Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.10.2015., 13:06   #1
Kara Sevda / spoileri

Dugo najavljivana turska serija "Kara Sevda" (Crna ljubav) koju Ay yapim prodaje za ino-tržište pod imenom ENDLESS LOVE (Beskrajna ljubav). Ukoliko seriju netko otkupi kod nas zanima me koji naziv će koristiti. Gledateljima turskih serija su najpoznatija imena Burak Özçivit (Malkoçoğlu Bali beg iz "Muhteşem Yüzyıl"; Kamran u "Çalıkuşu"), Neslihan Atagül (Neriman iz Fatih Harbiye), Kaan Urgancıoğlu (Can u A.Ş.K.), Zerrin Tekindor (Yazar u "Kurt Seyit ve Şura", Gülten Çayak u "Kuzey Güney", Deniz de Courton u "Aşk-ı Memnu").

SADRŽAJ:
Dva odvojena svijeta leže na dvije strane ceste u primorskoj četvrti Istanbula. Tako blizu, a tako daleko jedan od drugoga. Što će se dogoditi kada se dvoje mladih ljudi iz tih dvaju svjetova zaljube?

Kemal je jedno od troje djece iz obitelji srednje klase koja živi u susjedstvu. Njegov jedini cilj u životu je da sebi stvori život. Kemal je na posljednjoj godini studija rudarstva. Njegovi snovi su ograničeni realnošću i ne vjeruje u čuda. Pogotovo u čuda poput ljubavi.

Kemal će ubrzo biti na kušnji kada u njegov monotoni život uđe Neslihan. Nakon tog dana Kemalov svijet se okreće naglavačke i on gubi kontrolu. Nihan je djevojka iz glamuroznog dijela grada. Ona je na distanci s vrijednostima njezinog svijeta. Kemalova i Nihanina ljubav je gotovo nemoguća. No, njihova ljubav ignorira razlike i oni uspijevaju ostati zajedno. Sve do dana kad Kemal mora napustiti Istanbul kako bi radio u rudniku. Taj dan će biti raskrižje za Kemala i Nihan, trenutak teške odluke. Kemal mora prihvatiti da on i Nihan pripadaju različitim svjetovima. Pored te velike životne odluke on zakopava tugu i seli u Zonguldak. Ono što nije znao je da i Nihan ima tajnu koju je morala pokopati sa svojom mladosti i ljubavi. Kemal i Nihan su odvojeni poput njihovih svjetova, njihova ljubav je sada nemoguća.

Nihan se ubrzo udaje za Emira Kozcuoğlua koji je od djetinjstva zaljubljen u nju. Iako njihov brak izvana izgleda idealno, za Nihan jedina ljubav je Kemal. Kemal se slomljenog srca okreće poslu. Sve što je radio proteklih 5 godina je bilo skrivati se od prošlosti. No, život osim rudnika ima druge planove za Kemala. Jednog dana se nesreća u rudniku pretvara u Kemalovu prekretnicu i otvara novi put. Taj novi put će potpuno promijenjenog Kemala dovesti u Istanbul kako bi se suočio s Nihan, Emirom i svime što ga je natjeralo na odlazak. Kemal više neće moći izbjegavati svoju prošlost. Sudbina će ga prisiliti da dovrši započete poslove.

Ova priča će nam pokazati da se svako stanje koje uzimamo zdravo za gotovo može promijeniti. Da se razlika u statusu može promijeniti u nečiju korist ili na nečiju štetu. Da sudbina završava nedovršene poslove. Da netko za koga smo mislili da je daleko može biti vrlo blizu i da su oni za koje smo mislili da su nam blizu zapravo daleko. Priča nam pokazuje da ljubav može ostaviti veliku ranu u životu osobe i da, ako se ne izliječi, može prerasti u beskrajnu ljubav.



Godina: 2015.
Kanal: Star TV, svake srijede u 20h
Producent: Ay Yapım
Redateljica: Hilal Saral
Scenarij: Anıl Eke, Özlem Yılmaz, Burcu Görgün
Glumci: Burak Özçivit (Kemal), Neslihan Atagül (Nihan), Kaan Urgancıoğlu (Emir), Zerrin Tekindor (Leyla), Kürşat Alnıaçık (Önder), Burak Sergen (Galip), Orhan Güner (Hüseyin), Neşe Baykent (Vildan), Barış Alpaykut (Ozan), Melisa Aslı Pamuk (Asu), Zeyno Eracar (Fehime), Hazal Filiz Köse (Zeynep), Rüzgar Aksoy (Tarık), Çağla Demir (Banu), Gökay Müftüoğlu (Salih), Nihan Aşıcı (Yasemin), Metin Coşkun (Hakkı)

***

Službena web stranica: KaraSevda
Službena FB stranica: KaraSevdaFB
Službeni Twitter: KaraSevdaTW
Službeni Instagram: KaraSevdaIG
Službeni YouTube kanal: KaraSevdaYT
(tu postavljaju originalne epizode i najave)
Službena stranica na TV kanalu: KaraSevdaSTAR

__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Old 22.10.2015., 13:15   #2
Crna ljubav - 1. epizoda 1. najava
Crna ljubav - 1. epizoda 2. najava
Crna ljubav - 1. epizoda 3. najava
Crna ljubav - 1. epizoda 4. najava

***

Kara Sevda - 2. epizoda 1. najava
Kara Sevda - 2. epizoda 2. najava

***

Sinoć je emitirana 2. epizoda., a REJTING možete pratiti ovdje. Kako vidimo, popravili su se (6.76%) u odnosu na prvu epizodu (4.59%). Prva epizoda je prevedena i dostupna online.
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Old 22.10.2015., 15:28   #3
Veliki pozdrav Mina Jasmina i veliko hvala,što si pokrenula forum oko nove serije.Kako sam ja poprilično nova u komuniciranju preko ovih stranica,iskreno sam se nadala,pojavit će se netko, tko će nam dati priliku za pokoji komentar.I eto tebe!
Čitavo ljeto sam pratila kad će serija početi i naravno,odgledala sam obje epizode.
Nisam vrli poznavaoc turskog jezika,ali eto mogu pratiti radnju.Ja sam sa ove dvije epizode prilično zadovoljna.Možda nam je zaplet manje više uobičajen za TR serije,ali za sada mi nema nekih prevelikih nebuloza,pa onda prolazi.
Sa glumačkom ekipom sam isto zadovoljna.Mislim da bi mogli lijepo iznijeti radnju serije i da bi nam mogla postati jedna od omiljenijih.Naravno,sve je to uvjetovano inspiracijom scenarista i njihovom zamisli u kojem će smjeru sve krenuti.
Ja se nadam najboljem.
Vjerujem,da će se priključiti još serijoljubaca,pa će nam i druženje biti zanimljivije.
Pozdrav!
nala321 is offline  
Old 22.10.2015., 16:44   #4
Quote:
nala321 kaže: Pogledaj post
Veliki pozdrav Mina Jasmina i veliko hvala,što si pokrenula forum oko nove serije.Kako sam ja poprilično nova u komuniciranju preko ovih stranica,iskreno sam se nadala,pojavit će se netko, tko će nam dati priliku za pokoji komentar.I eto tebe!
Čitavo ljeto sam pratila kad će serija početi i naravno,odgledala sam obje epizode.
Nisam vrli poznavaoc turskog jezika,ali eto mogu pratiti radnju.Ja sam sa ove dvije epizode prilično zadovoljna.Možda nam je zaplet manje više uobičajen za TR serije,ali za sada mi nema nekih prevelikih nebuloza,pa onda prolazi.
Sa glumačkom ekipom sam isto zadovoljna.Mislim da bi mogli lijepo iznijeti radnju serije i da bi nam mogla postati jedna od omiljenijih.Naravno,sve je to uvjetovano inspiracijom scenarista i njihovom zamisli u kojem će smjeru sve krenuti.
Ja se nadam najboljem.
Vjerujem,da će se priključiti još serijoljubaca,pa će nam i druženje biti zanimljivije.
Pozdrav!
Mina, hvala za otvaranje teme Ova serija mora da se gleda
Ne da sam zadovoljna glumačkom ekipom, nego prezadovoljna :klap:
Pa zbog njih sam i ja jedva čekala da serija počne - lepi da pogled ne možeš od njih da odvojiš, a po meni i glume odlično



Nema veze što je zaplet prilično uobičajen i što su mnogi motivi već viđeni (a kako da se nešto ne ponovi kad se TR serijama broja ne zna ), npr. Demir spasava Asi od davljenja, a ovde Kemal Nihan, i to dva puta! Nihan se udaje žrtvujući se za brata i roditelje (i taj motiv beše negde, ali ne mogu da setim gde) za bogatog naslednika bez morala, koji mora da je dobije po svaku cenu jer je patološki zaljubljen u nju, iako zna da ga ona ne podnosi - kao Maksut u Elif (KYG). Neslihan i ovde glumi lik koji se bavi slikarstvom, baš kao i u "Fatih-Harbiye". Emirov otac - beskrupulozni biznismen - isti je glumac koji je glumio zloglasnog šefa mafije u AvC - izgleda, takva mu faca Sve ovo im opraštam ali što ovi negativci nose meni drago prezime Kozdžuolu - nikako! Nije valjda da Turci nemaju dovoljno različitih prezimena za sve serije

p.s. Vidim, jedan od scenarista je Özlem Yılmaz - da nije to moja omiljena glumica iz "Kara Ekmek" počela da se bavi i pisanjem?
kraljicaletnja is offline  
Old 22.10.2015., 19:49   #5
Kraljiceletnja,glavni glumci su zaista lijep par-slažem se.Buraka sam češće gledala,serije i film,ali sam se iznenadila u kakvu je lijepu djevojku izrasla Neslihan.Ja nisam gledala u njenoj izvedbi ništa od serije Kad lišće pada i baš mi je drago,da je eto ostala u glumi.I onda mi je bila upečatljiva,iako je još bila klinka.U Turskoj se zaista rađaju gotovo već oformljeni glumci,jer kad vidiš pojedine klince kako izvrsno glume,moraš se diviti.Ja ih uvijek uspoređujem s pojedinim našim odraslim glumcima pa dolazim do zaključka -ta djeca su za koplje bolja!
Zato vjerojatno već duže vrijeme radije pratim TR serije u kojima uživam u glumi (iako ne znam dobro turski),nego da se nerviram s našim pojedinim "glumačkim zvjezdama".To što ne razumijem svaku njihovu riječ,oni gotovo svi kod mene nadomjeste svojim licem na kojem možeš izčitati emociju,radost,tugu.....zaista su majstori u tome.
Krenuli su dobro,veselim se i boljem reytingu,a vjerojatno će biti i inozemnih kupaca.
Nek potraju,neka se vole-sigurno je samo,nama treba strpljenja da to dočekamo,jer vjerojatno će ići uhodanim stazama odugovlačenja i kidanja živaca.
nala321 is offline  
Old 23.10.2015., 10:46   #6
Nema na čemu cure

Amazonke prevele pjesmu iz prošle epizode. Što se prijevoda tiče, samo ukucajte "Crna ljubav Kara Sevda epizoda" u google i izbacit će vam 3-4 stranice na kojima ju možete pogledati s SH titlovima. Njih se ne smije ovdje reklamirati, tako da ih nisam stavila gore po zajednički post. Sorry.

Kara Sevda 2.Bölüm: Üç Hürel - Bir Sevmek Bin Defa Ölmek Demekmiş

Inače, Bendis i ovu seriju opskrbljuje nakitom (baš kao i Karadayi, Kara Para Ask, MedCezir).
Čula sam da je firma u vlasništvu producentove žene. (Ovo dvoje na slici su baš skladni, iako su samo na papiru.)

__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Old 23.10.2015., 11:34   #7
Meni je ova serija totalno razocarenje. Svi kliseji koji postoje su se u nju nagurali.

Toliko insistiranje na zengin kiz fakir oglan je prekrsilo svaku mjeru. Postoji nesto sto se zove srednji stalez.

Da bi na pokazali kako je Kemal siromasan obukli mu ispranu majcu, a da nam pokazu kako je Nihan super uber bogata zumiraju iphone.
I tako jednog dana bogatasica Nihan odluci da se provoza autobusom kako bi nasla inspiraciju za slikanje. Ulazi ona u busu i vadi hevi mani da plati kartu. I onda zum na lovu da bi, ako je neko slucajno propustio, shvatio da je Nihan bogata. I onda slijede osmijesi ko sa reklame.

I onda se Kemal i Nihan smrtno zaljubljuju. Znaju se cirka par dana, a vec se spominje vjencanje. Ne samo da pricaju o vjencanju vec si rade marking tetuz. Dajte molim vas zar se tatu radi zatad osobe koju znas par dana.

Kemal i Nihan stalno nalijecu jedno na drugo. U gradu od 17 mil. st ti je sasvim logicno. Tako i ja kada odem u Stambol povazdan nalijecem na Buraka Ozcivita.

Serija je losiji c/p Ezela. Samo fali plasticna operacija. Cak je i scena Kemalovog povratka, voznja u autu, snimljena na isti nacin kao i Ezelov dolazak na Kibris. Tamo se Eysan zrtvovala ovdje Nihan.

Kada sam vidjela scenariste dosta tiga mi je bili jasno. Ucenici su malo (vise) iskopirali svije ucitelje.

Ovo je total serija, ali me rejting u AB cudi. Taj sloj ovakve dizije obicno slabo gleda.

Enivej, Burak me nije odusevio. Nista sem reklama osmijeha ja ne vidjeh.
Neslihan me s druge strane kupila.
Ipak, najbolji od njih svih tamo je Kaan. Covjek kao da uopste ne glumi vec kao da je stvarnost.
Meni su licno Kaan i Neslihan vise kompaktibilni nego Nesliha i Burak. I pitam se zasto Kaan ne moze dobiti basrol? Momak je hot (mada ga ovdje oblace kao da ce snimati editorijal za Elle ), presuper glumi.

Nastavljam gledati jer se dobro zabavljam, a i zbog Kaana.
__________________
“Se ti succede qualcosa, qualunque cosa, io li ammazzo tutti quanti.”-Ciro e Gennaro-best eefin ship ever! ❤ (ina84)
Adèle Delettre et Thomas Rocher
Xavi-8 is offline  
Old 23.10.2015., 12:13   #8
Quote:
Xavi-8 kaže: Pogledaj post
Nastavljam gledati jer se dobro zabavljam, a i zbog Kaana.
Eeee, njega sam upoznala u ASK i tamo je stvarno bio , ne samo eye candy, nego i glumački.

Quote:
Glumac se školovao u Izmiru a studij je nastavio na Američkom univerzitetu a zatim na Marmarskom univerzitetu. Potom je 6 godina učio u New Yorku na Stella Adler Studio of Acting gdje je stekao obrazovanje. Kaan je stekao stepen magistra na Sveučilištu Kadir Has. Svoju glumačku karijeru započeo je 2002. god. filmom Karaoglan. U seriji Kara Sevda igra negativca. /Pozorištance-Amazonke
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Old 23.10.2015., 12:25   #9
Mina I ja sam ga u Asku vidjela prvi put. Covjek ima sve da bude zvijezda. Super izgleda, jos bolje glumi. Uz to ima harizmu. Ne znam zasto nije basrol. Ah, mene lude to je rezervisano za ex manekene koji iza sebe imaju propali dizi. Sada se uvalio u AY, mozda sljedeca bude basrol, ko Hazar E i onaj sto je glumio Orkuna u MC Metin Anestasvasta.
__________________
“Se ti succede qualcosa, qualunque cosa, io li ammazzo tutti quanti.”-Ciro e Gennaro-best eefin ship ever! ❤ (ina84)
Adèle Delettre et Thomas Rocher
Xavi-8 is offline  
Old 24.10.2015., 21:29   #10
Dobro veče svima!
Odgledala sam prvu epizodu sa titlovima. Prilično dobra ... Samo ne znam da li je stvarno Nihanin brat ubio tu djevojku? Mislim da je to bila zamka za Nihan? Pričekat ću drugi dio s titlovima
Jana1104 is offline  
Old 24.10.2015., 22:38   #11
Da se prijavim......gledam live, sa prevodima josh nisam, al nejse slazem se sa Xavi-8 do slova...al to je to. I mene na prvu podsetilo na Ezela, verovatno zbog kadrova kamere i deo plota..... Nejse, nebuloze ima na pretek u turskim serijama u zadnje vreme, shta je logichno jer izbacuju serije ko na lenti u fabrici, pa ih ja ignorishem, gledam da mi ekipa legne.... ja chu uzivati, plot ko plot (prva epizoda ko japanski voz od susreta do prstena), jer volim Buraka a i Kaanu ne bih oprostila

Nego ja skontala da je Kemal otishao iz Istambula zbog korpe koje je popio od Nihan......i skroz mi nejasno zoshto se Kemal vratio i shta je trik sa biznisom. Isto mi nejsna veza izmedzu Nihanove majke i Emirovog oca, bashka ona slika blizanaca......mozda se odgovori koji mi trebaju kriju u prevodu?!
Kornelia002 is offline  
Old 26.10.2015., 09:57   #12
Gledam i uzivam, kao sto ste rekle dosad serija nije nista nevidjeno i spektaklarno a i ne moze biti kad ih stancuju kao na traci.
Nebitno, uzovam u lijepim i dobrim glumcima. Posebno otkrice za mene je Nelsihan koju dosad nijesam gledala. Glumi fantasticno.
Kaan takodje, pravo je uzivanje gledati ga.
Buraka je lijepo gledati a ako cemo pravo nije ni los glumac. Cak sta vise dobar.
Kemal je otisao iz Istanbula zbog posla ali je u medjuvremenu dobio i korpu od Nisan, koja je bila prinudjena na to jer je morala da se uda za Emira da bi brata spasila zatvora (iako brat nije ubio nikog, sve je to Emirova klopka ali neyse). Proveo je 5 god radeci u rudniku i svojimm radom je zavrijedio povjerenje vlasnika rudnika kojem je prilikom nesrece u rudniku spasio zivot, kao nagradu dobija partnerstvo u istoj firmi koje naravno sa sobom donosi i bogastvo i status u drustvu.
U Istanbu dolazi privremeno zarad posla ali ipak odlucuje da ostane i zavrsi sto je zapoceto prije 5 god.
Kao sto sam vec rekla, serija nije nista spektakularno ali mene su kupili i nastavljam sa gledanjem.
jasnapg is offline  
Old 29.10.2015., 09:33   #13
Kara Sevda 3. epizoda - TANGO

Rejting nastavlja rasti.

#1 Total 4,59%, AB 3,52% 20+ABC1 4,33
#2 Total 6,76%, AB 6,15% 20+ABC1 6,77
#3 Total 6,69%, AB 6,14% 20+ABC1 7,03
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Old 29.10.2015., 10:37   #14
Kada vidim u kojoj kategoriji im rejting raste sve mi bude jasno.

Ovo, ja ne znam kako definirati, i jeste za tu skupinu, skupinu koja se pali na zengin kiz fakir oglan.

Plot iz epke u epke postaje sve ridikulniji.
Osveta kao sam motiv u ovoj seriji je glupava. Mos misliti treba te nogira i ti se svetis nakon 5 godina. Pametan covjek bi presavio, odbolovao nogu koju je popio i nastavio dalje. Svetio se ne bi. Drugo je kada kao u Ezelu imamo plot gdje je lik zavrsio zbog njih u hapsani. Tu osvetu mogu da razumijrm, ali u ovoj seriji je smijesna. Ti si mene ostavila sada cu se ja malo svetiti.

S druge strane pametna zena bi ispricala svome momku zasto je primorana da se uda.

Na koncu pametan covjek bi nakon 5 godina zaboravio i prebolio.

No, inteligencija Nihanu i Kemalu bas i nije jaca strana.

Tako da plot kao plot je ridikulan.

Nihan nikakvog posla nema. Kada god je prikazu ili place ili sjedi i razglaba o proslosti. Mozda da nesto i pocne raditi ne bi mislila o glupostima, a ne po cijele dane otur-otur (podsjeca na Hajrije iz Yaprak Dokumu. Jos samo fali da maramu sveze oko glave).

Radnja cijele serije se svodi na neke proslave. U svakoj epizodi događaji se svode na zabave. Na tim zabavama se svi gledaju dugimmm pogledima. Ko u MedCeziru. Tamo nema epke u kojoj nema proslave neke. Slavili su sve sto se slaviti dalo. Predlazem u ovoj seriji da se okrenu i na nacionalne praznike.

Burak je zogdan covjek. Nije los ni glumac, dapace dobar je. Ali ovdje je ukocen.

Melissa Asli Pamuk koja mi je bila odbojna u KSVS (tacnije lik je bio odbojan) mi je d-i-v-n-a ovdje. Bolje joj stoji ovaj friz.

Kaan zbog njega se isplati ovo (sto god to bilo) gledati.
__________________
“Se ti succede qualcosa, qualunque cosa, io li ammazzo tutti quanti.”-Ciro e Gennaro-best eefin ship ever! ❤ (ina84)
Adèle Delettre et Thomas Rocher
Xavi-8 is offline  
Old 29.10.2015., 23:26   #15
Evo da se pridružim komentarom na sinoćnju epizodu.
Mene osobno nije nešto previše dotakla,ali ne mogu niti reći,da ju ipak nisam gledala s dozom znatiželje.
Xavi,sve stoji što si navela....slažem se u globalu sa svime.
Da je Burak prilično ukočen,stoji.Vjerojatno time želi napraviti odmak u godinama od studenskih dana(prva epizoda ) kad je prilično skakutao i bio neozbiljan.Nabacio i fino odjelo,vozača i makinu,položaj....i kud krenuo.....tražiti osvetu i više nego zakašnjelu!!!!!
Čitajući tvoje postove,došla sam do zaključka,da si dobro upućena u način života u Turskoj,pa ako se ti čudiš njihovim stalnim "feštama",onda nemam ja što dodati.Ne znam,kako na sav taj život na visokoj nozi,gledaju obični turski smrtnici,ali mislim,da je to ipak puno prenapuhano.
Doduše,ovo je dizi...sredstva sva dozvoljena....Burak mamac za ženski dio puka...itd.
Bit će dobiti na ino tržištu!
Od svega sinoć viđenog,ja se iskreno ne mogu načuditi ulozi Melisse Asli Pamuk.Pa žena ima identičnu ulogu kao i u KSVS-samo je drukčija oblekica.
Tamo mi se "krvi napila",a čini mi se,da će i u ovoj.Još se ona serija,maltene,nije ni ohladila,a ona ponovno uskočila u isti kliše.
Nemam pojma,kako ona kotira u TR,ali da sam na njenom mjestu,ja bih takvu ulogu prihvatila sa većim odmakom od zadnjeg uratka.
Pa postaće žena iz serija koja redovito naganja glavnog ljepotana,podmeće i spletkari,ne bi li ga ulovila.
Neslihan mi je malo previše cmizdrava.....baš onako razmažena bogatašica.U dokolici malo slika.....
Kaan,odličan!
nala321 is offline  
Old 30.10.2015., 11:52   #16
Quote:
nala321 kaže: Pogledaj post
Nabacio i fino odjelo,vozača i makinu,položaj....i kud krenuo.....tražiti osvetu i više nego zakašnjelu!!!!!
A kako tek kamera prelazi preko odijela Valjda kako bi mi shvatili da je Kemal bogat.

Kazem, motiv intikama (osvete) skroz promasen.
Meni je cijela njihova prica promasena.
U kednoj sceni se upoznali, u sljedecij se tetoviraju, a on onda vadi prsten i prosi je.

Quote:
nala321 kaže: Pogledaj post
,pa ako se ti čudiš njihovim stalnim "feštama",onda nemam ja što dodati.Ne znam,kako na sav taj život na visokoj nozi,gledaju obični turski smrtnici,ali mislim,da je to ipak puno prenapuhano.
Upravo zato i jeste gledano u total grupi. Anadolske tetkice gledaju ovaj dizi i sanjaju da ce im se kcerka ili sin udomiti u bogatu kucu.
Bogatasi se predstavlaju kao psihopate, luzeri, osobe sa bogastvom ali bez drugih kvaliteta ciji je domet priređivanje raznoraznih zabava.
Prikazuju nam raskos, a glavna likica evo vec 3 eoku ne mijenja one izrazito rugobne cipele. Znaci, ne skida ih.

Quote:
nala321 kaže: Pogledaj post
Doduše,ovo je dizi...sredstva sva dozvoljena....Burak mamac za ženski dio puka...itd.
Apsolutno. Serija i sluzi da se odmorimo. Zabavimo. Zato sam ja ovaj dizi shvatila kao komediju.

Quote:
nala321 kaže: Pogledaj post
Od svega sinoć viđenog,ja se iskreno ne mogu načuditi ulozi Melisse Asli Pamuk.Pa žena ima identičnu ulogu kao i u KSVS-samo je drukčija oblekica.
Tamo mi se "krvi napila",a čini mi se,da će i u ovoj.Još se ona serija,maltene,nije ni ohladila,a ona ponovno uskočila u isti kliše.
Nemam pojma,kako ona kotira u TR,ali da sam na njenom mjestu,ja bih takvu ulogu prihvatila sa većim odmakom od zadnjeg uratka.
Pa postaće žena iz serija koja redovito naganja glavnog ljepotana,podmeće i spletkari,ne bi li ga ulovila.
Opet igra drugu violinu. Mene jr u KSvS nervirala, ali ovdje mi je prekrasna. Glupav joj je lik, ali je lijepsa ovdje nego u KSvS.


Quote:
nala321 kaže: Pogledaj post
Neslihan mi je malo previše cmizdrava.....baš onako razmažena bogatašica.U dokolici malo slika.....
Kaan,odličan!
Neslihanin lik ili sjedi i razglaba o proslosti ili cmizdri. Dosadan, pasivan lik.

Rejting me ne cudi. Pa sta ocekivati od nacije kojoj je Recep Ivendik idol. Kod nacije kod koje je film, dobitnik Zlatne Palme najslabije gledan film u godini.
__________________
“Se ti succede qualcosa, qualunque cosa, io li ammazzo tutti quanti.”-Ciro e Gennaro-best eefin ship ever! ❤ (ina84)
Adèle Delettre et Thomas Rocher
Xavi-8 is offline  
Old 30.10.2015., 17:50   #17
Xavi,hvala ti što si mi predočila status gledateljstva koje prati ovaj serijal i podiže rayting.
Nisam baš doma u tim brojkama i totalima,ali sam i nekako pretpostavila o kojem sloju se radi.
Kaan,onako već bogat,a i novopećeni pripadnik "visokog društva" Kemal bi bio jako dobra prilika,da se uz kćer prikrpa i ostatak familije i da svi lijepo žive.Svuda isti kliše!
Ne znam,koliko su predvidjeli epizoda,ali uvod im je zaista bio brzinski...to što si napisala o upoznavanju pa odmah prosidba.
Nekako mi to upoznavanje nije prikazano onako fatalno(kao recimo u Kurtu i Suri-kad si odmah nakon njenog ulaska na bal znao,što slijedi).
Stvarno,kao da su na hrpu stavili nekoliko serija,pa od svake vade ponešto ne bi li nam servirali nešto interesantno.
Hajde,za sada me nisu baš iznervirali,da bih prestala gledati(kao što sam npr. prestala gledati Paramparca),pa im dajem priliku.....
nala321 is offline  
Old 07.11.2015., 15:28   #18
Jos jedna serija koju skidam sa liste gledanja i obustavljam isto.

Plot iz epizode u epizodu postaje sve ridikulniji.

Kemal je najpateticniji lik ikada u TR serijama. Njegove izjave treba zapisivati i smijati im se. Naravno sve to praceno dugimmmmmmm pogledima. Ioak u ovoj epizodi Nihan je izdominirala, osim sto jos uvijek ne mogu da odgonetnem cine se ona bavi u svome zivotu, zrna je imala pis izjavu. Kaze: Bila san tvoja i ne znas jesam li ostala tvoja. (parafraziram). Jep, 5 godina u braku se sigurno apstinira. Logika.

Ako se sta promijeni mozda nastavim gledati. Mada sumnjam. Za ovo je KM ozbiljan dizi. Steta Kaana. Ostalih bas i ne.

Zaboravila sam najpis scenu Leylin flasback. Vildan sa frizuricom , a Leyla ista kao i sada. Valjda ne stari zena. Stalno ista, a to bilo prije dvadeset i kusur godina.
__________________
“Se ti succede qualcosa, qualunque cosa, io li ammazzo tutti quanti.”-Ciro e Gennaro-best eefin ship ever! ❤ (ina84)
Adèle Delettre et Thomas Rocher
Xavi-8 is offline  
Old 13.12.2015., 02:32   #19
Od 8.epizode romansa se popravlja

Budi moj oblak
https://www.youtube.com/watch?v=-mkBGka2r6I


Zadnje uređivanje celt : 13.12.2015. at 03:06.
celt is offline  
Old 23.12.2015., 12:30   #20
Bok! Gledam seriju i baš mi je dobra. Sviđa mi se što se radnja brzo odvija, dinamična je.
Čizkejkica is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:50.