Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.05.2007., 09:36   #1
Kakve muskarce zene vole?

Htio bi da sada muskarci iz svoje perspektive i zenske iz svoje pokusaju docarat kakvi su muskarci najpozeljniji

znam da naravno ovisi od butre do bure.

Nije fizicki izgled ono sto pitam, pitam za karakter i to.

Naravno ako je ipak fizicki izgled, materijalno stanje, auto i to vaznije, pa eto recite mi...
Snjesko is offline  
Old 20.05.2007., 09:39   #2
Quote:
Snjesko kaže: Pogledaj post
Htio bi da sada muskarci iz svoje perspektive i zenske iz svoje pokusaju docarat kakvi su muskarci najpozeljniji

znam da naravno ovisi od butre do bure.

Nije fizicki izgled ono sto pitam, pitam za karakter i to.

Naravno ako je ipak fizicki izgled, materijalno stanje, auto i to vaznije, pa eto recite mi...
one koji žene ne nazivaju "butre"
__________________
Jedina razlika izmedju teskog i nemoguceg je sto za nemoguce treba malo vise vremena. (Thomas Edison)
bigmamma is offline  
Old 20.05.2007., 09:47   #3
Quote:
Snjesko kaže: Pogledaj post
Htio bi da sada muskarci iz svoje perspektive i zenske iz svoje pokusaju docarat kakvi su muskarci najpozeljniji

znam da naravno ovisi od butre do bure.

Nije fizicki izgled ono sto pitam, pitam za karakter i to.

Naravno ako je ipak fizicki izgled, materijalno stanje, auto i to vaznije, pa eto recite mi...
Auti, brodovi, avioni, svemirske postaje su samo plusici, al nije uopce bitno

zene vole kul frajere, tako je uvjek bilo, tako ce uvjek i biti, samo je shema da kodnas svi muskarci briju da su trebe same sponzoruse i reklamiraju se tak da ispadnu sto bogatiji, preseravaju se da su pametni a zenske si onda briju da tako trea i bit i sada je ta situacija da tako i je

ali

nije nis bitno osim karaktera, sarma(ne jelo nego sarmantnosti)
sarm je i najbitniji u pocetku, za upoznavanje i to a kasnije se karakter pokaze jednako bitnim

samo bez preseravanja i sve ce bit oke. problem je sto u danasnjem svjetu mladih (do 30e, dalje neznam) su svi sami preseratori i preseratorice

al eto ako ste imalo kvalitetna osoba koja ima neke svoje sheme a ne onaj tipicni moderni purger sta sa spitkom i dinamovim salom tuce srbe po zagrebu pa dodje doma pustit si plejlist gdje iza evo zore evo dana ide neka cetnicka...
(nevrjedjam purgere, jer ja sam purger, samo ovo ide onim nesigurnim izgubljenim mladim ljudima koji se nemogu nigdje uklopit)

znaci ako ste kvalitetna osoba koja ima svoje JA, i koja nece kad cuje da treba slusa cajke rec ma da i ja isto, nego ce rec ja slusam kaaznam ABBU il bitlse il elvisa (ne srat da to slusa da bi bio car nego ako je to tako, jel)
to je veliki plus, ne se uvlacit curi u supak (bar ne tako )

dude lebowski il kako se vec zvao to je kul lik, malo ipak izvan granica al lik je kul, on je olicenje kulosti

znaci da zakljucim:

pitas kakve likove vole butre.
Butre vole kul likove
__________________
Who is that largo24 you speak of?? www.bloBspotdotcom.blogspot.com
largo25 is offline  
Old 20.05.2007., 11:26   #4
Quote:
largo25 kaže: Pogledaj post
Auti, brodovi, avioni, svemirske postaje su samo plusici, al nije uopce bitno

zene vole kul frajere, tako je uvjek bilo, tako ce uvjek i biti, samo je shema da kodnas svi muskarci briju da su trebe same sponzoruse i reklamiraju se tak da ispadnu sto bogatiji, preseravaju se da su pametni a zenske si onda briju da tako trea i bit i sada je ta situacija da tako i je

ali

nije nis bitno osim karaktera, sarma(ne jelo nego sarmantnosti)
sarm je i najbitniji u pocetku, za upoznavanje i to a kasnije se karakter pokaze jednako bitnim

samo bez preseravanja i sve ce bit oke. problem je sto u danasnjem svjetu mladih (do 30e, dalje neznam) su svi sami preseratori i preseratorice

al eto ako ste imalo kvalitetna osoba koja ima neke svoje sheme a ne onaj tipicni moderni purger sta sa spitkom i dinamovim salom tuce srbe po zagrebu pa dodje doma pustit si plejlist gdje iza evo zore evo dana ide neka cetnicka...
(nevrjedjam purgere, jer ja sam purger, samo ovo ide onim nesigurnim izgubljenim mladim ljudima koji se nemogu nigdje uklopit)

znaci ako ste kvalitetna osoba koja ima svoje JA, i koja nece kad cuje da treba slusa cajke rec ma da i ja isto, nego ce rec ja slusam kaaznam ABBU il bitlse il elvisa (ne srat da to slusa da bi bio car nego ako je to tako, jel)
to je veliki plus, ne se uvlacit curi u supak (bar ne tako )

dude lebowski il kako se vec zvao to je kul lik, malo ipak izvan granica al lik je kul, on je olicenje kulosti

znaci da zakljucim:

pitas kakve likove vole butre.
Butre vole kul likove
U kurac, ja sam mislio da sarma pali
hereticST is offline  
Old 20.05.2007., 11:37   #5
Smile

Mora biti formiran u svakom pogledu prvenstveno mislim kao licnost, sa svojim jasnim JA, a onda dolazi sve ostalo.
Butra
Lana_D is offline  
Old 20.05.2007., 11:40   #6
Quote:
hereticST kaže: Pogledaj post
U kurac, ja sam mislio da sarma pali
__________________
Who is that largo24 you speak of?? www.bloBspotdotcom.blogspot.com
largo25 is offline  
Old 20.05.2007., 11:41   #7
Quote:
Lana_D kaže: Pogledaj post
Mora biti formiran u svakom pogledu prvenstveno mislim kao licnost, sa svojim jasnim JA, a onda dolazi sve ostalo.
Butra
cek pa kaj tebe pere butra, kaj ak kazem da si butra, pa jesi butra si i kaj sad, to se jednostavno tak kaze u nekim krajevima, ko da velim djevojka ili riba il kajaznam sve ti je to isti kurac, samo svar jezika...
__________________
Who is that largo24 you speak of?? www.bloBspotdotcom.blogspot.com
largo25 is offline  
Old 20.05.2007., 11:45   #8
misljenja sam da je sve stvar jezika
samo ti trenutno jezik na krivi način koristiš
eee, vidiš, cure vole one druge
__________________
Netko to od gore vidi sve...
Kinky is offline  
Old 20.05.2007., 12:12   #9
Quote:
Kinky kaže: Pogledaj post
misljenja sam da je sve stvar jezika
samo ti trenutno jezik na krivi način koristiš
eee, vidiš, cure vole one druge
Da, istina je, sve je stvar jezika....
Samo mi danas nismo toga često svjesni... jer smo ionako napola nepismeni...

A žene vole muškarce koji se znaju služiti jezikom (u oba smisla, naravno)... Barem to uglavnom vrijedi za one iznad 30, kako se meni čini...
erazmo is offline  
Old 20.05.2007., 12:22   #10
Quote:
erazmo kaže: Pogledaj post
Da, istina je, sve je stvar jezika....
Samo mi danas nismo toga često svjesni... jer smo ionako napola nepismeni...

A žene vole muškarce koji se znaju služiti jezikom (u oba smisla, naravno)... Barem to uglavnom vrijedi za one iznad 30, kako se meni čini...
A tek kad se osim jezika i jos necim znaju sluzit...

Nego muci me sto je "butra"... nikad cuo!!!
bingooo is offline  
Old 20.05.2007., 12:25   #11
butra? smješan naziv, ko butter=maslac
no name_ is offline  
Old 20.05.2007., 13:11   #12
Quote:
erazmo kaže: Pogledaj post
Da, istina je, sve je stvar jezika....
Samo mi danas nismo toga često svjesni... jer smo ionako napola nepismeni...

A žene vole muškarce koji se znaju služiti jezikom (u oba smisla, naravno)... Barem to uglavnom vrijedi za one iznad 30, kako se meni čini...
zasto uglavnom za one preko 30? sta je sa ostalima?

meni je bitno toliko toga da ne bi stalo na citav forum

mislim, na kraju krajeva, ocijenim koji dobije najvise bodova i tog odaberem jer nijedan ionako ne ispunjava sve ali su neki strasno blizu
__________________
Cekaj me na dalekoj stazi
gdje lipa stara mirise
dokazi da ne mogu nista
vjetrovi, oluje i kise
Sultiana is offline  
Old 20.05.2007., 13:12   #13
Quote:
Sultiana kaže: Pogledaj post
zasto uglavnom za one preko 30? sta je sa ostalima?

meni je bitno toliko toga da ne bi stalo na citav forum

mislim, na kraju krajeva, ocijenim koji dobije najvise bodova i tog odaberem jer nijedan ionako ne ispunjava sve ali su neki strasno blizu
pa naravno da ni jedan jos nije ispunio sve...kad mene ne poznajes
a ja sam samo jedan
bingooo is offline  
Old 20.05.2007., 13:19   #14
Quote:
bingooo kaže: Pogledaj post
A tek kad se osim jezika i jos necim znaju sluzit...

Nego muci me sto je "butra"... nikad cuo!!!
butra je nastalo od treba....
i da, neodoljivi su mi frajeri koji zene zovu butra, treba, isl..... pateticni su mi i s takvim pripadnikom muskog roda sigurno ne bi bila... nevjerojatan seljacizam i primitivizam

jos kad cujem nekog klinca ajde, misli da je frajer ali kad se tako izrazava covjek iznad recimo 25 godina
little_devil is offline  
Old 20.05.2007., 13:22   #15
Quote:
bingooo kaže: Pogledaj post
pa naravno da ni jedan jos nije ispunio sve...kad mene ne poznajes
a ja sam samo jedan
super da i takvih ima!
__________________
Cekaj me na dalekoj stazi
gdje lipa stara mirise
dokazi da ne mogu nista
vjetrovi, oluje i kise
Sultiana is offline  
Old 20.05.2007., 13:29   #16
imaš i prijatelja?
__________________
Netko to od gore vidi sve...
Kinky is offline  
Old 20.05.2007., 13:42   #17
Quote:
little_devil kaže: Pogledaj post
butra je nastalo od treba....
i da, neodoljivi su mi frajeri koji zene zovu butra, treba, isl..... pateticni su mi i s takvim pripadnikom muskog roda sigurno ne bi bila... nevjerojatan seljacizam i primitivizam

jos kad cujem nekog klinca ajde, misli da je frajer ali kad se tako izrazava covjek iznad recimo 25 godina
a jeste jadni svi skupa e, pa necu kad te upoznam sa starcima rec ovo je moja butra i necu te ni tako oslovljavat, al brijem da ste fulali [point ovog topika

nije uopce bitno kak se tu pise, neg sta se pise, zabrijte si da umjesto butra pise jdevojka pa onda komentirajte

mislim naprosto
__________________
Who is that largo24 you speak of?? www.bloBspotdotcom.blogspot.com
largo25 is offline  
Old 20.05.2007., 13:43   #18
Quote:
Snjesko kaže: Pogledaj post
Htio bi da sada muskarci iz svoje perspektive i zenske iz svoje pokusaju docarat kakvi su muskarci najpozeljniji

znam da naravno ovisi od butre do bure.

Nije fizicki izgled ono sto pitam, pitam za karakter i to.

Naravno ako je ipak fizicki izgled, materijalno stanje, auto i to vaznije, pa eto recite mi...
Po mogućnosti fakultetski obrazovan, zaposlen i ambiciozan. Treba biti ozbiljan, odgovoran, imati smisla za humor i biti obiteljski čovjek.
Znači, u obzir ne dolazi nekakav lik koji, iako ima 30 godina, još se nije ni psihički ni emocionalno pomaknuo u razvoju od, recimo, svoje petnaeste godine.
Ja mu trebam biti br. 1 u svemu.
Treba znati razgovarati i ne bježati pred problemima. Znači, ako se nađemo pred problemom, da mi ne krene histerizirati i galamiti k'o kakva cura, nego da je u stanju civilizirano i normalnim razgovorom riješiti nesporazum.
Bitno mi je da je naivno iskren, vjeran i da ne živi s roditeljima.
Dalje...treba biti prizemljeniji od mene, racionalniji, ali ipak osjećajan. I trebamo imati barem jednim dijelom slične/iste interese u životu i ne kočiti jedno drugo ni u jednom pogledu.
To bi bilo to što se tiče osobnosti.
Što se tiče izgleda, najbitnije mi je da mi je privlačan.
Nemam nekakav kriterij da mora biti ovakav ili onakav. Glavno da nije manji od mene , da nema male debele prste i da nije krezub.
diki is offline  
Old 20.05.2007., 13:47   #19
Quote:
little_devil kaže: Pogledaj post
butra je nastalo od treba....
i da, neodoljivi su mi frajeri koji zene zovu butra, treba, isl..... pateticni su mi i s takvim pripadnikom muskog roda sigurno ne bi bila... nevjerojatan seljacizam i primitivizam

jos kad cujem nekog klinca ajde, misli da je frajer ali kad se tako izrazava covjek iznad recimo 25 godina
Slažem se. Formirani, zreli muškarac rabi riječ "pička".
Gazda is offline  
Old 20.05.2007., 13:49   #20
Quote:
Snjesko kaže: Pogledaj post
Htio bi da sada muskarci iz svoje perspektive i zenske iz svoje pokusaju docarat kakvi su muskarci najpozeljniji

znam da naravno ovisi od butre do bure.

Nije fizicki izgled ono sto pitam, pitam za karakter i to.

Naravno ako je ipak fizicki izgled, materijalno stanje, auto i to vaznije, pa eto recite mi...
Zvuci klisejski,ali ja volim kad je frajer ono sto jest, da ne glumata i da ne prosipa glupe spike i neslane sale.
A isto tako volim tipa koji ce me znati nasmijati i koji se prema meni ponasa zastitniski.
Sta ces ja volim da me cuva
__________________
Meni se kaki.
Deborah is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:31.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger