Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.10.2011., 19:32   #41
Fino. Tenk ju, ušparam si i javim mu se
Big P. is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 20:30   #42
Di će se moć kupit majice?
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 20:39   #43
pise na fejsu da se naručuju online i da dolaze za tjedan dana. A da na fejsu se mozes predbiljezit na listu cekanja
__________________
... volim te tisuću svemira ...
KraljicaSparoga is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 22:26   #44
Evo i ove je stavio


Uploaded with ImageShack.us
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 23:52   #45
opa, počeo je i zigman s majicama, vidio i on gdje su nofčeki. ajd nek si prosječan hrvat može priuštiti nešto dizajnersko, thats nice! bojim se samo da će zigmanke, elfsice, lukA grubišićke i ostale print+logo maje, nakon ovako naglog uspona, doživjeti sudbinu žoli petit curica. jedna, dvije sezone i

inače, nisu mi nešto printevi. nekako kontam da bi od ovih naših možda sever to najbolje odradio.
Rumpus is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2011., 07:08   #46
mislim da Zigman niti ne namjerava dugoročno imati te majice. a zašto si čovjek ne bi zaradio
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2011., 11:57   #47
Quote:
Rumpus kaže: Pogledaj post
nekako kontam da bi od ovih naših možda sever to najbolje odradio.
Slažem se. Da se bar i on baci u "izradu" majica.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2011., 23:56   #48
Ja imam troje Zigmanove cipele jer sam doslovno luda za njegovim cipelama...imam one crne sa srcima-koje su preudobne...peta je ogromna ali još nijednom nisam roknula nigdje u njima mogu hodat u njima ohoho, i vani bit bez problema a da me poslje noge ne ubijaju, i te su mi ujedno najdraže i imam još 2 sandale ,međutim strašna vijest je ta da je Zigman prekinuo suradnju sa Pekom i da više cipela NEMAA!! Ja sam ga pitala,rekao je da je suradnja s njima bila nepodnošljiva....tako da sad preostaje samo čekat da se samostalno baci na cipele... (( to sam saznala dok sam htjela kupit čizme za zimu a u Peku rasulo nogdje ništa . Što se tiče haljinica, sve haljine koje vam se sviđaju pošaljete mu sliku u inbox na faceu i on vam je napravi po vašoj mjeri...možete birat, hoćete njemu u Rijeku u atelje , ili vam on šalje mjere i vi se izmjerite, pošaljete što traži ,i haljina vam stigne za 2 tj max.... jedan dio uplatite prije na račun a drugi kad haljina stigne...a ako hoćete na rate morate baš ić u dućan tamo kod njega... eto ja sam veliki obožavatelj njegov i potrudila sam se saznat kako to ide sve, i upravo imam namjeru naručit jednu haljinicu za novu god.....cijene onih haljina s remenčićima tipa severina kakvu ima koštaju od 2500kn pa do 3700.... Ja sam jednom prilikom obukla njegove cipele ove crne sa srcima za u grad popodne i vjerujte svi živi će vam buljit u noge žene doslovno vas gledaju i viču isuse! zato ih trebate nosit s ponosom. cipele su fantazija! nećete požalit ako kupite
miško123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2011., 00:07   #49
vidiš, meni su moje ZIGMAN za peko oksfordice nešto najneudobnije što sam u životu probala i nosila
Rumpus is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2011., 14:07   #50
Neznam ali nakon nekog vremena one se još rašire ja sam nrp uzela br 40 i sad su mi čak malo i velike a i žena u dućanu je rekla da će se nošenjem barem još za br proširit. :/
miško123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2011., 13:38   #51
Meni su te majice baš kjut. Samo moram probati, nikad ne znam jel sam M ili L.
Lukine mi recimo pašu i M i L, samo je pitanje jel volim nešto komotnije.
__________________
dobra curica http://www.youtube.com/watch?v=C-u5WLJ9Yk4
malibebach is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2011., 01:03   #52
po meni divan dizajner ali mroam priznat da ništa njegovo ne bi nosila.
on je na FHR-u ono? jel?
Alatka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2011., 01:30   #53
Da,bio je na Cro a porteru , pa nisu ni meni neke stvari super , sad u tom smislu da bi sve njegovo navukla na sebe ali sam uspoređivala njega i Elfs npr, i koliko sam mogla zaključit Elfs ima stvarno jako visoke cijene nekih haljina, koje stvarno nisu posebne po ničemu,a cijena ubi bože.Dok mi se kod Zigmana ona ljetna kolekcija lepršavih haljinica jako dopala i cijene nisu tako bizarne.
miško123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2011., 14:44   #54
zigmanove haljine su bas specificne i uocljive tako da treba imati i 'hrabrosti' tako nesto isfurati vani a da nije neki modni event ili slicno...
prije sam bila pomalo skepticna oko njegovih kreacija ali vidjela sam ih i opipala i haljine su mu zaista kvalitetne(cvrste) i izradene do zadnjeg detalja i slazem se sa miškom u vezi cijena i kvalitete i u usporedbi sa ostalim cro dizajnerima
__________________
blog
sarita bonita is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2011., 16:25   #55
hej cure, oprostite na reklami, ali na mom blogu možete osvojiti zigman lay-z torbicu!

http://psycho-couture.blogspot.com/2.../giveaway.html
Oblivion1337 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2012., 01:04   #56
ajmeee.. idem, idem.. uspjela sam nekim cudom dobit pozivnicu
__________________
... volim te tisuću svemira ...
KraljicaSparoga is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2012., 02:48   #57
Zigman oduševio !!! svaka cast... :S
__________________
... volim te tisuću svemira ...
KraljicaSparoga is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2012., 19:16   #58
cure ima li tko ovdje iskustva sa narucivanjem i kupnjom zigmanovih haljina?
naime moja kolegica mu se javila i posto on nema sada nijedan ducan gdje se mogu kupit haljine rekao joj je da mu posalje mjere pa da ce on poslat da proba ili tako nesto?? to mi je malo cudno.taj princip .mislim bilo bi lakse kad bi se haljine mogle isprobati u ducanu a ne ovako natezati postom
micek<3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2012., 20:46   #59
On joj samo pokusava olaksat posao. Ili neka se tvoja prijateljica spremi i ode kod njega doma u atelje. Znaci u Rijeku.
__________________
... volim te tisuću svemira ...
KraljicaSparoga is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2012., 21:03   #60
Quote:
KraljicaSparoga kaže: Pogledaj post
On joj samo pokusava olaksat posao. Ili neka se tvoja prijateljica spremi i ode kod njega doma u atelje. Znaci u Rijeku.
pa ja mislim da bi joj to bilo puno bolje da na licu mjesta odmah sve isproba i dogovori face to face nego postom . hvala svejedno
micek<3 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:40.