Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.08.2012., 14:40   #41
FEnsi nasla sam je bila je u kuhinji na subleru i to u novaniku ali u nekoj levoj pregradi koji nikada ni otvaram i pojma nemam kako sam dosla na ideju da je tu stavim.Jeste najprometnije mesto u stanu i zaista okolo ima milion stvarica i jeste jug u pitanju Hvala!
nacafaca is offline  
Old 08.08.2012., 17:58   #42
Quote:
nacafaca kaže: Pogledaj post
FEnsi nasla sam je bila je u kuhinji na subleru i to u novaniku ali u nekoj levoj pregradi koji nikada ni otvaram i pojma nemam kako sam dosla na ideju da je tu stavim.Jeste najprometnije mesto u stanu i zaista okolo ima milion stvarica i jeste jug u pitanju Hvala!
Super!!
fensi88 is offline  
Old 08.08.2012., 21:09   #43
Hoću li se pomiriti s bivšim dečkon? 8.8.2012., 20:09, Stobreč
foxica1988 is offline  
Old 09.08.2012., 01:28   #44
ja imam jedno pitanje, ne mogu nikako da ukapiram... ako se npr jupiter nalazi u blizancima, a merkur je u lavu da li to znaci da je jupiter zainteresovan za merkur ili merkur za jupiter (s obzirom da ga pusta u svoju kucu)? da li bi u drugom slucaju jupiter bio zainteresova za planetu u strelcu??
__________________
"Kasno je, sjećanja, uzalud se javljate, beskorisne su vaše nemoćne utjehe i podsjećanja na ono što je moglo da bude, jer što nije bilo, nije ni moglo da bude. A uvijek izgleda lijepo ono što se nije ostvarilo."
Andreinna is offline  
Old 09.08.2012., 14:43   #45
Pozdrav svima!

Hoću li uskoro ući u ljubavnu vezu 9.8.2012. u 13,43 Zagreb

hvala
goraaa is offline  
Old 09.08.2012., 23:09   #46
Quote:
fensi88 kaže: Pogledaj post
Da li ce Usain Bolt opet biti sampion na 200m kao sto je to bio 2008. u Beijing-u?

http://www.dodaj.rs/f/2B/hz/1NwdxVrR/bolt2.gif

Za sampiona uzimamo 10 kucu vladar je Ve. Ve je slow/spora. Mislim da je ovo ozbiljan problem u takmicenju gde je brzina vazna. Ovo je prvi Ne odgovor na moje pitanje. Izazivaci su prikazani vladarom 4 kuce, Ma. Ma je fast/brz i ako gledamo slucajna dostojanstva nesto jaci. Ovo je + za izazivaca. Prirodni vladar za sampiona je Su a za izazivaca Mesec. Mesec je u ugaonoj kuci, a Su u nesrenoj 8 kuci, i ako gledamo slucajna dostojanstva Mesec je jaci. Znaci jos jedan + za izazivaca. Po meni Bolt nece biti sampion na 200m na ovoj Olimpijadi. Ocekujem vase komentare.
Bolt je opet pobedio! Ja to zaista ne vidim u ovoj karti. A vi?
fensi88 is offline  
Old 10.08.2012., 02:42   #47
Fensika pliz pomagaj :*

Novi Sad 01:40
10. avgust 2012.

Da li je prodavacica uzela moj novcanik koji sam zaboravila na pultu?

Posizecu .. izgubila sam novcanik a nema gde drugde da bude osim da je ostao na pultu. Plus sam imala neku intuiciju da je ona to uradila .. dosta para, dokumenti ...

Hvala unapred :*
zabica- is offline  
Old 10.08.2012., 08:46   #48
Quote:
zabica- kaže: Pogledaj post
Fensika pliz pomagaj :*

Novi Sad 01:40
10. avgust 2012.

Da li je prodavacica uzela moj novcanik koji sam zaboravila na pultu?

Posizecu .. izgubila sam novcanik a nema gde drugde da bude osim da je ostao na pultu. Plus sam imala neku intuiciju da je ona to uradila .. dosta para, dokumenti ...

Hvala unapred :*
ASC=29Ge40
Tvoj novcanik je predstavljen Mesecom, a prodavacica je predstavljena vladarom 7 kuce Ju. Mesec i Ju nemaju separacioni aspekt znaci nije ga ona uzela.
fensi88 is offline  
Old 10.08.2012., 08:47   #49
Hvala Fensika :**
zabica- is offline  
Old 10.08.2012., 16:44   #50
moja prijateljica je postavila pitanje hoće li u brakorazvodnoj parnici dobiti dio tj. pola zajedničkog stana ?
06.08.2012. u 22:57 beograd
asc karte je na 7 st bika, ona je venera na 29 23 blizanaca i mjesec na 12 30 ovna
položaj njenih vladar u 2. i 12. kući pokazuje njenu okupiranost ovim pitanjem
ne znam koje apl.aspekte bi tražila između njenih vladara i koji su vladari tog zajedničkog stana ?
znači li ova venera na 29.st. u startu negativan odgovor ili prelaskom u znak raka ukazuje na bolje okolnosti za nju u kontekstu ovog pitanja ?
ima li utjecaja datum kad je zakazano ročište ?
svaka pomoć je dobrodošla, hvala unaprijed
sunčica. is offline  
Old 10.08.2012., 23:15   #51
Fensi, kako znam da je mjesec u praznom hodu?
__________________
Ponosna na svoju djecu!!
Fae is offline  
Old 11.08.2012., 03:12   #52
Lijepiii pozdrav )
Što će mi se dogoditi sa 2godišnjom vezom u krizi, hoćemo li prekinuti, ili nastaviti još dalje ?
vrijeme: 2:13h
gemini1206 is offline  
Old 11.08.2012., 11:04   #53
Quote:
Fae kaže: Pogledaj post
Fensi, kako znam da je mjesec u praznom hodu?
Mesec je u praznom hodu ako do kraja znaka u kome se nalazi nema ni jedan aspekt sa nekom od planeta. Cak i ako prvi aspekt ima tek posle 15 stepeni (u istom znaku) mozes smatrati da je u praznom hodu.
fensi88 is offline  
Old 11.08.2012., 11:13   #54
Quote:
sunčica. kaže: Pogledaj post
moja prijateljica je postavila pitanje hoće li u brakorazvodnoj parnici dobiti dio tj. pola zajedničkog stana ?
06.08.2012. u 22:57 beograd
asc karte je na 7 st bika, ona je venera na 29 23 blizanaca i mjesec na 12 30 ovna
položaj njenih vladar u 2. i 12. kući pokazuje njenu okupiranost ovim pitanjem
ne znam koje apl.aspekte bi tražila između njenih vladara i koji su vladari tog zajedničkog stana ?
znači li ova venera na 29.st. u startu negativan odgovor ili prelaskom u znak raka ukazuje na bolje okolnosti za nju u kontekstu ovog pitanja ?
ima li utjecaja datum kad je zakazano ročište ?
svaka pomoć je dobrodošla, hvala unaprijed
Mislim da nece. Ona je Ve, na zadnjem stepenu, ocajna je, muz je Ma, a presuda je Mesec. Ko pre ima aspekt sa vladarom 4 kuce, taj pobedjuje. Ovde je to Ma, pa mislim da ce stan pripasti muzu, mada nisam 100% sigurna jer mesec prvo ima aspekt sa Su. U svakom slucaju javi rezultat.
fensi88 is offline  
Old 11.08.2012., 11:22   #55
Fensi, jel bi mi mogla, molim te, pogledati..

Situacija je ovakva: seksualno se jaaaako privlačimo (još nije ništa bilo između nas, iako bi moglo biti, samo se ja još uvijek igram "fine cure" ), ali u isto vrijeme ja sam jaaako zaljubljena u njega. Priznala sam mu svoje osjećaje..znamo se par mjeseci..prije nekih mjesec dana me prvi poljubio. Koliko sam uspjela skužiti, za neku vezu njemu je jako bitna kompatibilnost u krevetu. Kasnije je to i sam priznao..i rekao mi kako bi volio pokušati. E,sad.. mene zanima isplati li se to sve? Hoćemo li biti na kraju zajedno...jer meni je jako stalo do njega. Osijek, 10:21
skorpijica23 is offline  
Old 11.08.2012., 16:48   #56
Quote:
fensi88 kaže: Pogledaj post
Bolt je opet pobedio! Ja to zaista ne vidim u ovoj karti. A vi?
Sorry, nije me bilo neko vrijeme, pa tek sad gledam malo kartice.

Mislim da se tu opet javlja onaj problem koji smo imali kod tvog pitanja da li će Španjolska ponovno biti prvak Europe (da se ne dodjeljuje automatski "vladajućem prvaku" vladar 10. kuće).

Tu je također problem, kao i kod one karte sa Španjolskom što je ona neradikalna, pa se postavlja pitanje dal mi griješimo pri određivanju signifikatora ili ti jednostavno karta odbija dati točan odgovor. I treća stvar, koju sam čini mi se pročitala kod Frawleya u horarnom udžbeniku da se sportska pitanja ne mogu postavljati ako ih postavljaš sa neutralnog stajališta, tj moraš biti nečiji navijač, pa onda taj dobija 1.kuću ili moraš biti protiv nekog tima, pa da onda taj tim/sportaš dobija 7. kuću.Velim, mislim da sam to pročitala u onom poglavlju u sportskim natjecanjima (u pitanjima 7. kuće) ali ne bi stavljala ruku u vatru prije nego se to provjeri(možda je i u onoj njegovoj drugoj knjizi sportska astrologija, zaista se sad ne sjećam, ali mi nešto zvoni u glavi taj dio da se ne mogu postavljati sportska pitanja sa neutralnog stajališta).
Enlil is offline  
Old 11.08.2012., 23:35   #57
Quote:
fensi88 kaže: Pogledaj post
Mesec je u praznom hodu ako do kraja znaka u kome se nalazi nema ni jedan aspekt sa nekom od planeta. Cak i ako prvi aspekt ima tek posle 15 stepeni (u istom znaku) mozes smatrati da je u praznom hodu.
Hvala ti na odgovoru

I ja bih voljela naučiti čitati karte pa sam si napokon sam našla PDF Frawleya. Ovo malo što sam naučila preko raznih foruma mi je dovoljno za ono osnovno, ali još uvijek se lako izgubim...
__________________
Ponosna na svoju djecu!!
Fae is offline  
Old 12.08.2012., 01:44   #58
Zanima me slijedeće pitanje, da li će EU kao tvorevina kakva je danas opstati ili će doći do njezina raspada...hvala Zagreb, 12.08.2012 u 0,44
jelena1777 is offline  
Old 12.08.2012., 11:02   #59
Hoću li uspjeti položiti sljedeća dva važna ispita na faksu?
12.8.2012., 10:02, Osijek
silijam is offline  
Old 12.08.2012., 11:06   #60
Quote:
Enlil kaže: Pogledaj post
Sorry, nije me bilo neko vrijeme, pa tek sad gledam malo kartice.

Mislim da se tu opet javlja onaj problem koji smo imali kod tvog pitanja da li će Španjolska ponovno biti prvak Europe (da se ne dodjeljuje automatski "vladajućem prvaku" vladar 10. kuće).

Tu je također problem, kao i kod one karte sa Španjolskom što je ona neradikalna, pa se postavlja pitanje dal mi griješimo pri određivanju signifikatora ili ti jednostavno karta odbija dati točan odgovor. I treća stvar, koju sam čini mi se pročitala kod Frawleya u horarnom udžbeniku da se sportska pitanja ne mogu postavljati ako ih postavljaš sa neutralnog stajališta, tj moraš biti nečiji navijač, pa onda taj dobija 1.kuću ili moraš biti protiv nekog tima, pa da onda taj tim/sportaš dobija 7. kuću.Velim, mislim da sam to pročitala u onom poglavlju u sportskim natjecanjima (u pitanjima 7. kuće) ali ne bi stavljala ruku u vatru prije nego se to provjeri(možda je i u onoj njegovoj drugoj knjizi sportska astrologija, zaista se sad ne sjećam, ali mi nešto zvoni u glavi taj dio da se ne mogu postavljati sportska pitanja sa neutralnog stajališta).
Jeste sve je ovo tacno sto si ti navela, i ja imam problem, jer volela sam da on pobedi, e sad da li da gledam njega kao vladara 1 kuce, ili posto on drzi tu titulu kao vladara 10? Ovo sa 10 kucom ocigledno nije radilo...evo sad sam gledala ponovo i kao bi koristila 1 kucu, dobila bih tacan odgovor, jer Ju je brz za razliku od Me koji je rx i spor pa jos na istom stepenu kao cvorovi, a razlika u slucajnom dostojanstvu za Ju je +24!!
fensi88 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:06.