Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.04.2009., 08:49   #1
profesionalni pokeras...

Da li neko igra ili zna nekoga da igra a da od toga zaraduje za zivot.
Ja sam eto krenio dobrim putem, poceo sam konstantno zaradivati vec par mjeseci. Svima vam je internet pristupacan tako ako ste dovoljno inteligentni, psihicki cvrsti...imate talenta za rjesavanje logickih zagonetki i kvalitetno baratate svojim novcem poker moze biti unosan posao.
Ih-pih is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2009., 10:00   #2
Quote:
Ih-pih kaže: Pogledaj post
poker moze biti unosan posao.
samo daj...
curva-tamburello is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2009., 18:54   #3
božo zvan pub

i kladionica je unosna (za vlasnike naravno)
__________________
Pored kurve vrijedis koliko i ona
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2009., 12:53   #4
Quote:
Ih-pih kaže: Pogledaj post
Da li neko igra ili zna nekoga da igra a da od toga zaraduje za zivot.
Ja sam eto krenio dobrim putem, poceo sam konstantno zaradivati vec par mjeseci. Svima vam je internet pristupacan tako ako ste dovoljno inteligentni, psihicki cvrsti...imate talenta za rjesavanje logickih zagonetki i kvalitetno baratate svojim novcem poker moze biti unosan posao.
Kojim si ti sinko putem krenuo ?
__________________
apartmani na moru
Antimon2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2009., 17:29   #5
Znam ih ja i radim s njima.
Ako zelis javi mi se pa cu ti reci gdje mozes naci vise informacija o tom zanimanju, sponzorstvima i sl.
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2009., 20:08   #6
Znam nekog lika koji se preko Interneta povezao s nekom skupinom koja analizira rezultate na kladionicama i blabla... I neko vrijeme je zarađivao na tome finu lovicu. I do 10k kn mjesecno. Ne znam bai li se još time...
Darmarko is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2009., 13:51   #7
Quote:
Darmarko kaže: Pogledaj post
Znam nekog lika koji se preko Interneta povezao s nekom skupinom koja analizira rezultate na kladionicama i blabla... I neko vrijeme je zarađivao na tome finu lovicu. I do 10k kn mjesecno. Ne znam bai li se još time...
uopće nije problem zaraditi na kladionici.
može se zaraditi ali ne kroz noć.

ako igraš listić sa 100kn -> dva para sa koeficijentima od 1.9 nadalje.

pogodit češ otprilike pola listića.

20 listića mjesečno , jer nema šanse da se nađu svaki dan dva para, dosta teško.

1.9*1.9*95.23=343.78 kn.
-100 kn=243.78 kn čiste zarade.

243.78*10=2437.80 kn -1000=1473.80 kn.

a obično su koeficijenti veći tako da mi je zarada skoro uvijek dupla po listiću od ovog primjera.
sad trenutno ne igram.
2200-3000 kn sa 20 listića uz uvjet da se pogodi pola.

ali ne igrati više od jednog listića i više od dva para.
Markoleo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2009., 14:00   #8
Quote:
Markoleo kaže: Pogledaj post

pogodit češ otprilike pola listića..
Quote:
Markoleo kaže: Pogledaj post
a obično su koeficijenti veći tako da mi je zarada skoro uvijek dupla po listiću od ovog primjera..
Quote:
Markoleo kaže: Pogledaj post
2200-3000 kn sa 20 listića uz uvjet da se pogodi pola.
odlično....
nemam rječi...
mene si uvjerio da je zarada garantirana....
exAzriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2009., 14:35   #9
Quote:
exAzriel kaže: Pogledaj post
odlično....
nemam rječi...
mene si uvjerio da je zarada garantirana....
Kaj ti znas, on je diplomirao informatiku na jednom nasem poznatom veleucilistu.
Neznadar is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2009., 14:39   #10
Quote:
Neznadar kaže: Pogledaj post
Kaj ti znas, on je diplomirao informatiku na jednom nasem poznatom veleucilistu.
znam, a i on zna da znam
exAzriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2009., 15:07   #11
Quote:
exAzriel kaže: Pogledaj post
odlično....
nemam rječi...
mene si uvjerio da je zarada garantirana....
Quote:
Neznadar kaže: Pogledaj post
Kaj ti znas, on je diplomirao informatiku na jednom nasem poznatom veleucilistu.

serete gluposti obadvojica.
Markoleo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2009., 18:16   #12
Quote:
Markoleo kaže: Pogledaj post
uopće nije problem zaraditi na kladionici.
može se zaraditi ali ne kroz noć.

ako igraš listić sa 100kn -> dva para sa koeficijentima od 1.9 nadalje.

pogodit češ otprilike pola listića.

20 listića mjesečno , jer nema šanse da se nađu svaki dan dva para, dosta teško.

1.9*1.9*95.23=343.78 kn.
-100 kn=243.78 kn čiste zarade.

243.78*10=2437.80 kn -1000=1473.80 kn.

a obično su koeficijenti veći tako da mi je zarada skoro uvijek dupla po listiću od ovog primjera.
sad trenutno ne igram.
2200-3000 kn sa 20 listića uz uvjet da se pogodi pola.

ali ne igrati više od jednog listića i više od dva para.
Slabo ti stojiš sa matematikom prijatelju. Jako slabo. Recimo u tenisu je obično 1.8 i 1.8 ako je izjednačen meč. A da kladionice ne zarađuju na budalama bilo bi 2.0 i 2.0. Uplati 100 listića po 100 kuna. Matematički gledano ćeš pogoditi pola. Što vuče gubitak od 1000 kuna na uloženih 10000. Ili misliš da si bolji u određivanju koeficijenata od bookmakera kojem je to glavni i jedini posao, i to praktički radi njih par najboljih na svijetu, ostali samo prepisuju ?
__________________
apartmani na moru
Antimon2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2009., 18:39   #13
Quote:
Antimon2 kaže: Pogledaj post
Slabo ti stojiš sa matematikom prijatelju. Jako slabo. Recimo u tenisu je obično 1.8 i 1.8 ako je izjednačen meč. A da kladionice ne zarađuju na budalama bilo bi 2.0 i 2.0. Uplati 100 listića po 100 kuna. Matematički gledano ćeš pogoditi pola. Što vuče gubitak od 1000 kuna na uloženih 10000. Ili misliš da si bolji u određivanju koeficijenata od bookmakera kojem je to glavni i jedini posao, i to praktički radi njih par najboljih na svijetu, ostali samo prepisuju ?
ja matematiku jako dobro znam, a posebno statistiku.
zato se i tenis ne isplati igrati.
a drugo napisao, treba igrati dva para na listić sa koeficijentima minimalno 1.9.
rade najbolji, ali opet imaju dosta propusta, jer ne mogu pratiti sve tekme.taman da svaki prati samo jednu ligu, gledat će one parove na koje će se najviše ljudi kladiti.
tako imaš da igra recimo real madrid protiv nekog žnj kluba, real je recimo prvi ili drugi, a žnj klub četvrti ili peti, pa će na real staviti koeficijent 1.2 ili 1.3 eto jer imaju ime, tradiciju i jer znaju da će većina igrati na real, jer većina njih se kladi na koeficijente do 2, a posebno vole ove do 1.6.
a da je umjesto reala neki manje poznati klub, koeficijent bi bio između 1.6 i 1.8.
puno njih misli da zna, a nema pojma.
ovo što se oslanjaju samo na statistiku, a nikad nisu igrali ili pratili, nemaju pojma.
sa jednim kolegom smo testirali različite mogučnosti i na suho i za lovu.dobre 3 godine.

zbroj vjerojatnosti kod nogometa je od 1.2-1.3
kod tenisa, ako su koeficijenti 1.8-> 1/1.8=0.55555*2=1.11111
ovaj višak (postotak) iznad 1 je osigurana zarada kladionice.

u ovom slučaju je 11,11 %.
kod nogomea kao što sam naveo zarada kladionice je od 20-30 %.
jer ako uzmemo da kladioničari uplate u hrvatskoj 4 milijarde kn, zarada kladionica je negdje oko 600 milijuna kn.
0.6/4 =.15 ili 15 %.
na neke parove je manje na neke više i imaju zaradu 15 %.
i obično taj postotak je viši kod boljih parova za koje misle da će se večina kladiti i to posebno liga 5 (svih 5 liga) + neke dodatne tekme.
lige engleska 4,5 , konferencija, to ovi ne gledaju nego bubaju koeficijente da što prije se riješe toga, jer njim se neda, a i znaju da jako malo ljudi se kladi na te tekme.
Markoleo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2009., 19:49   #14
Marko tri stvari.
Kladionica je izmišljena kako bi zaradili kladioničari.
Za 4 ili 5 klub Španjolske lige, reči da je žnj klub, može reči samo totalna neznalica, da ne upotrijebim težu riječ.
I treće, kakve ovo veze ima sa Poslom i Karijerom?
Ovo treba pod pdf ovisnost i glupost!
exAzriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2009., 20:25   #15
Quote:
exAzriel kaže: Pogledaj post
Marko tri stvari.
Kladionica je izmišljena kako bi zaradili kladioničari.
Za 4 ili 5 klub Španjolske lige, reči da je žnj klub, može reči samo totalna neznalica, da ne upotrijebim težu riječ.
I treće, kakve ovo veze ima sa Poslom i Karijerom?
Ovo treba pod pdf ovisnost i glupost!
ja nisam rekao za 4 ili 5 kluba, nego da se recimo neki žnj klub nalazi na 4 ili 5 mjestu.pri tome sam mislio na ime kluba.recimo dođe neki klub iz druge lige, nepoznati i prvu sezonu na početku obično je takav klub u vrhu.

u većini slučajeva zarađuje kladionica, a tek u malom postotku kladioničari.
da svi igraju pametno, postojala bi mogućnost da većina kladionica bankrotira.ali to se ne može dogoditi jer svi hoće sve kroz noć, pa većina puši, ali ne svi.
a takvi kao što si ti ne mogu shvatiti da se može bez problema zaraditi na kladi.
Markoleo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2009., 20:35   #16
Quote:
Markoleo kaže: Pogledaj post
a takvi kao što si ti ne mogu shvatiti da se može bez problema zaraditi na kladi.
ja znam da se može zaraditi na kladionici ali ne na ovaj >Dudekov način.
Trebaš platiti dojavu, no onda prije ili kasnije bejzbol palica ravna kičmu.
Usput kladionice održavaju malo spretniji informatičari nego ti, što bookmakeru znatno olakšava posao....
Inače sam mišljenja da ljudi koji završe neki faks, prerastu priče lova pada sa neba.
Da je to tako kako ti pričaš, kladionice bi već propale..
Eh da, spomenuo si statistiku, no sigurno si imao predmet pod nazivom simbolička ili matematička logika.
Pa upotrijebi to znanje, sjeti se one rečenice, koju sam ti kvotao, uzmi olovku i papir i dešifriraj što si zapravo rekao.
tu se razbacuješ nekakvom matematikom, a u uvjeravanju o zaradi na kladionici, upotrijebio si slijedeće riječi:" Skoro,otprilike, uz uvjet"!
E pa ak ti to nije dosta, skidam kapu!
exAzriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2009., 20:40   #17
Quote:
exAzriel kaže: Pogledaj post
ja znam da se može zaraditi na kladionici ali ne na ovaj >Dudekov način.
Trebaš platiti dojavu, no onda prije ili kasnije bejzbol palica ravna kičmu.
Usput kladionice održavaju malo spretniji informatičari nego ti, što bookmakeru znatno olakšava posao....
Inače sam mišljenja da ljudi koji završe neki faks, prerastu priče lova pada sa neba.
Da je to tako kako ti pričaš, kladionice bi već propale..
Eh da, spomenuo si statistiku, no sigurno si imao predmet pod nazivom simbolička ili matematička logika.
Pa upotrijebi to znanje, sjeti se one rečenice, koju sam ti kvotao, uzmi olovku i papir i dešifriraj što si zapravo rekao.
tu se razbacuješ nekakvom matematikom, a u uvjeravanju o zaradi na kladionici, upotrijebio si slijedeće riječi:" Skoro,otprilike, uz uvjet"!
E pa ak ti to nije dosta, skidam kapu!
imao sam statistiku.neću se dalje raspravljati, kad se nekima ne može dokazati.
Markoleo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2009., 20:58   #18
normalno da takvu glupost nemožeš dokazati...
najveća lova je na 3 ili 4 nogometnim ligama, ali isključivo uz dojavu, ostalo je sreća.....
exAzriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2009., 11:00   #19
Quote:
Markoleo kaže: Pogledaj post
ja matematiku jako dobro znam, a posebno statistiku.
zato se i tenis ne isplati igrati.
a drugo napisao, treba igrati dva para na listić sa koeficijentima minimalno 1.9.
rade najbolji, ali opet imaju dosta propusta, jer ne mogu pratiti sve tekme.taman da svaki prati samo jednu ligu, gledat će one parove na koje će se najviše ljudi kladiti.
tako imaš da igra recimo real madrid protiv nekog žnj kluba, real je recimo prvi ili drugi, a žnj klub četvrti ili peti, pa će na real staviti koeficijent 1.2 ili 1.3 eto jer imaju ime, tradiciju i jer znaju da će većina igrati na real, jer većina njih se kladi na koeficijente do 2, a posebno vole ove do 1.6.
a da je umjesto reala neki manje poznati klub, koeficijent bi bio između 1.6 i 1.8.
puno njih misli da zna, a nema pojma.
ovo što se oslanjaju samo na statistiku, a nikad nisu igrali ili pratili, nemaju pojma.
sa jednim kolegom smo testirali različite mogučnosti i na suho i za lovu.dobre 3 godine.

zbroj vjerojatnosti kod nogometa je od 1.2-1.3
kod tenisa, ako su koeficijenti 1.8-> 1/1.8=0.55555*2=1.11111
ovaj višak (postotak) iznad 1 je osigurana zarada kladionice.

u ovom slučaju je 11,11 %.
kod nogomea kao što sam naveo zarada kladionice je od 20-30 %.
jer ako uzmemo da kladioničari uplate u hrvatskoj 4 milijarde kn, zarada kladionica je negdje oko 600 milijuna kn.
0.6/4 =.15 ili 15 %.
na neke parove je manje na neke više i imaju zaradu 15 %.
i obično taj postotak je viši kod boljih parova za koje misle da će se večina kladiti i to posebno liga 5 (svih 5 liga) + neke dodatne tekme.
lige engleska 4,5 , konferencija, to ovi ne gledaju nego bubaju koeficijente da što prije se riješe toga, jer njim se neda, a i znaju da jako malo ljudi se kladi na te tekme.
Jako malo ljudi može DUGOROČNO zaraditi na kladionici. Svatko može na kraći rok. Evo ja sam od svih utakmica kupa UEFA i LP ovaj tjedan promašio samo dvije. Uzmem to u obzir, postavim teoriju i jebote pa ja ću biti bogat za godinu dana. Samo to ne ide tako ...

I kad si to testirao 3 godine ( ) što ne igraš ? Ajde kume, stavi 1000 kuna svaki dan pa se znoji ispred teletexta. Pa kad upadneš u loše rezultate pa počnu suluda pokrivanja i trčanja do kladionice. Mani se toga, nagledao sam se ja takvih kao ti i takvih teorija. Poanta je da kladionica previše uzima u % i da moraš jebeno bolje gađati koeficijente od bookmakera, biti jebeno stabilan, miran, proračunat, istrpiti moguće gubitke. Da ne kažem da ćeš dobiti čir na želucu
__________________
apartmani na moru
Antimon2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2009., 20:15   #20
ljudi tema je profesionalni pokeraš a od drugog posta se svađate o kladionicama...

profesionalni pokeraš je igrač koji hoda okolo po turnirima...dakle ne igra za svoju lovu...
freeze is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:44.