Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.03.2007., 12:33   #21
nikaj na hrvatskom
masa is offline  
Old 14.03.2007., 18:14   #22
Quote:
Sopor kaže: Pogledaj post
a i našla sam neke dobre stranice na netu, gdje cure opisuju svoje najbolje masturbacijske tehnike
daj podijeli s nama
amiee is offline  
Old 14.03.2007., 18:56   #23
Quote:
baby24 kaže: Pogledaj post
svi pisu o tome gdje ste radile a nijedna osoba (zenska) ne kaze kakko to radi,
dal gurate unutra prst ili samo se po klitorisu dirate,
ja licno samo drugo.....
Pa kad nekad zurim , onda samo klitic diram, a kad cejfim , onda prstima jedne ruke masiram klitic, a prste druge ruke guram ...
Eventualno neko pomagalo... To je jos bolje , ako imas vibru (meni se moj pokvario odavno, haha)..., pa se njime sredujes... To ti je bas onako full, kad vec ne mozes da ne diras klitic.. Probaj kombinirati...

Neke zene nikad ne svrse bez diranja klitorisa.. Ti si jedna od njih, al to ne znaci da ne mozes uzivati u orgazmu...Za svrsavanje na osnovu same penetracije treba mnogo vjezbi misica, pravilnih i odgovarajucih polozaja tijela , koje su opet individualne, iskustva i uopce napaljenosti... Neke zene se moraju zgrciti da bi dozivjele orgazam, ustvari ne neke, nego gotovo sve... sto je vrlo tesko postici prilikom penetracije, posebno u nekim pozama...
Klitoris je u svakom slucaju preporucljivo masirati, jer ma koliko bilo studija raznih, uglavnom se svi lijecnici slazu da postoji samo jedan orgazam - klitoralni, samo ga neko moze dozivjeti i cistom penetracijom... NMa kraju krajeva, da on nije toliko bitan, ne bi se zene kastrirale u nekim zatucanim zemljama... Osim toga, diranje klitica pojacava vlaznost, pa ces vise uzivati i u samom sexanju...

U vrijeme sexa ti preporucujem pozu: ti lezis potrbuske, a on te opkoraci s ledja (nije klasicni doggy style )... Stavi neki jastucak ispod stomaka i lagano masiraj klitoris, a on nek gura! Svrsavat ces ko ludaaaa...
Mozes isto i da ti sjedis na njemu ledjima okrenuta od njegove face,i tako isto masiras klitoris...Takodjer, mozes i da lezis na ledjima i da jednu (ili obje, mada je bolje jednu) nogu naslonis na njegov vrat (a drugu opruzis), a on ti u tom polozaju zadaje Tako se tijelo grci... (Pokusaj pri tome grciti karlicu...)

Sve ti ove poze zavise najvise od tebe.. Zavisno u kojem polozaju najvise volis dirati klitoris, taj ces polozaj i zauzeti... Fora da je u toj pozi mozes dirati i klitoris, a istovremeno se sexati...
Neki kazu : kako jednom pocnes da uvijek tako najlakse svrsavas... Ja sam kao curica najvise voljela masirati klitoris potrbuske i tako je i ostalo...

Eto, nadam se da sam ti pomogla...S vremenom ces nauciti kako grcenjem karlice mozes da dozivis orgazam i bez diranja klitorisa... Najbolje je ipak da najprije sama kuci vjezbas i istarzis svoje tijelo. Nabavi vibrator ... Zauzmi sjedeci polozaj, noge pokusaj malo na nesto podici i u tom polozaju pokusaj kombinirati vibrator i masiranje klitorisa... u tom je polozaju najlakse naci G-tacku!

Eto, sretno!
__________________
...Ljubezen je kot sen - lahko je mirna, umirjena, lahko pa divja in nekontrolirana...
moon_child is offline  
Old 15.03.2007., 09:33   #24
Quote:
Ruda kaže: Pogledaj post
pričekaj dok dođe rujanka da ti objasni gdje je "G" spot
ko me zvao
evo me
to je moja misija na forumu

https://www.forum.hr/showpost.php?p=6193081&postcount=28
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Old 15.03.2007., 10:06   #25
Quote:
Septembar kaže: Pogledaj post
ko me zvao
evo me
to je moja misija na forumu

https://www.forum.hr/showpost.php?p=6193081&postcount=28
a jesse pomučila educirajuć majke ti...
__________________
don't help them to bury the live
zed_alive is offline  
Old 15.03.2007., 11:30   #26
OT:

Daaaaaj Septi kad ćeš mijenjati avatar?

Nikako da sastavim tvoj pazl
__________________
Želim napraviti kuću - ali do sada sam napravio samo ukućane.
voyager is offline  
Old 15.03.2007., 18:56   #27
Quote:
baby24 kaže: Pogledaj post
imam decka 4 god al on me bas ne zadovaljava pa sama sebe cesto.
kaj znam dok se seksamo nemogu orgazam dozivjet al uzivam u sexu to jest zelim ga i snjim iako je takaav kakav je
...sredi to s lizanjem jer ovako... nema smisla! to ti govorim u dobroj namjeri, vidjet ces da sam u pravu
kay_c is offline  
Old 15.03.2007., 22:03   #28
Cool

Ja sam muško i ne shvačam par stvari,
4 god ste zajedno i on još ne konta da bi te trebao zadovoljit,kaj ti glumiš svršavanje il njemu ne smeta kaj ne svršavaš?
Moje partnerice ak nisu zadovoljne isprobavam razne tehnike ili ponavljam postupak koji im se svidio,
probaj mu objasnit da bi ti željela doživjet orgazam,da vidiš kak je to kad dostigneš vrhunac s voljenom osobom,
nadam se da sam ti pomogo.(btw meni je lizanje zabavniji dio,moš se ljepo zabavit ubaciš šlaga i jagoda i da viš kako orgazmi dolaze)
Sretno
poslanikk is offline  
Old 16.03.2007., 23:48   #29
Quote:
GRAVEYARD QUEEN kaže: Pogledaj post
Da ti nije iskočio kralježak? diskus hernija,a ne g točka je to!
Biće je
Blues15 is offline  
Old 17.03.2007., 14:09   #30
Probaj ucjenom, to cesto pali.
Reci mu ´´os me konacno polizat ako ne ,netko ce drugi....´´
Nece htjeti baciti 4 godine samo tako...a kad mu se osladi....nece se odvajati od lizala
__________________
covjek je samo radio i nije postao nista a majmun se samo penjao po drvecu i postao covjek
pediculis pubis is offline  
Old 17.03.2007., 15:35   #31
Pa evo, meni se osobno jako svidjela jedna fora, koja dođe i kao tehnika za senzibilizaciju klitača - malo duže traje, vele (nisam još probala, ali kanim jednom, možda i skoro... ), jer je jako lagan dodir, pa duže treba da se svrši.

Koristi se mekana četkica, kao one za puder... i zbog izrazito laganog dodira, senzibiliziraju se živci na klitaču. Kroz neko vrijeme, se senzibilizira, pa i prilikom nekog jačeg dodira (od četkičinog , npr. tokom sexa) lakše je doživjeti orgazam.
Nisam sigurna koliko sam ovo jasno napisala, nadam se da se kuži poanta. Postoje i tehnike de-senzibiliziranja glavića penisa, za duži sex, bez preuranjenih ejakulacija...
Sopor is offline  
Old 17.03.2007., 17:38   #32
Quote:
Sopor kaže: Pogledaj post
Postoje i tehnike de-senzibiliziranja glavića penisa, za duži sex, bez preuranjenih ejakulacija...
Daj nabaci nešto o ovome, mene bi zanimalo.....ali samo da nije dulje od 5 minuta, 'ko bi se dulje zajebavao i umarao s time.
BTW, meni za sada traje oko 3 minute i meni dosta, ali bih ipak htio da i partnerica malo uživa
Ruda is offline  
Old 18.03.2007., 13:37   #33
Ne da mi se tražiti, imaš u knjizi "Tao ljubavi" od Stephena Changa. Sve ti je potanko opisano, i dobre poze i svašta. Zove se "muženje penisa". A, navodno, tipovi koji su obrezani, imaju manju osjetljivost i izdržljiviji su...

Ali 3 minute...? Jadna cura s tobom... Nadam se da se zezaš...
Sopor is offline  
Old 23.03.2007., 23:11   #34
Prvo sam motala klitač jedno par puta dok me nije prošla fjaka šta ak gurnem prst Kad je malo ušo prst tu sam stala jer sam bila djevica i nisam htjela nešt sjebat. Sredila sam stvar ubrzo i nabavila vibrač Stvar stvarno šljaka Imam onaj s pomičnom kožicom, kasnije sam nabavila obrezani velikog glavića što sam i kombinitala zajedno, jedna troši baterije na klitaču a drugi koristi moju desnicu
Maralena is offline  
Old 23.03.2007., 23:25   #35
Ja sam počela sa mlazom od tuša... A onda sam nakon toga počela s prstima trljati klitoris... Niti ja ne mogu svršiti za vrijeme sexa... Moj dečko je neko vrijeme bio jako nesretan zbog toga jer je mislio da me ne može zadovoljiti i da me ne pali, ali sada sam ga naučila pa se više ne buni i uživa i on i ja...
__________________
Love is like magic, when you are young you belive in it, but older you get it just vanishes...
Sabriel is offline  
Old 23.03.2007., 23:29   #36
a ja misla da je majmun evoluirao u čovjeka....a bogme...čini se da nije.....
nuklearka is offline  
Old 24.03.2007., 00:20   #37
Ehm, pa gurkaš, maziš, trljaš

Ne preferiram previse prste gurkat, samo oko G točke. Više volim kad mi ih on, to je tek ekstaza.

Aurelié is offline  
Old 24.03.2007., 04:14   #38
Quote:
baby24 kaže: Pogledaj post
svi pisu o tome gdje ste radile a nijedna osoba (zenska) ne kaze kakko to radi,
dal gurate unutra prst ili samo se po klitorisu dirate,
ja licno samo drugo.....
Nijeste mi jasne. Cemu potreba kod vas za tim???
Makar vama nije problem, ako vec nijeste u nekoj vezi, pokupit nekog s ulice da vas odradi i da ne zamarate prstice!!
Crnogorac-PG is offline  
Old 24.03.2007., 06:18   #39
Quote:
Crnogorac-PG kaže: Pogledaj post
Nijeste mi jasne. Cemu potreba kod vas za tim???
Makar vama nije problem, ako vec nijeste u nekoj vezi, pokupit nekog s ulice da vas odradi i da ne zamarate prstice!!
ma jel se ti to salis?? cemu potreba kod NAS za tim? pa cemu potreba kod VAS za tim?
ladina is offline  
Old 24.03.2007., 06:30   #40
Quote:
baby24 kaže: Pogledaj post
imam decka 4 god al on me bas ne zadovaljava pa sama sebe cesto.
kaj znam dok se seksamo nemogu orgazam dozivjet al uzivam u sexu to jest zelim ga i snjim iako je takaav kakav je

ajme meni majko mojaaaaa pa ja ne vjerujem da je on takav i da ti 4 godine to trpis... cak mi je palo na pamet da neko ovo samo izmisli i bubne neku temu da se ljudi raspisu,ne znam bolje se osjecam kad mislim da je tako nesto, nego da je to stvarnost...
uhh kad ja vidim svog decka ima da mu se

ej a jel ti nikad ni sama nisi osjetila orgazam?ono kad se mazis?ili te samo zanima kak se nadje g-tocka
ladina is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:36.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger