Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.02.2018., 15:46   #1081
To bi objasnilo zašto je meni uvalio svoju staru krntiju sa stražnjim pogonom, a sebi uzeo 4x4.

Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
nije to lose, kazu da tudum daje pogon na sve 4
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2018., 15:47   #1082
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Amaterka...nema cepanja bez 4x4
Ja sam se kapacitiral u tom smislu. A kad žena zeme 4x4 i dojde doma sa blatnjavim kotačima, ja natočim martelčeka i nježno je zagrlim.

Modrobradi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2018., 15:49   #1083
Quote:
Modrobradi kaže: Pogledaj post
Ja sam se kapacitiral u tom smislu. A kad žena zeme 4x4 i dojde doma sa blatnjavim kotačima, ja natočim martelčeka i nježno je zagrlim.

Pametan čovjek...bitno da je auto čitav
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2018., 15:50   #1084
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
To bi objasnilo zašto je meni uvalio svoju staru krntiju sa stražnjim pogonom, a sebi uzeo 4x4.
A...vidi ti njega, mudraca
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2018., 16:05   #1085
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Pametan čovjek...bitno da je auto čitav
Ae, ima i nekih kracera i napred i odostraga, mislim auto. Ona ima neke masnice na desnoj butini, veli da se ne sjeća kako su nastale...Nadam se da je ne boli puno.




idem posjetiti frenda u bolnicu, operiral je kralježnicu. Kaj da mu donesem? Znam da je lud za graševinom, a ja preferiram malvaziju...

Modrobradi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2018., 16:05   #1086
Ah, postoji i karavan varijanta autića koji si mislim uzet
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2018., 16:10   #1087
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
Ah, postoji i karavan varijanta autića koji si mislim uzet
Ako se sjećam gledala si neku mečku...karavan mečka je nešto najmanje sexi na planeti
Quote:
Modrobradi kaže: Pogledaj post
Ae, ima i nekih kracera i napred i odostraga, mislim auto. Ona ima neke masnice na desnoj butini, veli da se ne sjeća kako su nastale...Nadam se da je ne boli puno.




idem posjetiti frenda u bolnicu, operiral je kralježnicu. Kaj da mu donesem? Znam da je lud za graševinom, a ja preferiram malvaziju...

Ljubi modricu pa će proći
Za frenda možda bolje neki absint
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2018., 16:10   #1088
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
Ah, postoji i karavan varijanta autića koji si mislim uzet
Kara van. To je odabir samosvjesnih žena koje znaju i ne libe se izraziti što žele....

Modrobradi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2018., 16:14   #1089
Quote:
Modrobradi kaže: Pogledaj post
Kara van. To je odabir samosvjesnih žena koje znaju i ne libe se izraziti što žele....

Vidiš kako genijalci razmišljaju...a ja kara van uvijek povezivala sa gomilom djece i špeceraja
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2018., 16:31   #1090
trula američka propaganda
Modrobradi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 16:54   #1091
Quote:
donto kaže: Pogledaj post
Zašto ženama smeta ako muški ima dijete iz bivše veze?

Znam da će mnogi negirati i početi sa uvredama na osobnoj razini bez da išta znaju o meni, i citirati parole tip "nije zbog djece nego tebe"...

No evo masa primjera, preko neta upoznam neku i sve je super dok ne spomenem da imam sina, on ne živi samnom, viđam ga.

OK, to ćete me izvrijeđati sa parolama da je u meni problem. no što je npr dok me cura niti ne vidi, dakle nisam ja..preko npr chata gdje nema slike, i ovako je sve ok dok se tipkamo.

One koje su korektnije lijepo priznaju. vele ima jako puno muških na izbor i prednost daju onima bez djece. Imam 38 godina, i takve cure i tražim mojih godina. Čak i onima koje i sama imaju djecu i tim nekima smeta. Ne velim da su sve takve ali ispada da većina tako razmišlja.
ti isto svašta pitaš, pametnim ženama to ne smeta. No, dok u HR naletiš na neku pametnu i slobodnu to bi moglo potrajati, nema ih baš mnogo, ako ih uopće ima. Pametne i zgodne su najćešće već u vezama, neke i s više njih istovremeno.
alphacentaury is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 10.02.2018., 17:25   #1092
Quote:
alphacentaury kaže: Pogledaj post
Pametne i zgodne su najćešće već u vezama, neke i s više njih istovremeno.
što, nemaju izbora pa su s četri glupana, to ih onda ne čini pametnima
nezovemsebojan is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 20:13   #1093
svaki ima svoju namjenu..
__________________
"Sometimes I can feel my bones straining under the weight of all the lives I'm not living."
Chem012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 09:50   #1094
Meni ne bi smetalo.
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 10:13   #1095
Ni meni. Normalno mi je to. Dapače, netko ko i sam ima dijete lakše će razumjeti da ga imam i ja. I sve što dolazi u paketu s tim.
littleorange is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 10:20   #1096
Quote:
littleorange kaže: Pogledaj post
Ni meni. Normalno mi je to. Dapače, netko ko i sam ima dijete lakše će razumjeti da ga imam i ja. I sve što dolazi u paketu s tim.
Pa da. Samo, moja teorija jest takva da će tu situaciju prije prihvatiti oni koji su sami imali rastavljene roditelje nego oni koji nisu
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 17:19   #1097
Quote:
Depeche E. kaže: Pogledaj post
Pa da. Samo, moja teorija jest takva da će tu situaciju prije prihvatiti oni koji su sami imali rastavljene roditelje nego oni koji nisu
I to je istina.
Ako nekog voliš ne smetaju ti njegova djeca.
traperica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2018., 17:18   #1098
Partner s djetetom iz prošle veze nužno mora biti u kontaktu s bivšom. Kako se nositi s tim odnosom? Kako naći granicu između harmoničnog odnosa s majkom svog djeteta i onog s novom partnericom? Koliki doseg ima opravdanje „radim to za dijete“ kada se zapravo ide na ruku bivšoj partnerici? Je li telefonski razgovor s majkom djeteta poslovna tajna koja se ne otkriva pred partnericom?

Pitam za prijateljicu
__________________
Always too much talkin'
Not enough eatin' brains
dramarama is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2018., 19:37   #1099
meni su sva ta pitanja besmislena.

kakav je problem ako je odnos sa bivsom harmonican? budale se svade, pametni si naprave ugodan zivot jer se vidjati moraju radi djeteta. to moze jedino smetati novoj koja nije ok i ne vidim zasto bi uopce bio sa osobom kojoj smeta moja harmonija sa majkom mog sina koja nejde na njenu stetu. znaci, ona radi stetu nama ako joj smeta.

sta znaci ako netko nesto radi za dijete? biti dobar s nekime je kao neki problem?

meni cijeli ovaj post zvuci sebicno iako znam da se ne radi o tebi vec o tvojoj sebicnoj prijateljici.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2018., 20:11   #1100
A zasto muskima smetaju djeca iz prosle veze?
garfild21 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:13.