Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.02.2018., 16:31   #41
ajme ovi kaj svršavaju na temperature 37

ja se već sad znojim kad se sjetim kaj me čeka uskoro

idealno mi je da se vidi od 6 ujutro do 20 sati.
ostalo neka bude mrak. jer ja to zaslužujem.
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 16:32   #42
Sad sam se sjetila sto mi je jos super ljeti - sjesti na brod poslije posla, zavuci se u neku uvalu i roniti, roniti, roniti... Ili uciti jedrenje. Prosle godine sam dane popodne provodila na onoj dasci na kojoj stojis i veslas. Predobro.

Ne, zbilja znaci taj sat vise za osobni zivot na danjem svjetlu.
__________________
May Good Things Grow

To Solitude
Hazen is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 16:37   #43
meni samo znači da će mi dijete ostati duže budno
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 16:38   #44
Ljeti u lipnju svane jos prije 5 ujutro, a zalazi oko 21.30 (ljeti mi je dovoljno manje od 5 sati spavanja)..tako da i oni koji vole svjetlo u 6 sati nisu zakinuti u sadasnjem ljetnom rezimu. Sa zimskim vremenom ce svanuti ljeti prije 4 sata ujutro, pa ce se kukati kako ne mogu spavati jer im smeta svjetlo. .

Djeca rastu. . Pogotovo veca djeca obozavaju duge dane, to je i zdravo za njih, sto vise biti vani, a kad je dan, daleko je manje opasno.

Svjetlo je jako vazno za covjeka. Norvežani imaju propisanu terapiju svjetlom i u psihološke svrhe. Nije to bezveze.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 16:39   #45
zavjese, rolete, hvala izumiteljima
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 16:42   #46
Jedva čekam da krene zo0ra ranije... ubija me ovo što se budim i još sat nakon toga je mrkli mrak. Ne volim zimsko vrijeme. Ja sam ovisnik o svjetlosti i suncu. Ja bi da noć traje max 5 sati.
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 16:46   #47
Quote:
tiluriumm kaže: Pogledaj post
Jedva čekam da krene zo0ra ranije... ubija me ovo što se budim i još sat nakon toga je mrkli mrak. Ne volim zimsko vrijeme. Ja sam ovisnik o svjetlosti i suncu. Ja bi da noć traje max 5 sati.
Meni bi bilo idealno da je noc od 22.00 do 5.00.
Moj nick govori sto volim
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 16:48   #48
potpisala bi odmah
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 16:49   #49
Dan traje koliko traje. I noc isto. Mijenja se okretanjem zemlje. Ionako je zimi kraci, a ljeti duzi na ovim prostorima.
Dva puta godisnje mijenjati ritam ljudima da bi netko mogao sat vremena duze roniti ili...nemam pojma sto...dajte pliz
Hilda is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 16:49   #50
Na krivoj sam temi ali svejedno: ljudi koji cijeli život grintaju jer im nije dosta hladno, previše je hladno, prerano počinje dan, prekasno počinje dan, prerano zalazi sunce.... pa što se ne preselite nekamo gdje je tako kako hoćete umjesto da cijeli život njurgate? Ne, stvarno?
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 16:50   #51
Sad sam u depri, pa u kolovozu ce sunce zaci prije 20h, a u rujnu prije 19h .u svibnju prije 19h. Strava.

Apropos prigovaranju nasem grintanju,, cemu onda ovdje grintanje za ljetno vrijeme i vrucine (kao sto su neki ovdje napisali.
Sadasnje rjesenje je bilo super, zima brzo prodje jer sam znala da ce vec u ozujku dani biti znatno duzi i tako do kraja rujna, a zimi se ionako dugo ne moze biti vani i da je dan do 19h.

A kad si na biciklu ili si pjesak ili na motoru ili na rolama, sat vise dana puno puno znaci!
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 16:50   #52
cats, pa jesmo li babe ili ne?




kriva tema, sori

ja jedino ne podnosim vrućine
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 16:50   #53
Pa otprilike živim u idealnom području za ono što volim, al eto, ponekad poželim da je još bolje. Što ćeš... ljudi smo
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 16:57   #54
Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
Sadasnje rjesenje je bilo super, zima brzo prodje jer sam znala da ce vec u ozujku dani biti znatno duzi i tako do kraja rujna, a zimi se ionako dugo ne moze biti vani i da je dan do 19h.
Ali to ti je tak i inace, bez obzira na promjene sata. Zima traje koliko traje. Nista tu tih sat vremena ne znaci.

Cek kaj...zimi dan do 19?:
Hilda is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 17:00   #55
Quote:
Hilda kaže: Pogledaj post
neće bit do pola 10 nego do pola 9 recimo.
užas

Quote:
jopko_bopko kaže: Pogledaj post
Želimo dan do devet navečer
Želimo!!!

Quote:
Gzena kaže: Pogledaj post
vidi se do 17
užas!

Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
Dugi daniiii .


Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
pa u kolovozu ce sunce zaci prije 20h, a u rujnu prije 19h .u svibnju prije 19h.
neeeeeeeeee

jedini razlog koji me veseli u ljetu su dugi, nedepresivni dani, i sad mi to žele uzeti??? jebeni zimski medvjedi
My Name Is... is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 17:01   #56
Quote:
Gzena kaže: Pogledaj post
zavjese, rolete, hvala izumiteljima
To mozes i sad ljeti cijeli dan. Ako mozes u 4 ujutro, mozes i u 18.


Sad ce drastično narasti stopa depresije, ne samo na sjeveru (gdje je vec visoka stopa, jedan od razloga je i manjak svjetlosti) nego i u nas .
Juzna Italija, Grcka ljeti ce sunce zaci prije 19h . .
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 17:02   #57
gzena, navuci rolete.

šta da mi koji želimo dan radimo???

da se ubijemo?
My Name Is... is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 17:07   #58
Fino se zaposliš ko blagajnica u dućanu, one ti rade od 6 do 2 popodne.
__________________
O moj bože što sam proklet, jučer zgodan danas opet!
partyboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 17:15   #59
Quote:
Hilda kaže: Pogledaj post
Dan traje koliko traje. I noc isto. Mijenja se okretanjem zemlje. Ionako je zimi kraci, a ljeti duzi na ovim prostorima.
Dva puta godisnje mijenjati ritam ljudima da bi netko mogao sat vremena duze roniti ili...nemam pojma sto...dajte pliz
Na taj novi ritam naviknes se u dan-dva. Nikad problema. Na sat vremena kraci slobodni boravak na dnevnom svjetlu naviknula bih se teze. Volim sunce.
__________________
May Good Things Grow

To Solitude
Hazen is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 17:23   #60
Quote:
My Name Is... kaže: Pogledaj post
gzena, navuci rolete.

šta da mi koji želimo dan radimo???

da se ubijemo?
Stvarno grozno sto se vidi samo do pola deset. Silly me.
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:49.