Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android mobiteli

Android mobiteli Mobiteli pokretani Android OS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.03.2017., 13:59   #1661
I meni prednja radi savršeno.

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
Spalanic is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2017., 14:35   #1662
Quote:
xlr kaže: Pogledaj post
Ako sam dobro pohvatao, oko 15ak dana traje proces od registracije do primitka paketa? Jesi dobio kakav info na mail kad su ti obradili zahtjev?
da, iste sekunde sam dobio mail kada sam se prijavio, tjedan nakon toga dobio mail da mi je poslano, i tjedan od tog mail-a mi stiglo kuci.
znaci 2 tjedna sveukupno.

btw meni je prednja kamera sasvim ok, u rangu svih ostalih, nista nije mutno ni zamagljeno.... a i da je nema ne bi ni znao da je nema.. nisam "selfi teen bolesnik"
Digitall is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2017., 14:51   #1663
Nama selfie teen frikovima ne treba zadnja kamera uopce. Samo da mozemo sebe fotkat. Pa sebe s ekipom. Pa sebe kak jedemo tutti frutti. Pa sebe na bungeeu itd. Samo duck face. Sta cu slikat aute po gradu il prirodu to skinem s googlea

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
__________________
Pročitaj pravila o oblikovanju potpisa link ;)
dubrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2017., 15:49   #1664

dobro, ne bi se shtel meshat..

eo raspakirao ovaj putni paket, i mogu reci samo wow.. vrhunski
Digitall is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2017., 16:46   #1665
Pozdrav ljudi!

Zanima me može li se posebno zamijeniti prednje staklo na S7 edge? Mob mi je ispao, staklo napuklo, radi i touch i ekran, samo se vidi par crtica puknutih na ekranu. Postoji li nacin i da li se moze mijenjati samo staklo, ili ide cijeli display itd...

Hvala unaprijed...
marin9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2017., 19:49   #1666
Meni isto prednja vrhunska..

Poslano sa mog SM-G930F
__________________
maxon universal !
fantasma12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2017., 20:30   #1667
Kad vam je većini dobra onda ja odoh u servis obavezno!!
sorashika is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2017., 20:38   #1668
Quote:
sorashika kaže: Pogledaj post
Kad vam je većini dobra onda ja odoh u servis obavezno!!
Pa možda i je neki problem. Jer kako si napisao izgleda da je stvarno loše.

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
Spalanic is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2017., 20:45   #1669
Quote:
sorashika kaže: Pogledaj post
Kad vam je većini dobra onda ja odoh u servis obavezno!!
jesi skinula tvorničku foliju s ekrana? čula sam već za takve situacije tipa "ne radi touch dobro, loše fotke...", a onda se ispostavilo da je u tome problem
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2017., 21:51   #1670
A ja bas trazim neku kvalitetnu maskicu za telefon i da niste napisali koja je dobra ja ne bih ni znao za Spigen marku tako da sam narucio preko ebay-a (neo hybrid) i njihovu zastitu za ekran
deklok is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 08:55   #1671
Drago mi je da smo nekom pomogli 😁
Samo, treba biti oprezan sa stranicama tipa Ebay... ima hrpetina laznjaka... a to su pre tuzni proizvodi, niđe veze sa pravim Spigenom. Nazalost, ja sam tako prosla s Neo hybrid

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
beze is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 09:19   #1672
Quote:
beze kaže: Pogledaj post
Drago mi je da smo nekom pomogli 😁
Samo, treba biti oprezan sa stranicama tipa Ebay... ima hrpetina laznjaka... a to su pre tuzni proizvodi, niđe veze sa pravim Spigenom. Nazalost, ja sam tako prosla s Neo hybrid

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
Istina. Prije nekoliko god supruzi naručio preko Ebay-a Spigenovu i došao lažnjak. Naravno nisam je platio toliko koliko košta original,zato sam bio malo skeptičan i na kraju to se i obistinilo. Treba malo pripaziti!!!!

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
Spalanic is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 09:55   #1673
narucio bas sa originalne njihove stranice na ebay-u tako da nema problema, nego imam jedno drugo pitanje imam osjecaj da ne iskoristavam mob u potpunosti mislim na sve njegove funkcije, pa me zanima dali imate neki savjet tj. sta vi koristite kao sto su one pametne funkcije kad dodje poruka pa u ruci zavibrira itd, napisite jos koji savjet, nemam bas vremena prelistat svih 80 stranica?
deklok is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 20:15   #1674
Imam pitanje....može li se punjač od ovog mobitela koristiti na drugim samsung mobitelima.Frend je negdje izgubio od svoga samunga(j3) i ja mu ponudim svoj da bar napuni mobitel.
No kaze on meni da ne zeli da mu baterija ode na njegovom mobitelu.Ja ono pa isti je proizvođač i ne bi mu trebalo ništa bit.Sad pitanje hoce li nešto bit njegovoj bateriji,a isto tako i pitanje a mene jer sam ja znao nekad uzet punjač od tate(on ima s6).
__________________
Enginn er alheimskur, ef þegja má...
FrozenAss is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 20:34   #1675
Quote:
FrozenAss kaže: Pogledaj post
Imam pitanje....može li se punjač od ovog mobitela koristiti na drugim samsung mobitelima.Frend je negdje izgubio od svoga samunga(j3) i ja mu ponudim svoj da bar napuni mobitel.
No kaze on meni da ne zeli da mu baterija ode na njegovom mobitelu.Ja ono pa isti je proizvođač i ne bi mu trebalo ništa bit.Sad pitanje hoce li nešto bit njegovoj bateriji,a isto tako i pitanje a mene jer sam ja znao nekad uzet punjač od tate(on ima s6).
nema veze proizvodac nego snaga i voltaza punjaca, taj njegov j3 se vjerojatno moze napuniti preko ovog od s7, ali ja osobno to ne bi radio, jer mislim da j3 nema brzo punjenje i da je ovaj prejak za njega
mozda bateriji nece biti nista za par punjenja, ali dugorocno nisam siguran koliko je to pametno
sigurnije mu je puniti preko usb-a na pc-u

Zadnje uređivanje Digitall : 30.03.2017. at 20:46.
Digitall is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 21:08   #1676
S7 mozes puniti bilo kojim QC punjacem. Isto tako mozes koristiti najobicniji klasicni 5V punjac od nekog drugog moba. Ili powerbank, 90% njih se ponasa kao 5-voltni punjac.

Nije bitna snaga (W) niti struja (A) punjaca jer mob odredjuje koliko struje ce uzeti ovisno o napunjenosti baterije. Sve sam ovo vec testirao na svom S7 jer na poslu imam powerbank, doma multiport punjac (5V/2A) tako da onaj samsungov punjac rijetko koristim.

S druge strane, imam doma par mobova koji nemaju QC (nexus 5, neki kinez i moto 3g) niti podrzavaju brzo punjenje i svi se uredno pune preko punjaca od S7. Oba moba povlace puno manje struje nego sto punjac moze isporuciti (oko 0,5-1A) i pune se iskljucivo na 5V inace bi vrisnuli. Dakle QC punjac uredno puni J3, neki prastari galaxy S3 ili neki drugi mob. To je i za ocekivati jer u pravilu ti punjaci moraju biti backward kompatibilni sa starim mobovima.

Posalji frendu ovaj link ako mu se mob jos nije ispraznio
http://m.androidcentral.com/ask-ac-c...y-older-device
__________________
♕ Keep calm and fastboot oem unlock. ♕
xlr is online now  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 21:39   #1677
Quote:
marin9 kaže: Pogledaj post
Pozdrav ljudi!

Zanima me može li se posebno zamijeniti prednje staklo na S7 edge? Mob mi je ispao, staklo napuklo, radi i touch i ekran, samo se vidi par crtica puknutih na ekranu. Postoji li nacin i da li se moze mijenjati samo staklo, ili ide cijeli display itd...

Hvala unaprijed...
Netko??
marin9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 22:08   #1678
Mozes kako ne. Evo tutorial pa se igraj.
https://youtu.be/pAdF_hNh358.

Al sumnjam da ce ti ijedan servis to radit bez zamjene komplet ekrana i stakla. Pa vidi.

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
__________________
Pročitaj pravila o oblikovanju potpisa link ;)
dubrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 22:09   #1679
Quote:
marin9 kaže: Pogledaj post
Netko??
Mogao si već odguglati....evo meni to ispalo... ... http://www.njuskalo.hr/servis-mobite...oglas-19672130

S7 edge Powered by Echoe
Sonykids is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 23:23   #1680
Quote:
Sonykids kaže: Pogledaj post
Mogao si već odguglati....evo meni to ispalo... ... http://www.njuskalo.hr/servis-mobite...oglas-19672130

S7 edge Powered by Echoe
Mogao sam i jesam, ali me zanima da li je netko to radio iz razloga što neki tvrde i govore ne može se, a neki da se može...e sada, zanima me da li je netko to radio, tj može li mi netko reći iz osobnog iskustva!?
marin9 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:40.