Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.06.2007., 22:15   #21
ja sam 24.06 to je početak raka i imam masu od blizanaca, e sad možda malo zbog blizine datuma, a malo više što mi je to asc
ćićolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2007., 16:18   #22
Biti rodjen na kraju horoskoskog znaka

Ja sam čitala, da je to kritični stepen.

Poslije sam čitala, da takvi ljudi imaju proročke sposobnosti.
Htjela sam to provjeriti, stvarno je istina: posebno ako imaju Sunce ili Podznak na 29 stupnju Ribe ili Škorpiona.

Može svatko provjeriti kod sebe.

Božena
bojana274 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2007., 23:07   #23
Quote:
bojana274 kaže: Pogledaj post
Ja sam čitala, da je to kritični stepen.

Poslije sam čitala, da takvi ljudi imaju proročke sposobnosti.
Htjela sam to provjeriti, stvarno je istina: posebno ako imaju Sunce ili Podznak na 29 stupnju Ribe ili Škorpiona.

Može svatko provjeriti kod sebe.

Božena

U svakom slučaju,ja sam primjetila da su to specifične osobe..dosta interesantne
__________________
Niko nije obavezan da drugog voli više od sebe samoga
sagan is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2007., 13:40   #24
hm...ja sam rođena 20.04...sad negdje piše da je to bik, a negdje ovan...šta vi kažete?
__________________
....I don't blame you for being you,but you can't blame me for hating it...
keky99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2007., 18:13   #25
Quote:
keky99 kaže: Pogledaj post
hm...ja sam rođena 20.04...sad negdje piše da je to bik, a negdje ovan...šta vi kažete?
Možeš biti samo jedan znak. To "kažu" efemeride, a ovisi o godini rođenja, te satu i mjestu.


Kako napraviti kartu

P.S. A kako to da na drugom topicu znaš koji si znak?
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2007., 23:21   #26
pa ja sam bila uvjerena da sam ovan..a sad mi na karti na astro.com kažu da sam bik..il se ja varam...a očito bolje da se ne petljam di mi nije mjesto...
samo me zanimalo...
al ok...
__________________
....I don't blame you for being you,but you can't blame me for hating it...
keky99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2007., 19:10   #27
Quote:
fish 1968 kaže: Pogledaj post
Možeš biti samo jedan znak. To "kažu" efemeride, a ovisi o godini rođenja, te satu i mjestu.


Kako napraviti kartu

P.S. A kako to da na drugom topicu znaš koji si znak?

meni u biti napišu da mi mjesec je u blizancima, al ono... jedva jedvice.. pravo na crti (s bikom)... da sam se rodila (doslovno) 10 min prije bio bi mi mjesec u biku .. no, povremeno imam osjećaj da sam pobrala tu "energiju" prijelaza... povremeno sam hiperaktivna i djelujem prema trenutku, a povremeno troma i preeeemišljam prije "djelovanja"... e da, i nisam baš "lepršavih" emocija...
mrtva_pusa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2007., 21:31   #28
a jel isto vrijedi ako si rođen na početku nekoga znaka? npr. 22.6.? početak raka
__________________
Mis enteroscas estallan del entusiasmo!
castanea is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2007., 10:37   #29
Quote:
polyhymnia kaže: Pogledaj post
nema to veze s danom, već sa satom. npr frendica moje seke je rođena 20.3.1993. navečer i tada je sunce već bilo na 0° ovna. zato variraju podatci u nekim horoskopima, a ne zato što su neki u krivu a neki u pravu. kako kad.
kod rubnih datuma najpametnije je izraditi natalnu kartu da se vidi gdje je tog konkretnog dana i sata bilo sunce, a ne oslanjati se ne Jutarnji list
Tako je

Ta ideja o nejasnom području zajedničkog zvjezdanog uticaja oko granica znakova djelo je novinske astrologije

Sunčevi znaci koriste se u tisku iz jednog jedinog razloga da većina ljudi može saznati kom znaku pripada zahvaljujući samo poznavanju datuma rođenja - a to je nešto što nije moguće učiniti niti s jednom drugom astro-varijablom.

Oni rođeni oko 21. u mjesecu ne mogu biti sigurni koji su sunčevi znak bez provjeravanja točnog trenutka u koje je ono promijenilo znak u godini rođenja. Dakle, jedne godine osoba rođena u tri ujutro 21.siječnja može imati So na prvom st.Vodenjaka, dok druge godine u isto vrijeme može imati So na zadnjem st. Jarca.
Dakle ne radi se o tome dali postoje nejasnosti oko toga gdje So pada, radi se samo o tome da na osnovu poznavanja samo dana bez vremena i godine rodjenja nema dovoljno informacija da bi se odredilo gdje se So nalazi

Zadnje uređivanje ilina : 05.08.2007. at 10:39. Reason: dodatak postu
ilina is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2007., 14:50   #30
Rođeni na granici 2 horospkoska znaka?

rođen 22 11 1990

odem na astro upišem datum ispadne škorpion
a ovdje piše ovako:

Škorpion 23. 10. - 21. 11
Strijelac 22. 11. - 21.12.

po tome bi bilo da je ta osoba strijelac ili škorpion?
netko stručan neka mi kaže ...

hvala...
__________________

Moji snovi nisu tek puke želje, ja ne postojim bez njih.
Ja ne živim u snovima, oni žive u meni..


mystery is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2007., 19:15   #31
ako kad mu napravis natalnu sunce ispaden u škorpionu onda je škorpion
Ti datumi kad koj znak počinje a koji završava i jesu različiti tu i tamo jer sunce ne dođe uvije u neki znak na isti dan
ćićolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2007., 20:45   #32
znači na http://www.astro.com/cgi/atxgen.cgi?...XG-u1185323008 tu će mi točno izračunat?
hvala...
a evo piše mi tamo da je sat isto jako važan..
kužim sad, heh..
__________________

Moji snovi nisu tek puke želje, ja ne postojim bez njih.
Ja ne živim u snovima, oni žive u meni..


mystery is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2007., 00:00   #33
21.06. Moze li mi netko reci da li je to blizanac ili rak. negdje sam procitala jedno a negdje drugo
Private Dancer is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2007., 11:25   #34
pa ja sam rodjena 23.10 , i pise mi da sam vaga, mada 3 planete su mi u skorpionu
FlyAway is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2007., 20:37   #35
to vam je isto kao i s početkom nekog godišnjeg doba
evo npr, prije nekoliko dana započela je jesen
i dežurni prognostičar vremena, svaki put kaže: danas u točno 14:53 započela nam je jesen

i eto, do 14:52:59 bilo je ljeto, iako možda hladnjikavo i škrbavo, ali je bilo ljeto, a nakon toga je jesen
i svake godine je drugačije, i da morate znati točan sat i minutu rođenja

i moja mam je rođena 20.1. i ponaša se više kao (histerična) vodenjakinja, ali je jarac za ovo prvo su krivi neki drugi aspekti
__________________
a možda su u šumi..
zvonkaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2007., 10:31   #36
Imam pitanje...
Jedna moja prijateljica ima Sunce na 29 stupnja vage. Dakle, ona je zadnji dan vage.

Da li takve osobe koje su rođene u tom prijelaznom razdoblju možda imaju osobine jednoga i drugoga znaka?

Jer ta moja prijateljica cijeli život misli da je škorpion i neprestano me uvjerava kako je ona škorpion i da ima sve njegove osobine.
Ali opet ja u njoj vidim i osobine vage.
Orodiel is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2008., 15:41   #37
zna i ja dva tipa rođena na priejlazu vage i škorpiona, jako suslični njih dva i čini mi se da imaju šarm vage ali onu mračnu i magnetičnu stranu škorpiona. rođeni su obojica 22.10 i skloni su porocima u obliku droge
ćićolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2008., 23:05   #38
Mislim da se malo ponavljate s pitanjima na koje je već odgovreno.
Dakle, kada se neka planeta nalazi na samom kraju znaka, ona već poprima utjecaj slijedećeg znaka, ali i zadržava neke karakteristike znaka u kojem još uvijek boravi. Ti utjecaji se često prelijevaju, a naglasak mogu pokazati ostale planete, npr, ako se više toga nalazi u znaku gdje je i ta planeta koja je na kraju znaka, onda će u toj osobi biti izraženije karakteristike tog znaka, a ako se više toga nalazi u znaku koji slijedi, logično je da će taj znak djelovati puno izraženije po pitanju karakteristika.

To što negdje u općim horoskopima piše da Škorpion vlada do 22.11., a negdje do 23.11. ovisi isključivo o godini i satu rođenja, jer Sunce u neki znak ne ulazi svake godine u isto vrijeme. Ako obratite pažnju na informacije o službenom početku recimo proljeća, neke godine će to biti 20.03., nekada 21.03...u toliko i toliko sati.
zodiak is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2008., 02:04   #39
Ja sam 20.5., zadnji dan Bika.
I bik sam do zadnje sitnice, zadnje karakterne osobine, sve imam ikad napisano o bikovima.
Obilježja Blizanca nemam. Bar koliko sam svjesna.
Podznak Vaga.
__________________
hmmm...
Alia is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2008., 01:22   #40
ŠTO SAM PO HOROSKOPU??!

Ja još ni dan danas ne znam što sam točno po horoskopu. Rođena sam 21. 5. 1988. Negdje mi piše da sam bik, a negdje da sam blizanac (otprilike u 50% slučajeva piše za jedno i u 50 za drugo). Stoga mrzim kad me netko pita za znak jer ni sama ne znam što da odgovorim.. Nije mi jasno zašto je između bika i blizanca ta granica tako labilna (dok sam primjetila da kod drugih nije)

Dakle može li me netko sad napokon prosvijetliti?--> 21. 5. 1988. rođena točno u podne A moj horoskopski znak je....

Edit: napokon si razasnih neke stvari.. hvala na linku
Zbunjevita :) is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:26.