Natrag   Forum.hr > Sport > IMF kladionica

IMF kladionica Ulaz na vlastitu odgovornost !!!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.12.2014., 10:19   #3181
Quote:
tiba12 kaže: Pogledaj post
Nemam skrill racun a i nisam nikad radio nikakvo internet bankarstvo. Pise mi da mogu isplatit na vizu i na neteler. Hoce li mi pravit probleme i trazit ponovo verifikacija ako sa prijateljeve kartice uplatim nesto love pa onda isplatim ?
Nece ti isplatit na prijateljevo ime
To je sigurno
Kartica mora glasiti na onoga čiji je račun

Sent from my LG-E400 using Tapatalk 2
krasnovlad is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2014., 17:01   #3182
Vidio sam da se na online kladionicama može uplaćivati direktno putem debitne kartice. Sad, mogu li se isplaćivati novci također na debitnu, koliko je to isplativo? Ne da mi se inače zajebavati sa Skrillom ili Nettelerom.
prikaante is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2014., 17:37   #3183
Da moze se isplatiti na debitnu.
Ali samo če ti isplatiti na karticu s koje si uplatio uz to mora biti kartica vlasnika računa

Sent from my LG-E400 using Tapatalk 2
krasnovlad is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2014., 19:36   #3184
Quote:
krasnovlad kaže: Pogledaj post
Da moze se isplatiti na debitnu.
Ali samo če ti isplatiti na karticu s koje si uplatio uz to mora biti kartica vlasnika računa

Sent from my LG-E400 using Tapatalk 2
Nema problema što se toga tiče. Međutim, je li to legalno? Čini mi se, onako prema zakonu, da baš i nije.
Pružaju li kladionice opciju da se prebaci na drugu valutu, ne samo na eure?
prikaante is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2014., 19:58   #3185
Gle ti ces dobi u kunama na svoju karticu

Sent from my LG-E400 using Tapatalk 2
krasnovlad is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2014., 22:38   #3186
Eto pošto od nove godine naše kladionice uzimaju 10% na dobitke od 0 do 10 000kn reko papa. Napravio sam si račun na bet365 i drugačije je nego kao kod nas u npr. supersportu. Koliko sam skužio mora se odabrati ovako kao na slici što sam napravio da množi sve tri oklade sa ulogom a ne posebno?

http://www.pohrani.com/f/x/2h/r6cwc5T/lisiti.jpg
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
tommyman1507 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2014., 22:53   #3187
tako je tommy to je za obični listić. Ako npr. želite staviti fiksne uloge i npr 3/10 onda gore na vašoj slici pod "standard" odaberete "bankers". Označite slovo "B" za fiskne, i sl. kao pod "standard" za uloge
mr. X is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2014., 22:53   #3188
Quote:
tommyman1507 kaže: Pogledaj post
Eto pošto od nove godine naše kladionice uzimaju 10% na dobitke od 0 do 10 000kn reko papa. Napravio sam si račun na bet365 i drugačije je nego kao kod nas u npr. supersportu. Koliko sam skužio mora se odabrati ovako kao na slici što sam napravio da množi sve tri oklade sa ulogom a ne posebno?

http://www.pohrani.com/f/x/2h/r6cwc5T/lisiti.jpg
Da, to je to!
AnđeliČakovec is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2014., 23:12   #3189
Ok zahvaljujem! Malo me zbunilo što nigdje ne izbacuje dobitak kada tako namjestim. To se valjda pojavi kada odem na PLACE BET. Kako vi uplačujete i isplačujete lovu? Ja sam mislio preko Visa Electron kartice i jedno i drugo. Koliko sam skužio bet365 ne uzima proviziju nikakvu. Najbrži je onaj Neteller prema onome što piše na njihovoj stranici što se tiče isplata. Na njemu isto kao i na Skrillu samo registriram tu Visa Electron karticu i deri miško? Ne uzima nekakvu proviziju na uplate/isplate?
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
tommyman1507 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2014., 02:03   #3190
Da bi vidjeli kakvi je dobitak po kombinaciji trebate kliknuti na doubles, trebles ( ono što ste zaokružili na vašoj slici iznad koeficijenta )... pojavi vam se novi prozor i po kombinaciji vidite koliko je isplata. Ja koristim skril. Za fee pogledajte na svakoj stranici tko koliko provizije uzima i za što.
mr. X is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2014., 02:20   #3191
Da vas pitam da ne uzimam bezveze bon paysafe dali primaju nase iz hrvatske ako je tko probao?
kalimee is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2014., 08:54   #3192
Quote:
kalimee kaže: Pogledaj post
Da vas pitam da ne uzimam bezveze bon paysafe dali primaju nase iz hrvatske ako je tko probao?
Naravno da primaju, samo si moraš preračunati koliko bon iznosi u €, tak da znaš upisati točan iznos.
Kalkulator za izračun imaš na paysafeovi stranici.
AnđeliČakovec is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2014., 08:55   #3193
Ja sam probao na marathonu. Kupio sam paysafe, registrirao sam se na paysafe stranici, tamo unio bon i dobio lovu na svoj account. Onda sam napravio uplatu na marathonu i trazilo me da se ulogiram sa paysafe accountom i to je to.
Anonimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2014., 12:22   #3194
Hmmmm...jel ima na bet365 klađenje na NBA na broj poena igrača? Ako nema jel ima koja druga kladionica. Pogledao sam na ove malo poznatije kladionice i nigdje nisam našao. Nije vrag da nema.


Edit: vidim da zasada ima samo fortunawin
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa

Zadnje uređivanje tommyman1507 : 25.12.2014. at 12:28.
tommyman1507 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2014., 13:30   #3195
prve margine izlaze oko 6,7 po nasem vremenu iliti u vrijeme kad se dobiju inicijalni rosteri
samo nase kladionice izletavaju van prije vremena i to im se obilo vise puta o glavu
__________________
"Tri su uslova da čovjek bude sretan: treba da bude glup, sebičan i da je dobrog zdravlja; ali ako prvi uslov nije ispunjen, sve je propalo." - Flaubert Gustave
LooKA is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2014., 14:12   #3196
aaaaaaaaaaaa...u tom grmu leži zec..bilo mi čudno da pored malog milijuna mogućih oklada nema ovoga..hvala
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
tommyman1507 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2014., 21:06   #3197
Da li mi netko moze reci kako verificirat account na BET365? Nisam neko vreme koristio bet365 i sad se logirao i dobio poruku neku od njih za tom verifikacijom. Tamo pod Know Your Customer ima Step 1 i Step 2. Sad ako sam dobro skuzio šta gore piše da se za svaki taj Step mora recimo uploadat drugaciji dokument. Sta ako imam samo jedan (osobnu)? Da li mogu i na step 1 i na step 2 uploadat scan osobne? Ili sam ja nešta krivo preveo

Hvala.
beni666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2014., 21:09   #3198
Ms samo se javi njima na live help chat
Kao fora ga pitaš oni ce ti reči na koji mail da pošalješ sliku osobne i to ti je to
Nemoras te gluposti step 1 i 2
Samo slika
Korisničko ime
I tajni broj tvoj

I to ti je to za par dana ćeš dobiti mail da si verificiran

Sent from my LG-E400 using Tapatalk 2
krasnovlad is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2014., 21:23   #3199
Quote:
krasnovlad kaže: Pogledaj post
Ms samo se javi njima na live help chat
Kao fora ga pitaš oni ce ti reči na koji mail da pošalješ sliku osobne i to ti je to
Nemoras te gluposti step 1 i 2
Samo slika
Korisničko ime
I tajni broj tvoj

I to ti je to za par dana ćeš dobiti mail da si verificiran

Sent from my LG-E400 using Tapatalk 2
Ima gore napisan i mail ako se hoce ic preko njega i isto piše da drugaciji dokemnti da budu. Sad ovaj tajni broj sta si spomenuo nemam pojma koji je zaboravio sam. Da li se to moze negdje vidjeti ili trazit novi? Jednostavnije bi mi bilo da samo uploadam gore dokumente ali imam samo osobnu.
beni666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2014., 21:36   #3200
Quote:
beni666 kaže: Pogledaj post
Da li mi netko moze reci kako verificirat account na BET365? Nisam neko vreme koristio bet365 i sad se logirao i dobio poruku neku od njih za tom verifikacijom. Tamo pod Know Your Customer ima Step 1 i Step 2. Sad ako sam dobro skuzio šta gore piše da se za svaki taj Step mora recimo uploadat drugaciji dokument. Sta ako imam samo jedan (osobnu)? Da li mogu i na step 1 i na step 2 uploadat scan osobne? Ili sam ja nešta krivo preveo

Hvala.
Ma nije nista komplicirano (i ja sam to danas obavio )
Moras od svake grupe jedno odabrati i napraviti - ja sam od prve grupe uploadao osobnu,a od druge verificirao racun klikom na link koji posalju u mailu
__________________
This time next year we'll be millionaires!

MLB 2016: 219/338; 64,79%
zoom-zoom is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:14.