Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.01.2010., 14:10   #61
ja ne mogu vjerovat...105
tko ti pomaže, vilenjaci ?
zarana is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2010., 14:17   #62
Quote:
zarana kaže: Pogledaj post
ja ne mogu vjerovat...105
tko ti pomaže, vilenjaci ?
trenutno me puca adrenalin pa sam pakirala i do 5 u jutro

ali ljudi su se totalno raspistoljili i svaki dan dodje u prosijeku jedan paket



i pomognu mi cimerice i prijatelji, uglavnom, jako sam hepi

jedino macke bas ne suradjuju pa balone moramo drzati na vrh frizidera
satori is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2010., 20:57   #63
evo vratile smo se iz Bistre

ovaj put su mi osjecaji totalno drugaciji

ne znam koliko je djeci znacilo to sto smo donijele i koliko ih je uopce svjesno toga.. jednostavno ne znam na koji nacin bi se moglo pomoci, osjecam se totalno bespomocno

rekla nam je dezurna sestra cega im najvise treba tako da cemo drugi put ciljano skupljati neke korisne stvari
satori is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2010., 00:06   #64
Quote:
satori kaže: Pogledaj post
evo vratile smo se iz Bistre

ovaj put su mi osjecaji totalno drugaciji

ne znam koliko je djeci znacilo to sto smo donijele i koliko ih je uopce svjesno toga.. jednostavno ne znam na koji nacin bi se moglo pomoci, osjecam se totalno bespomocno

rekla nam je dezurna sestra cega im najvise treba tako da cemo drugi put ciljano skupljati neke korisne stvari
A što im treba? Podjeli s nama...
__________________
:) x 3 = moj cijeli svijet
svastamorac is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2010., 02:49   #65
Quote:
svastamorac kaže: Pogledaj post
A što im treba? Podjeli s nama...
trebaju im najvise tetra pelene, vi bolje znate kaj je to i one bebi maramice vlazne, mozda kreme za djecu i sl
satori is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2010., 09:07   #66
nisam više često na ovom forumu, ali rado svratim.
satori, oduševila si me svojim akcijama. pratim sve što se tu dugađa i rado ću se uključiti. računaj na mene.
Ollantay is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2010., 09:20   #67
Quote:
Ollantay kaže: Pogledaj post
nisam više često na ovom forumu, ali rado svratim.
satori, oduševila si me svojim akcijama. pratim sve što se tu dugađa i rado ću se uključiti. računaj na mene.
može i meni adresa na pm...
lana74 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2010., 19:09   #68
cure (i decki) nemam pojma kome sam sto poslala, molim vas da me cimnete na pm ako jos koja nije dobila podatke za slanje
satori is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2010., 19:16   #69
ja bih isto mogla poslati neki paket potrepština za higijenu, a i pelena (i tetra i jednokratnih - samo koju veličinu?), te vlažnih maramica.

i adresu na pm, molim
__________________
Luna & Dea
Plavooka Sanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2010., 09:56   #70
Evo, i ja imam sina, ide u 3. razred, dosta je visok za svoju dob, pa mogu poslati nešto njegove robice za njegovog vršnjaka. Imam potpuno novu zimsku jaknu ( za njega ), ali već ima 2. koje nosi, pa ova samo stvara gužvu u ormaru... Osim toga, u paket bih ubacila i nešto slatkiša, i hig. potrepština... Ako si ZA, šalji adresu...
__________________
Borna
Goga_fina is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2010., 14:38   #71


skupili smo jos neke love

moje frendice ubacile u petu brzinu i napravile dogadjaj i grupu na fejsu i jos poslale stotine mailova okolo
cula sam da je netko od tih ljudi poslao ovaj link na jutarnji ali nadam se da nece izici u novinama jer bi to samo proizvelo dodatni kaos



uglavnom.. moram se pohvaliti da ne eksplodiram
javio se jedan decko koji zeli pogletati i pofarbati cijelu sobicu svojim materijalom




svaki dan neke dobre vijesti
satori is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2010., 14:49   #72
Quote:
satori kaže: Pogledaj post




uglavnom.. moram se pohvaliti da ne eksplodiram
javio se jedan decko koji zeli pogletati i pofarbati cijelu sobicu svojim materijalom


na zalost, ovaj tip se predomislio, ne zeli
ne znam zasto se predomislio ali eto, frendica javlja da dok je vijest stigla do mene da se ovaj vec predomislio

s objasnjenjem da imaju oni mamu pa nek im ona kreci...okkee


ali ajde dobro, znam i ja krecit i gletat, a za farbu ce se skupit
satori is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2010., 12:32   #73
situacija je ovakva

nasla sam na akciji jednu djecju sobu s krevetima na kat s tri lezaja koja bi stala u onu prostoriju


kosta 3000 kn
s tim da sam skupila do sada nesto vise od pola tog iznosa

dosta ljudi se javilo tu na forumu da zele uplatiti neku lovu na racun, ako to stvarno misle napraviti, bilo bi dobro da to naprave uskoro jer akcija (te trgovine namjestaja) istice 22.1. i kasnije ce cijena biti skoro duplo vise a toliko ne vjerujem da cemo skupiti (koliko god optimisticna bila)

eto

ne zelim nagovarati one koji nisu mislili davati novce, samo oni koji su mislili nek ze pozure
satori is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2010., 21:01   #74
stiglo jos paketa

irra
satori is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2010., 19:04   #75
sutra ili u utrorak nosim pakete obitelji i izvidit cu situaciju

izmjeriti cu sobu i svu djecu od glave do pete
satori is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2010., 14:16   #76
irra je nasla povoljne krevete na kat u oglasniku i ako nadjemo kombi vec danas idemo po njih

ako netko od vas ima kombi ili zna nekoga tko ga ima i zeli pomoci nek se javi tu ili na pm

ako nista drugo platit cemo kombi, iako bi te novce radije potrosila na nesto konstruktivnije, recimo boju za zid
satori is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2010., 20:58   #77
eto i mene s friškim novostima...


...i tako se ponudih za jedan komp...no to nece ici tako lako...uvjeri se i sama, teta satori





nažalost ćemo morat složit bar tri kompa...




malo šale ne škodi,no budemo dječici uljepšali proljeće.

sad o ozbiljnim problemima.

kao kaj vidite, imam cca tri kompa koja se daju složiti. imaju sve potrebno za rad neće baš vrtjeti najnovije igre, no za učenje i upoznavanje sa kompom, te za surfanje i dječje igre će biti dostatni.

ali, naravno, ima taj ali. jednostavno nemam monitore. ovaj je max reze 800x600 iako je 15" pa ovim putem pozivam da zavirite u svoje šupe da vidite dali bi se našao kakav monitor.
potrebno je još nekaj pc-133 memorije i trenutno su ovi sve cd-rom uređaji, pa bi dobro došli dvd-ovi.i prije svega najviše su dobrodošli hardovi. to jednostavno nemam.biti će dovoljni i oni s manjim kapacitetom, recimo oko 80gba i slično.u njima jesu hardovi i to su kompovi koji su radili ali ko zna kako sada rade.

no polako,vidjet ću kako stvari stoje čim ulovim vremena malo zaviriti i posložiti te isprobati ovo kaj imam.


eto, znate kaj još treba, ja ću ovo složiti a za sve dalje se čujemo
izotonik69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2010., 22:20   #78
Quote:
izotonik69 kaže: Pogledaj post
eto i mene s friškim novostima...


...i tako se ponudih za jedan komp...no to nece ici tako lako...uvjeri se i sama, teta satori





nažalost ćemo morat složit bar tri kompa...




malo šale ne škodi,no budemo dječici uljepšali proljeće.

sad o ozbiljnim problemima.

kao kaj vidite, imam cca tri kompa koja se daju složiti. imaju sve potrebno za rad neće baš vrtjeti najnovije igre, no za učenje i upoznavanje sa kompom, te za surfanje i dječje igre će biti dostatni.

ali, naravno, ima taj ali. jednostavno nemam monitore. ovaj je max reze 800x600 iako je 15" pa ovim putem pozivam da zavirite u svoje šupe da vidite dali bi se našao kakav monitor.
potrebno je još nekaj pc-133 memorije i trenutno su ovi sve cd-rom uređaji, pa bi dobro došli dvd-ovi.i prije svega najviše su dobrodošli hardovi. to jednostavno nemam.biti će dovoljni i oni s manjim kapacitetom, recimo oko 80gba i slično.u njima jesu hardovi i to su kompovi koji su radili ali ko zna kako sada rade.

no polako,vidjet ću kako stvari stoje čim ulovim vremena malo zaviriti i posložiti te isprobati ovo kaj imam.


eto, znate kaj još treba, ja ću ovo složiti a za sve dalje se čujemo


veri impresd

mozda ne bi bilo lose da ovo skoripas na temu na hardveru gdje smo isto skupljali za jedan komp i javilo se dosta "gikova" s rezervnim dijelovima

oni ce imati koji dio koji fali

ja imam dva monitora ponudjena za sad
i to su vec dvije obitelji koje ce dobiti neplanirani pokloncic


evo ti link
https://www.forum.hr/showthread.php?t=513802
i molim te da prikeljis ovaj post i tamo da se nastavi akcija

hvala ti puno puno
satori is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2010., 22:25   #79
ljudi i narode, najnoviji apdejt

upravo smo cimerica i ja opustosile kiku i dovukle doma jednu hrpicu jastucica s presvlakama, dekica, rucnika, salica...

i naravno sve je sareno i veselo i svega je po 4 komada

i kupile smo jednu ogromnu plasitcnu kutiju za igracke u koju cemo ubaciti sve kockice, autice i dinosaure koje smo prikupile... to ide sutra na udomljavanje

imam samo jedan problem...
ne znam kako cu izdrzati da ne odnesem i jastucice i sve dok ne bude sobica gotova... nedajte mi nedajte mi


p.s. dobile smo i jedan simpa djecji luster ali cini mi se da je mozda za mladji uzrast, ovi su ipak malo veci i mogli bi se naci uvrijedjeni sto su dobili bebi luster s klaunima u sobu
tak da je klaun luster preusmjeren u onaj bebi paket koji raste iz dana u dan i ceka svoju bebu kojoj je sudjen
satori is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2010., 22:26   #80
satori molim opet adresu jer sam je obrisla kad sam cistila inbox plizzzz
__________________
moje torte
meli2 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:03.