Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.07.2007., 23:27   #61
tange,bokse,gaće,gaćurde uvijek always ulošci - ii to i na bijele minjake i bijele hlačer,jer znam ,iako curim ko kišna godina,nema šanse da procurim ak ga pravilno nataknem
padmé_amidala is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2007., 23:37   #62
samo tampone i to preferiram ob,jessa mi bas ne valja..uvijek mi procuri neka ko vodica,a kad imam ob nist mi ne curi,ak mi procuri onda je to bas menga..kao da jessa zadrzava u sebi sve malo gusce (krv i razlicite odpatke) a vodu propusta dok ob sve zadrzi...

nikad uloske..osim kad se zalomi da nemam pri ruci tampon,ali ga brzo nabavim..mrzim nosit uloske i rade nebi nist nosila nego imala ulozak..pogotovo po noci..kad sam na ledima sve mi curi..dode mi skroz do leda,sva se sljepim...bljak

ali sve zavisi kolko imas jaku mengu,moja frendica bi nosila tampone pa nemoze..ona prva 3 dana mora mjenjat ulozak (i to onaj nocni) svaka 3-4 sata s tim da je skroz pun..a di bi onda tampon?svakih par min

uglavnom tamponi

blazena bila "zena ginekolog koja ih je dizajnirala"...
__________________
...stigao nas je grad...reci da se bar ponekad sjetis..
...nyxica... is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2007., 00:08   #63
Quote:
padmé_amidala kaže: Pogledaj post
tange,bokse,gaće,gaćurde uvijek always ulošci - ii to i na bijele minjake i bijele hlačer,jer znam ,iako curim ko kišna godina,nema šanse da procurim ak ga pravilno nataknem

i ja curim u potocima
ne osjećam se sigurno s tamponima, a kad stavim onaj veliki always ultra night, eh onda sam safe
angie stone is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2007., 00:31   #64
sve ovisi o odjeci, gdje sam i dal mogu cesto na wc...preferiram tampone (o.b.) prek dana, no ak bas znam da necu moc bas na wc cesto onda koristim always...i po noci isto (zapravo nikad nisam spavala sa tamponima)..i da ak sam cijeli dan doma isto uloske (al po ljeti ih izbjegavam)
renchys is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2007., 00:35   #65
Ja nemam pojma kada sam zadnji put stavila ulozak... Ma počela sam koristiti tampone u 7 osnovne, godinama vec... A ulošci, dobro je neka cura rekla, saftas se u svojoj krvi! A sto se tiče tampona uvijek sam koristila ob, nisam probala uopce neke druge!!
margica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2007., 01:10   #66
Quote:
margica kaže: Pogledaj post
Ja nemam pojma kada sam zadnji put stavila ulozak... Ma počela sam koristiti tampone u 7 osnovne, godinama vec... A ulošci, dobro je neka cura rekla, saftas se u svojoj krvi! A sto se tiče tampona uvijek sam koristila ob, nisam probala uopce neke druge!!
haha, prije par godina, dok sam otkrila tampone i sve njihove prednosti, ja se preporodila. pijem kontracepcijske, tak da skoro ni nemam a ak sam se negde dulje zadrzala pa pitala frendice za tampon, one ovak i nude mi svasta.... a ja u tangama kad gace vise uopce ne nosim
zato sad uvjek imam u svakoj torbici u malome pretincu na zip, po par komada O.B.-a u raznim velicinama, pa ak ustreba, imam.
dnevni ulosci su ok, nisu onak plasticni, meni su dostatni, al nekak se nebrem prislit na to osim po noci ak treba.
a za saftanje po ljeti sam vec rekla, ma kaj, saftanje uvijek, i po zimi. bljak ljetnu odjecu da ne spominjem, pa obrise od gaca ( ), pa brigu dal da obucem tanke hlače il nedajboze bijele.... aaaaaaaa...... pa kupanje, isprobavanje odjece negdje, sportovi razno razni i slicno.
btw, ja sam znala recimo sjedit na kavi, i stalno imala filing da mi je procurilo (onak glupi mokri osjecaj) - i da, sa svim mogucim vrstama ulozaka koje se tu daju nabavit - pa sam otisla u wc provjeriti - pa kad sam tam, nisam se mogla prisilit obuci se natrag a ne promjenit ulozak, pa za pola sata opet ista prica... izludjujuce... ovak ak se brinem il sam dugo negde, stavim tampon i dnevni za tange koji se ne osjeca i na koji ionak nikaj ne procuri, i bez brige sam, opce ne mislim na to! ma vraga - opce tih dana ne osjecam da imam! nit me to jebe nit sam lose volje zbog toga jer smetnji nikakvih nema.
kaj se tampona tice, ob je zakon, a i nemas neke prevec na izbor koji bi se mogli mjeriti s njima
__________________
Potpis!
HappyBirthday is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2007., 10:49   #67
Quote:
HappyBirthday kaže:
dnevni ulosci su ok, nisu onak plasticni, meni su dostatni, al nekak se nebrem prislit na to osim po noci ak treba.
i nemoj. potreba za dnevnim ulošcima je umjetno stvorena kako bi se prodali, i ginekolozi ih mrze. savršeni uvjeti za razvoj gljiva.

ja sam oko toga raspravljala s jednom forumašicom, i ona je govorila da su grozni i užas, ja da meni treeebaju. da vidiš kako su mi brzo prestali trebat kad sam ih prestala koristiti, čudo jedno.
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2007., 11:57   #68
Quote:
angie stone kaže: Pogledaj post
i ja curim u potocima
ne osjećam se sigurno s tamponima, a kad stavim onaj veliki always ultra night, eh onda sam safe
meni cak zna procurit preko noci i s tim uloskom...popizdim
papricica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2007., 12:04   #69
Quote:
alexxx kaže: Pogledaj post
ti primijetiš razliku?
Meni je još i jasno da ulošci idu noću, a tamponi danju. Al kako tampon zna kad je noć, a kad dan?
Lyla is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2007., 12:05   #70
Quote:
Lyla kaže: Pogledaj post
Meni je još i jasno da ulošci idu noću, a tamponi danju. Al kako tampon zna kad je noć, a kad dan?
nije da tampon zna jel dan ili noc nego po danu ga mozes promijenit svakih par sati a po noci spavas valjda barem 6 sati u komadu pa nemozes
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2007., 12:08   #71
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
nije da tampon zna jel dan ili noc nego po danu ga mozes promijenit svakih par sati a po noci spavas valjda barem 6 sati u komadu pa nemozes
Misliš da je u tom kvaka? Al kako mijenjaš uloške po noći? Kako uložak onda zna jel noć il dan?
Lyla is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2007., 12:21   #72
Quote:
papricica1 kaže: Pogledaj post
meni cak zna procurit preko noci i s tim uloskom...popizdim
Kad god mi je procurilo, procurilo je jer se uložak pomakao. Da sam nosila i neke s extra gumicama oko nogu i struka, procurila bi
Maisie is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2007., 12:29   #73
Quote:
Maisie kaže: Pogledaj post
Kad god mi je procurilo, procurilo je jer se uložak pomakao. Da sam nosila i neke s extra gumicama oko nogu i struka, procurila bi
A da okomotaš selotejp oko uloška pa na vulvu?

''osjećala sam se sputano, osjećala sam da svi gledaju u mene...Ali sada je tu novi Always, s njim mogu plesati po cijelu noć..''

zanima me zašto je nekom bitno podijeliti s nama informaciju da se njoj pomjeri uložak dok spava?

Pitanje za svekoliko forumsko čitateljstvo: Kako se osjećate kad vam forumašice kažu da im se pomjeri uložak dok spavaju i da su one zbog toga jako ljute?
Lyla is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2007., 12:38   #74
koristim samo libresse zeleni (svijetlo) il rozi,tampone probala par puta na moru.dobri su mi kad se kupam inace nemam prevec povjerenja u njih.
ove uloske nosim i danju i nocu i dosad nikad nisam imala problema da mi je procurio po hlacama,krevetu itd.i daleko su mi ugodniji od bilo kojih always koji su mi pre umjetni i sve se nekak skelje...njah.
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2007., 12:44   #75
Quote:
Lyla kaže: Pogledaj post
Misliš da je u tom kvaka? Al kako mijenjaš uloške po noći? Kako uložak onda zna jel noć il dan?
pa ulozak nemoras mijenjat tako cesto ko tampon jer ipak nije u tebi
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2007., 12:50   #76
Quote:
Lyla kaže: Pogledaj post
zanima me zašto je nekom bitno podijeliti s nama informaciju da se njoj pomjeri uložak dok spava?
Pa pričamo o ulošcima i tamponima
Maisie is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2007., 12:58   #77
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
pa ulozak nemoras mijenjat tako cesto ko tampon jer ipak nije u tebi
Pa i govno se nataloži u tebi tijekom noći pa ne moraš srat prije jutra. Osim ako baš nije izvanredna okolnost. Tipa analni sex..

Nego, meni još uvijek nije jasno kako uložak/tampon razlikuje doba dana

Ili šta ako npr., promijeniš vremensku zonu pa odeš u Australiju gdje si 8 sati ispred vremena. Znaš ti koja je to muka i za uložak i za tampon? Ne zna jel se treba mijenjat, jel se ne treba mijenjat, jel pun, koliko je sati...strašno nešto.
Lyla is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2007., 13:03   #78

a zašt je sad moderno nosit te tzv dnevne uloške? Mislim, grdo je za pitat, al jebiga, šta nekima stalno cmizdi?
hm.
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2007., 13:26   #79
Quote:
Lyla kaže: Pogledaj post
Pa i govno se nataloži u tebi tijekom noći pa ne moraš srat prije jutra. Osim ako baš nije izvanredna okolnost. Tipa analni sex..

Nego, meni još uvijek nije jasno kako uložak/tampon razlikuje doba dana

Ili šta ako npr., promijeniš vremensku zonu pa odeš u Australiju gdje si 8 sati ispred vremena. Znaš ti koja je to muka i za uložak i za tampon? Ne zna jel se treba mijenjat, jel se ne treba mijenjat, jel pun, koliko je sati...strašno nešto.
mislim oprosti ali seres gluposti
govno je prirodna izlucevina tijela, tampon je strana stvar koju guras u tijelo
i po stoti put tampon se ne preporucuje po noci ne zato jer tampon zna da je noc ili dan nego zato sta ga preko noci nemozes dovoljno cesto mijenjat (ako spavas neki normalni san od barem 6 sati ili vise)
i ne laprdaj gluposti dal ce tampon znat treba li se promijenit kad se promijeni zona ili neznam sta, mjenjas ga recimo svaka 3 sata, valjda znas kad je proslo tri sata od kad si ga stavila u kojoj god zoni ili galaktiki bila
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2007., 13:34   #80
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
mislim oprosti ali seres gluposti
govno je prirodna izlucevina tijela, tampon je strana stvar koju guras u tijelo
i po stoti put tampon se ne preporucuje po noci ne zato jer tampon zna da je noc ili dan nego zato sta ga preko noci nemozes dovoljno cesto mijenjat (ako spavas neki normalni san od barem 6 sati ili vise)
i ne laprdaj gluposti dal ce tampon znat treba li se promijenit kad se promijeni zona ili neznam sta, mjenjas ga recimo svaka 3 sata, valjda znas kad je proslo tri sata od kad si ga stavila u kojoj god zoni ili galaktiki bila
Nema šanse. U avionu ti se zna desit da se u deset minuta promijeni noć u dan. Što ako zaspeš u tom momentu u noći , a probudiš se za po ure, a ono dan?? kako ćeš znat koliko je vremena prošlo. Sat na ruci te još samo dodatno zbunjuje jer se i on s vremenom mijenja. Koliko li je tek tampon onda zbunjen.
Lyla is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:37.