Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android mobiteli

Android mobiteli Mobiteli pokretani Android OS-om

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.05.2022., 13:19   #1
[D] Xiaomi Mi 9 - Mi Account Locked

Pozdrav, proslo ljeto je netko u restoranu u kojem sam radio ostavio mobitel Xiaomi Mi 9 , mobitel je uredno ostavljen u sanku ali po njega cijelu sezonu nije nitko dosao i naravno da sam ga na kraju uzeo sebi

Mobitel od tada stoji u ladici , ali sam neki dan ostao bez svog moba pa sam pokusao iz ladice izvadit Mi 9.

Mob je zakljucan naravno, Mi lockan ( vjerojatno jer je oznacen kao "ukraden/izgubljen" , ne moze se uci u sistem.

Googlao sam naravno, i pokusao sam manualno flashati par ROM verzija ali cim krene podesavanje Mi sustava (jezik itd..) mobitel se vrati u "locked state". Cak sam i rastavio mob i pokusao neka 2 mala pina od iza drzat kratko spojena dok se flash-a ali nista ni od toga.

Ako netko ima iskustva sa navedenim bio bi zahvalan, ako se mob moze otkljucati - kako? Ako ne mozemo mi obicni smrtnici znate li mozda neki servis koji moze navedeno? Ili su stvari toliko napredovale da je nemoguce skinuti Mi account sa moba ?
piko9872 is offline  
Old 20.05.2022., 14:27   #2
Na forumu ne dopuštamo ovakve teme jer isto tako netko može "naći" mobitel pa tražiti način kako da si ga koristi.
Tako da temu zaključavam i brišem kroz par dana.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:07.