Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Vicevi

Vicevi Ako ste čuli dobar vic, ispričajte ga cijelom forumu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.01.2004., 15:52   #61
kad gledam nebo vidim tebe, kad gledam sunce vidim tebe,kad gledam mjesec vidim tbe,jebote,pa daj se makni...
__________________
Do ut des!
sentinel is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2004., 15:55   #62
umro mi je djed i ostavio 3 jutra duhana, pošto si mi prijateljica dat ću ti da mi popušiš jedno jutro
__________________
Do ut des!
sentinel is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2004., 15:59   #63
sanjao sam da sam krao kokoši i jaja iz kokošinjca, ti si mi bila sudac, za kokoši si me osudila, a za jaja pomilovala...
__________________
Do ut des!
sentinel is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2004., 12:42   #64
Quote:
sentinel kaže:
ti si moj najbolji prijatelj-kad piješ i ja pijem,kad plačeš i ja plačem, kad se smiješ i ja se smijem,kad se baciš sa balkona ja se opet smijem.
juriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2004., 21:44   #65
dilema oženjenog muškarca:da li izaci na ulicu i gledati zene koje ne moze jebati ili ostati u kuci i jebti ono sto ne moze gledati.
__________________
Do ut des!
sentinel is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2004., 22:00   #66
i noćas ću biti tvoja divlja lavica, uzbudit će me opet tvoja kruta palica,jer ti si moj vranac, a ja tvoja jahačica....a joj, pogriješila sam broj...
__________________
Do ut des!
sentinel is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2004., 22:01   #67
mozes mi skinuti majicu, mozes mi skinuti hlace, mozes mi skinuti donje rublje, ali kvacice ostvai na striku...
__________________
Do ut des!
sentinel is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2004., 22:09   #68
tri cuda u muskaraca:
1.pametan,jer ima dvije glave
2.osjetljiv,jer sjedi na jajima
3.naivan,jer misli da je ovo ----- 20 cm
__________________
Do ut des!
sentinel is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2004., 22:12   #69
tri cuda u zena:
1.njezne jer imaju dva para usana
2.trljaju grudi jer nemaju jaja
3.naivne,misle da je IQ 20 solidna stvar
__________________
Do ut des!
sentinel is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2004., 22:16   #70
4 cuda u zena:
1.ovlaze se bez vode
2.daju mlijeko bez da jedu travu
3.krvare bez da se porezu
4.pricaju bez da ih itko ista pita
__________________
Do ut des!
sentinel is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2004., 02:55   #71
važna obavijest porezne uprave:
svi koji su se u 2003. puno sexali od sada će plaćati veći porez..vi ne morate brinuti,vi spadate u kategoriju povrat poreza!
alemka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2004., 17:05   #72
Super vijest!!
Stigla u grad kurva koja naplacuje po centimetru. Meni je preskupa, ali bar ces ti dobro proci!
__________________
- u zivotu prolazi samo vjeran pas
- da mi je biti morski pas
- ma pas mater
ble is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2004., 20:15   #73
Znam i sama koliko ti značim, koliko ti nedostajem, kako sam ti potrebna u ovom trenutku, žao mi je što sam te zauvijek napustila.
Tvoja pamet

Mijenjam svoju djecu:
dječak :7 godina, zdrav, čist, i djevojčicu od 8 godina, za sličice Životinjskog carstva broj 20, 50 i 31

Upravo smo pokrenili akciju "Ništa nas neće spriječiti".
Cilj je akcije čišćenje onečišćenih voda i jezera.
Upravo su nam javili vijest da se akcija prekida zbog lagane kiše.
__________________
Pustim si Simple Mindse, zatvorim oči i zamišljam da sam ja njihov pjevač na velikom koncertu. Odjeven sam u bijelo odijelo i dugi bijeli lagani kaput, imam roza košulju. Oko vrata imam lanac, prstenje na svakoj ruci, a našminkan sam kao Boy George.
iprskal9 is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2004., 14:18   #74
Ja sam dobar I fin dečko,čak mi je I dobra vila ispunila dvije želje,treći put nisam mogao.

Einstain je mrtav,Newton je mrtav,a ni ja se ne osjećam baš najbolje.

Kad se kunem u majku,možda I lažem,ali kad se kunem u oca,ne lažem majke mi.

Šta se dogodi kad se Snjeguljica skine ispred patuljaka? 7UP!
__________________
....sa pituron bilon prosa si kroz vene...
cronicus is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2004., 15:09   #75
Na granicnom prijelazu carinik rutinski pita putnika:
- Viski, konjak, rakija, cigarete?
- Ne, hvala, ali može jedna malo gorca kavica!


Nasla se dva Eskima u pustinji:Oh izgleda da je ovdje jako sklizavo! Kako znas? Pa pogledaj koliko su pijeska nabacali!
__________________
Nisam lijep, al' sam glup!
BalkanBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2004., 15:14   #76
Pitao jedan spermic drugog:
-Kako cemo kroz jajnike?
-Polako tek smo prosli krajnike!



Savršen seks sa djevicom traje 7h i 1min.
4 sata je nagovaraš, 1 minut jebeš, a 3 sata se izvinjavaš.
Sa iskusnom ribom sex traje 5,5h.
30 minuta predigre, 2 sata seksa i 3 sata dolaziš sebi.
__________________
Nisam lijep, al' sam glup!
BalkanBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2004., 21:00   #77
evo brdo sms viceva

Neke sam namjerno ostavio na izvornom jeziku da ne izgube na znacenju...

ZA ROMANTIČNE - Ljubav je biro za privremeno zaposljavanje među oblacima

1584. No 1 Da sam ptica, leteo bih za tobom. Da sam pas, trčao bih za tobom. Da sam riba, išao bih na kopno za tobom. Pošto sam čovek, jedino što mogu je voleti te!

****. No 2 Volim da te diram, da te gledam, da te nerviram, da ti mozak ispiram. Volim da te mazim, pazim, razmazim, da te zarazim, ne volim da te molim, ali VOLIM DA TE VOLIM!!!

****. No 3 Naucicu vetar da sapuce tvoje ime, cvece da mirise na tebe, naucicu sunce da miluje kao tvoj dlan, zvezde da sjaje kao tvoje oci. Tada bices svuda oko mene...

****. No 4 Ako posoji sjaj (onda je u tvojim očima) ako postoji sreća (onda je to život s tobom) ako postojituga (onda je život bez tebe) ako je ko voljen (onda si to ti)!!

****. No 5 Nezdravo, neshvatljivo, totalno, nezamislivo, nemoguce, nenormalno, ludo, carobno, krajnje, neodoljivo, famozno, iskreno TE VOLIM.

****. No 6 Tako male stvari čine život moj, ali ono sto mi fali poljubac je tvoj, tako male stvari čine život moj, daj ponekad se javi-isti mi je broj!!!!

****. No 7 Cokoladna bombona. Ne. Cvetni med. Ne. Sladoled od lesnika. Ne. Secer. Nema sanse. Jebi ga i dalje ne nalazim nista sto je sladje od tebe.
****. No 8 Nekom je tesko da digne 10kila vode, nekom je tesko da kopa kupus, nekom je tesko da se ujutru probudi. A tebi je tesko da okrenes moj broj, zasto?

****. No 9 Kazu: od redbula se dobijaju krila. Zato ti nikada necu dati da pijes redbull, jer bi tada najsladji i najbolji andjeo sa ovoga sveta odleteo...
****. No 10 Dok gledam u zvezdano nebo shvatih da ona najsjajnija zvezda i nije tako daleko. Cak sta vise siguran sam da je upravo uz mobilni.

****. No 11 Neki dani su duzi od drugih dana, neko vreme je bolje od drugog vremena, neki snovi su lepsi od drugih, a moj najlepsi san upravo cita ovu poruku!

****. No 12 Slusaj sad: U dusi sam dijete koje ne zna da mrzi, u zivotu sam putnik koji uvijek pronadje pogresan put, a u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI @---->---!!!

1572. Ti si svetlost u tami zivota, ti si u mojoj muzici jedina nota, ti si beskrajna tema za moje sne, ti si moj zivot i moje sve!

1571. U tvojim očima vidim beskrajnu dubinu oceana, tvojim usnama teku med i mleko, tvoja ocarljiva lepota me izluđuje.

1570. Već u prvim trenucima zaljubio sam se u tebe i duboko te upisao u svoje srce.

1569. Ne znam, sta bi učinila, najradije bi te ubila, tako jako sam se u tebe zaljubila.

1568. Ti si šećer, ja sam med, pa smo zajedno sladoled.

1567. Sveća bez vatre ne može goreti, ja pa bez tebe ne mogu živeti.
1566. Posvuda neka ruže cvatu, kuda staneš ti s nogom, jer uvek te imam u glavi, kao cvet u travi.

1565. Putuj listek bijeli i razveseli je, ako spava, probudi je, ako čuje, poljubi je.
1564. Ptica ljubi gnezdo, medved ljubi slatki med, ja pa ljubim tebe vise nego sladoled.

1563. Ptiček ljubi ptičicu tamo u mirisnom raju, ja pa ljubim tebe, iako u tuđem kraju.

1562. Bistri potok, brzo sumi, sve moje misli, k tebi vodi.

1561. Budi djevojko ti mene vesela i pismo budeš dobila, jer ljubiti te dečko zna, zato piše pisma ta.

1560. Ptice daleko lete, s njima ide moje srce, kada pa sunce za goru zađe, seti se draga na me.

1559. Ljudi vole vino, deca vole kino i sladolede, mame vole bebe, a ja volim samo tebe!

1558. --<--<@ --<--<@ --<--<@ --<--<@ --<--<@ ruze za tebe da se setis mene!!!

1557. Jedna rec malo je, hiljadu reci mnogo je dve reci kazu sve, procitaj ih molim te, one znace VOLIM TE!

1556. sako jutr mis na be, kako cu te poiti i kko je oaj dan pak sretan koliko bio nesretan. <>

1555. Videla sam te 1-put, videla sam te 2-put, i sve je bilo dobro dok te nisam videla jer od kad sam te 1-put vidjela, iskreno kazem da sam za tobom poludela!!!

1554. Kad nas hiljade kilometara razdvoje i kad najmanje mislis na mene, moje oci gledaju u daljinu i traze samo tebe.

1553. Tipkaj dalje, jos, samo nastavi, dobro ti ide, strpi se, samo tipkaj, jos, jos malo, ne popustaj, sad ce, evo ga... PUSA!

1552. Sve što želim sve što sanjam, nikad neću moći sam, dođi i ostani uz mene, neka se sklope naše sjene...

1551. Ako voda nosi poljupce ja ću ti poslati more...ako lišće nosi zagrljaj ja ću ti poslati drveće...ako je ljubav zauvek ja ću ti dati večnost...

1550. Ako sunce sja, to su tvoje oči. Ako vidiš mesec, to je tvoj osmeh. Ako vidiš dve zvezde, to smo ti i ja. A kad pada kiša, to su moje suze, a tebe nema...

1549. Kao more što se tiho njiše, kao kapi kiše, kao vetar što lagano duva, kao zaljubljene duše, kao kad srce voli i za ljubav moli, kao kad sunce sja, tako tebe volim ja!

1548. Sumrak je u srcu mom, kad pored mene nisi. Sumrak je u mojim očima, kad pred njima nisi. Sumrak je u mojoj duši, jer daleko ti si!

1547. Ti možeš drugom u zagrljaj pasti i drhtati poput morske pene. Al kad budeš na vrhuncu slasti, gledaćeš njega, a videti mene!

1546. Ovom svetu Bog je dao tri vrste svetla: -najveće da svetli po danu, -najmanje po noći, a najlepše je stavio u tvoje oči...

1545. Tvoja je ljubav kao potok što iz raja teče. Zbog tebe je moj život prepun sreće. Šaljem ti poljubac slađi od meda, jer ti si sve što mi u životu treba...

1544. Trebaš mi, snagu mi daj, budi moj početak i kraj. Umorna sam i svega me strah, zagrli me, trebam tvoj dah. Trebaš mi, snagu mi daj, budi moj put kroz trnje u raj...

1543. Bog mi daje, Bog mi uzima samo tebe neka mi ne oduzima. Sve što sada imam, to si ti, moja jedina i najveća ljubavi...

1542. Ostani ovde kraj mene, podeli sa mnom sve, sretne dane i ljubavi, jer ja VOLIM TE!!!

1541. Ako ti ljudi ljubav ukradu, ako si sam i srce te boli, ako ti sve loše krene, seti se tad da imaš mene...

1540. Nije meni potreban život, nisu meni potrebni sni. Meni je potrebna samo ljubav, meni si potreban samo ti...

1539. Neću te voljeti vječno, nego samo mali dio večnosti koliko traje moj život, ali ako i gore postoji život voljeti ću te i tada...

1538. Ne volim te zbog lepote, jer ljepota začarava. Već te volim zbog dobrote, jer dobrota ljubav stvara.

1537. Ljubim te žarko u dnu duše svoje, budi mi sretna i daj mi srce svoje. Moja te ljubav prati otkad upoznah tebe, sad te eto volim više nego sebe...

1536. Oprosti očima mojim što pogled tvoj traže. Oprosti usnama mojim što žele osetiti usne tvoje. I ono posljednje što te molim - oprosti mi što te toliko volim!

1535. Kad ti usne približim sklopiš oka dva, kad te nježno poljubim ti zadrhtiš sva. Srno moja malena, od anđela stvorena, volim tvoja oka dva, srno moja malena...

1534. Zamisli sebi nesto najlepse, najslađe. Dodaj tome beskrajnost, proširi sa večnosću, ukrasi sa zvezdama. Tek tada ćes bar malo znati koliko mi značiš!

1533. TI SI KAO ZVEZDA, PLAVO NEBO KRASIS, ANDJELI TE CUVAJU DA SE NE UGASIS. ZATO NEMOJ NIKAD DA PADNES SA NEBA, JER POSTOJI NEKO KOME TVOJ SJAJ TREBA!!!!!!!

1532. Voljet cu te i kada se posljednji val mog zivota bude ulijevao u jezero smrti......

1531. Jedna LJUBAV, Jedno MISLJENJE, Jedna DUSA, Jedno SRCE, Jedno BICE, Jedno TELO ->> (Z_A_)J_E_D_N_O Do Kraja

1530. Volim te, priznajem ti sve, dugo nosim te u sebi, pustila te nikad nebi, ne brini se nebo cuva nasu ljubav i u nas vjeruje...

1529. Samoj sebi se bojim priznati, pogled sa tebe ne mogu skinuti, cijeli zivot bi te mogla gledati i sebicno te ja nikom nedati!

1528. Da sutra umrem, nebi zalila jer ja sam ljubav zivota imala i da me nema ja bi zivjela u tvojim mislima bi se budila...
1527. Kad vidis ovaj cvijet bijeli =={@ sjeti se da te volim vise nego svijet cijeli.

1526. Ne volim patnju-al patim zbog tebe! Ne volim suze-al placem zbog tebe! Ne volim zivot-al zivim zbog tebe! Ne volim sebe-al volim tebe!

1525. Kad suza vise nebude, kad vreme ucini svoje,kad necije usne me probude pozelecu da budu tvoje.

1524. Nikad nisam verovao u andjele dok te nisam video.VOLIM TE PLAVUSO!

1523. Neću te voljeti vječno, voljet ću te onaj trenutak u vječnosti koliko traje život....
sokre is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2004., 21:06   #78
1522. U tami kad zatreperi nebeski svod zaiskre tvoje oci, bljesne tvoj osmeh, pomazi me tvoj glas, osetim da sam i ja nekome potreban.

1521. Zivot nek ti bajka bude,otporan si ti na ljude.oni sto ti ljubav nude sami sebi ce da sude...

1520. Upisi u srce ime moje, neka te vodi kroz snove tvoje, neka te cuva od svake boli, neka za tvoju srecu moli, i neka ti kaze, da samo tebe voli! za N.

1519. SAMO ZA MIRANA JOVANOVICA: MIRANE JA TEBE VOLIM BEZKRAJNO I VOLECU TE DOK SAM ZIVA.... ZAUVJEK TVOJA SLADDKA MACKICA.... :**********************************

1518. LEZIM U SOBI, SRCE MI TUCE, MISAO STRASNO K TEBI VUCE, PITAM SE GDJE SI I STA LI SADA RADIS I DA LI ME NJEZNO U MISLIMA MAZIS.. ZA MIRANA OD SLADDKE

1517. KAD KAZES LJUBAV NA MENE SE SETI, NIKAD SE NECU U TEBE KLETI, KAD KAZEM LJUBAV POMISLIM NA TEBE JER TE VOLIM VISE OD SEBE.. ZA MIRAN OD SLADDKE...

1516. KAD PROCITAS OVU PORUKU TI POMISLI NA MENE, KAKO MI SRCE STEZE OD KAD ZNAM - SVE ZA TEBE ME VEZE! TVOJE IME U SRCU DRZAT CU I DOK ZIVIM TEBE VOLJET CU! MIRANU..

1515. U ZIVOTU POSTOJE TRENUTCI KAD MI NEDOSTAJES TAKO JA KO DA TE ZELIM IZVADITI IZ MISLI I ZAGRLITI U STVARNOSTI.... EVO OVO JE TAJ TRENUTAK.ZA MIRANA...

1514. AKO IKADA OCES OD MENE, AKO IKADA ZABORAVIS NA MENE, AKO IKADA PRESTANES DA VOLIS MENE, JA CU BIRI TU DA I DALJE VOLIM TEBE... ZA MIRANA.....

1513. ZBOG TEBE BIH SVE OSTAVILA DRUGE, AKO SAM POGRESILA KAZNI ME, AL JEDNOM RECI BAR OVE NOCI TUZNE DAL BI ZAPLAKAO TI AKO ME NE BUDE? ZA MIRANA OD SLADDKE - MACKICE

1512. Ja sam kao leptir svetlost me mami, a sjaj u oku tvom vidim u tami. Voli me, mazi me ali pazi jer moje je srce ranjivo i na njemu piše, PAZI LOMLJIVO!!!

1511. Ljepota je prolazna, zivot kratko traje, sve sto imam tvojesrce mi daje. Uzmi moju ljubav jer znam samo jedno: nista na ovom svijetu nije kao ti vrijedno.

1510. O kako je tesko leci u prazan krevet... Grliti jastuk umjesto tebe... Ocekivati poljupce, a dobivati samo tisinu i tamu... Nedostajes mi zlato moje...

1509. Poljubi me njezno i ne ostavljaj me jer cu zaplakati. Zagrli me jako i ne pustaj me jer cu umrijeti. Pogledaj me u oci i reci "volim te" i ja cu vjecno zivjeti.

1508. Kada zadnja zvona oglase ponoc, jedno ce srce plakati u noci, zivjet ce i vjecnu tugu kriti, ali ce samo tebe zauvijek voljeti.

1507. Neka te nebo obasja kada se tama pojavi oko tebe, i neka ti andjeli ne dopuste da places kada ti suze ispune oci jer ti zasluzujes zivjeti u svijetu ljubavi...

1506. Ima li smisla voljeti kao ja? Dugo i beznadno, bez ijednog poljupca. Zivjeti u nadi, zivjeti samo za prazne rijeci. Voljeti kao ja, voljeti samo tuznim ocima...

1505. Dali ces se sjetiti nekad da i ja postojim kad u zivotu nadjes novu srecu? Ili ces pustiti da me ovaj zivot dokrajci... kao da se nikada nismo ni voljeli...

1504. Dali znas da kad sam s tobom za mene vrijeme ne postoji? Da zelim da svaki trenutak traje vjecno? Dali znas da te volim vise nego sto to rijeci mogu opisati?

1503. Mogu umrijeti i moze vjetar da me srusi, ali sve je lakse dok sam ti u dusi. Moze suza iz oka da mi krene, ali je lakse kad u svom srcu cuvas ljubav za mene.

1502. Mislim na tebe, zelim samo tebe, hocu samo tebe, ne mogu bez tebe, venem bez tebe, gladujem bez tebe, volim samo tebe. Sta ja mogu? Ne moze mi niko nista!

1501. Kad te nema moji snovi se izgube, moja masta se zamrzne, moje usne ne govore, moja dusa se izbrise, i sve bol postane.

1500. Kao more sto se njise, kao kapi kise, kao vetar sto lagano puse, kao zaljubljene duse, kao sto srce voli i za ljubav moli, kao sto sunce sja, tako te volim ja!

1499. Kad se gledam u ogledalu vidim TEBE, kad lutam ulicama vidim nekog ko lici na TEBE, kad sam s nekim mislim na TEBE, sad vidis VOLIM SAMO TEBE!!!

1498. Ljubavi jako mi trebas, jer osecam neki bol u dusi a taj bol mozes samo ti izljeciti svojim osmehom, dodirima, poljupcima, koje mi ne mozes sada da das.

1497. Kada budes procitala ovu poruku, znaces da sam vec dugo zaljubljen u tebe!!!

1496. 99 propustenih poziva... A samo sam hteo da ti kazem da mi se mnogo svidjas!!!

1495. Kad bih ljubav svoju suzama morao dokazati, ja plakao bih dan i noc, al suze svoje nikad isplakao ne bih jer te volim kao bolestnik svoj poslednji dan.

1494. Divno je kad nekog volis, jer ljubav je najveci poklon koji dajemo. Ljubav je skola nesebicnosti i vernosti. Prava ljubav je kad nekog volis kako ja tebe!

1493. Postoji:7 svetskih cuda, 6 kontinenata, 5 uglova Pentagona, 4 lista deteline, 3 svetska mora, 2 oka, al ima nesto sto je samo jedno i to nesto si TI!

1492. Onda kada je najteze kada se nema vremena za srecu, ostavi malo mesta za mene, da se ja u tvoj zivot uvucem, i postanem tvoj andjeo cuvar!

1491. Bole te stopala? Verujem ti - citavog dana hodas u mojoj glavi!!!
1490. Procitao sam toliko poruka SMS poruka, ali ni 100 njih ne mogu da opisu koliko mi znacis!!!

1489. Nisam kisa koja tuzno lije, nisam bice koje voli a voljeno nije. Iskreno cu ti reci VOLIM TE jer nije sramota i nikada ti neces biti slucajni prolaznik mog zivota.

****. Te noci, kada si se ti rodila, padala je kisa. Nije padala zato sto je tako trebalo da bude, vec je nebo izgubilo najlepsu zvezdu. HVALA mu za taj dan!!!

1487. Iako si babaroga i zavodnik zenskog roda. I ja sam zavodnica muskih srca lomljivica. I tebe cu babarogo srediti USKORO!!!!

1486. §§ § Da znas koliko mi znacis zavoljela bi me.

1485. §§ Kada legnem pomislim na tebe, kad zaspem sanjam te a kad te vidim ljubim te.

1484. § Kad me pitaju vjerujes li u ljubav ja se sjetim tebe.

1483. Moje Srce samo za tebe zivi, Moje Srce samo tebe Voli. Ti si mi sve. Malena1_happy VOLIM TE NAJVISE NA SVIJETU.

1482. Ja te volim kao boga, ti me mucis kao roba, ophodis se prema meni ko beba prema igracki, ali sve to nema veze, ako treba umrecu za tebe ja, jer te ludo volim MARIJA!

1481. I SVE DOK ZIVIM I DOK IMAM GLAS JA PLAKACU ZA NAS..TO ME ZIVOT OKUJE.....NEDOSTAJES MI!!!

1480. Igore...ovo ce biti kratko i jasano ... mada nikad efikasno...ipak...VOLIM TE VISE OD SVEGA NA SVIJETU!!

1479. Vreme je presporo za one koji cekaju, prebrzo za one koji se boje, predugo za one koji tuguju, prekratko za one koji se raduju, ali za ljubav vreme je vecnost!

1478. Jedan jastuk imam a on mi je za dvoje, jedno srce imam i ono je tvoje, jedan zivot imam koji nista ne vredi ako sve sto imam ne poklonim TEBI!!!

1477. Lepo je znati da posojis u mom zivotu. Nije bitno ni koliko, ni otkad a ni zasto. Lepo je otvoriti oci i jednostavno znati da si tu!!!

1476. Ako ti ikad gorko zaplace oko, ako te nekad neko povredi duboko, ako ti ikada zaroni dusa, ako nema koda te slusa, ako ikada vrisnes u snu, nazovi me i bicu tu!!!

1475. Ja cu uvek na neki nacin biti tvoja jer ti si bio prva suza moja....

1474. Vo kosi da ti spijam, vo zora da te budam, za tebe ako treba se da izgubam.

****. Kad procitas ovu poruku ti pomisli na mene kako mi srce steze od kad znam-sve me za tebe veze! Tvoje ime u srcu drzat cui dok zivim tebe voljet cu.

1472. Ja imam snove-u njima zivis ti! Ja imam zelje-zelim te ljubavi! Ja imam snage - ja cu da se borim! Ja imam razlog zasto tebe VOLIM!!!

1471. Sedno sta god vude i svedno sta god nas rastaje znaj da tvoje ime u mom srcu sotaje to ti netko pise ko te stvarno voli i nemoze da te preboli.

1470. Ako mi zavoravis ime, zovem se zagrili me, prezime mi je poljubi me a nadimak zavoli me!

1469. Bit cu sunce koje sja samo za tebe, bit cu zena koja sanja samo kraj tebe i bit cu voda kad budes zedan bit cu samo tvoja jer ti si samo jedan! VOLIM TE.

1468. Kad se prsti spuste na umorne zice i posljednju njeznost pretvore u zvuk, ostaje nam ova pjesma sto u meni tiho dise i moli te da ne odes, da ne odes nikada vise.

1467. Sto radis - radi spretno, kad ljubis-ljubi sretno, sto je lijepo - rado gledaj, koga volis-nikom NE DAJ !

1466. Tvoje usne sladje su od meda, moje srce gori dok te gleda, tvoje oci ljepse su od neba... ti si ono sto meni treba !

1465. Poslat cu ti vjetrom poljubac blag, da ti kaze da ima netko mome srcu drag, a ti ga udahni da zauvijek ostane tu, jer ja sam s tobom i u dobru i u zlu.

1464. Poslat cu ti vjetar da miluje ti kosu, za svako jutro poslat cu ti rosu, poslat cu ti mjesec da u mraku sja, a sto se tice puse, to cu osobno... JA.

1463. Zelim bezbroj poljubaca posuti po tvome tijelu... Zelim tvoje dodire po svojoj kozi... Zelim zaspati uz tebe i probuditi se sapcuci ti njezno VOLIM TE.

1462. Dvije suze krenuse niz obraze moje dok mislim na tebe i ime tvoje. Samo tebe volim i o tebi snivam, jer ti si mi sve sto imam

1461. Kad osjetis najtezi trenutak u zivotu, kad izgubis povjerenje u sebe, sjeti se bar tad da postoji netko tko misli na tebe.

1460. Pokloni mi svoje oci i njihov topli sjaj, pokloni mi jos nesto: svoj vjecni zagrljaj. Pokloni mi svoje meke usne i tople rijeci dvije: VOLIM TE.

1459. Koliko dugo trazio sam sebe, u zagrljaju svjetlosti i mraka... Koliko dugo ici cu do tebe, a potrebno je samo par koraka...

1458. Svu noc cekam te i trazim kroz snove. Ti ne cujes glas i pjesmu sto te zove, ne, nije me strah kad ostanem sam, jer uvijek osjetim strast sto lebdi izmedju nas.
sokre is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2004., 21:07   #79
1457. Dodi da ti nesto sapnem na usta mozda pronademo zajednicki JEZIK.

1456. Samo su za tebe jutros pjevale ptice... Samo su tvoje ime saptale ravnice... Samo za tebe oblaci nebom plove... Samo tebe moje srce zove...

1455. Pristajem na sve samo kaži, čini šta hoćeš i život traži. Uzmi me vodi me, ne pitam kuda, čini šta hoćeš s tobom ću svuda.

1454. Ja neću ljepšu,ja neću drugu, birao sam srećo moja il tebe il tugu.

1453. Ako me ne voliš nek ti je srećno, al' ja te volim i voljet ću te vječno.

1452. Otvori mi svoja vrata,ja sam čovjek koji kuca, vjerni sluga što te moli, zarobljenik što te voli,ti kraljice moga srca.


1451. Sumnjaj dal' su sjajne zvijezde ove, sumnjaj dal' Sunce zna putanju svoju, sumnjaj dal' laž se istinom ne zove, al' u ljubav ne posumnjaj moju.

1450. I da mi daju svijet da ga uzmem sebi,da me učine jačom i od Boga,nijednu sekundu razmišljala ne bih uzela bi tebe umjesto svega toga!

1449. 1000 je suza u mojim očima bilo.1000 je želja koje mi život nikad nije ispunio...malo je prijatelja koje trebamo svi a još manje ljubavi takvih kao što si ti.

1448. RECI MI ŠTA DA RADIM I UČINIT ĆU SVE, RECI MI ŠTA DA BUDEM I BIT ĆU ZA TEBE. VOLIM TE

1447. Daleko od ociju alo od srca nisi jedino sto mi nedostaje ti si!Nisi zvijezda ni andeo ni bog da te molim ali si osoba koju ludo i iskreno volim!! EDI VOLIM TE!!

1446. Ako je francuska ljubav onda si ti pariz !! mm Poslao: Izvini

1445. On je istina, koju u srcu nosim! On je bice, koje ludo volim! On je laz, koja me boli! Znam, da je uzalud, ali ipak ga volim!


1444. MESEC SIJA KO TEPSIJA, MORE VALJA SITNE KAMENCICE, VOLIM TE MALA JEBES MI MATER!!!!!

1443. Oduzimas mi dah, za tobom ludim! Volim svaki tvoj osmeh dok se budim! Volim tvoje usne kad tiho krenu poljupcima u novi dan! Oduzimas mi dah, ostajem bez reci!

1442. Vodi me kroz nocni san, sakrij me k'o zrno u dlan. voli me k'o nikada! Budi moje sunce nakon oblaka! Ti si moj zivoz, nada i snaga!

1441. Tvoja ce ruka moju da vodi po horizontu plavom, preci cemo 7 mora i ici snom i javom. Sto dalje od bola i samoce koja umara poci cemo sami TI i JA!

1440. Nisam kriva, nisam kriva, voljet cu te dok sam ziva, jedam zivot s tobom mi je premalo...

1439. Ljubila bi tvoje usne i danju i noču, šaptala ti dragi moj: samo tebe hoču! Mazila bi tvoje tjelo od glave do pete, radila bi nešto što nevalja jer nisam više djete.

1438. Nisam ti suza u oku a ti to meni jesi..nisam ti osmjeh na licu a stalno se pitam gdje si. Uzalud ovo pišem uzalud srce pati, ipak za tebe dišem i volim te shvati.

1437. Mnogi kazu da je ljepše u nebeskom raju, a ja kažem da je ljepše u tvom zagrljaju.Možda sam griješnik i neću stići do raja i zato me ne puštaj iz zagrljaja.

1436. Kada pada kisa, kazu da duše mrtvih dolaze da vide one koje vole, ..... kada mene jednom vise nebude, tu gdje si ti kisa nikad nece prestati!!!

****. Pozeli da postanem voda - POSTACU MORE, Pozeli da postanem toplota - POSTACU SUNCE, Pozeli da postanem sjaj - POSTACU ZVIJEZDA, Pozeli da te zaboravim - ZABOTAVIT TE NECU!

1434. Nozem da mi ranis srce ma koliko da boli u svakoj kapi krvi ces naci rjeci ja te volim.

1433. Jednom kad umres tvoje ce se tjelo razprsiti na tisucu zvjezdica i svaki covjek, koji pogleda gore, zaljubit ce se u nebo.

1432. Bog ce tebi samo dobro dati, jer dusa je tvoja velika i cista a u ovom svjetu punom tuge i patnji, bogatstvo je znati nekoga popud tebe.

****. Jos uvijek mislim na tebe, jos uvijek plavicasti dim cigarete na mjesecini iscrtava tvoj lik, jos uvijek si sama u odajama moga srca.

1430. Uz tebe san ja samo ja....ja kakvu nitko ne pozna....i zato budi tu uz mene tako da i drugi mogu upoznati tu ''drugu '' ja...

1429. Ne trazim ti zivot ceo, trazim samo jedan deo, jedan minut tvog zivota, jedan pogled tvoga oka, za jedan otkucaj srca te molim, ma shvati vec jednom da te volim!

1428. Ako odem u nebo pre tebe, na svaku cu zvezdu da mapisem tvoje ime, tako da i andjeli znaju kako se zoves jer decki poput tebe su neponovljivi!!!!!!!

1427. Reci cu ti nesto nemoj se ljutiti, necu te voljeti vjecno, voljecu te mali dio vjecnosti koliko traje moj zivot.

1426. Kad bi neko u zivotu rasjekao srce moje umjesto krvi vidio bi ime tvoje...za tebe zivim, za tebe se borim i kada umrem tebe cu da volim!!!

1425. Dete, volim te! Sad ja tebe molim, ne sumnjaj u to, andjele mali!I ljubim te, najiskrenije, kao uvjek, bebo! Ostani moje dete, divljaku sto se ljutis! Tebe volim.

1424. Dodji na nase mjesto, kod one ograde, uzberi bijeli cvijetak pored nje, zatvori oci i sjeti se kako su nam usne bile blizu jedne drugih.

1423. Ako sam ikad ikada nekog voljela, cuvala u srcu, sanjala svako vece, nosila u mislima, govorila istinu, saputala slatke rijeci na uhu onda si to bio TI!!!

1422. Lepoto vizantiska neprolazna.

1421. Da me sad proguta zemlja ova moje srce nece stati Jer ce ono za tebe dozivotno kucati!

1420. M-nogo mi nedostajes A-li sam sigurna da to znas R-ekla sam ti ja nikom ne dam te K-azacu jos nesto O-bozavam te!!!

1419. Svaki sekund minut sat dan sedmicu mjesec godinu...uf...vijek stoljece a ma neograniceno mislim na tebe.

1418. Ako se ikad sretnemo ne stavljaj ruke na lice. Nemamo sta kriti jer nasu ljubav niko ne moze ubiti!

1417. Nekoja go sledi tvojot cekor druga go slusa tvojot glas treta e do tebe a samo edna te saka vistinski JAS

1416. Ti si svjetlost u daljini, tihi zvuk u tišini, moja java i moj san....svaka noć i svaki dan...ti si mi sve...ja ne mogu bez tebe...

1415. Svaki dan negdje zivot nastaje, a negdje se gasi... Negdje se radja ljubav, a negdje umire... Tako cu umrijeti i ja, ali moja ljubav prema tebi nikada.

1414. Ljubi me strasno jos ovu noc i reci da jutro nikada nece doc, zagrli me njezno, ruku mi daj i sapni mi tiho da nikada nece doci nas kraj.

1413. Tamo gdje nema pustosi i gdje je stvarnost lijepsa od snova, tamo cu s tobom otici i nikada se necu vratiti...

1412. Pruzi mi ruku, zagrli me u tami. Zelim biti s tobom, zelim da smo sami. Vise od svega ja te volim, jer ljubav se zove imenom tvojim.

1411. Sve jace osjecam kako mi strujis tijelom i prolazis dusom ostavljajuci neizbrisive tragove koji me svakim otkucajem srca podsjecaju da postojim samo za tebe.

1410. Tvoje usne sladje su od meda, moje srce gori kad te gleda, tvoje oci ljepse su od neba, ti si ono sto meni treba.

1409. Postoji netko tko te treba, tko te voli i tko se za tebe protiv svijeta bori. Ako zelis saznati tko je poslusaj srce svoje i tiho izreci ime moje.

1408. Ti si moja zemlja i zrak sto disem, ti si mi od svega nesto vise. Ti si pupoljak u kojem ruza drijema, najvise mi nedostajes kada te nema.

****. Opet cu nocas sjediti uz prozor i gledati nebo, opet ce biti predivno i obasuto zvijezdama, a ja cu opet traziti jednu najljepsu i nazvati ju tvojim imenom.

1406. Lako je zvijezde sa neba skinuti, lako je noc mjesecu uzeti, lako je preploviti olujno more, ali je uistinu tesko opisati koliko mi nedostajes.

1405. Ne znam dali ima netko, koga tako silno zelim. Ne znam dali ima netko koga volim bicem cijelim. Za odgovor sam pitao samo srce svoje, a ono mi je sapnulo ime tvoje.

1404. Nemoj nikada reci da te nisam volio - volio sam te u snu, u suzi, u pjesmi - jer cu tada zaista pomisliti da te vise ne volim, a volim te vise nego ikada...

1403. Kada umrem necu otici na nebo nego cu ostati tu, s tobom... Jer mi ni samo nebo ne moze pruziti onaj neopisivi osjecaj koji osjecam kad sam uz tebe...

1402. Polako si mi se uvukla pod kozu, u moje misli i snove... Neprimjetno si zavladala mojim srcem, dusom i tijelom... I nije mi zao zbog toga jer te volim najvise..

1401. Ivane! Želim ti biti san u najljepšoj noći, riječ ljubav što niz usne će proći, misao što ti se po glavi mota, želim biti iskra… Dio tvog života!

1400. KADA U NOCI RUZE BUDU PLAKALE I SRCE SE TVOJE SLOMI ZELIM TI SE U SNU PRIKAZATII RECI DA TE VOLIM !!

1399. Sto jos mogu reci,kad se tesko prave rijeci nalaze.Samo dotakni moje srce i utoni u dusu moju. Ljubav svoju nikada ne predaj.
sokre is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2004., 21:24   #80
Quote:
sentinel kaže:
on-ajmo se sexat
ona-imam menstruaciju
on-okreni se s guza
ona-imam henoroide
on-još samo reci da te boli zub, jebat ću ti mater
Ovaj je dobar svaka cast
sokre is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:06.