Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.01.2018., 13:21   #61
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
daj meni sredi neku, ali da je zgodna, pametna, da se tobro taslaci i da ne prigovara.

i da je bogata, ofc.
Dušo idi ipak na Thailand
Ertrinken is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2018., 13:28   #62
Quote:
Ertrinken kaže: Pogledaj post
Dušo idi ipak na Thailand
Kupis jednu zenu dobijes ladyboya gratis ,a mozda dobijes I kupis dva ladyboya u neznanju
blackkeys18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2018., 13:30   #63
Quote:
Ertrinken kaže: Pogledaj post
Dušo idi ipak na Thailand
kaj bum tamo?
ja bi da me neka kupi.


ti skoro pa svabica, jel?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2018., 14:08   #64
Quote:
blackkeys18 kaže: Pogledaj post
Kupis jednu zenu dobijes ladyboya gratis ,a mozda dobijes I kupis dva ladyboya u neznanju
Ako je fino "urađeno", why don't? Najvažnije je ne biti usamljen
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
kaj bum tamo?
ja bi da me neka kupi.


ti skoro pa svabica, jel?
Hmm, modalni glagoli mi baš ne idu, moram više vježbati "du musst" (uz pratnju Rammstein-a) da bi bila prava Svabica
Pitala bi koja ti je cijena, te koji je omjer cijene i kvalitete Bonus -ne znam se cijenjkati
Ertrinken is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2018., 14:43   #65
Quote:
Ertrinken kaže: Pogledaj post
Ako je fino "urađeno", why don't? Najvažnije je ne biti usamljen


Hmm, modalni glagoli mi baš ne idu, moram više vježbati "du musst" (uz pratnju Rammstein-a) da bi bila prava Svabica
Pitala bi koja ti je cijena, te koji je omjer cijene i kvalitete Bonus -ne znam se cijenjkati
ionak bi pricali po naski.

cijena je vec navedena.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2018., 14:54   #66
Rasprava uvijek nekako sklizne u amoralne kupoprodajne radnje.
Frend mi je trbuhom a kruhom otišao u Irsku, u poznijim je godinama. poveo je na kraju i partnericu, djecu, itd. Inače je bio tip sa kretanjem od 100 km radiusa, a i onda su nastali problemi, znanjje jezika nula itd. Kaže mu je najveće iskušenje bilo ne prevariti curu.
na to se stalno vraćam, očito da iskvarene proeuropske zapadnjačkokapitalističke netradicionalne zemlje poput Irske nemaju problema sa samoćom. Izađeš van par vikenda pa nešto naiđe. Svi se vješaju po svima, nisu to orgije, ljudi nekako radoznalije gledaju svijet oko sebe a oko interpersonalnih odnosa smo nekako najviše radoznali.

već zauzimanjem pozicije u pubu daješ do znanja jel si samo nako navratio, jer bi minglo ili nešto treće.
Mislim da ne laže.... Nije taj tip. pače, saznavši da sam samac i dalje , savjetovao mi je da navratim.

Ograđujem se od urbanih legendi, predrasuda i tako, pokušavam nabaciti trezvene konotacije.

Ponavljam, očito da postoje zajednice gdje su uleti čaša vode. nema drame. kolko vrijediš tolko nosiš.
bardana is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2018., 15:04   #67
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
ionak bi pricali po naski.

cijena je vec navedena.
E kvragu nisam bogata
Ertrinken is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2018., 15:16   #68
Quote:
bardana kaže: Pogledaj post
Rasprava uvijek nekako sklizne u amoralne kupoprodajne radnje.
Frend mi je trbuhom a kruhom otišao u Irsku, u poznijim je godinama. poveo je na kraju i partnericu, djecu, itd. Inače je bio tip sa kretanjem od 100 km radiusa, a i onda su nastali problemi, znanjje jezika nula itd. Kaže mu je najveće iskušenje bilo ne prevariti curu.
na to se stalno vraćam, očito da iskvarene proeuropske zapadnjačkokapitalističke netradicionalne zemlje poput Irske nemaju problema sa samoćom. Izađeš van par vikenda pa nešto naiđe. Svi se vješaju po svima, nisu to orgije, ljudi nekako radoznalije gledaju svijet oko sebe a oko interpersonalnih odnosa smo nekako najviše radoznali.

već zauzimanjem pozicije u pubu daješ do znanja jel si samo nako navratio, jer bi minglo ili nešto treće.
Mislim da ne laže.... Nije taj tip. pače, saznavši da sam samac i dalje , savjetovao mi je da navratim.

Ograđujem se od urbanih legendi, predrasuda i tako, pokušavam nabaciti trezvene konotacije.

Ponavljam, očito da postoje zajednice gdje su uleti čaša vode. nema drame. kolko vrijediš tolko nosiš.
vecina ljudi nema problema sa pronalazenjem partnera cak ni u hrvatskoj.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2018., 15:17   #69
Quote:
Ertrinken kaže: Pogledaj post
E kvragu nisam bogata
a mogla je biti lijepa prica.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2018., 15:22   #70
Svugdje pa i ovdje, provlači se ta nit "kupovine". Sve svetice koje sam donendavno upoznao, patriotkinje, pale su na novcu. Jest, bio je oženjen, ili kriminalac, ili jako stariji, ili mafijaš iz komšiluka, no imao je para. sada na to gledaju kao proces sazrijevanja.... Mislim , štoviše da bi se dala izračunati i magičn agranica, u kunama, kod koje se poklekne, no nije mala. mani je to ljudski, al sasvim ljudski. ne spominju se tada ni ljepota, ni neljepota, ni maniri, ni ugled, karanfili il violine. mondena ljetovališta, stančine, krpice i basta.

nije svima dostupno uvaliti se u takvu vezu. to je ključan moment. tko radi puno i zarađuje recimo četiri prosječna dohotka još uvijek mora imati i ono nešto. izgled, manire, ugled, karanfile i villone.

Jasno, ne bih generalizirao , no kurvanje je po meni častan biznis. na ovo navedeno gledam sa podsmjehom, kao na dvoličnost.

No, Budva.

jedino je Budva spomenuta.

Neka mi oproste Crnogorke no njih nema u priručnicima u barenju. koliko sam shavtio, Crnogorci su prpošniji pa se Budva nameće kao ženska destinacija.
bardana is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2018., 15:23   #71
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
a mogla je biti lijepa prica.
A je, imali bi tim za mali nogomet
Ertrinken is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2018., 15:23   #72
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
vecina ljudi nema problema sa pronalazenjem partnera cak ni u hrvatskoj.

Pa ovo nije forum za tu većinu. Mannjine su Ustavu.
bardana is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2018., 16:02   #73
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
vecina ljudi nema problema sa pronalazenjem partnera cak ni u hrvatskoj.
Pa ne govorimo o toj većini! Govorimo o iskonskim usofcima koji nisu u stanju pronaći nikoga iz mnogih razloga koji su ih zatekli. Ja sam odlučil sklupljat za neku etijopljanku. I kaj je sad tu nemoralnoga? Ja tražim već ženu godinama i nikako da ju pronađem. Bum si jednu kupil.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2018., 16:24   #74
Quote:
Ertrinken kaže: Pogledaj post
E kvragu nisam bogata
Uzmi ga na kredit.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2018., 16:29   #75
Na zadnjem godišnjem, uočila sam poplavu parova s djecom gdje je on europski tip, a ona kosooka, crnka, čini mi se Tajland. Vrlo zgodni ženski komadi. Mislim ni muškarci nisu bili nikakve rugobe, prosječni.
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2018., 16:49   #76
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
Na zadnjem godišnjem, uočila sam poplavu parova s djecom gdje je on europski tip, a ona kosooka, crnka, čini mi se Tajland. Vrlo zgodni ženski komadi. Mislim ni muškarci nisu bili nikakve rugobe, prosječni.

U mom uskom krugu ljudi imam jednog koji je oženio Tajlanđanku, a drugi Filipinku, cure koje nisu ni znale gdje je niti čule za Hrvatsku ikad prije, štoviše, čak sam i ja imao skoro pa konkretnu bračnu ponudu na filipinskom otoku Negros pred oho-ho godina. Pičić super, elokventna, zgodna, školovana, ali svaki dan na misu, 3 puta dnevno moljenje, previše mi je to bilo izazovno, tada su mi bile draže cure upitnog morala

Apropo ladyboya, ne pričajte gluposti, tko nije probao, ne zna kaj to je!! Pravi reprezentativan Thai ladyboy bi mogao zasjeniti brat bratu 80% cura u društvu, što po izgledu, što po virtuoznosti...doveli su se do savršenstva ženstvenosti jer se više trude biti žena no što se to trude biti žene koje to uisitnu i jesu.

Da, jesam, probao sam i to!! Znam, znam, odvratan sam
gagi9a is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2018., 17:10   #77
super sto si nas prosvijetlio... dobro da nije bilo vise detalja
Taroth is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2018., 17:17   #78
Quote:
bardana kaže: Pogledaj post
Frend mi je trbuhom a kruhom otišao u Irsku, u poznijim je godinama. poveo je na kraju i partnericu, djecu, itd. Inače je bio tip sa kretanjem od 100 km radiusa, a i onda su nastali problemi, znanjje jezika nula itd. Kaže mu je najveće iskušenje bilo ne prevariti curu.
na to se stalno vraćam, očito da iskvarene proeuropske zapadnjačkokapitalističke netradicionalne zemlje poput Irske nemaju problema sa samoćom. Izađeš van par vikenda pa nešto naiđe. Svi se vješaju po svima, nisu to orgije, ljudi nekako radoznalije gledaju svijet oko sebe a oko interpersonalnih odnosa smo nekako najviše radoznali.

već zauzimanjem pozicije u pubu daješ do znanja jel si samo nako navratio, jer bi minglo ili nešto treće.
Mislim da ne laže.... Nije taj tip. pače, saznavši da sam samac i dalje , savjetovao mi je da navratim.

bila sam lani poslom tamo. s ekipom muških kolega.
odsjeli igrom slučaja u četvrti žustre noćne zabave.
kolege se raspametile.
ulica krcata mladim, jedrim, nasmijanim, ultraekstrovertiranim curama. srednje 20-e većinom prema slobodnoj procjeni. 5 stupnjeva i šibajući vjetar dok su čekale ulaz u klubove je za njihova tijela u tanašnim haljinicama pičkin dim bio, dok su moji bubrezi cvokotali u debelom kaputu, k'o u neke stare čangrizave babe.

baš sam se dobro nasmijala, promatrajući te scene iz prikrajka.

uglavnom, stvarno mogu potvrditi; raj za većinu muškaraca koji žele nešto na brzinu bez puno muke. doslovce su ih vukle za rukav i vješale se oko vrata. žicajući usput pljuge i cugu naravno. ali jesu.

do mjere da su neki na kraju ipak bježali pred najezdom, kada su shvatili da je vrag uzeo šalu. a neki su i iskoristili priliku.
wild rider7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2018., 20:31   #79
Quote:
wild rider7 kaže: Pogledaj post
uglavnom, stvarno mogu potvrditi; raj za većinu muškaraca koji žele nešto na brzinu bez puno muke. doslovce su ih vukle za rukav i vješale se oko vrata. :

čista suprotnost Berlina primerice, tamo je ekipa konzervativnija, OK, ajd, nije da nemreš prići i upoznati se, malo su ipak otvoreniji od cura u Zg primjerice, ali daleko zatvorenije prema A'damu ili Manchesteru primjerice...

apropos Zagreba i okolice, tj cijele regije općenito, iako se da uletjeti i nije problem ONS, FF pa niti naći neku normalnu za vezu, ipak su daleko konzervativnije od svih...u toj mjeri da je uživo, a online da i ne govorim daleko teže ju "izvući" na cugu...

primjerice, tu kod nas sam se zalogirao na stranicu tipa "tulumarka", postavim upit, tj oglas da bih išao negdje van na neki party i slično ili se direktno javim nekome, pogotovo ak bi cura bila u pitanju, nema jebene šanse da prihvate iz prve, dok u Berlinu kada bih se zakačio na sličnu stranicu (posebno kada bih išao u Tresor) svaki, ali svaki i svaki jebeni put bih našao kakve cure ili miješano društvo kojemu bih se mogao pridružiti...doslovno svaki put!!

a mene tu u HR naše cure su uvjeravale da su takvi upadi psiho i nasilni...da je problem u meni i mom pristupu, da ovo da ono....pa kako to da u Berlinu nisam imao takvih problema?!? tamo me nikada, ali nikada nitko nije okarakterizirao psihom ili nasilnikom koji forsira nešto, jednostavno bi rekle, super može ili fala ne.....jedino što razumijem je zakon velikih brojeva, Berlin kao grad od 5 milijuna stanovnika u odnosu na cijelu HR ima daleko veće šanse za pozitivan odgovor dati no jedan Zagreb, a kamoli neki drugi daleko manji grad...


garantiram da i zadnja forumska cvilidreta koja godinama ne može naći nekoga za izlazak na cugu, u Berlinu koji i nije oličenje opće otvorenosti, istu večer može naći curu za izlazak ili u najmanju ruku neko manje miješano društvance!!! e sad, hoće li to biti jako kratka cuga ili će se večer pretvoriti u ONS, FF, vezu, brak naposlijetku ili samo običan zajednički izlazak to je druga priča...pretpostavka tj početna točka je da se ide u običan prijateljski izlazak...pa što ispadne...


u HR ima jako malo random upoznavanja, tu kod nas se uglavnom ljudi upoznavaju po preporuci, moraš biti frend nekog frenda da ti da voucher da bi mogao instantno s nekim izići van, inaće ovako na blef, nema šanse...to su puke slučajnosti...čak i na glupavom fejsu je tako, ekipa se medjusobno upoznaje mahom samo preko frendovog frenda...
gagi9a is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2018., 02:09   #80
Quote:
gagi9a kaže: Pogledaj post
u HR ima jako malo random upoznavanja, tu kod nas se uglavnom ljudi upoznavaju po preporuci, moraš biti frend nekog frenda da ti da voucher da bi mogao instantno s nekim izići van, inaće ovako na blef, nema šanse...to su puke slučajnosti...čak i na glupavom fejsu je tako, ekipa se medjusobno upoznaje mahom samo preko frendovog frenda...
i meni se ovo čini da je sve veći problem, ljudi odnosno društva su zapravo jako zatvorena, pogotovo 'na sjeveru' i moraš imati i voucher i pedigre da bi bio razmotren za dulja druženja, čak i tog površnog izlazećeg tipa a pogotovo nakon nekih godina ako ti se požene prijatelji ili jednostavno nisu za izlaske toliko, možeš se u grob zaleć inače, na Tinderu je bila neka opcija za izlaske/društva, no opet, poznavajući tinderovski mentalitet vjerojatno bi se protumačilo kao poziv na orgije
__________________
'Emotikoni i spominjanje likova poput Isusa nisu argumenti, a kamoli dokumenti.'
v1rg1n1a is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:10.