Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.12.2014., 00:05   #1
Deformacija rebara

u 7. mjesecu sam zadobio jednu ozljedu u području rebara (točnije s lijeve strane). Bolilo me na dodir, no nije bilo jako jako strašno. Uglavnom nisam išao doktoru tad i s vremenom je bol prestala, sad normalno spavam na toj strani bez ikakve boli. U međuvremenu primjetio sam da mi je ta lijeva strana ko malo deformirana odnosno ko da mi je izbočeno jedno rebro van. Počelo me to živcirat i reko idem ja doktoru da vidim šta je to ovo ono (bio sam prije 2 tjedna)... I doktorica me poslala na radiologiju na slikanje i vratio joj sam se s nalazom i rekla je da to nije ništ, odnosno da nema razloga za brigu te da nema prijeloma i poslala me doma.

Eh mene sad zanima dal je neko imao sličnih problema i dal imam razloga za brigu ?
I dal se možda rebra mogu vratit na mjesto nekim putem (vježba, plivanje il slično jer sam čuo od frenda koji je imao problema da je njemu doktor reko da se može plivanjem kost vratit na mjesto, sad kolko je to točno neznam) jer mi malo ide na živce

evo i slike s radiologije http://postimg.org/image/ylo6u7hdj/ pa ak mi neko može dat neki feedback bio bih mu zahvalan.
TrickY2840 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:43.