Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.02.2009., 00:38   #1
Envy Room

Bili su savrseni jucer



Citava kolekcija je potpuno prekrasna, nema ni jednog modela koji mi se ne bi svidio - istina da su ih imali puno manje od Klarica, Donassy ili Severa ali su svejedno

Zna li netko kako se krecu cijene kod njih?
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2009., 00:54   #2
Cijene se krecu od 6000kn pa na dalje
13431 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2009., 01:17   #3
Quote:
13431 kaže: Pogledaj post
Cijene se krecu od 6000kn pa na dalje
i za ove proljece/ljeto haljine?
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2009., 14:25   #4
Jucer sam prosla pokraj Envy-a i u izlogu su jos bile one haljine iz prosle kolekcije...onak kratke pufaste s nasivenim crnim kamencicima i njihove cijene su oko 7 tisuca i nesto... i imaj na umu da one nisu imale nikakvo sniženje tijekom praznika, pa zakljucujem da ce i nova kolekcija imati skoro pa identican cjenik
13431 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2009., 17:27   #5
Quote:
13431 kaže: Pogledaj post
Jucer sam prosla pokraj Envy-a i u izlogu su jos bile one haljine iz prosle kolekcije...onak kratke pufaste s nasivenim crnim kamencicima i njihove cijene su oko 7 tisuca i nesto... i imaj na umu da one nisu imale nikakvo sniženje tijekom praznika, pa zakljucujem da ce i nova kolekcija imati skoro pa identican cjenik
to je malo too much jedino ako je svaka zbilja rucno sivana i po mjeri iako mi se i tada opet cini malo precijenjeno.

gdje je njihova radnja tocno u vlaskoj?
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2009., 18:16   #6
Quote:
darin kaže: Pogledaj post
to je malo too much jedino ako je svaka zbilja rucno sivana i po mjeri iako mi se i tada opet cini malo precijenjeno.

gdje je njihova radnja tocno u vlaskoj?
prije Petrove, čini mi se, na lijevoj strani. odmah pored je i Skoko i još neki butik s haljinama.
sad su im u izlogu one dvije zelene haljine.
__________________
veslam u prazno
kem is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2009., 18:46   #7
ove zadnje sa fashion.hr? duga i kratka?



meni je prekrasna ova u kojoj je vedrana linardic otvorila reviju

__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2009., 19:31   #8
Quote:
darin kaže: Pogledaj post
ove zadnje sa fashion.hr? duga i kratka?

da skoro sam počela slinit tamo pored izloga.

i nakit izgleda dobro. a haljine su baš lagane i prozračne.
__________________
veslam u prazno
kem is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2009., 23:09   #9
Da,onak, njihov butik je na relaciji između importane galerije i petrove crkve. Ma joj vidla ih i ja, boje su ocaravajuce i stvarno su lijepe al nemam tolku kupovnu moc da ispljunem tolko za te haljine.
13431 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2009., 16:42   #10
Quote:
13431 kaže: Pogledaj post
Da,onak, njihov butik je na relaciji između importane galerije i petrove crkve. Ma joj vidla ih i ja, boje su ocaravajuce i stvarno su lijepe al nemam tolku kupovnu moc da ispljunem tolko za te haljine.
bila sam danas
kratke haljine su 3 i pol a duge oko 6. rade se po mjeri i prekroje ih ako ti se nesto ne svidja...zadnje narudzbe primaju u 5 mjesecu, nakon toga su overbooked.

u iskusenju sam totalnom...

jedino sto mi se ne svidja je ta pregruba (viskozna?) svila. ja volim kad je onako gladja i meksa...
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2009., 18:24   #11
ja bi' se udala u ovoj zelenoj.
__________________
veslam u prazno
kem is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2009., 20:14   #12
danas sam ih isto gledala iz tramvaja...divne su!

Ova emerald zelena je krasna

darin, kak misliš gruba svila?

Baš na ovoj haljini ili na drugima?

Meni ova stvarno izgleda ko ona najtanja svila, skoro skroz prozirna...
__________________
--------------------------------
Peek-a-Boo! is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2009., 20:54   #13
lijepe su haljine... voljela bi pogledat cijelu kolekciju... nisam uopce jos gledala quele...
__________________
zhuri polako ;D
:::lana::: is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2009., 00:11   #14
Quote:
Peek-a-Boo! kaže: Pogledaj post

darin, kak misliš gruba svila?

Baš na ovoj haljini ili na drugima?

..
pipala sam onu cvjetastu dugacku...svila je grublja, jako se osjeti tekstura pod prstima. bas sam pitala tetu u ducanu zasto je tako gruba pa mi je objasnila da postoji vise vrsta i da tekstura zavisi od obrade i da je ovo neki tip viskozne svile. ne kuzim se bas u tkanine, mozda bi nam mogao to bolje objasniti netko tko se razumije u to.

ne znam jesu li sve takve, pretpostavljam da jesu.

nakit je isto njihov a imaju i te fantasticne mini prslucice od umjetnog krzna
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2009., 00:13   #15
Prekrasne stvari imaju, ali da, nije to za moj džep.
Možda ako nađem bogatog muža.
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2009., 16:48   #16
znaci sve kratke haljine su oko3500 i ove iz nove kolekcije?????????????'jao ona kratka roza!!!!!preeesuper su haljine lepršave wow!!
lolatonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2009., 18:54   #17
Joooj i ja sam se danas zaljubila u jednu... beznadno Kratka, amerikanci tu boju zovu "teal", s našivenim crnim kamenčićima... predivnaaaa Gornji dio kao korzet, donji volančići... i sad tražim nagovaranje da ipak izdvojim tu cifru
Inače, dečki su presimpatični, najradije bi tamo svaki dan na kavu
__________________
Nekad je lakše pisat, nekad čitat.
MeDiOkRiTeT is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2009., 19:47   #18
prolazim danas popodne pored dućana, u izlogu bordo haljine (iste kao zelene) i razmišljam o tome dal' da uđem i isprobam zelenu. a onda skužim ova dva hahara kako sjede na pragu (doslovno), nešto pričaju i puše.
nisam im htjela kvarit gušt pa sam produžila.
__________________
veslam u prazno
kem is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2009., 20:47   #19
Oni svaki dan presvlače te lutke , danas su u izlogu neke nove zelene, jedna kratka a druga onak tipa November rain
__________________
--------------------------------
Peek-a-Boo! is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2009., 18:13   #20
Quote:
MeDiOkRiTeT kaže: Pogledaj post
Joooj i ja sam se danas zaljubila u jednu... beznadno Kratka, amerikanci tu boju zovu "teal", s našivenim crnim kamenčićima... predivnaaaa Gornji dio kao korzet, donji volančići... i sad tražim nagovaranje da ipak izdvojim tu cifru
Inače, dečki su presimpatični, najradije bi tamo svaki dan na kavu
Vjeku poznam preko oca još od srednje škole i baš mi je drago da imaju tako simpa robu i da su traženi.I meni se sviđa par njihovih stvari,ali bi s obzirom na moje gabarite to trebalo biti strogo po mjeri,haha
Makar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:04.