Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.07.2012., 21:26   #1
Savjeti Žuži Jelinek za sreću u braku

Žuži je žena koja je puno toga proživjela, imala je 4 muža i još ohoho jebača,
vidjela je svijeta, dobro živjela i ostala je dama.
Ovo su njezini savjeti za sreću u braku:
1. Prvo čime žena može zadržati muškarca je - seks.
(ako muški ne dobije seks kod kuće, dobit će ga negdje drugdje)
2. Uvijek morate imati veselo lice. Muškarci ne vole dugi nos.
(kada muškarac dođe kući, dočekajte ga sa osmjehom )
3. Nikada mu ne smijete predbacivati jer su svi muškarci alergični na predbacivanje.
(ne zvocati i prigovarati )
4. Ako muškarca dobro hranite, ako je sretan i zadovoljan kod lijepo priređenog stola, nećete ga tako lako izgubiti. Možda će, privremeno, otići drugoj, ali će vam se vratiti. Muškarci su, naime, drukčiji od žena i seks im je važan jednako kao i hrana.
(u prijevodu: kuhajte mu ono što on voli jesti. Ono što vi volite jesti si same skuhajte a njemu dajte ono što on voli)

pitanje: Zašto curice u školi ne uče ovim stvarima?
viđam samo nekakve nabrijane ženskice koje cijelo vrijeme tipkaju po mobitelu, a znaju pričati jedino o Fejzbuku, Bigbraderu i Šeherezadi... ni njihove majke ih nisu tome naučile, valjda nisu stigle zato jer su i one gledale Šeherezadu

Zadnje uređivanje Krkimir : 25.07.2012. at 22:07.
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2012., 21:58   #2
Svaka čast Žužici,ali ona je žena devetnaestog vijeka
ExAuPair is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2012., 22:10   #3
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post

pitanje: Zašto curice u školi ne uče ovim stvarima?
I ja se to pitam Pih da sam znala za ovo puno bolje bih prosla u zivotu

A inace tema je
__________________
boli me...neka stvar!!!!
Out of the Way is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2012., 22:23   #4
Quote:
da sam znala za ovo puno bolje bih prosla u zivotu
Kaj je tak zabavno biti rob?
ExAuPair is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2012., 22:27   #5
Quote:
ExAuPair kaže: Pogledaj post
Kaj je tak zabavno biti rob?
Bolje rob, nego grob

__________________
boli me...neka stvar!!!!
Out of the Way is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2012., 22:42   #6
Quote:
Out of the Way kaže: Pogledaj post
I ja se to pitam Pih da sam znala za ovo puno bolje bih prosla u zivotu

A inace tema je
imala 4 braka iza sebe i ohoho jebaca...po tom žuži ili nije saladala jebanje ili kuhanje
lana10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2012., 22:52   #7
Zbog Žuži sve žene ispadaju infantilne glupače kojima ne treba mozak već samo glupavi osmijeh i spremnost na udovoljavanje svake mužjakove želje(u kuhinji, u krevetu, u wc-u...). Kakvu to ona mudrost ima zbog koje bi ju žene trebale slušati?
bellamonica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2012., 22:57   #8
Quote:
ExAuPair kaže: Pogledaj post
Svaka čast Žužici,ali ona je žena devetnaestog vijeka
gå och lägg dig

ja za takve poput zuzi imam samo jednu rijec..lopata..
ovu rijec koristim inace i kad su feministice, homoseksulalci, lezbace, uspjesne zene, lopovi, pedofili, nekrofili, sahisti (sad se pitate zasto a ne pitate se o 100 tisuca pedera koji ce doselitu u rh), cacic, mesiceva kcerka (mnogo bre ruzna) i ini u potpitanju..

a sad ozbilnjno
sreca u braku je pizda materna..kakva bre sreca..brak je uredjena relacija izmedju muska i zenska u kom musko pravi djecu a zensko radja..musko ide i kopa kanale a zena odhranjuje djecu..
crveni karpet, tursko spanjolse sapunice, fejsbuk i sl. je samo za glupe idiote koji ne znaju gdje su suplji a misle da su "kul" (kul majes) i da su vonabi nesto tamo samo tako i tako to na tu temu...
rezime:
zena samo moze roditi dijete a musko je moze oploditi..
svi ostale koji misle drugacije treba poslati na sat kad bik oplodjava kravu tako da ne pricaju gluposti (mi koji smo vec jebavali (doduse zensko) mozemo to potvrditi)

lana10: long tajm no si
mirno more zelim
(mada ti je avatara s grudnjakom bila bolja nego ova od abdulaha sidrana)
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2012., 23:01   #9
Quote:
lana10 kaže: Pogledaj post
imala 4 braka iza sebe i ohoho jebaca...po tom žuži ili nije saladala jebanje ili kuhanje


Mislim da su neki od muzeva i umirali

E sad od jebanja ili kuhanja...ne bih znala reci (a mozda su i zivi i zdravi pu, kad sam neupucena)

__________________
boli me...neka stvar!!!!
Out of the Way is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2012., 23:01   #10
Quote:
bellamonica kaže: Pogledaj post
Zbog Žuži sve žene ispadaju infantilne glupače kojima ne treba mozak već samo glupavi osmijeh i spremnost na udovoljavanje svake mužjakove želje(u kuhinji, u krevetu, u wc-u...). Kakvu to ona mudrost ima zbog koje bi ju žene trebale slušati?
U globalu, žene i jesu glupače -Žuži je samo to sve nekak lijepo oblikovala u priču.

Nego, priča mi jedan kolega da je Žuži sirota bila kod njega ne pregledu prije nekoliko godina i da je nosila tange ...ehhm, ne znam koliko sad ona ima godina ali prije nekoliko godina ziher nije bila puno mlađa.
Xenon is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2012., 23:05   #11
Quote:
Xenon kaže: Pogledaj post
Nego, priča mi jedan kolega da je Žuži sirota bila kod njega ne pregledu prije nekoliko godina i da je nosila tange ....
kolega?
pih... s kojim se ti bolestnicima druzis..babe pregledavate koje nose tange..
u mom zanatu mi sve osobe isto cijenimo i pregledavamo... s lopatom..ko u onom ratnom filmu kad je mustafa nadarevic imao zgodnu kcerku koja je u zg-u prolazila kraj profesionalnih kopaca kanala i kad joj je jedan doviknuo " djes to krenla bona"
nego jel ta zuzi jos ziva..mislim metuzaelm je umro, pjer vukelic isto, toma bebic takodjer..a i ja se bas nesto najbolje ne osjecam
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2012., 23:17   #12
Žužika je zakon
...e da sam se bar udala s 15....
__________________
sto ne platis na mostu, platis na cupriji
amalka33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2012., 23:19   #13
Quote:
bellamonica kaže: Pogledaj post
Zbog Žuži sve žene ispadaju infantilne glupače kojima ne treba mozak već samo glupavi osmijeh i spremnost na udovoljavanje svake mužjakove želje(u kuhinji, u krevetu, u wc-u...). Kakvu to ona mudrost ima zbog koje bi ju žene trebale slušati?
ne moraš ti s mužjakom imat posla ljudskog roda..
možeš i s cuckom, on te neće to tražiti..
dildo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2012., 23:22   #14
Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post
kolega?
pih... s kojim se ti bolestnicima druzis..babe pregledavate koje nose tange..
u mom zanatu mi sve osobe isto cijenimo i pregledavamo... s lopatom..ko u onom ratnom filmu kad je mustafa nadarevic imao zgodnu kcerku koja je u zg-u prolazila kraj profesionalnih kopaca kanala i kad joj je jedan doviknuo " djes to krenla bona"
nego jel ta zuzi jos ziva..mislim metuzaelm je umro, pjer vukelic isto, toma bebic takodjer..a i ja se bas nesto najbolje ne osjecam
Navodno je još živa i dijeli savjete mladim udavačama sve u 16.

Kolega, ti još moraš i trebaš poživjeti, po svojoj naraciji me strahovito podsjećaš na jednog mog prijatelja, punog modrosti. Čovjek ima 40 i nekoliko centi, motorista, Varaždin. Prošao je svijeta, ima iskustva ne bi stalo u nekoliko kontejnera ...brodskih.
Xenon is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2012., 23:34   #15
Quote:
Xenon kaže: Pogledaj post
Kolega, ti još moraš i trebaš poživjeti, po svojoj naraciji me strahovito podsjećaš na jednog mog prijatelja, punog modrosti. Čovjek ima 40 i nekoliko centi, motorista, Varaždin.Prošao je svijeta, ima iskustva ne bi stalo u nekoliko kontejnera ...brodskih.
oh..stavio si osmijeh na moje usnice dok je u eteru mercedes
mada je verzija od dzoan baez isto dobra

nego natrag na temu:
zasto postoje osobe koje ce nas savjetovati kako cemo nesto napraviti..mislim imamo li mi mozak s kojim sami razmisljamo..neke stvari mozemo cuti od mudrih ali ako stalno slusamo savjete onda smo mi robovi (karel capek) i nemamo svog osobnog misljenja...postojao je nekad jedan zidov..ajsak asimov koji je napisao tri zakona robotike..
el_emova skracena vertija:
1. robot ne smije naskoditi covjeku
2. robot mora slusati covjeka osim ako se ne protivi zakonu br. 1
3. robot se mora sam stiti osim ako se to ne protivi zakonu br. 1 i zakonu br. 2
---------------------------
sve lijepo zvuci ali jednog dana se desilo da je robot poceo razmisljati..
-------------------------------------
sto ce se desiti ako se probudimo jednog dana i pomislimo da zuzi jelinek mozda i nije dobre savjete davala..i pocnemo razmisljati da ima boljih?
naravno ovdje ne raspravljamo o feministickim mozgicima (jer ovo je na kraju krajeva ozbiljna rasprava)
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2012., 23:40   #16
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
pitanje: Zašto curice u školi ne uče ovim stvarima?
viđam samo nekakve nabrijane ženskice koje cijelo vrijeme tipkaju po mobitelu, a znaju pričati jedino o Fejzbuku, Bigbraderu i Šeherezadi... ni njihove majke ih nisu tome naučile, valjda nisu stigle zato jer su i one gledale Šeherezadu
obratiti pažnju na njezine supružnike:liječnik,advokat,ministar,sudac,da ne bi bilo da svaki bedak može imati gore navedeno...možda bi i više žena funkcioniralo po njenom principu da imaju uvjete za to..tak da,muški su krivi

Quote:
lana10 kaže: Pogledaj post
imala 4 braka iza sebe i ohoho jebaca...po tom žuži ili nije saladala jebanje ili kuhanje
zašto o više supružnika i jebača govoriš kao o failu?...a možda je samo,poput svakog,voljela raznolikost i dovoljno voljela sebe da se digne i ode dok joj više ne miriši tj. dok joj dopi*di

Quote:
ExAuPair kaže: Pogledaj post
Kaj je tak zabavno biti rob?
vidiš kak krivo misliš...većina današnjih žena,koje žive apsolutno drugačije od Žuži,jesu pravi robovi kojima se oči mažu s pojmovima poput ravnopravnosti spolova...ako već i pretpostavimo da je ona bila rob,možemo reći da je bila rob suprugu,ali barem plaćeni rob,a kome i čemu su sve robovi današnje žene i koliko su plaćene za to? lista robovlasnika je dosta dulja,platna lista jadnija,a status dame ni blizu
i jedno je sigurno:bila je puno manji rob društvenim normama i to u vrijeme dok su žene imale manja prava i slobode,dok se određeno ponašanje osuđivalo u većoj mjeri...pa tko je tu stvarno rob u svoj toj velebnoj slobodi?

jesam ja luda ili kaj,zašto se žene toliko hruste na njene savjete,a zašto se muškarci vesele?
pa zar ženama nije jasno da ona ne potiče nikakvo robovanje muškarcima,dapače,stvaran rob u takvom odnosu je prije muškarac...ne samo da je rob,nego i lagana šupendara...ona je ta koja manipulira(možda je pregruba riječ),koja vodi igru,koja dobiva što hoće,pri tome usrećujući i drugu stranu, na najjednostavniji mogući način: smiješkom?-pa tko se ne voli smijati?,seksom?-pa tko se ne voli jebat?,kuhanjem?-pa koja od zapravo vas ne kuha?...jbno težak robovlasnički odnos s vlastitim suprugom
__________________
tzv.blog:-D
Ida Bauer is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2012., 00:30   #17
@ Ida Bauer - Neke žene, katkad, požele raditi još nešto osim kuhanja, jebanja, smijanja.
Lozimka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2012., 00:46   #18
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
pitanje: Zašto curice u školi ne uče ovim stvarima?
viđam samo nekakve nabrijane ženskice koje cijelo vrijeme tipkaju po mobitelu, a znaju pričati jedino o Fejzbuku, Bigbraderu i Šeherezadi...
Ma imaju oni jos tema za pricat, red kartpet, cajke, kako bi htjele vozit bmw cabrio a ni kune u dzepu, rad nitko ne spominje vec samo lovu... takve su ionako bez brige, naici ce vec neki tatin sin, tajkuncic junior pa ce to ozenit i za 3 mjeseca razvest kad mu spizdi svu lovu...
Shole Zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2012., 01:09   #19
Quote:
Lozimka kaže: Pogledaj post
@ Ida Bauer - Neke žene, katkad, požele raditi još nešto osim kuhanja, jebanja, smijanja.
pa nekase dizu svako jutro u pet kad i ja i bice vrimena, akoje bas jako vridna more i u ceteri

a o doticnoj Zizi neznan nista nikad cuo nedamise gugletarir posve mislin daje iredentno za moj zivot

elemen elte ota spermamonika podsica na nekog ili nesto
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2012., 01:34   #20
Quote:
Tudum kaže: Pogledaj post
pa nekase dizu svako jutro u pet kad i ja i bice vrimena, akoje bas jako vridna more i u ceteri

a o doticnoj Zizi neznan nista nikad cuo nedamise gugletarir posve mislin daje iredentno za moj zivot
i ništa pametno nisi propustio
__________________
the clairvoyant
alenkr is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:14.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger