Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.01.2018., 15:52   #1
Bolesničko liječnička tema ŽK-a

Quote:
sanjita kaže: Pogledaj post
Celijakija bi bas mogla biti kod tebe. Tako nisko zeljezo i feritin celijakija i/ili problemi s tankim crijevom.
Svaki peti celijakičar ima negativna antitijela (to je kod onih koji imaju niske ili nemaju iGa antitijela jer te za celijakiju rade iz njih, tako nešto). Jedina prava pretraga je biopsija crijeva. Ja bi se na tvom mjestu radije jos bavila celijakijom nego slusala doktore koji kazu da je to tako kod nekih zena.
sad cu bit oftopik pa pitat rade li privatnici tu biopsiju tankog a i kad vec idem na gastroskopiju, ocel mi netko od njih sredit i polipe na zelucu il njih imam sad do kraja zivota i bok?

najvise me strah gastroskopije jer ne disem bas dobro kroz nos i to cu ic onak najzadnje zadnje. bila sam na dve, u suncu su bili ugodni, u dubravi me nisu pazili pa sam malo cupnula ono crevo, srecom nisam se ostetila
__________________
Možda je rođena s tim...
Colospa Retard is offline  
Old 05.01.2018., 16:50   #2
Quote:
Colospa Retard kaže: Pogledaj post
pa sam malo cupnula ono crevo, srecom nisam se ostetila
Šta?
__________________
Forbidden in Heaven and useless in Hell.
AnyOtherName is offline  
Old 05.01.2018., 17:05   #3
pa ne smijes dirati onu sondu ono crijevo sta ti ide u grlo do zeluca, da si ne ostetis glasnice i bejzikli te moraju pazit jer su ljudi glupi, a ja sam u jednom trenu dobila mini panicni napadaj da cu se ugusit s tom cijevi i uspjela sam malo izvuc dok su se oni razgovarali o necem... al nista nisam strgala eto, vise srece neg pameti. al to je ono, znam sta smijem sta ne smijem al panika nadjaca. isto tak mi vec dugo nitko nije uspio izmjerit ocni tlak jer se uspanicim i zmirim.


ontopik: hejtam sve kulinarske serije bez razlike. a kulinarika me nervira otkad mi nad svaki recept metnu video koji autopleja pa ga moram gasit. to mi je bila ok stranica al sad vise ne znam otkud da cupam recepte.
__________________
Možda je rođena s tim...
Colospa Retard is offline  
Old 05.01.2018., 17:11   #4
Quote:
Colospa Retard kaže: Pogledaj post
. isto tak mi vec dugo nitko nije uspio izmjerit ocni tlak jer se uspanicim i zmirim. .
Jel ti prošire zjenice? Ja sam jednom od toga imala napad panike jer sam mislila da ću oslijepiti
Sad idem na neki stroj koji ti kao puhne u oko. Prva dva puta se trznes, poslije je već ok
__________________
i kad je gotovo za mene znaj tek tad je počelo
Billie Jean is offline  
Old 05.01.2018., 17:13   #5
Kriste, što vam je kolektivno, već danima samo o bolešćugama meljete?
klonka is offline  
Old 05.01.2018., 17:14   #6
Quote:
Colospa Retard kaže: Pogledaj post
pa ne smijes dirati onu sondu ono crijevo sta ti ide u grlo do zeluca, da si ne ostetis glasnice i bejzikli te moraju pazit jer su ljudi glupi, a ja sam u jednom trenu dobila mini panicni napadaj da cu se ugusit s tom cijevi i uspjela sam malo izvuc dok su se oni razgovarali o necem... al nista nisam strgala eto, vise srece neg pameti. al to je ono, znam sta smijem sta ne smijem al panika nadjaca. isto tak mi vec dugo nitko nije uspio izmjerit ocni tlak jer se uspanicim i zmirim.


ontopik: hejtam sve kulinarske serije bez razlike. a kulinarika me nervira otkad mi nad svaki recept metnu video koji autopleja pa ga moram gasit. to mi je bila ok stranica al sad vise ne znam otkud da cupam recepte.
Sonda za gatroskopiju ne ide ni blizu glasnica
jend is offline  
Old 05.01.2018., 17:17   #7
Quote:
Billie Jean kaže: Pogledaj post
Jel ti prošire zjenice? Ja sam jednom od toga imala napad panike jer sam mislila da ću oslijepiti
Sad idem na neki stroj koji ti kao puhne u oko. Prva dva puta se trznes, poslije je već ok
ne znam kolko puta su mi puhali al nije uspio stroj nista

najbolji mi je bio stari dok, sad u penziji, on bi pricao nesto dosadno, glas mu je ko sedativ, sve bi obavio a da nisam ni skuzila sta radi, znao je hipnotizirat coek.

Quote:
jend kaže: Pogledaj post
Sonda za gatroskopiju ne ide ni blizu glasnica
a ne znam blizu cega ide, poanta je da ju oni moraju vuc nutra van a ne pacijent jer ce se pacijent ostetit jer ce krivo povuc. i oni su mi spominjali glasnice. il nesto, ne znam, uglavnom, bili su malo uznemireni al smo svi bili citavi i dala sam casnu pionirsku da necu vise nikad.

Quote:
klonka kaže: Pogledaj post
Kriste, što vam je kolektivno, već danima samo o bolešćugama meljete?

postblagdanska depra i bolovi od prepitosti i prezderanosti?
__________________
Možda je rođena s tim...
Colospa Retard is offline  
Old 05.01.2018., 17:29   #8
Quote:
Colospa Retard kaže: Pogledaj post
pa ne smijes dirati onu sondu ono crijevo sta ti ide u grlo do zeluca, da si ne ostetis glasnice i bejzikli te moraju pazit jer su ljudi glupi, a ja sam u jednom trenu dobila mini panicni napadaj da cu se ugusit s tom cijevi i uspjela sam malo izvuc dok su se oni razgovarali o necem... al nista nisam strgala eto, vise srece neg pameti. al to je ono, znam sta smijem sta ne smijem al panika nadjaca. isto tak mi vec dugo nitko nije uspio izmjerit ocni tlak jer se uspanicim i zmirim.


ontopik: hejtam sve kulinarske serije bez razlike. a kulinarika me nervira otkad mi nad svaki recept metnu video koji autopleja pa ga moram gasit. to mi je bila ok stranica al sad vise ne znam otkud da cupam recepte.
Pa glasnice su u dusniku, a ne u jednjaku.
Pokusaj pod sedacijom obavit, ne znam jel daju prek HZZO, ja sam isla privat pod propofolom par puta (imadoh cir).
Hannah 3 is offline  
Old 05.01.2018., 17:48   #9
ma ne znam kaj sam mogla strgat al su mi poludili jer sam se mogla ostetit s tom cijevi. nebitno zbilja.

mislim da cu skucat za privat jer se bojim da mi opca nece dat uputnicu jer mi nalaz nije cak ni granican, bas je sve minimalno normalno. al da idem drzavno isla bi u fran mihaljevic, tamo daju drogu za kolonoskopiju, mozda i za gastro.

nadam se da ne koriste istu sondu
__________________
Možda je rođena s tim...
Colospa Retard is offline  
Old 05.01.2018., 17:51   #10
Quote:
Colospa Retard kaže: Pogledaj post
to mi je bila ok stranica al sad vise ne znam otkud da cupam recepte.
S naše Gastronomije Recepata koliko hoćeš, bez kretenskih komentara tipa SUuuuupeeeeeer draaaagaaaaa i slično
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Old 05.01.2018., 17:56   #11
Sve je lakše ako čovjek ima dobru lomicu.
nalij pero is offline  
Old 05.01.2018., 17:56   #12
jel ovo sarkazam?

malo mi je temperatura i nemrem procijenit
__________________
Možda je rođena s tim...
Colospa Retard is offline  
Old 05.01.2018., 18:02   #13
Ma bezveze pišem.
nalij pero is offline  
Old 06.01.2018., 03:10   #14
Ja sam većinu života imala super bolne menge i ono, šopala se tabletama i tako to.
Kad je prestala bol, menge su postale super obilne, po 15 dana u mjesecu, jbg, opet nešto ne štima.
U međuvremenu su divljali hormoni i tako to.
Pila sam 3, 4 vrste hormona da probam smanjiti krvarenje.
Na kraju sam morala izvadit maternicu zbog jebenog mioma koji mi je ispunio dušu i telo.

I kad mi netko, a pogotovo jebena ŽENA kaže da hormone koristim kao ispriku, dođe mi da odem na patologiju, uzmem svoju smežuranu maternicu s miomom
i naguram joj u šupak.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 06.01.2018., 07:06   #15
I ja sam mislila da žene lažu o PMS-u, zato jer ja imam jebenu sreću očito i gotovo nikakve simptome (napušem se i koljena su mi slabija, ali ništa me ne boli, nemam hemunge...). Onda sam počela uzimati pilule i dobila SVE simptome, poludila skoro od bolova i gubitka kontrole nad ponašanjem pa se skinula s njih. Ali nisam više nikad pomislila da drugarice pretjeruju
Silajn is offline  
Old 06.01.2018., 08:10   #16
Ali ona ima legitimitet, sta vi comradesi znate
isadora w. is offline  
Old 06.01.2018., 08:16   #17
Quote:
Victora kaže: Pogledaj post
1. smatram da je PMS izmišljotina žena koje žele imati pokriće za svoje ponašanje u nekom određenom trenutku
2. mislim da je i ovo pod jedan dovoljno da me se samelje sad .

P.S. Žensko sam, tako da imam neki kredibilitet za iznošenje stava broj jedan. Amen.
1. U krivu si.
2. Sto zena, sto PMS - ova. Imas srece sto je tvoj slab i svinjski je iz tog kuta drugima vaditi mast.
3. Logika 'meni je tako pa mora da je i svima' je nesto o cem necu pocinjat.
4. Nece te nitko samljeti nego malo prosurfaj i procitaj, mozda naucis nesto i postanes pametnija.

Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
Ja sam većinu života imala super bolne menge i ono, šopala se tabletama i tako to.
Kad je prestala bol, menge su postale super obilne, po 15 dana u mjesecu, jbg, opet nešto ne štima.
U međuvremenu su divljali hormoni i tako to.
Pila sam 3, 4 vrste hormona da probam smanjiti krvarenje.
Na kraju sam morala izvadit maternicu zbog jebenog mioma koji mi je ispunio dušu i telo.

I kad mi netko, a pogotovo jebena ŽENA kaže da hormone koristim kao ispriku, dođe mi da odem na patologiju, uzmem svoju smežuranu maternicu s miomom
i naguram joj u šupak.
TincH is offline  
Old 06.01.2018., 09:01   #18
Quote:
Victora kaže: Pogledaj post
1. smatram da je PMS izmišljotina žena koje žele imati pokriće za svoje ponašanje u nekom određenom trenutku
2. mislim da je i ovo pod jedan dovoljno da me se samelje sad .

P.S. Žensko sam, tako da imam neki kredibilitet za iznošenje stava broj jedan. Amen.
Imala sam slično mišljenje o raznoraznim alergijama na polen, ambroziju i sl. Dok me nije jedne godine uhvatila. Trebalo mi je skoro mjesec da skužim što mi se dešava.
Pms je itekako stvaran, isto kao i alergije.
monamona is offline  
Old 06.01.2018., 09:27   #19
Ja čak ne mogu reći da sam prije imala neki ne znam kakav pms, nego tek sad kad više nemam mengu kužim da su mi se hormoni uzjebali.
Jer ipak nisam još ušla klimaks, jajnici rade hard core i tek sad zapravo osjetim te neke čudne pizdarije.
Jedina dobra stvar je što nakon tog famoznog pms-a nema krvarenja. :klap:


Zanima me kako bi bilo da muški imaju pms i mengu, to bi svaki mjesec danima bilo naricanje ko na srpskom sprovodu.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 06.01.2018., 09:29   #20
Ja se ne slažem da je PMS izmišljotina ali se slažem da ga se ponekad prostituira.
Opet, ide mi na živce što kad kolega zašvika mobitel u zid onda ga je jadnog izludio stresan posao a kad kolegica podigne glas jer je nepravedno optužena onda joj se patronizorajući objasni da je to sigurno PMS.
Bonnie Ann is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:52.