Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.01.2006., 08:11   #1
iluzija ili ostvarenje sna?

prvo su bile kavice...dugi razgovori...mailovi...pa sms-ovi. totalna konfuzija u glavi, zbunjenost, opsjednutost njime, i konačna spoznaja, toliko lijepa a toliko mučna. da. zaljubili smo se.
on je oženjen.
u šoku sam već tri mjeseca. pokušavala sam više puta raskinuti ali on mi neda da pobjegnem. volim ga ali nemam snage biti hladna i za sebe i za njega.
on je isto u šoku. dugo je u braku, dvoje djece, žena i obitelj su mu sve bili na svijetu. nikada nije prije dolazio u iskušenje prevariti ženu. tipičan otac, prijatelj, kolega, muž. sada više ne može spavati...pada u depresije, voli me a vezan je.
hm, da...ja više niti ne znam što je san, stvarnost, želja za napretkom, uživanje u sitnicama, faks...sve sam te vrijednosti izgubila u životu.
nikada nisam ni pomislila biti sa zauzetim muškarcem. a kamoli oženjenim. pa pobogu to se dešava samo glupim curkama sa malo samopozdanja! znala sam držati satima lekcije mojoj frendici koja se bez grižnje savjesti upuštala u takove veze....a sada ja pognute glave radim isto.
koliko se svijet može promijeniti u sekundi. nakon jedne slučajne prijateljske kave, dogovora da mu vratim knjigu..., jednog krivog pogleda, jednog iskrenog razgovora shvatiti da je on ljubav tvog života.
i što sad?
voli me. u to ne sumnjam.
imao je tragediju u familiji...on i žena su je zajedno prošli..dugo su skupa..od faksa...i sada joj nema snage reći da ju je na ovakav način iznevjerio.
koliko je ljubav jaka da izdrži ovu patnju? vidjeti se na sat vremena, a ostalo telefonski razgovori i porukice... jeli to život?
stalno se pitam koliko još dugo da izdržim da mu dam snage da prekine sa svojim dosadašnjim životom....ili živim kao svaka glupača u takvoj situaciji.
u iluzijama.
nourica is offline  
Old 12.01.2006., 08:23   #2
ima jako puno "ljubavi" necijeg zivota... kao sto si nasla ovog, tako ces nac i drugog... sve je stvar gledanja tamo gdje treba.
bowets is offline  
Old 12.01.2006., 08:50   #3
Quote:
nourica kaže:
prvo su bile kavice...dugi razgovori...mailovi...pa sms-ovi. totalna konfuzija u glavi, zbunjenost, opsjednutost njime, i konačna spoznaja, toliko lijepa a toliko mučna. da. zaljubili smo se.
on je oženjen.
u šoku sam već tri mjeseca. pokušavala sam više puta raskinuti ali on mi neda da pobjegnem. volim ga ali nemam snage biti hladna i za sebe i za njega.
on je isto u šoku. dugo je u braku, dvoje djece, žena i obitelj su mu sve bili na svijetu. nikada nije prije dolazio u iskušenje prevariti ženu. tipičan otac, prijatelj, kolega, muž. sada više ne može spavati...pada u depresije, voli me a vezan je.
Sjebali ste se u startu.
Čim ste počeli piti kavice, mailati, smsati, znali ste vi čemu to ide. Ako vam je bilo do seksa trebali ste se opaliti jednom i svako na svoju stranu. A njemu je trebao bijeg iz rutine dugotrajnog braka.
Quote:
nourica kaže:
hm, da...ja više niti ne znam što je san, stvarnost, želja za napretkom, uživanje u sitnicama, faks...sve sam te vrijednosti izgubila u životu.
nikada nisam ni pomislila biti sa zauzetim muškarcem. a kamoli oženjenim. pa pobogu to se dešava samo glupim curkama sa malo samopozdanja! znala sam držati satima lekcije mojoj frendici koja se bez grižnje savjesti upuštala u takove veze....a sada ja pognute glave radim isto.
koliko se svijet može promijeniti u sekundi. nakon jedne slučajne prijateljske kave, dogovora da mu vratim knjigu..., jednog krivog pogleda, jednog iskrenog razgovora shvatiti da je on ljubav tvog života.
Da si karakter i da se držiš svojih principa. ti se u to nebi upuštala.
A kako nakon tako kratkog vremena shvatiti da je netko ljubav baš za cijeli život? I njegova cura (sada žena) bila je njegova ljubav za cijeli život, koju poznaje godinama , a sada odjednom to prestaje biti, jer pronala zi novu ljubav života, možda je to neki drugi život (možda ih imamo devet kao mačke?)
Quote:
nourica kaže:
i što sad?
Ovisi, ako mu hoćeš zbrckati zivot i sjebati brak, ostani sa njim.
A ako želiš imati normalan zivot, posaljite se medjusobno u kura*, i nastavite svakoje svoj zivot, a ovome jednog dana pisite u memoarima.
Quote:
nourica kaže:
voli me. u to ne sumnjam.
imao je tragediju u familiji...on i žena su je zajedno prošli..dugo su skupa..od faksa...i sada joj nema snage reći da ju je na ovakav način iznevjerio.
koliko je ljubav jaka da izdrži ovu patnju? vidjeti se na sat vremena, a ostalo telefonski razgovori i porukice... jeli to život?
stalno se pitam koliko još dugo da izdržim da mu dam snage da prekine sa svojim dosadašnjim životom....ili živim kao svaka glupača u takvoj situaciji.
u iluzijama.
Najbolje napišite pismo saboru i vladi, a priložite peticiju da se uvede bigamija, i sve pet.
U suprotnom, sto prije rijesis to bolje, ili sto bi rekla narodna cim cim dalje, tim tim gore.
Nisi spomenula starost vasu, djece, socijalni i materijalni status i jos tako neke sitnice koje idu na vagu, sto se dobija a sto gubi sa svakom od opcija.
__________________
epruveto sretan ti majčin dan
SANJAM U BOJAMA
ixox is offline  
Old 12.01.2006., 08:51   #4
eh.. da smo svi muslimani, nebi bilo problema
bowets is offline  
Old 12.01.2006., 11:39   #5
nourica, napisala si post kao da si prva zena univerzuma sa tom pricom, a milionita si

mogu ti odmah rec 90% scenario, patices se jos neko vrijeme, dok ne shvatis da je on samo jos jedan u nizu onih koji bi i kolac jeo i kolac imao
imacete uspona i padova, al prije il kasnije ce ti se sve smucit, (on prevnstveno) i ostavices ga da trune u svojoj memljivoj ucmalosti, a ti otici dalje, bogatija za novo zivotno iskustvo
ljubav nije alibi za SVJESNE poteze

Septy has spoken!
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Old 12.01.2006., 11:42   #6
Quote:
ixox kaže:
sto prije rijesis to bolje, ili sto bi rekla narodna cim cim dalje, tim tim gore.
ne mora biti
moze imati jos puno uzitaka dok to samo ne odumre, ali POD UVJETOM da prihvati tu vezu kao nesto prolazno, i uziva u danas!
i to bez da se odrice obicnog "slobodnog" zivota, izlazaka druzenja, flirtova i slicno

is there, doing that!
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Old 12.01.2006., 11:43   #7
unaprijed izgubljena bitka. mazohisti.
__________________
INPUT - OUTPUT lijevo uho input, desno output

Ovaj forum se vuče kao mačja crkotina. Vratite nam lovu!
CENTVRION is offline  
Old 12.01.2006., 11:57   #8
ne, rat je izgubljen, a bitke neke i nisu
zasto bi samo odrediste bilo uzivanje?
i putovanje moze biti , pa makar se izgubili na pol puta, i vratili kuci
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Old 12.01.2006., 12:06   #9
Quote:
nourica kaže:
voli me a vezan je
krasno i sa sadomazo-m ste počeli
vidiš ti kud te sve mogu SMS poruke dovest
fikus is offline  
Old 12.01.2006., 13:01   #10
Quote:
vidiš ti kud te sve mogu SMS poruke dovest
Iz iskustva? Vrit...
Sentimental is offline  
Old 12.01.2006., 14:22   #11
ma bježi što dalje od svega toga.
ne znam kako ti je uopće došlo petljati se sa oženjenim muškarcem koji ima dvoje djece. i još si znala da je on sa ženom od faksa, svašta su prošli. on nju sigurno neće ostaviti. dok još imaš imalo razuma bježi od toga.zašto bi ti njemu davala snage da prekine sa tim dosadašnjim životom, pa ti si njemu prolazna avantura, studentica koja ga je odvukla od svakodnevnice.
Eli_jana is offline  
Old 12.01.2006., 14:26   #12
Samo ti i dalje misli je li bolje ovo ili ono, i ne pokusavaj nista promjeniti ili nedaj boze donijeti pametnu odluku.
Feuerfuchs is offline  
Old 12.01.2006., 14:26   #13
Quote:
Septembar kaže:
nourica, napisala si post kao da si prva zena univerzuma sa tom pricom, a milionita si

mogu ti odmah rec 90% scenario, patices se jos neko vrijeme, dok ne shvatis da je on samo jos jedan u nizu onih koji bi i kolac jeo i kolac imao
imacete uspona i padova, al prije il kasnije ce ti se sve smucit, (on prevnstveno) i ostavices ga da trune u svojoj memljivoj ucmalosti, a ti otici dalje, bogatija za novo zivotno iskustvo
ljubav nije alibi za SVJESNE poteze

Septy has spoken!
DA. TOČNO TAKO!..slušala sam milion puta slične priče i stavila bih prije ruku u vatru da mi se to neće desiti.....ali svi smo mi isti u biti ne znam zašto se čudim..možda zato što mi je to prvi puta (nadam se i zadnji)...kako kaže T.Ujević:
......
Strašno je ovo reći u uho oholosti,
no vrlo srećno za očajničku sreću,
da svi smo isti u zloći i radosti,
i da nam breme kobi počiva na pleću.

............
nourica is offline  
Old 12.01.2006., 14:27   #14
Quote:
Sentimental kaže:
Iz iskustva? Vrit...

iz iskustva? ....nadam se da tvoja patnja nije dugo trajala....
nourica is offline  
Old 12.01.2006., 14:29   #15
Quote:
fikus kaže:
krasno i sa sadomazo-m ste počeli
vidiš ti kud te sve mogu SMS poruke dovest


teško mi je ali nije loše ni iskreno se nasmijati na sadomazo fore....
ma sve je to jadno...
nourica is offline  
Old 12.01.2006., 14:30   #16
Tipicno zensko.

Ili ces ti odjebati njega, ili on tebe, takve veze i odnosi (oh ah uh ljubav na kvadrat) se samo tako mogu zavrsiti.

Pa si skrati muke i ustedi vrijeme.
Vanjushka is offline  
Old 12.01.2006., 14:32   #17
Quote:
Septembar kaže:
ne mora biti
moze imati jos puno uzitaka dok to samo ne odumre, ali POD UVJETOM da prihvati tu vezu kao nesto prolazno, i uziva u danas!
i to bez da se odrice obicnog "slobodnog" zivota, izlazaka druzenja, flirtova i slicno

is there, doing that!
e baš i nema toga.
ja kad volim onda volim jebiga. nisam znala da ću zbog toga toliko patiti.
ne mogu opisati tu bol i sram kad mi on kaže da može biti kod mene samo sat vremena.
FUJ osjećaj. ponos liže pod od jada.
nourica is offline  
Old 12.01.2006., 14:35   #18
ne moraš ti ništa prekidati, ako možeš biti sretna ovako i nakon što si sagledala realno situaciju - bez iluzija.
__________________
Promjena je zakon života.
"Kad si zadnji put učinio nešto po prvi put?"
zvjezdicaiz mora is offline  
Old 12.01.2006., 14:43   #19
Ne razumijem baš najbolje zašto si u šoku, ako si od samog početka znala da je oženjen i da ima djecu. Druga stvar, da ti je lagao da je slobodan, pa ti nakon godinu - dvije rekao da ima obitelj. Ovako si znala u što se upuštaš. Možda si se potiho nadala, kako će njegova ljubav prema tebi biti dovoljno jaka, da će zbog tebe ostaviti obitelj, pa si zato ustrajala u toj vezi. Vjeruj mi, muškarac će mnogo lakše prevariti ženu, nego žena muškarca, ali će mnogo teže ostaviti ženu, nego žena muža. A to stoga, što su žene uglavnom nepopravljivo romantične i kada se zaljube izgube glavu, a muškarci i kad seksaju s ljubavnicom, imaju srce pod ključem. Ovo je općenito, iako ima i iznimaka... U svakom slučaju, taj tip u vezi s tobom ništa ne gubi, ali zato ti gubiš mnogo. Dio svog života. Pa da ti i sto puta na dan kaže kako te voli, pa da ti i kupuje skupe darove, pa da je lijep ko Apolon, ti ćeš biti ta što ćeš Božiće i Nove godine čekati sama u suzama, dok će on biti sretan i zadovoljan u krugu svoje obitelji. Istina, poneki od njih i ostavi svoju ženu. Ali, vrijedi li izgubiti mladost u čekanju nečega, za što nisi siguran hoće li doći???
Ovo ti je samo razmišljanje jedne dugo udane koke. Da li me je muž ikada prevario, neću saznati nikada ( za sada nemam razloga sumnjati ), ali znam da svaku večer spava pored mene i da je divan tata našoj kćerkici.

Želim ti da doneseš pametnu odluku i nastaviš dalje s nekim tko će s tobom provoditi noći.


lp
Duhec is offline  
Old 12.01.2006., 14:45   #20
Quote:
nourica kaže:
koliko se svijet može promijeniti u sekundi. nakon jedne slučajne prijateljske kave, dogovora da mu vratim knjigu..., jednog krivog pogleda, jednog iskrenog razgovora shvatiti da je on ljubav tvog života.
da je on ljubav tvog života i ti bi bila ljubav njegovog. kod takvih stvari nema realnosti, okolnosti, pičaka materinih. nemoj me jebat. kvalitetno si lažeš doduše
Drito Konj is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:31.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger