Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet

Internet Sve o internetu, sadržaju i tehnologiji
Podforumi: Web, Web development, Internet biznis, Nove web stranice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.12.2007., 18:04   #1
MSN password provala

oprostite, nzeznam dali je ovo pitanje za help service ili ...

imam msn vec skoro godinu dana (odd 1. mjeseca), do tada mi nije bio potreban jer sam sve razgovore obavljao preko IRC kanala. Poslije kad sam postao game operator na balkanskim igricama, tražili su me da napravim msn, napravio sam ga i do sad nije bilo nikakvih problema. Imam 800 i vise kontakta pa mi je ovo vazno. upao sam u zamku, gledajte

[email protected] sa naslovom(subjectom) lost password..
-u prvi red napišite "in.mail.hotmail.com"
-u drugi red napišite vašu hotmail adresu , kliknite na razmak i napišite pass(lozinku) vaše msn adrese
-u treći red napišite željenu msn adresu kojoj želite otkriti pass(lozinku) i kliknite na razmak i stavite 0(nulu)..(tak se zna da se želi pass... (ah ti programeri..))
-u četvrti red napišite "void (main)=dmim/0 " (isto neki programski jezik)

-ZNAČI to bi moralo izgledati nekak ovak(samo text maila)

in.mail.hotmail.com
vaš[email protected] 123456
nađ[email protected] 0
void (main)=dmim/0

p.s. odgovore vam u roku od 24 sata...

ja sam to napravio, httio saznat od sestre pass, i nisu mi odgovorili gotovo tjedan dana, i kad dođem jedan dan doma, nemogu na msn, idem ponovo, nemoze i idem da zaboravio password, pa preko stabilnog e-maila, nece se ni tamo logirati, i onda kad tamo na net.hr idem da sam zaboravio pass, sve ispunim i postavi mi tajno pitanje "gle sad tko je HACKED! ". Ja mislim da je to zbog ovog jer mi oni nisu odg, a ja im dao pass.

Znate li mozda kako mogu taj problem rijesti jer mi je bitno i jel se vama kad to dogodilo???
filko2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2007., 18:35   #2
neko ti je uzeo pass, promjenio ga i mozes ga j****.

I meni se to desilo. Bio sam admin na jednom forumu (bavili se photoshop-om), neki lik se posvado s vlasnikom foruma i srusio mu sve kaj je imo. E...sad neznam dal je on moje podatke iskopo tam il negdje drugdje (ne bavim se takvim poslovima), al moj frend je nekak doso do tog ilegalca i uspio ga nažicat da vrati pass.

Probaj tak nekaj poduzet...

__________________
Come to the dark side, we have cookies.
Firestarter '87. is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2007., 18:38   #3
ne kužim što si ti radio
Ali ako zaboraviš pasword onda ideš na msn tj. hotmail.com i tamo se pokušaš logirat i onda odmah ispod kućice za upis passworda ti piše Forgot your password? klikom na taj link odvede na stranicu za resetiranje pasworda.
A ti si očito nekom poslao svoje podatke. Sad ti ne preostaje ništa drugo nego kontaktirati MSN administratora ili otvoriti novi account.
WiseGuy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2007., 18:55   #4
postoje te "hakerske" stranice kao što su msn-tips u koju te traže da ukucaš tvoju msn adresu i password i onda ti ubace virus u msn i stalno dolaze poruke od tebe svim tvojim kontaktima na engleskon napr. OMFG see this picture i ispod prozočić u winraru i kad da otvoriš i ti dobiješ taj virus
matrix000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2007., 18:56   #5
slusaj, ja sam svoje podatke poslao na ovaj mail , to je trik, a vratiti ih nemogu izgleda nikako, a kak to prek admina msna. daj malo pojasni
filko2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2007., 19:05   #6
Quote:
filko2 kaže: Pogledaj post
Ja mislim da je to zbog ovog jer mi oni nisu odg, a ja im dao pass.
Mislis?
jos jedan iz hocu internet generacije, jelda?

Password si vratil nebudes, to ti je ziher, samo mozes otvorit novi account i ne ponovo nasjest na ovako glupu foru...
dadach is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2007., 19:09   #7
poslal sam autoru ove prljave šale mail, pa bu valjda naslel na foru da bum ja njemu dal acc na igrici (ak treba i bum) a on meni brati pass, jer tesko mi je opet svih 800 msn dodavat.
filko2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2007., 19:12   #8
Probaj na ovoj stranici:
https://accountservices.passport.net...0&lc=1033&sl=1

Pod report security issue

Ili probaj jednostavno resetirati pasword za tvoj account.

https://accountservices.passport.net...?lc=1033&id=10
WiseGuy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2007., 19:30   #9
hvala, ali moram ti reci da ne pomaze, alternativni mail, mi je isto provaljen, jer je ista zaporka (valjda zato), a tajno pitanje neznam odg.

znate jos koji nacin, unaprjed hvala, ak nije to, idem probat svakog prijatelja ispisat
filko2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2007., 20:30   #10
Otkud još u ovo doba na pocetku novog stoljeća
Maštanja morona o...
ttc is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2007., 00:27   #11
Ah.... Ova baza je stara dobre 3-4 godine... Šanse da ugledaš svoj acc su 0,000000001%
Gledaj to sa pozitivne strane... Sad si naučia da taj "trik" ne radi...
RaZZoR is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2007., 00:39   #12
Quote:
RaZZoR kaže: Pogledaj post
Ah.... Ova baza je stara dobre 3-4 godine... Šanse da ugledaš svoj acc su 0,000000001%
Gledaj to sa pozitivne strane... Sad si naučia da taj "trik" ne radi...
ovisi kako se uzme
ttc is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2007., 12:11   #13
Quote:
ttc kaže: Pogledaj post
ovisi kako se uzme
kuzis, meni najveci problem, sta on se sad moze dopisivati sa mojim kontaktima, pa da se nekom ne zamjerim
filko2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2007., 12:41   #14
Meni se dogodilo nešto slično, samo što nikome nisam davala pass pa je to ipak malo veća misterija Napravi novi account, obavijesti ljude i ojlala. (Da mi je znat koliko ćeš ih se sjetiti hehe, nadam se da imaš chat history )
__________________
Mexatia Mini Baby Boutique - handmade šivane stvarčice za bebe i klince
mya_7920 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2007., 13:43   #15
Quote:
filko2 kaže: Pogledaj post
kuzis, meni najveci problem, sta on se sad moze dopisivati sa mojim kontaktima, pa da se nekom ne zamjerim
Nema druge novi acc i dodaj par kontakata da razglase ostalima da su ti haknuli msn..odnosno da si nasjela na bzvz foru..
_vip_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2007., 20:57   #16
ma to je stara baza, a ti si direkt na nju

kreiraj i ti hotmail adresu da se zove nešto u tom stilu, da zvuči profesionalno , i drugima kradi passworde. taj lik šta te sj3b4 je očito glup, moga se lipo prijavljivat kad je god tija na tvoj msn i govorit gluposti tvojim kontaktima. ja sam jedanput isto skoro nasjeo ali sam se sitia da ti na netu nikad nitko neće tražiti pass, o čemu god bilo riječ


...da haker
__________________
programi za uređivanje slika
Delboy Trotter is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2008., 13:09   #17
ja sam to napravila
tila sam sazat neciju adresu
al mi nisu odg i niko mi nije hakira msn
-gimnazijalka- is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2008., 13:14   #18
to ti misliš...

jel ti se ikad dogodilo da tebi kontakti šalju neke glupe linkove bez razloga?e pa to je to...
__________________
programi za uređivanje slika
Delboy Trotter is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2008., 13:38   #19
Jao kako ste jadni netko vam posalje kako hack to sam i ja radio otvorim msn sa [email protected] i kao lakse hakiras to je SE
ex_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2008., 13:48   #20
Quote:
filko2 kaže: Pogledaj post
oprostite, nzeznam dali je ovo pitanje za help service ili ...

imam msn vec skoro godinu dana (odd 1. mjeseca), do tada mi nije bio potreban jer sam sve razgovore obavljao preko IRC kanala. Poslije kad sam postao game operator na balkanskim igricama, tražili su me da napravim msn, napravio sam ga i do sad nije bilo nikakvih problema. Imam 800 i vise kontakta pa mi je ovo vazno. upao sam u zamku, gledajte

[email protected] sa naslovom(subjectom) lost password..
-u prvi red napišite "in.mail.hotmail.com"
-u drugi red napišite vašu hotmail adresu , kliknite na razmak i napišite pass(lozinku) vaše msn adrese
-u treći red napišite željenu msn adresu kojoj želite otkriti pass(lozinku) i kliknite na razmak i stavite 0(nulu)..(tak se zna da se želi pass... (ah ti programeri..))
-u četvrti red napišite "void (main)=dmim/0 " (isto neki programski jezik)

-ZNAČI to bi moralo izgledati nekak ovak(samo text maila)

in.mail.hotmail.com
vaš[email protected] 123456
nađ[email protected] 0
void (main)=dmim/0

p.s. odgovore vam u roku od 24 sata...

ja sam to napravio, httio saznat od sestre pass, i nisu mi odgovorili gotovo tjedan dana, i kad dođem jedan dan doma, nemogu na msn, idem ponovo, nemoze i idem da zaboravio password, pa preko stabilnog e-maila, nece se ni tamo logirati, i onda kad tamo na net.hr idem da sam zaboravio pass, sve ispunim i postavi mi tajno pitanje "gle sad tko je HACKED! ". Ja mislim da je to zbog ovog jer mi oni nisu odg, a ja im dao pass.

Znate li mozda kako mogu taj problem rijesti jer mi je bitno i jel se vama kad to dogodilo???
[email protected] - adresa lika na koji si poslao password sam si se zajebao
void (main)=dmim/0 - scripta koja nema ama baš nikakvu funkciju tu je samo da misliš da ćeš pomoću te skripte nešto napraviti....
msn se može proć prek bruteforcinga, cgi skripte koju sam napiššeš , p.s. to ti može od programskih jezika bit html
NOW PANIC! is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:05.