Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.02.2018., 20:11   #7921
Na taj burger ste mislili? To je nesto najgore sto sam probao. Istina, jeo sam hladnoga, treba ga ugrijati, ali svejedno

Sent from my Moto G (4) using Tapatalk
Futsal Dinamo is offline  
Old 19.02.2018., 20:18   #7922
ne, oni misle na gotove hamburgere i tortilje koje stoje na jednoj od polica za kruh
Krkimir is offline  
Old 19.02.2018., 20:36   #7923
Ja sam iz znatiželje uzeo jedan onaj cheeseburger znajući da neće valjati. I ne valja. Zapravo je sve mekdonaldsasto u njemu, osim mesa, koje je paštetasto, gnjecavo, nafilano pojačivačima okusa. McDonald's je premija za to.
x-type is offline  
Old 19.02.2018., 20:37   #7924
Quote:
Futsal Dinamo kaže: Pogledaj post
Na taj burger ste mislili? To je nesto najgore sto sam probao. Istina, jeo sam hladnoga, treba ga ugrijati, ali svejedno
Da, nije to to. Ali... Ne mogu zamisliti da takve stvari jedem hladne takve iz pakiranja iz bilo kojeg razloga. To je napravljeno da se prvo podgrije.
NanoTechinican is offline  
Old 19.02.2018., 20:41   #7925
Svaka čast što možete jesti takve stvari..
Henry Miller is offline  
Old 19.02.2018., 22:11   #7926
baš! meni to užasno izgleda sve skupa... još hladno jesti why, oh why?
a pekara im je vrhunska pa se stvarno bolje najesti recimo bureka sa sirom i tekućeg ili čvrstog jogurta
ma.nx is offline  
Old 19.02.2018., 22:12   #7927
Nije baš "lidl" tema, ali s obzirom da i ja čeznem za sirom za grill - ima ga hofer u stalnoj ponudi, ako idete u SLO, tek toliko da znate. Tri "šnite" su nešto manje od 3 eura.
__________________
"Radeći bilo što, postajemo bilo tko.""Be excellent to yourself."
Poruka za svaku debeljucu/debeljka koji ovo čita...
Victora is offline  
Old 19.02.2018., 22:14   #7928
P.S. oni jastučući iz grčkog tjedna sa sirom i sezamom su koma. jednom (prije) probala i ne bih nikad više. čudnjikavog okusa i mirisa. nedefinirano nešto. ovi klasični sa sirom samo su nadam se ti bolji...?
ma.nx is offline  
Old 19.02.2018., 22:27   #7929
Quote:
silence777 kaže: Pogledaj post
Pita od sira mi je vrhunska
koja?
smrznuti američki čizkejk, kolač u frižderu pored mađarica ili pak nešto iz grčkog tjedna?
Krkimir is offline  
Old 20.02.2018., 15:08   #7930
Iz grckog tjedna, velika.
silence777 is offline  
Old 20.02.2018., 16:08   #7931
mi smo uzeli za probu dimljenu tunu iz grčkog i meni je bila ok..
Danas bumo pitu probali

a što se tice ovih cheeseburgera oni su mi bili fini..meni osobno bolji od mc. A tortilja mi je bila fina, ali previše paprike i ljuta.
__________________
We belong to nobody and nobody belongs to us
bourjois_girl is offline  
Old 20.02.2018., 16:18   #7932
Ovaj gore hladni burger izglesa uzas. Al onaj topli nisam uspio naletit jos. Cisto sumnjam da je kao iz meka. Jer iz meka cheesevi su mi super. Al naletit cu jednom. Udem pred kraj uvijek.

Kakvi su ovi grcki bureci?

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
__________________
Pročitaj pravila o oblikovanju potpisa link ;)
dubrava is offline  
Old 20.02.2018., 19:08   #7933
Iskreno ti njihovi cheeseburgeri nisu ni malo kao iz McDonald's-a. Meso pogotovo je najviše različito. A samo kada vidite kako je kečap i senf raspoređen... ni malo kao spomenuti restoran. A okus je možda mrvicu sličan, ali nije to to. McDonald's-ov je neusporedivo bolji.
NanoTechinican is offline  
Old 21.02.2018., 06:40   #7934
Quote:
Victora kaže: Pogledaj post
Nije baš "lidl" tema, ali s obzirom da i ja čeznem za sirom za grill - ima ga hofer u stalnoj ponudi, ako idete u SLO, tek toliko da znate. Tri "šnite" su nešto manje od 3 eura.
hvala ti!
baš planiram za vikend
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Old 21.02.2018., 10:56   #7935
Quote:
dubrava kaže: Pogledaj post

Kakvi su ovi grcki bureci?

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
Malo su masniji, ko burek iz Dubravice otprilike, možda malo manje.

Meni je super i dimljena tuna, i jastučići od lisnatog, i ona gyros svinjetina, a nakon kaj sam probala kalamata masline iz grčkog više mi ni jedne druge nisu dovoljno fine.
Ne kužim zašto nema maslinovog ovaj put.
jopko_bopko is offline  
Old 21.02.2018., 11:09   #7936
Kako se te pite uopće pripremaju? Je li dosta mikrovalna ili treba pećnica?
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is offline  
Old 21.02.2018., 13:44   #7937
Quote:
IamBlackShip kaže: Pogledaj post
Kako se te pite uopće pripremaju? Je li dosta mikrovalna ili treba pećnica?
35 min pećnica na 190 stupnjeva...
jučer smo radili špinat i feta pita..nismo oduševljeni. Nisam mogla pojesti ni 1/4
__________________
We belong to nobody and nobody belongs to us
bourjois_girl is offline  
Old 21.02.2018., 14:31   #7938
ja sam uzeo tri konzerve tune (bolju od ovoga se ne može naći kod nas), kalamata masline vulgaris i još jedne u maslinovom ulju punjene suhim paradajzima
maslinovog ulja nigdje, paprika punjenih sa sirom isto tako, kandiranog voća u sirupu također... @lidlovi menađeri: oćemo iste stvari kao i civilizirana Europa, i to po cijenama kao što su u civiliziranoj Europi
nabijem vas na Krkimira
Krkimir is offline  
Old 22.02.2018., 13:30   #7939
Quote:
bourjois_girl kaže: Pogledaj post
35 min pećnica na 190 stupnjeva...
jučer smo radili špinat i feta pita..nismo oduševljeni. Nisam mogla pojesti ni 1/4
U ovoj piti sa špinatom ima previše kopra za moj ukus. Ali tko voli kopar, njemu bi se mogla svidjeti.
Inače, pita kao pita mi se jako svidjela, tanko je motana i smotana u krug pa je lako prstima otkidati komadiće.
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Old 22.02.2018., 13:47   #7940
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

idući tjedan je Italija

NEMA NOCCIOLATE

NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

pa u 3pm i lidl
_MK_ is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:59.