Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.05.2016., 16:04   #1061
Gle, da je izašao seks bilo koga s njom, okej.
__________________
Well, I'm not going to sit around moping. I'm going to do what every woman does when they hit rock bottom.
I'm going to go out and meet some boys. And crush their hearts one by one.
Smart_bitch is online now  
Old 12.05.2016., 16:48   #1062
Apeliram na Tinu K. da odmah snimi filmić s trenutačnim dečkom i da sve od sebe jer je svima ostala u pamćenju kao polumrtva riba koju 3 jadnika mrcvare na IKEA plahtama. Tina, pokaži da ti možeš bolje!

Apeliram i na Ikeu da uzme Tinu za zaštitno lice jer nitko nije proslavio njihovu krevetninu kao ona.
BondWannabe is offline  
Old 12.05.2016., 17:34   #1063
Quote:
Dlapek kaže: Pogledaj post
Ta ekipa je za nju nedostižna- obični, normalni ljudi koje je poćeralo da se "druže". Oni će skinuti nošnje i vratiti se u svoje živote a ona će nam šetati po živcima i dalje.
onda moram bit preciznija - čisto se vizualno uklapa

Quote:
Smart_bitch kaže: Pogledaj post
Kakve veze ima lokacija, da je išta zanimljivo bilo, ne bi ljudi plahte proučavali. Ni spojene krevete.
pa realno i Sevka je bila razočarenje ekipi, ako se dobro sjećam... i ak se id alje dobro sjećam Mile je taj koji je odradio pos'o kako treba
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Old 12.05.2016., 17:51   #1064
Miletu je padao stalno, mlohava cuna, sirov lik za seks. Samo nutra van i to je njegov performans. Seve se trudila.
Ne sjecam se da je ona ta koja je bila losa.
Gzena is online now  
Old 12.05.2016., 19:44   #1065
Quote:
terijerkas kaže: Pogledaj post
Ja mislim da je ovaj stari ćelavi Mehunkin, well, dečko. Triput sam ih vidjela u restoranu (samo njih dvoje), a jednom ga je vozila u onom groznom autu.
__________________
Don't send me a winky face and then wonder why I show up at your house naked.
mpoo is offline  
Old 12.05.2016., 19:51   #1066
Quote:
Gzena kaže: Pogledaj post
Miletu je padao stalno, mlohava cuna, sirov lik za seks. Samo nutra van i to je njegov performans. Seve se trudila.
Ne sjecam se da je ona ta koja je bila losa.
nemoj terat da to opet idem gledat

i moram te pitat - a kak to drugačije nego nutra van?
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Old 12.05.2016., 19:55   #1067
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post

i moram te pitat - a kak to drugačije nego nutra van?
Joj tebe, kaj si zaostala
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is online now  
Old 12.05.2016., 20:01   #1068
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
nemoj terat da to opet idem gledat

i moram te pitat - a kak to drugačije nego nutra van?
Ja se ni ne sjecam, a nemam namjeru opet gledat.
Mozda je bio premali broj ponavljanja tog nutra van.
Recimo moj bivsi je imao nezamjetno mali broj ponavljanja.
Edit
E, a sad kuzim, valjda nije bilo drugih radnji s njegove strane, nego samo to
Ha?
Hannah 3 is offline  
Old 12.05.2016., 20:04   #1069
Quote:
Gzena kaže: Pogledaj post
Miletu je padao stalno, mlohava cuna, sirov lik za seks. Samo nutra van i to je njegov performans. Seve se trudila.
Ne sjecam se da je ona ta koja je bila losa.
Slažem se sa Gzenom.
Eurifesa is offline  
Old 12.05.2016., 20:21   #1070
Ma je, frajer je bio totalni (pun intended). Stalno si ga je milkio da bi bio bar poludignut, dok je ona namjestala kameru. Ona se trudila. Ustvari, kod nje je bilo najzanimljivije sto je imala busen dolje, a brazilka je bila hit tada.
__________________
Well, I'm not going to sit around moping. I'm going to do what every woman does when they hit rock bottom.
I'm going to go out and meet some boys. And crush their hearts one by one.
Smart_bitch is online now  
Old 12.05.2016., 20:36   #1071
Quote:
Smart_bitch kaže: Pogledaj post
Ma je, frajer je bio totalni (pun intended). Stalno si ga je milkio da bi bio bar poludignut, dok je ona namjestala kameru. Ona se trudila. Ustvari, kod nje je bilo najzanimljivije sto je imala busen dolje, a brazilka je bila hit tada.
A valjda naviko od doma
noaccount is offline  
Old 12.05.2016., 20:47   #1072
Quote:
Smart_bitch kaže: Pogledaj post
Voditeljica na Dobro jutro, Hrvatska?

Kakve veze ima lokacija, da je išta zanimljivo bilo, ne bi ljudi plahte proučavali. Ni spojene krevete.
šta je s tim spojenim krevetima? sjećam se joze, križa, šmrkanja, ikejine posteljine, glatke pice, ali kreveti...
My Name Is... is offline  
Old 12.05.2016., 20:51   #1073
¸
Geila is offline  
Old 12.05.2016., 21:02   #1074
knjiga za laku noc

trio za 13. petak
Quote:

Čitala sam svojoj djeci ležeći s njima na podu, što je kod njih razvilo ljubav za čitanjem, rekla je predsjednica Republike. Dodala je da su njoj iz djetinjstva najdraže knjige "Čudnovate zgode šegrta Hlapića", "Mali princ" i "Družba Pere Kvržice".


najbolja je slika gdje Kolinda lici na glumicu Nevu Rosic (od cca 60godina)
EDIT:
Trio nije najavljen u sluzbenom programu!!!

Najava dogadjanja
__________________
Lupanjem glavom u zid trosis 150 kcal/h
Poslovica indijanskog plemena Čejena : "Narod nije pokoren dok srca njihovih žena nisu slomljena."
swap is offline  
Old 12.05.2016., 22:42   #1075
Quote:
My Name Is... kaže: Pogledaj post
šta je s tim spojenim krevetima? sjećam se joze, križa, šmrkanja, ikejine posteljine, glatke pice, ali kreveti...
Propustila si naj dio.
Jozo, spoiji krevet:klap:
A tamo dva krevetca sa ikea dekicama
noaccount is offline  
Old 12.05.2016., 22:46   #1076
Quote:
slaufolina kaže: Pogledaj post
Tinu je frajer po prezimenu Badurina osveo na Kubu za 800 e . Slike je slao i videa dečkima. Isti je vlasnik hotela punta u Novalji te sad ima mlađu "curu" konjske face neku manekenku (upitno) iz splita. Sve postaju cure samo je trina za putovanja e da frajer ima oko60 god. Suskalo se da je i Antea dolje ljetovala

cvjetkovicka je bila s njime, jel jos uvijek?
mari_2011 is offline  
Old 12.05.2016., 22:56   #1077
Quote:
mari_2011 kaže: Pogledaj post
cvjetkovicka je bila s njime, jel jos uvijek?
Nije to taj. Maja je s Kevićem.
BondWannabe is offline  
Old 13.05.2016., 01:02   #1078
Quote:
Gzena kaže: Pogledaj post
Miletu je padao stalno, mlohava cuna, sirov lik za seks. Samo nutra van i to je njegov performans. Seve se trudila.
Ne sjecam se da je ona ta koja je bila losa.
slažem se! ja pamtim da se ona trudila, minjala poze, stenjala... I jel ono bio u pitanju analni? Pa oralni???
freckles is offline  
Old 13.05.2016., 04:37   #1079
Znam da sad idem mlatit mrtvog magarca jer je u svim medijima, ali ovo spada u trač; dajte cure sigurno netko mora znati nekog tko je išao sa ovom novopečenom gospođom karamarko u školu, filozofski ? Ženska ima 39 godina, tvrdi da je 20 godina u marketinsškom poslu... dakle to je biznis od 19 godine... neki za vrijeme filozofije na faksu?
Dakle, jel ona prvo bila frizerka za pudlice (odakle joj vjerojatno ideja za vlastitu frizuru) ili je prvo bila filozofkinja marketinškog smjera? Zar nezna nitko nikoga osim tog petrovića, ko je radio s njenom firmom? Nema nikakvih referenci na toj svojoj marketinškoj stranici (http://drimia.hr/). Tvrtka sa ovim lijepim psićem i nijednim linkom u 4 godine postojanja nije proizvela ništa opipljivo ni opisljivo, ali zato dobija posao za koji nema još referenci ni stručne spreme, dakle nekompetentna - u roku od dva tjedna nakon osnivanja. Ima milijunske prihode i još veće rashode (sa samo jednim zaposlenim) i tako i gubitke u stotinama tisuća kuna svake godine. Mislim da je to materijal za prave detektivke kokošinjca a ne neke tamo novinare koji čekaju pisane dokumente s pečatom
twoborg is offline  
Old 13.05.2016., 04:55   #1080
kolko vidim po fejsbuku... imali su nekakvih akcija. Neki celebritiji naši su držali činčile sa poptisom "činčile su cool", nešto kao imaju sa in magazinom, i hvale, ono standardno za samodopadne fejsbukačice, ljude koji pomažu napuštenim životinjama. Štajaznam, jel to vrijedi... zbrojeno; 7 milijuna kuna u 3 godine, s tim da su joj "troškovi" pritom bili 7 milijuna 556tisuća dvijesto kuna... možda joj je poslovni prostor u Novoj Vesi 17 skup... neam pojma.
twoborg is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:29.