Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.07.2008., 00:12   #1
Max Payne (2008)

Evo stigo je trailer: http://www.youtube.com/watch?v=Q2jAEoBz6RY
Glumi Mark Wahlberg a ja sam želio Christian Balea
A i trailer mi ne izgleda baš nešto, valjda neće razočarat ipak
__________________
_
Cheesypoof is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2008., 00:19   #2
Jedva čekam film da dođe u Hrvatsku,jer igrica mi je prejebena i prvi i drugi dio Jedva čekam 10.mjesec
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2008., 00:49   #3
ocekujen da ce biti dobar
Road_Warrior is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2008., 07:38   #4
Nadam se nečemu jer je igra prej**ena
__________________
Pozdravljam budalu koja nema pametnijeg posla nego da ovo čita
The_Dude is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2008., 08:12   #5
prognoziram sranje kao i sve ekranizacije igara.
May Payne film, a još i PG-13.
__________________
Nothing lasts forever, not even sex with me.
- Alan B'stard
Alan B'stard is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2008., 08:37   #6
Hehe, ali su dobro skinuli mjesta sa raznih level-a..

Radnja prati igre ili je to nešto treće!?

Živi bili pa vidjeli, očekujem sranje od filma, možda se iznenadim..
German is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2008., 10:55   #7
Eto ja moram priznati da sam veliki fan igre...Max paayne mi je uz Hitmana najbolja PC igra (iako nije da sam ih nešto puno i igrao, ali eto), i bio sam iznimno skeptičan kad se je cijeli projekt pokrenuo. No sad kad je trailer izašao, moram priznati da sam ugodno iznenađen...vizualno izvrsno izgleda, definitivno je prisutan filing igre, tako da očekujem dobar noir akcić.
__________________
Well, opinions are like assholes. Everybody has one.
Dragonrage is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2008., 11:35   #8
Quote:
Alan B'stard kaže: Pogledaj post
prognoziram sranje kao i sve ekranizacije igara.
May Payne film, a još i PG-13.
Također , ne može to bit PG-13 ,a bit dobro kad je u pitanju tako krvav film kao MP.

Definitivno loš glumac....

A kakve su ono leteće spodobe....
Randall Flagg is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2008., 11:42   #9
Trebali su uzet Balea kao Maxa, ali ni Wahlberg nije loš. Glumica koja ima ulogu Mone je prezgodna http://www.imdb.com/name/nm0005109/ ali nadam se da neće imati previše dijaloga jer ona daje glas Meg iz Family Guya lol.
Zaggy111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2008., 11:48   #10
Quote:
Zaggy111 kaže: Pogledaj post
Trebali su uzet Balea kao Maxa, ali ni Wahlberg nije loš. Glumica koja ima ulogu Mone je prezgodna http://www.imdb.com/name/nm0005109/ ali nadam se da neće imati previše dijaloga jer ona daje glas Meg iz Family Guya lol.
Nikad nisi gledao seriju Lude Sedamdesete?
__________________
Nothing lasts forever, not even sex with me.
- Alan B'stard
Alan B'stard is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2008., 11:50   #11
Quote:
Randall Flagg kaže: Pogledaj post
Također , ne može to bit PG-13 ,a bit dobro kad je u pitanju tako krvav film kao MP.

Definitivno loš glumac....

A kakve su ono leteće spodobe....
Može...bilo je dosta PG-13 filmova koji uopće nisu djelovali ko PG-13...recimo The Bourne Ultimatum kojeg si tako obožavaju (ja baš i ne), Live Free or Die Hard itd...

Nije Mark tak loš izbor...fizički malo liči na Paynea, samo kaj nema tako duboki glas. Jedino mi bez veze kaj su ga cijelog u crno obukli...u igri on ima bijelu košulju ispod kožnjaka i neku sivu kravatu ako se dobro sjećam.

Brijem si da je tu riječ o nekom njegovom snu...znaš da je u igri bilo takvih dijelova.
__________________
Well, opinions are like assholes. Everybody has one.
Dragonrage is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2008., 11:58   #12
Quote:
Cheesypoof kaže: Pogledaj post
Glumi Mark Wahlberg a ja sam želio Christian Balea
Tocno to.

A u ku****, Mark Wahlberg, ovo nece funkcionirati nikako.
Max Payne je sve oko May Payne, i to Mark Wahlberg nikako nece moci napraviti.

A Christian Balea je savrsen za ovo ... pogotovo kada ga pogledas u The Machinistu iliti Nestajanju, ima extremno jaku tu zicu u sebi za te uloge.
meshin is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2008., 12:14   #13
a meni cak bi bili bolji neki drugi glumci...po izgledu...tipa onaj decko od eminemove mame iz 8 milja,cim sam ga vidio reko da me podsjeca na maxa..bas ga zbog toga zapamtio..sam da prenesu tu turobnu atmosferu,glazba iz igre,a ne mogu si bas zamisliti marky marka da mi glumi nekog crnjaka ,koji nema za sta zivjet vise...odlicne igre,obozavam ih...ok izbor za monu
evo pogledao trailer- a ono.u par scena su ulovili taj stih iz igre,al ne znam...nisam se nes previse uzbudio..i nije mi sjeo mark,mali nabildani,a max je vioski mrsavac...i koja su to leteca stvorenja???
da,bili su takvi dijelovi u igri al nije bilo letecih spodoba neg smo morali nac izlaz iz sna prateci krvave puteljke ,pa prozivljavat ubojstvo zene i djetetea,meni najstrasniji dio igre...i jos takvih stvari al ak se dobro sjecam nikakve letece spodobe...i bas me zanima kak ce matrix efekt ukomponirat posto je tako opcerasiren u filmovima
__________________
All we have to decide is what to do with the time that is given us
Twiggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2008., 12:15   #14
Quote:
meshin kaže: Pogledaj post
Tocno to.

A u ku****, Mark Wahlberg, ovo nece funkcionirati nikako.
Max Payne je sve oko May Payne, i to Mark Wahlberg nikako nece moci napraviti.

A Christian Balea je savrsen za ovo ... pogotovo kada ga pogledas u The Machinistu iliti Nestajanju, ima extremno jaku tu zicu u sebi za te uloge.
Već je napravio hehe...film samo što u kinima nije
__________________
Well, opinions are like assholes. Everybody has one.
Dragonrage is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2008., 12:29   #15
Moram priznat da sam skeptičan, jer još nisam pogleado dobru ekranizaciju igre (osim izvrsnog Silent Hilla), al dobro, vidjet ćemo, možda me film demantira. Inače igre (oba nastavka) su .
__________________
They are gone now. Fled, banished in death or exile, lost, undone. Over the land sun and wind still move to burn and sway the trees, the grasses. No avatar, no scion, no vestige of that people remains. On the lips of the strange race that now dwells there their names are myth, legend, dust. - Cormac McCarthy
Wild Horses is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2008., 12:43   #16
Quote:
Wild Horses kaže: Pogledaj post
Moram priznat da sam skeptičan, jer još nisam pogleado dobru ekranizaciju igre (osim izvrsnog Silent Hilla), al dobro, vidjet ćemo, možda me film demantira. Inače igre (oba nastavka) su .
Hitman...ako se mene pita...i Mortal Kombat. Prva nije baš savršena, ali je najbliže izvrsnoj game ekranizaciji, a druga i nije neš zahtjevna igra u pitanju, pa je valjda zato i film ok...zabavan u najmanju ruku.

Silent Hill još nisam gledao...
__________________
Well, opinions are like assholes. Everybody has one.
Dragonrage is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2008., 17:20   #17
Trailer je ni vrit ni mimo, očekujem bezvezariju s puno jeftinog dramatiziranja i vizualno pretjerane akcije. Zaboravite film, igrajte igre i čekajte treći dio o kojem se već neko vrijeme šuška.
__________________

what you piss in is yours for life
otO is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2008., 17:21   #18
Quote:
Dragonrage kaže: Pogledaj post
Hitman...ako se mene pita...i Mortal Kombat. Prva nije baš savršena, ali je najbliže izvrsnoj game ekranizaciji, a druga i nije neš zahtjevna igra u pitanju, pa je valjda zato i film ok...zabavan u najmanju ruku.

Silent Hill još nisam gledao...
Ja još nisam pogledao Hitmana, a i Mortal Kombat sam zadnji put gledao prije sto godina (valjda kad je bio u kinu), pa ga ne bih znao objektivno ocijeniti sad.

A SH ti preporučujem od sveg srca.
__________________
They are gone now. Fled, banished in death or exile, lost, undone. Over the land sun and wind still move to burn and sway the trees, the grasses. No avatar, no scion, no vestige of that people remains. On the lips of the strange race that now dwells there their names are myth, legend, dust. - Cormac McCarthy
Wild Horses is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2008., 17:53   #19
Quote:
otO kaže: Pogledaj post
Trailer je ni vrit ni mimo, očekujem bezvezariju s puno jeftinog dramatiziranja i vizualno pretjerane akcije. Zaboravite film, igrajte igre i čekajte treći dio o kojem se već neko vrijeme šuška.
LOL...a igrica je kao nešto drugačija po tom pitanju?! Pa zbog toga je prvenstveno i postala popularna...prva igra koja je isfurala bullet time efekt i zbog toga je bila jebeno cool!

Quote:
Wild Horses kaže: Pogledaj post
Ja još nisam pogledao Hitmana, a i Mortal Kombat sam zadnji put gledao prije sto godina (valjda kad je bio u kinu), pa ga ne bih znao objektivno ocijeniti sad.

A SH ti preporučujem od sveg srca.
Ako si igrao igru (Hitmana), onda ćeš sigurno primjetiti veeeliku sličnost...mnogo detalja je tu, od kadrova, pokreta, kretanja lika, izgleda lika (po meni savršeno odabran glumaca, iako sam i ja ko i mnogi navijao za Stathama), a sviđa mi se i to što su kao novitet uveli to da vidimo kakav je Agent 47 sa ženama ili hladnim oružjem (borba noževima) Toga u igri nema...mislim tamo samo hodaš i ubijaš...ili se šulja i tako to...ovisno o načinu igre.

MK bio neki dan na TV-u hehe

Budem...čim mi padne u ruke...pogledat ću ga. Očekuje mnogo jer mi je Gans izvrstan redatelj...njegovo "Vučje bratstvo" je odlična film...
__________________
Well, opinions are like assholes. Everybody has one.
Dragonrage is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2008., 17:59   #20
Quote:
Dragonrage kaže: Pogledaj post
LOL...a igrica je kao nešto drugačija po tom pitanju?! Pa zbog toga je prvenstveno i postala popularna...prva igra koja je isfurala bullet time efekt i zbog toga je bila jebeno cool!
U pravu si, ali stvari koje funkcioniraju u igrama ne funkcioniraju nužno na filmu i obratno. Različiti mediji i sve to...
__________________

what you piss in is yours for life
otO is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:30.