Upravo prema Sumru je pokazao da zeli da joj pomogne, pokazao je empatiju prema
njenoj situaciji, sto se opet vidi u daljim epizodama..

Ovo za najmladju kcerku si pogodila, to mi nije palo na pamet, ali se otkriva kasnije da jeste tako
Ta njegova zena je klasicna mahalusa, svi su krivi samo njen muz nije kriv
Ali zato je dobila dobru porciju od Sumru, ona nikome ne ostaje duzna

Novi fan rad za EgSum od Balkan tima

https://www.youtube.com/watch?v=O1To...ature=youtu.be

I jos jedna nova od Anila i Elif:

Helenna is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2017., 23:40   #27
Quote:
Helenna kaže: Pogledaj post
Izdvajam ovo za lik Sumru, bas tako, hoda po ivici, moglo se uociti u prvoj epizodi kroz nagovestaje,
ali je u kasnijim epizodama to jos vise uocljivo.
Narocito u odnosu prema Egemenu, ali da ne otkrivam dalje.
U jednom trenutku bih je zadavila koliko me iznervira nekim postupcima,
a opet u drugom za neke postupke ima moj

Sto se tice Egemenove bolesti, ne otkrivaju odmah, saznalo se u petoj epizodi,
ima tumor na mozgu i lekar mu ne savetuje operaciju zbog prevelikog rizika.

Lepo si to rekla za Egemena, nije takav kakvim se predstavlja :to p:
Prikazan je kao plejboj i kao neko ko voli da uziva, malo manje da radi : D
Ali vidimo da je zavrsio prava, a i hoce da radi samo kad ima motivaciju :rofl :
Sto se tice odnosa prema zenama, nije pokazano da se prema njima odnosi lose, naprotiv.
Upravo prema Sumru je pokazao da zeli da joj pomogne, pokazao je empatiju prema
njenoj situaciji, sto se opet vidi u daljim epizodama..

Ovo za najmladju kcerku si pogodila, to mi nije palo na pamet, ali se otkriva kasnije da jeste tako
Ta njegova zena je klasicna mahalusa, svi su krivi samo njen muz nije kriv :fac epalm:
Ali zato je dobila dobru porciju od Sumru, ona nikome ne ostaje duzna :ro fl:

Novi fan rad za EgSum od Balkan tima

https://www.youtube.com/watch?v=O1To...ature=youtu.be

I jos jedna nova od Anila i Elif:

https://pbs.twimg.com/media/DSFeDrrW4AAclJk.jpg
Znači tumor na mozgu, pa kako ga misle ostaviti na životu? Ili ne misle? On i Sumru će očito imati burniju priču, nadam se da neće završiti tragično Glumci se vidim dobri promoviraju, nisu škrti kao ovi naši, podržavam

Veselim se spuštanju nadrndane mahaluše na zemlju

A vidim u fragiju za iduću epku da Kumru saznaje da se Yagiz zaljubio u nju, nešto mi to rano ali svejedno
__________________
Čarolija ljubavi vraćala je izgubljeno » Yagiz & Hazan » Losing Your Memory
Minola is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2017., 23:48   #28
Quote:
Minola kaže: Pogledaj post
Znači tumor na mozgu, pa kako ga misle ostaviti na životu? Ili ne misle? On i Sumru će očito imati burniju priču, nadam se da neće završiti tragično Glumci se vidim dobri promoviraju, nisu škrti kao ovi naši, podržavam

Veselim se spuštanju nadrndane mahaluše na zemlju

A vidim u fragiju za iduću epku da Kumru saznaje da se Yagiz zaljubio u nju, nešto mi to rano ali svejedno
Zato mi se njihova prica i dopada najvise, mislim da tu nema srecnog kraja,
ni za Egemena, ni za Sumru. A njoj ce Egemenova smrt doci kao neki vid kazne,
zapravo su oboje tragicari ove price

Nije Kumru kao Hazan, pa da nosi slusalice i slusa radio
Mada nikad se ne zna, mozda ni ova nije cula
Helenna is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2017., 00:10   #29
Quote:
Helenna kaže: Pogledaj post
Zato mi se njihova prica i dopada najvise, mislim da tu nema srecnog kraja,
ni za Egemena, ni za Sumru. A njoj ce Egemenova smrt doci kao neki vid kazne,
zapravo su oboje tragicari ove price

Nije Kumru kao Hazan, pa da nosi slusalice i slusa radio :r ofl:
Mada nikad se ne zna, mozda ni ova nije cula :ro fl:
Jaoo, neću da umre Nadam se da će u zadnji tren izmisliti neki napredni lijek, dizijima očito ništa nije nemoguće

Nemoj mi ovu s Hazan uspoređivat, živa bila one slušalice su me istraumatizirale za cijeli život. Ja imam čudne načine da ih sakrijem ispod odjeće, ali još ne znam kako je njima ono pošlo za rukom

Nadam se da će Kumru čuti, mislim da će joj nakon početnog šoka prijati da je jedan takav Muškarac zaljubljen u nju A možda da ja siđem sa svog oblaka, da me ne bi tresnuli kasnije
__________________
Čarolija ljubavi vraćala je izgubljeno » Yagiz & Hazan » Losing Your Memory
Minola is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2017., 00:38   #30
Ne moze Kumru da se poredi sa Hazan, otpisala je mahalca u petoj,
i rekla mu da ne postoji vise Kumru koja je htela da se uda za njega
Davala mu je sanse, ali lik nije normalan, tako da mislim da mozes
ocekivati tu reakciju od nje, pametna je cura

I braca snimala danas

https://pbs.twimg.com/media/DSFbsfoX0AADIy9.jpg
Helenna is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2017., 00:51   #31
Quote:
Helenna kaže: Pogledaj post
Ne moze Kumru da se poredi sa Hazan, otpisala je mahalca u petoj,
i rekla mu da ne postoji vise Kumru koja je htela da se uda za njega
Davala mu je sanse, ali lik nije normalan, tako da mislim da mozes
ocekivati tu reakciju od nje, pametna je cura

I braca snimala danas

https://pbs.twimg.com/media/DSFbsfoX0AADIy9.jpg
Drago mi je, volim ženske s kičmom

Joj što su slatki, ja ne znam koji mi je bolji. Egemen je jako zgodan, i ima divne oči a Yagizov stav Glumce još nisam uštosila samo znam da je Sumru u KA glumila, nisam došla još do njezine pojave ali vidim ovdje da mnogima ne šmeka glumica baš zbog te uloge. Meni je baš nekako upadljiva, neobična, nije klasična ljepotica. Malo mi je mistična, da se tako izrazim.
__________________
Čarolija ljubavi vraćala je izgubljeno » Yagiz & Hazan » Losing Your Memory
Minola is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2017., 01:07   #32
Quote:
Minola kaže: Pogledaj post
Drago mi je, volim ženske s kičmom

Joj što su slatki, ja ne znam koji mi je bolji. Egemen je jako zgodan, i ima divne oči a Yagizov stav Glumce još nisam uštosila samo znam da je Sumru u KA glumila, nisam došla još do njezine pojave ali vidim ovdje da mnogima ne šmeka glumica baš zbog te uloge. Meni je baš nekako upadljiva, neobična, nije klasična ljepotica. Malo mi je mistična, da se tako izrazim.
Taman kad se spoje nastane Jagiz Egemen

Sto se tice uloge u KA, tamo je samo gostovala nekoliko epizoda,
uloga nista posebno, nikakva negativka pa da bi bila omrazena,
ali eto smetala je glavnom paru, pa takve reakcije
Ali uglavnom su pozitivni komentari od onih koji nisu KA fanovi i koji su je gledali u prethodnoj seriji,
i koju isto preporucujem za gledanje

I ja bih Elifcan nazvala neobicno lepom, ima divne oci, bas su to u njenim prvim scenama u KA istakli. I ovde rediteljka radi dobar posao, ima scena gde isticu njene i Anilove oci Bas u drugoj epizodi ima toga.
Helenna is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2017., 01:15   #33
Quote:
Helenna kaže: Pogledaj post
Taman kad se spoje nastane Jagiz Egemen

Sto se tice uloge u KA, tamo je samo gostovala nekoliko epizoda,
uloga nista posebno, nikakva negativka pa da bi bila omrazena,
ali eto smetala je glavnom paru, pa takve reakcije
Ali uglavnom su pozitivni komentari od onih koji nisu KA fanovi i koji su je gledali u prethodnoj seriji,
i koju isto preporucujem za gledanje

I ja bih Elifcan nazvala neobicno lepom, ima divne oci, bas su to u njenim prvim scenama u KA istakli. I ovde rediteljka radi dobar posao, ima scena gde isticu njene i Anilove oci Bas u drugoj epizodi ima toga.
Eh da. Još da ovaj naš primiriše curi, gdje bi nam kraj bio.

Ne dade mi vrag mira, pa sam upravo krenula gledat drugu epku. Hacer Nastavljam dalje
__________________
Čarolija ljubavi vraćala je izgubljeno » Yagiz & Hazan » Losing Your Memory
Minola is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2017., 18:36   #34
Intervju Elifcan za Hurijet, sa prevodom:

http://despine.net/elifdzan-ongurlar...-2017-hurijet/



Druga epizoda prevedena u temi za titlove
Helenna is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2018., 13:56   #35
Dakle,odgledala sam 1.epizodu,htjedoh nešto o njoj,ali vidim da ste vi poprilično odmakle u gledanju.Namjeravam sad i 2. prevedenu.
Uopće nisam u toku koliko je epizoda dosad bilo,ali onda vidim na twitteru da sad ide 6...
Pa zapravo htjedoh reči,da mi uopće nema smisla komentirati i vraćati se na početak,jer upućene forumašice već imaju neke usporedbe s nekom drugom serijom koju ne gledam.
Ali sam ostala zatečena težinom radnje u prvoj epizodi i za mene je osnovno pitanje koliko se porodica može održati ukoliko je majka loša,a otac dobar?

Quote:
S.N.O.B kaže: Pogledaj post
Ovo će potrajat k'o lanjski snijeg .
Zanimljiv stav
Već se dvoumim da li da gledam dalje uopće
__________________
Tanka je granica između netko i nitko..
11tena is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2018., 21:10   #36
Quote:
11tena kaže: Pogledaj post
Dakle,odgledala sam 1.epizodu,htjedoh nešto o njoj,ali vidim da ste vi poprilično odmakle u gledanju.Namjeravam sad i 2. prevedenu.
Uopće nisam u toku koliko je epizoda dosad bilo,ali onda vidim na twitteru da sad ide 6...
Pa zapravo htjedoh reči,da mi uopće nema smisla komentirati i vraćati se na početak,jer upućene forumašice već imaju neke usporedbe s nekom drugom serijom koju ne gledam.
Ali sam ostala zatečena težinom radnje u prvoj epizodi i za mene je osnovno pitanje koliko se porodica može održati ukoliko je majka loša,a otac dobar?



Zanimljiv stav
Već se dvoumim da li da gledam dalje uopće
Neka te, vidiš da smo uglavnom ja i Helenna tu, treba nam društvo :klap: voljela bih da više ljudi komentira, serija je stvarno predobra. Nisam imala vremena zbog blagdana odmaći dalje od 2. epke, ali namjeravam. A to za usporedbu, ma moramo malo, prekomično je kako su uzeli ime i prezime ovog našeg (koji je, najblaže rečeno, institucija) i neke njegove karakteristike
__________________
Čarolija ljubavi vraćala je izgubljeno » Yagiz & Hazan » Losing Your Memory
Minola is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 18:12   #37
merhaba

višak neradnih dana i slobodnog vremena i eto mene na seriji, mislila sa se malo odmorit od turaka, kad nabasa na fragije i bome odgleda prvu i drugu ep.

Helenna to dobro promovira

Ono na prvu ništa posebno, tipična turska zapetljancija, mahala, obitelj požrtvovni otac i pohlepna mater (a moglo je i obrnuto), al kad se malo dublje zagrebe imamo i te kako složenu i kompleksnu priču, i ništa nije onako kako je.

Majka mrtva, otac u zatvoru a kćeri na ulici, i naravno da se onda pojavljuju prinčevi koji će da spase bajne dijeve

Moj ljubimac je Yagiz ma mislim i Egemen mi je coook sladak, al nekako mi više paše ovaj staloženi i pomalo samozatajni odvjetnik. Baš me zanima kakva je njegova priča, mislim nije baš mlad da bi bio još uvijek sam, čini mi se da baš nema društveni život za razliku od brata, i da je posvećen samo poslu i onoj ludastoj materi. Kumru mu se već uvukla ispod kože, divi joj se, inponira mu njena snaga. Njih dvoje će bit baš zanimljivi, onaj Alper nema šanse pored ovakvog frajera
Egemen mu je sušta suprotnost, jedan od onih omiljenih u svim društvima, a njegove izjave su mi vrh, krije bolest i vjerojatno i ta pozitivna energija i nasmješena faca je samo maska da bi prikrio stvarno stanje stvari. On i Sumra pašu nevjerojatno jedno drugom, i jedno i drugo su život shvaćali olako, površno, mladenački lako ćemo, al i jedno i drugo će drmnuti i to dobro, Sumru nesretna smrt majke, a Egemena bolest. Zbilja će bit znimljivo gledat njihovu vezu, jer je očito da će se ljubav razvit, a i jedno i drugo nose tajne koje i te kako utječu na njihove živote, a i ljudi oko njih.

Što se tiče ostalih sestara, o najstarijom ne znam što bi rekla, jadnica da ne može bit gora, nisam siguran jel mi je žao ili nije. Imat onakvog muža i onu svekrvu bolje bi joj bilo da je nema. Nikad mi nije bilo jasno kako neko može da živi onakav život, a nagledala sam se takvih u turskim sapunicama na bacanje, ej ljudi 21 stoljeće a još uvijek postoji onakav život

Samo još da spomenem Jašara i ženturaču mu (nikako da se sjetim imena) mamamia koji likovi, i čak mi je ona odvratnija od njega. Podmukla zmijetina, spletkarošica, zlobnica do bola.
I da Alper, ma koji je ono sivonja, sve pročitane knjige ovog svijeta nisu mogle prevladat genetiku bježi Kumru, bježi

Odgledala sam samo ove dvije s prevodom, i ovo što je Helenna prevela tako da ima puno praznina, čekam prevode ostalih pa da mi se kockice poslože.

Vidim da je otac pobjegao iz zatvora i da je sad s nekim mafijašem, kreće u potragu za ljubavnikom, nisam razumila jer on sad radi za mafijoza ili ......

Uf jedva čekam prevod ostalih, eto baš sam se zakačila, samo me malo strah ovoga što je Helenna gore rekla da čuvaju mjesto za Gulizer, nije valjda da sam takve sreće pa će i ova bay bay
__________________
"Najveći problem u komunikaciji je taj što ljudi ne slušaju da bi razumjeli, nego slušaju da bi odgovorili."
makiba is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 07:36   #38
Sve je meni jasno,ali tolike godine živjeti sa ženom koja mu je oduzela ono najvažnije(sam je rekao) mir,to mi je neshvatljivo!
Znači ipak je do njega
Otac je kukavica,jer su djeca zapravo patila,ali izrasla kako tako u normalne osobe.
Sad na kraju balade on se petlja s mafijozima.Ali jasno je to meni,Turci moraju opravdati mušku čast,ne biraju načina.Ali žene,bože moj,mogu li biti gore??

edit:
Ovaj glumac koji igra Alpera,poznat mi...
Da li on glumi u FI Çi...onog nekog umjetnika(ne mogu se sjetiti imena),Deniz mu je profesor a ona violončelistica neka vrsta ljubavi?
__________________
Tanka je granica između netko i nitko..

Zadnje uređivanje 11tena : 03.01.2018. at 07:52.
11tena is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 09:46   #39
Ne vodi se tako porodica!!!
Njon,nonj,slin,slin...
Porodica se vodi odlučno,ni jedna od kćeri za sad na vidim kao vođu...
Vođa se rađa,ali na neki način i postaje...vidjet ćemo
__________________
Tanka je granica između netko i nitko..
11tena is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 13:42   #40
Quote:
11tena kaže: Pogledaj post
Otac je kukavica,jer su djeca zapravo patila,ali izrasla kako tako u normalne osobe.
Da, jedna od onih disfunkcionalnih obitelji, u kojoj su roditelji ajmemajko, a dijeca koliko toliko ispadnu dobra.
A koliko vidim sve ove mahaluše su neke rospije, a muškadija su sve neki beskičmenjaci

Quote:
Ovaj glumac koji igra Alpera,poznat mi...
Da li on glumi u FI Çi...onog nekog umjetnika(ne mogu se sjetiti imena),Deniz mu je profesor a ona violončelistica neka vrsta ljubavi?
Ne gledam to, pa neznam, al ovako nezgrapan mi je pravi sivonja, a čini mi se i uloga mu je takva, on može iz mahale, al mahala ne može iz njega

Quote:
Porodica se vodi odlučno,ni jedna od kćeri za sad na vidim kao vođu...
Kako stvari stoje Kumru je tu kao neki stup koji bi ih trebao držat na okupu, al ni ona kao što kažeš nije još pokazala taj stav. A i za sada joj onaj Alper diše stalno za vratom, nadam se da će ga što prije odpilit iako je meni Sumra puno direktnija i otvorenija od Kumru, al ona nosi veliki teret tajne koji je izgriza tako da ćemo vidit kamo nas ovo sve vodi
__________________
"Najveći problem u komunikaciji je taj što ljudi ne slušaju da bi razumjeli, nego slušaju da bi odgovorili."
makiba is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:32.