Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.01.2018., 21:52   #961
Ajme kraja....uvijek šok!!!!!
...svaka čast Huršitu i žao mi je...nekako sam se navikla i na njega....
nala321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2018., 10:21   #962
Selidba ....ma prestrašno, a osim toga nositi sve s četvrtog kata bez lifta....pa na drugi kat bez lifta (privremeno, dok ne nađem nešto lijepo s liftom pa opet slijedi selidba ). Knjige - to je posebna priča, da sam znala ne bih ih toliko sebi nakrcala u stan. No dobro, idemo dalje

Znači, dobro sam naslutila i jako mi je žao zbog razvoja radnje, posebno HA i Omera.

Vidjela sam jedan klip na tw i vidim da smo izgubili Huršita, baš mi je žao, drag je bio lik, neobičan.

Kao što možete pročitati cure, više mi ne smetaju spojlanja, čim vas čitam. Odrasla sam izgleda (a bilo je već vrijeme )
__________________
Bohemian rhapsody - Queen
holaquetal is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2018., 11:39   #963
holaquetal jedan od razloga,što se ne želim seliti je i taj četvrti kat bez lifta.....užas živi.....ali,kažeš da si odrasla...hahaha...drži se!!!!!
...a što se tiče Huršita...čemu sad to????...pa lik je imao baš finu ulogu...povjerljiv,oprezan,vjeran i mogla bih još nabrajati....eto,pokazao se kao pravi i na samom kraju...
...meni se učinilo,da je on ranjen u onoj pucnjavi,ali,kako je i dalje vozio,mislila sam,da sam krivo vidjela....šteta,šteta!!!!
...sad će nam i Enište biti osakaćen...njihove su mi scene bile baš super!!!!!
nala321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2018., 11:41   #964
Ajjj, holaquetal, znači selidbama još nije kraj? Oboružaj se strpljenjem, bar znaš da ideš u bolje pa još u bolje. I raduj se tome. Najteže je selektirati i pakirati sve sitnice koje čovjek tijekom života skupi, a želi ih i dalje imati. Meni bi to bilo najteže, a budući da sam bolesno nostalgična, toga imam najviše. I što je najgore, nitko to osim mene ne može učiniti. Sada mi se čini da bih dobila slom živaca kad bih selila. Iako, vrlo moguće da i mene to čeka.

I odlično je što ti više ne smetaju spojleri. Ma ni ja prije nisam voljela ništa znati unaprijed, ali kod ove serije ionako sve očekujem pa mi je rijetko što iznenađenje.


nala, jedan dio sam opet sinoć preskočila, kad ima puno priča, a ja ne razumijem, nije mi napeto. Razumijem samo kad ima konkretnih akcija.
No kraj sam danas pogledala. I zaista tužno. Huršit je završio kao njegov otac i djed, poginuo za Čakirbejlije. I kako je on to samozatajno učinio. Svojim je tijelom obranio Omera, vozio tako brzo da bi ga sigurno doveo kući i tek se onda, kad ga je predao živog i zdravog, srušio. Divni, divni Huršit. Vjeran obitelji kao najvjerniji pas ili još ljepše - bio je njihov anđeo čuvar.

I meni je bila teška ona scena s pokapanjem djeteta. Mogli su neprikazati nam to. Zar se nismo nagledali dovoljno tuge u ovoj seriji? I dovoljno pogreba? Tim više što je krivac za smrt djeteta prisutan.

Što se tiče Šahina, mislim da nije upućen. Djevalo je iskreno, kao da nije glumio uvrijeđenost. Ali kasnije će mu Hizir sve objasniti. Njega Hizir jako voli i cijeni. A i ne bih voljela da ičime uvrijede Šahina. Može on biti pomalo dosadan, ali dobar je i uvijek pametno savjetuje Hizira.
đurđevak is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2018., 12:07   #965
I ja očekujem,da neće ići u smjeru nekog pogoršanja odnosa između Hizira i Šahina...to bi bila šteta,jer mu ovaj dođe kao otac sa tim svojim iskustvom i baš onako očinskim odnosom....više bi Hizir izgubio nego Šahin....
...ne znam,da li je prisutnost Čakirbelija na ispraćaju male Zeyno početak poboljšanja poljuljanih odnosa sa Tipijem,ali...bilo mi ih je dirljivo vidjeti tamo....pa eto su se jedini oni pokazali kao pravi prijatelji....a nije ovaj zaslužio njihovu niti ičiju prisutnost...
...to mu nije trebalo u životu...bio je lud,a od sada će biti totalno lud
...Jašar eno ubio onog Hakija sa svojom pričicom...hahaha....on uvijek ima nešto prigodno i poučno za ispričati....samo sam čekala,da ovaj skoči na njega,koliko mu je dizao živac sa onim svojim sporim govorom.......a tog Hakija stvarno ne mogu vidjeti sa onom kosom i onim degutantnim pramenom...fuj,bljak!!!!!
nala321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2018., 18:02   #966
Pogledala epku, doooobra!

Da, napravili su super pametnog dečka od HA, čak ispada kako on i nije nešto zaljubljen u Seldu.
Svidjela mi se njegova isprika Alpu, a i Alp ga je iskreno zagrlio. Svakako, bila mi je smiješna ona scena kad su obojica glumila svađu pred Ceylan, čekala sam da svaki čas prasnu u smijeh.

Hizir je dobro oprao obojicu, i Alpa i HA, obojicu zbog tajne suradnje s Davutom.
Davut nastavlja biti ljigav, on zaista stavlja vjernost državi (da li ) ispred obitelji (Ceylan). Ma neka on to priča nekom drugom, on samo misli na sebe.

Zanimljiv mi je bio Hizirov zaključak, Unalu više nije dovoljan Stol, bacio je oko na državnu službu. Vidiš, vidiš, nisam se toga sjetila, dobra ideja, dobra! I to bi se moglo dogoditi, i biti zanimljivo. Osobito bi moglo biti zanimljivo kako će Unal nadmudriti Davuta, a nadmudrit će ga sigurno.

Ilyas nije bio ljubomoran kao obično, nije ni previše podbadao, samo je opisivao stanje stvari. Neobično za Iliyasa.

Nisam shvatila razgovor Hizira i Adnana, potpuno mi je nejasno o čemu oni to.

Ostali smo bez Huršita, to mi je jako žao, dobar lik, imao je svoje mjesto u seriji, bio odan Hizirovoj obitelji i volio je jednu ženu. A znao je biti i duhovit. Šteta čovjeka i lika, nisu ga trebali ukloniti iz serije.

Ostali smo i bez Tipija, čini mi se kako je ovo njegov odlazak. Teško bi on mogao nastaviti, bez djeteta i Gonul, onako lud, a sad još i poražen do nogu. Jest da je težak tip, ali i on će mi nedostajati, imao je i on svoju ulogu u seriji.
__________________
Bohemian rhapsody - Queen
holaquetal is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2018., 13:23   #967
I ja napokon odgledala s prijevodom. Malko kasnim, ali i oni kasno prevode. I EDHO i VS se pojave s prijevodima vikendom kad sam ja najmanje za kompom.


Prva scena, stvarno iznenađenje. Alp je bio najviše razočaran. Ipak mi je bio dobar Davutov odgovor zašto je znao HA, a ne Alp: u HA nitko ne bi sumnjao, a da se Alp zaljubio u Ekremovu kći, bilo bi neuvjerljivo. Točno.

I eto su skovali novi plan s narkotrgovcima koji bi bili za Stolom da bi uništili Hakija i Ekrema, ali na kraju i Hasana, glavnog i velikog šefa u Ankari.

Za tog Hasana smo mnogo puta čuli, ali sada ispada da je i on umiješan u sve prljave rabote. Zapravo ispada da Davut, Unal i Čakirbejliji spašavaju Domovinu.

Quote:
holaquetal kaže: Pogledaj post
Zanimljiv mi je bio Hizirov zaključak, Unalu više nije dovoljan Stol, bacio je oko na državnu službu. Vidiš, vidiš, nisam se toga sjetila, dobra ideja, dobra! : top : I to bi se moglo dogoditi, i biti zanimljivo. Osobito bi moglo biti zanimljivo kako će Unal nadmudriti Davuta, a nadmudrit će ga sigurno.
Pa da, pametan Hizir. I ironično ga je pitao kad je on to postao domoljub. Unal, koji je uvijek mislio samo na svoju osobnu korist, surađivao s mnogim stranim špijunskim službama.
Mogu i ja to zamisliti. Unalu je dosadilo upravljati samo nekolicinom za Stolom, a znamo da jako voli i uživa u moći. I voljela bih da nadmudri Davuta, Unal je u ovoj seriji uvijek nekoliko koraka ispred svih, taj sve zna, a u svakom slučaju je puno simpatičniji od Davuta. Ni meni se nije sviđalo kako Davut stavlja državu ispred sestre i obitelji, a ustvari za njega vrijedi ona: Država, to sam ja.

Nikada mi se taj Davut nije sviđao, a sada još i manje. Nije pokazao ni jedan jedini osjećaj prema Alpu.

Quote:
holaquetal kaže: Pogledaj post
Da, napravili su super pametnog dečka od HA, čak ispada kako on i nije nešto zaljubljen u Seldu.
Svidjela mi se njegova isprika Alpu, a i Alp ga je iskreno zagrlio.
E da, mi otračale HA kao glupana, zaljubljenog šmokljana i što sve ne, a on se pokazao bolja špija od mnogih. Kao jako pametan. Ma ne znam, tog dečka stvarno ne mirišem, ne mogu si pomoći.
Sa Seldom je prema planu, zna i da je ovisnica, sve zna mali. Ali sigurno mu je bilo ugodno ljubakati s njom, to mu nije bilo teško. Alpa ne mogu zamisliti u toj ulozi.

Ali da, bilo mi je jako drago što se ispričao Alpu, a onda su se bratski izgrlili.
Više mi je drago zbog Alpa.
Dobro je bilo i kad je kasnije rekao svom bratiću da mu je drago što nije idiot i što se oženio zbog plana.

Quote:
holaquetal kaže: Pogledaj post
Ilyas nije bio ljubomoran kao obično, nije ni previše podbadao, samo je opisivao stanje stvari. Neobično za Iliyasa.
Ilijasa je bilo manje (u zadnje vrijeme ga je zaista premalo), ali podbadao je Alpa. Kad se pričalo o obmani HA, Ilijas je stalno pogledavao Alpa pa ga pitao kako se osjeća sada kad je i on obmanut. Naravno, aludirao je na Alpovu obmanu s ujakom Davutom.
Za njega su obojica isti pa bi najradije ostao sam s Fahrijem jer samo njih dvojica znaju što znači biti obmanut.

Ilijas je prigovarao i na plan i nazivao ih licemjerima.

Ilijas: Sve sami licemjeri!
Pa onda pita Hizira zar će oni sada prodavati narkotike? Hizir odgovara da neće prodavati, ali će vidjeti tko hoće, a onda će ih uništiti.
Tada mi je Ilijas bio super: Pa to bismo učinili i da nije tog plana.



Pored sve tuge oko Gonul, Tipija i njihovog djeteta, bilo je par duhovitosti.

Npr. kad Hajrije kaže Hiziru, dobro je što nije išao u bolnicu, tamo ga je Gonul mogla zamoliti da ubije Tipija.
Hizir: Što ti misliš o meni, da ja na zamolbu ubijam?


Bile su smiješne i scene s Ilkerom i Enderom. Ajoj faca kad su čuli da će čuvanjem računovođe dobivati dnevno po milijun (nevažno čega).
Po Ilkeru se ne trebaju žuriti s njim, neka ostane mjesec, može i godinu.
Ender ipak više cvika, on bi ga držao najviše tri dana. Jer je možda terorista. A Ilkera za to nije briga, dobit će milijune pa ne treba ništa pitati.
Ali je Ilker bio najbolji kad je došao Hizir. Opravdavajući se, kaže Hiziru: Reis, veliki su to novci.

Ilijas: Dobro Ilker, ti nam ga daj, a tebi neka ostane milijun.
Ilker: Oni će svaki dan dolaziti i provjeravati. Možemo li sutra ponovo dobiti računovođu?
Hizirov pogled je bio genijalan.



Merjem mi je isto bila odlična kad je sasula tespih Omeru u lice. Mali se zaista uživio u ulogu kriminalca, ali opet mi ga je žao, sa svih strana je uguran u taj svijet, a baš je bio zlatan dečko.



Quote:
nala321 kaže: Pogledaj post
I ja očekujem,da neće ići u smjeru nekog pogoršanja odnosa između Hizira i Šahina...to bi bila šteta,jer mu ovaj dođe kao otac sa tim svojim iskustvom i baš onako očinskim odnosom....više bi Hizir izgubio nego Šahin....
Ma da, ni Šahin ni Jašar nisu upućeni u plan, Hizir ništa ne smije reći. Samo to da će pustiti narkotrgovce neka trguju, a on će gledati svoj posao. Šahin je bio vidno razočaran.
I Jašar je dobro komentirao: Haki je to i htio.
A Šahin ode rekavši da je Hizir umro, prije je imao savjest, a sada je nema.
Vidjelo se da je Hiziru teško, ali hajd' kad sprovedu svoj plan, saznat će Šahin sve. A do tada će njihov odnos biti nikakav.

Tko bi rekao da je Šahin stari kriminalac? Baš čovjek djeluje časno.




Scene s Tipijem i Gonul su bile teške, ali Tipija mi i dalje nije žao. Luđak bio, luđak ostao.

Pogreba smo se nagledali, ali onu dekicu je bilo preteško gledati.

Quote:
nala321 kaže: Pogledaj post
...ne znam,da li je prisutnost Čakirbelija na ispraćaju male Zeyno početak poboljšanja poljuljanih odnosa sa Tipijem,ali...bilo mi ih je dirljivo vidjeti tamo....pa eto su se jedini oni pokazali kao pravi prijatelji....a nije ovaj zaslužio njihovu niti ičiju prisutnost...
Sva četvorica Čakirbejlija na groblju , to su prijatelji. I valjda je Tipiju bilo još i teže kad je vidio Hizira, a nisu bili u najboljim odnosima zbog njega.

Quote:
holaquetal kaže: Pogledaj post
Ostali smo i bez Tipija, čini mi se kako je ovo njegov odlazak. Teško bi on mogao nastaviti, bez djeteta i Gonul, onako lud, a sad još i poražen do nogu. Jest da je težak tip, ali i on će mi nedostajati, imao je i on svoju ulogu u seriji.
Misliš da Tipija više nećemo vidjeti? Istina, on sada više nije ni za što, ali kamo će on? Valjda će biti i Emine i Fikreta, a onda valjda i Tipija. Nije mi to palo na um.




I na kraju, za Huršita veliki . Tko ne bi imao tako odanog i samozatajnog čuvara, prijatelja. Jako mi je žao Huršita.
đurđevak is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2018., 14:15   #968
I ja se slažem,da će nam Tipi sada biti marginaliziran...možda još bude u nekim scenama svog ludila,pa u tom ludilu i ubije još ponekog...prvenstveno možda nekog značajnijeg Hizirovog neprijatelja,jer pretpostavljam,da ga je Hizir i ostatak muških ipak još više kupio svojim dolaskom na pogreb...
...ne vjerujem,da će on sada biti u stanju igrati neku značajniju ulogu u nekim poslovima...

...što se tiče Unala...on mi je u početku bio baš oduran,a sada sam ga nekako prihvatila...
...da mu nije na neki način stalo do Hizira,pa mogao ga je smaknuti već X puta....iako je uvijek tri koraka ispred,ipak na kraju uključi i Hizira u svoj plan....
...nije loše ni Hiziru,da ima nekog takvog sa vezama i naprednog u poslu...

...Davut je jedan lik,koji mi se ama baš nikad nije sviđao,a sada pogotovo...
...na stranu to,što nije Alpu rekao o sebi ništa...ali,da svoju sestru ne obavijesti o svom planu,a žena je u tim vodama...ima iskustva i na kraju krajeva,pa sestra mu je...
...ja mu osobno nikad ne bih oprostila nešto takvo,pa bilo to u bilo kojem smislu vezano uz neku konspiraciju....bezveznjak!!!

..za Huršita (eto,taman sam naučila,kako se zove...a on ode!!!) mi je baš krivo...zašto je to bilo potrebno uopće ne kužim....
...mogli su Omerovo spašavanje od ovog manijaka izvesti manje šokantno i bez ovolike žrtve ovog baš vjernog čovjeka...
...jest,da je djelovao malo onako "na svoju",ali su se svi mogli pouzdati u njega....šteta!!!

...eto,još uvijek ne misle uvesti nikakvog komada za Ilijasa...ali,ako već moram birati...bolje da su onu Candan dali Atešu,nego Ilijasu....iako mi je i Ateš simpa skroz....

...večeras ću kasniti sa gledanjem...imam nekih obaveza...ali,nema spavanja dok ne odgledam!
nala321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2018., 19:55   #969
ja se žurila samo tako...a ono opet tekma...baš sam neinformirana
nala321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2018., 20:18   #970
Quote:
nala321 kaže: Pogledaj post
ja se žurila samo tako...a ono opet tekma...baš sam neinformirana

I ja se htjela uključiti, ali Pa zar će odsad tako svaki drugi utorak?
Naši glumci mogu putovati svijetom, nije njima loše.

Zato nije bilo ni fragmana, a mi nismo skužile.
đurđevak is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 12:18   #971
Stigla najava za 90.epku



Nisam uspjela prepoznati koga to voze u bolnicu, Hatice je prilično zabrinuta (Huršit? Zet?).
Šahin i Yašar, dvije najveće pričalice serije se nadjačavaju verbalno, bit će zanimljivo vidjeti razvoj razgovora .
Ekrem, Unal, Vatroslav i Candan vode razgovor u Unalovoj kući, Servet se bavi eksplozivom, Hizir - vrlo znakovit pogled u zadnjoj sceni, moćni čovjek, to volim

Jedva čekam, , ali ne toliko da bih gledala bez prijevoda

A što je ovo?!

__________________
Bohemian rhapsody - Queen
holaquetal is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 17:14   #972
Kakva vam je 3 sezona? Ja počinjem od sutra da ju gledam. Moram priznati da druga nije bila toliko dobra kao prva ali i dalje gledljiva
BozWon is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 10:32   #973
Quote:
BozWon kaže: Pogledaj post
Kakva vam je 3 sezona? Ja počinjem od sutra da ju gledam. Moram priznati da druga nije bila toliko dobra kao prva ali i dalje gledljiva
Po meni, nije na razini prethodnih sezona, izgubljen je onaj humor/crni humor na koji smo navikli u prethodnim sezonama, radnja je nešto sporija, ima više razgovora i dogovora nego akcije, no sve u svemu, serija još drži pažnju.
__________________
Bohemian rhapsody - Queen
holaquetal is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 23:11   #974
Cure, di ste? Ne mogu vjerovati da (ni)ste pogledale epku u utorak i da se još niste oglasile?! BTW i sljedećeg tjedna je nogomet

Fantastična 90ta epka, svega je bilo, i akcije i duhovitosti i zbunjoze i obiteljske drame, epka - savršena.
A osim toga, vratila nam se Ozgur!
Doduše, jedva sam je prepoznala s tamnom kosom, lijepa je ona i ovako, ali crvenokosa - to je bila bomba! Ma bilo kako bilo, neka je došla malo (nadam se malo duže), neka nam malo unese živosti u Iliyasov život. Taman je počeo opet daviti Fahrija, ali sad s drugom temom, hvali se slobodom u kojoj uživa (usput özgur =sloboda, milijun puta je upotrijebio tu riječ u lamentaciji Fahriju).
A to je Meryemina zasluga, njena ideja je bila da se pozove Ozgur za brakorazvodnu parnicu Tipija i Gönül, jer ako Tipi bude povjerovao da su Ozgur i Ilyas u vezi, kao, neće raditi probleme. Eh Meryem, i ti si poglupila. Ali dobro, bar će nam Ilyas živnuti.
Eh da, i ja sam naivna, mislila sam da će Tipi poslušati ženu i izgubiti joj se s očiju (i iz serije). Nećemo ga se tako lako riješiti (i ne trebamo, drag je on meni, ali je luđak neviđeni). Možda se prije riješimo Gönül (koliko je Tipi lud, mogao bi je on "riješiti" )

Ostao nam je i Huršit, jasno, čim su ga odveli u bolnicu znalo se da će preživjeti. Ma što preživjeti, nije mu ništa, on bi se već obukao i otišao.

Loše je što je Hatice držeći Huršita za ruku tako izašla iz kola Hitne, mužu pred očima i još se s njim svađala, dokazujući kako je ona u pravu. Nisi u pravu Hatice, to se ne radi Zetu i ne prkosi mu se na taj način. Bilo je još detalja s Hatice, ali kako je ne volim od početka serije neću gubiti vrijeme na nju.

Nastao je raskol između Hizira i Šahina, sa Šahinom otišli Reha, Sečkin i Ercan. Ustvari, mene čudi Šahin, kako je on mogao povjerovati da mu se prijatelj Hizir toliko promijenio, nema ni najmanjeg povjerenja u njega.

A Hizir i Unal skovali plan, naumili su pronaći Hakkijevo skrovište i dignuti ga u zrak, Hizir naredio Servetu da napravi razornu bombu. Pa je Servet radi u podrumu Hizirove kuće uz nezaključana vrata kroz koja mu dolaze nositi marendu

Samo - treba pronaći to skrovište. Hiziru se posrećilo, ali Ilkeru nije, Ilkera su oplačkali hakijevci i odnijeli mu svu lovu iz kuće. Ilker je potpuno srušen, čak mu je Hizir izrazio sućut zbog gubitka "obitelji" . Ali, Ilker je pametan, osigurao je on svoju "obitelj", čipirao je lovu i može joj se lako ući u trag, to je došao reći Hiziru. Samo se nada da se njegovoj lovi ništa neće dogoditi kad se napadne skrovište.

S druge strane, Yašar je također saznao gdje je Hakkijevo skrovište i to dojavio Šahinu, pa su Šahin i tri mušketira upali tamo i lijepo su uhvaćeni. Ne znam što je Šahin umislio

Ali dobro, sad imamo napetu situaciju, Zafer je unio Servetovu bombu u skrovište, uhvatilo ga je, ali bombu nisu otkrili. Bomba je uključena, nakon 30 minuta - ide sve u zrak, cijelo skrovište, Šahin i mušketiri i Ilkerova lova.
Sad je na Hiziru da ispregovara njihovo spašavanje prije eksplozije. Bit će napeto u sljedećoj epki

Da ne zaboravim ludu babu, ta je potpuno skrenula. Naumila ona sama riješiti situaciju s Hakkijem i to vrlo jednostavno, treba mu ubaciti otrovne gljive u jelo i čas posla, riješila baba svjetski problem! Nabavila je ona gljive iz sela, donio joj Huršit (i taj ima pameti baš koliko i ona), usput je otrovala jednog bika da provjeri jesu li gljive djelotvorne i spremila ih u hladnjak u kuhinji s natpisom - "ne diraj, privatna svojina". Ma može li biti luđe?! I naravno, skoro je ubila starijeg sina koji je naglo ogladnio pa pojeo par gljiva i završio na Hitnu. A lude li obitelji! Sva sreća da su Alp i Ilyas ostali spavati u kući, a i znali su cijelu priču pa su spasili Hizira na vrijeme. Inače, adio Hizir.

Dobar je bio Iliyas kad je rekao - Jesi li je čuo? Ma krvnik je pravi! A onda se pitaju kako je Hizir postao takav? Kako je Iliyas postao takav? Pa zar smo mogli postati drugačiji s takvom majkom?!

Da ne zaboravim guštala sam kad je Hizir (još pri svijesti) izbacio Hatice iz Hayriyinog kreveta (luđakinja, ostala spavati s babom u krevetu zbog Huršita, umjesto da ode doma s mužem i kćerkom), dobro je povukao i bacio na pod. Ok, ona je kolateralna, žrtva, htio je doći do Babe, ali je meni svejedno nije bilo žao.

Još jednom, izvrsna epka, napokon!

I jedan gifić, jako volim ovaj Unalov mot kad pije čaj, znači - imam vražji plan! Legla mu je ova uloga savršeno

__________________
Bohemian rhapsody - Queen
holaquetal is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 23:47   #975
Tu sam ja još od utorka...ali kako vas nigdje nema ni na vidiku...sve mislim...čekat ću nedjelju,pa ćemo onda prokomentirati....
...i meni epizoda odlična....
...ljuta sam u neku ruku na tog Šahina i ja....pa što je došlo tom čovjeku????...star čovijek,pun iskustva i trebao bi jako dobro poznavati Hizira i njegov način,a ovako mi izgleda ko uvrijeđena mlada....
...valjda će trojac ostati čitav,a Ilkerova lova može u zrak...bilo bi mi i drago...
...a kad sam tek vidjela Ozgur....joj,baš sam se razveselila....a Ilijas samo brije na svoju slobodicu...jedva čekam,da se sretnu....
...a i ovaj plan za njih dvoje...Bože moj,pa u tom konaku sve babe prozvizde...sve postale neke čudakinje i svaki plan izišao iz njihove kuhinje sve luđi....
....jest,da Ozgur izgleda nema ništa protiv...baš se onako lijepo nasmiješila i na samu pomisao oko te veze sa Ilijasom.....pa i ja bih se !!!!!
...baba Hayriye stvarno nije sva....onako nešto držati dostupno svima.......a i plan joj je vrh....dobro su joj i Alp i Ilijas već na kraju povlađivali i složili se s njom...pa da nisu,ta bi mljela do jutra....
....Tipi je baš tip za sebe....zanima me..tko će tu izvući deblji kraj....očekivala sam njegov bezpogovorni pristanak za rastavu,ali je on valjda već zaboravio,kako se osjećao prije nekoliko sati i što je mislio tada....sada je opet "u sedlu",kao pravi mačo tip,pa nije zgodno,da ga voza neka žena....lud čovijek!!!
...za Huršitov ostanak samo ...drago mi je...
..a Hatiđe je posebna sorta...pa ako je već tješila umirućeg,mogla se i prema mužu ponijeti malo bolje...valjda je svijesna,da je njemu Huršit trn u oku,a ona se sad pravi grbava....potjerala bih ja nju kući...nek raspravi sa mužem ....tamo pripada,a ona ostavi i njega i kćer,pa s mamicom u krevet....
...hahaha...a scena s njom i Hizirom mi je bila savršena!!!!
...slijedeća bi morala razjasniti neke ove započete stvari...ali ju moramo sada dočekati....a nadam se dobroj,barem kao što je bila ova.....
...nek mi samo spoje Ilijasa sa ovom ljepoticom,jedva to čekam...a već zamišljam i njegov i Fahrijev razgovor na tu temu!!!!!
nala321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 12:26   #976
A kako će me biti na vidiku kad ja ne gledam bez prijevoda, samo škicnem što ste napisale.

A i bolje da nisam znala za Hajrijin plan, koja luđakinja

Ipak imamo epku sutra, evo, lijepo piše Yeni bölümüyle yarın akşam

Imamo i najavu , naši dečki u akciji, uopće ne sumnjam u sretan ishod!



Ilyas

via Imgflip GIF Maker
__________________
Bohemian rhapsody - Queen
holaquetal is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 14:41   #977
Moram kvotati sebe
Quote:
holaquetal kaže: Pogledaj post
Jesam li što propustila? Je li bila ova scena ? Kad?

Da ne dođem praznih ruku

via Imgflip GIF Maker

Usput, svako malo bacim oko na Wikipediju ove serije, vrlo često potpuno mijenjaju izgled (način pisanja) te stranice, ali konstanta je Selçuk Yöntem, kojeg su već nekoliko puta najavljivali za razne uloge. Ovog puta najavljen je kao Hasan bey, nepoznato od koje epke.
__________________
Bohemian rhapsody - Queen
holaquetal is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 15:07   #978
Draga holaquetal...obradovala si me viješću o sutrašnjoj epizodi...nisam išla ni provjeriti...ima li ili nema,jer sam očekivala nogomet....
...super...da se ne moram predugo misliti,kako će završiti....:klap:
...Ilijas...savršen,a ima i tvrdu glavu...(zapravo su mi jezovite te scene sa lupanjem glave o glavu....)....
...ne znam,gdje nam je pak sada nestala đu...??????...od nje ništa ni jučer ni danas...nadam se,da je OK i da se samo malkice ulijenila pisati.....ili putuje negdje i uživa!!!!!
nala321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 17:38   #979
Cure moje, samo da vam se javim , tu sam i nimalo ne uživam. Prvo sam danima bila u velikim obavezama, što poslovno što privatno, bila i na kratkom putu, ali ne zbog uživanije već zbog posla i na kraju pokupila gripu koja me doslovno smlavila. Još sam doma i u krevetu. Pogledala sam epku, pročitala i vas, ali nisam imala snage tipnuti ni jedno slovo. I sada pišem s teškom mukom, ali da se ne pitate, evo me.

I na ovo sam htjela odgovoriti.

Quote:
holaquetal kaže: Pogledaj post
S kraja pretposljednje epizode kad Haki ispred zatvora u autu da mobitel malom Omeru da se javi ocu, prije no što ga je pustio i počeo pucati. Koji je to gad! Trebala je biti razmjena, Hizir ispunio svoje, predao računovođu, a ovaj stao pucati po Omeru.

Prvo, jako mi je drago što je Huršit živ.

I za sada samo najscena zadnje epke mi je kad Hajrije konspirativno izlaže svoj plan Ilijasu i Alpu. I sve u vezi tog trovanja. Baba je totalno propuvala. Mafijašica stara smislila način kako nekoga ubiti. Jest, ništa lakše nego saznati gdje tip doručkuje i onda mu uvaliti otrovne gljive. A tek držanje gljiva u obiteljskom frižideru! Pa onaj njen natpis na njima! Meni je to bilo za crknuti.

Bila mi je smiješna kad im je šapćući izlagala svoj plan. Eto vidiš pametnice, oni se nikada ne bi toga dosjetili. Alp se samo smijuljio, ali Ilijas je bio i iznenađen i zatečen, ma bilo mu neugodno što ima takvu majku. Njegove face pritom su bile genijalne. A kad su joj rekli neka se ona samo moli, Hajrije će: Kako ću se moliti za takvo grozno djelo?

Hizir jest pojeo par gljiva dok ih je pripremao, ali sam ipak mislila da glumi ono davljenje pred majkom. Kad ono stvarno, mogao je čovjek umrijeti!

Pa je ujutro u bolnici rekao: Poslije ovoga ni majci više ne mogu vjerovati!


Još bih mogla pisati o zadnjoj epki, ima tu materijala, većinu ste spomenule, ali polako, nadoknadit ću to. Zato, holaquetal, čitaj temu i sutra, bez obzira na neki spojler, pisat ćemo još o 90-toj epki.

nala, večeras ću pogledati, ako ništa, a ono bar početak, da vidim kako će se naši dečki izvući iz ove nemoguće situacije. Ionako samo ležim, a laptop mi blizu.

Dobri su, dobri, nadam se opet zanimljivoj epizodi.

Eh, vidim da sam mogla napisati više nego što sam mislila.
đurđevak is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 18:22   #980
Draga đu žao mi je,da te gripa sastavila s krevetom...nadam se,da ćeš se čim prije oporaviti...
...i ja sam već valjda četvrti puta ove šugave "zime" prehlađena...ne mogu više vjerovati...stvarno mi je pun kufer......
...i ja se spremam na gledanje i veselim se,jer i mene jako zanima,kako će napraviti rasplet ove situacije....
...nek nam se svi samo sretno izvuku,a Hizir može slobodno onog odurnog Hakija(s onom odvratno masnom kosom) udaviti....lik je zaista degutantan...đaba mu onog lijepog stana...kad se on pojavi u kadru pozli mi....
nala321 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:50.