Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.02.2018., 15:24   #1
Pauziranje godine

Nisam našla nikakav noviji post vezan za ovu temu, pa sam započela novi
Uglavnom zanima me kakva su iskustva sa pauziranjem godine nakon srednje škole? Jel se teško opet vratiti na noge? I jel netko ove godine upisuje fakultet nakon pauze? Svake informacije su dobrodošle
Također ako je netko pauzirao godinu a nije ponavljao ispite imam par pitanja i za takve
takohladno is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 12:19   #2
Pa ako znaš što želiš, koji faks upisati, ne bi trebao biti problem vratiti se na noge. Pod uvjetom da pametno iskoristiš pauziranje pripremajući se za željeni faks.
Naravno, ukoliko nisi sigurna što upisati nakon srednje, smatram da je svakako bolje pauzirati i dobro razmisliti. Nemoj samo upisati neki faks tek toliko da nešto studiraš, zbog pritiska okoline ili kojeg drugog razloga. Govorim iz iskustva. Pauziranje nije nikakva tragedija. Tragedija bi bila upisati faks koji te uopće ne zanima.
__________________
Dying felt so goddamn good today
If I was ever alive well it's hard to say
Mrtav umjetnik is online now  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 10:52   #3
Ja sam upisala faks odmah nakon srednje i to faks koji sam htjela ali sam nakon svega par tjedana odustala jer sam shvatila da nije za mene. Odmah sam imala u glavi plan za iduću godinu i što ću tada upisati. Tu godinu sam provela radeći na sebi, malo sam radila ovak neki studentski posao i baš sam uživala. Znala sam si printati neke skripte sa budućeg faksa pa sam i to malo čitala. Onda sam na ljeto upisala faks i sve je išlo super. Nije mi se bilo teško privuknut na učenje, pa to je samo 1 godina pauze. Ništa strašno.
__________________
Yearning again only to be myself
Tourniquet_ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:15.