Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.05.2017., 16:35   #7901
Quote:
tirkizno kaže: Pogledaj post
Imam sitnu građu i malo kila za svoju težinu. Grudi su mi nekakvog oblika kad obučem podstavljeniji grudnjak ali ja bih rado za dva broja veće. Nisam više u pubertetu pa ono ne znam da li je prošla baka sa kolačima ili ipak ima nade za mene.
Nema veze građa i kilaža s tim, kao što je Zhuta rekla - nećeš znati dok ne probaš.
Neke žene imaju tendenciju za veće cice (znam manekenku, mršavu po high fashion standardima, i cice uvijek ima - u najgorem slučaju punu dvojku), neke ne (znam i curu koja je tek s 20 kg viška došla na punu dvojku).
Iako, povećanje za 2 broja debljanjem mi se čini čisti SF.
Flying Buttress is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 16:44   #7902
Quote:
Flying Buttress kaže: Pogledaj post
Nema veze građa i kilaža s tim, kao što je Zhuta rekla - nećeš znati dok ne probaš.
Neke žene imaju tendenciju za veće cice (znam manekenku, mršavu po high fashion standardima, i cice uvijek ima - u najgorem slučaju punu dvojku), neke ne (znam i curu koja je tek s 20 kg viška došla na punu dvojku).
Iako, povećanje za 2 broja debljanjem mi se čini čisti SF.
Ajme dvadeset kila viška i dvojka Previše kila a tako male cice.

Znam jednu osobu koja se dosta udebljala ali ono taman,nije pretila a prije je bila užasno mršava i sad ima grudi toliko velike,baš su joj ogromne za razliku od onoga što je prije imala pa rekoh ako se sad udebljam možda i dođem do neke veličine.
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 12:38   #7903
Quote:
sanja982 kaže: Pogledaj post
Pliiz helppp!!!
Imam 34 god, 2 djece, visoka 175, 56 kg; Sve je bilo super i sasvim sam.bila zadovoljna osim sa cicama koje su se nakon dvije trudnoce i dojenjem.pretvorile u dvije visece krpe al doslovno. Muz se napokon smeksao, te sam u ponedjeljak nakon konzultacija otisla na dugoocekivanu operaciju grudi kod dr Zgaljardica, iz jednog i jedinog razloga sto ga moj.muz poznaje. Prethodno smo dogovorili velicinu od 350ml, da bi mi.on.prije operacije rekao da ce mi ipak morati staviti 400 ml, jer imam.previse koze, da bi.mi.orao rezati kozu i premjestati brada icu. Posto nisam.htjela da mi unakazi cice, i vec sam.platila, kazem.ja ok, nek bude 400, sta cu sad. Medjutim kad sam se probudila iz anestezije, on.mi je rekao da mi je stavio 450, jer na 400ml je koza i dalje visila i da kpnacni rezultat nebi bio zadovoljavajući. I sad su meni cice ko u Pamele Anderson, ogromne, na moju konstrukciju. Tek je treci dan, znam.da su natecene, al jastvarno ne znam gdje bi s tolikim.cicama. Sta da radim? Da cekam da to sve sjedne na svoje i vidim konacni rezultat ili da odmah na vadjenju.konaca trazim.od njega da to popravlja i da sam.htjela 350 a ne 450?#!
ostavi si vremena da se navikneš, a naviknut ćeš se jako brzo. Bolje neka su ti veće, nego da si platila, a jedva se vide, jer većina cura poslije žali što nije stavila veće (ne znam ni jednu kojoj su bile prevelike). Ako hoćeš javi se u pp
__________________
ALBUM

Rastresi mi misli
Jolly is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 13:57   #7904
Je li neka od vas bila na reoperaciji tj zamjeni premalih silikona za vece?
Javite se u pp please!
blue_berry is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 22:05   #7905
Dr. Srećko Budi iskustva ?
anabaanana is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 22:06   #7906
Dr. Srećko Budi iskustva ?
anabaanana is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 00:23   #7907
Quote:
Zhuta kaže: Pogledaj post
Da vas pitam nešto i da konačno jednom za svagda iz prve ruke riješim misteriju jer nalazim oprečne informacije po internetu.

Da li se silikoni i nakon koliko godina moraju mijenjati?
Postoje li doživotni silikoni? S obzirom na ubrzani razvoj medicine ne bi me čudilo da postoje.
Mene isto ovo zanima, ako netko zna neka pliz napise.

Ja bi ih mozda stavljala uskoro, ali samo jednom, ne oada mi na pamet vise puta da me rezu na istom mjestu, jos dok to sve zaraste, pa oziljci..


Btw, jel se ti oziljci jako vide i ostanu crveni ili izblijede nakon xy mjeseci, godinu dana?
crazy dog lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2017., 02:08   #7908
Quote:
crazy dog lady kaže: Pogledaj post
Mene isto ovo zanima, ako netko zna neka pliz napise.

Ja bi ih mozda stavljala uskoro, ali samo jednom, ne oada mi na pamet vise puta da me rezu na istom mjestu, jos dok to sve zaraste, pa oziljci..


Btw, jel se ti oziljci jako vide i ostanu crveni ili izblijede nakon xy mjeseci, godinu dana?
Isto je kod mene, ne mislim više puta plaćati tolike pare a i ne želim više puta pod nož.
Sad, sestrična koja ih je radila prije 4godine kaže da ih mora mijenjati za 15godina a neke žene koje ih rade ovih dana kažu da su stavile doživotne.
Pa sam sad zbunjena.

Ožiljci, nemam pojma, ali upoznala sam prije koji tjedan od rođakinje prijateljicu, bila je u bikiniju i radila je sise prije 10godina i vidjela sam jasno ožiljak ispod grudiju. izvirivao je iz bikinija.
No tko zna, možda je to tako bilo prije 10godina
__________________
If I lay here
If I just lay here
Would you lie with me and just forget the world?
Zhuta is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 14:20   #7909
Quote:
Zhuta kaže: Pogledaj post
Isto je kod mene, ne mislim više puta plaćati tolike pare a i ne želim više puta pod nož.
Sad, sestrična koja ih je radila prije 4godine kaže da ih mora mijenjati za 15godina a neke žene koje ih rade ovih dana kažu da su stavile doživotne.
Pa sam sad zbunjena.

Ožiljci, nemam pojma, ali upoznala sam prije koji tjedan od rođakinje prijateljicu, bila je u bikiniju i radila je sise prije 10godina i vidjela sam jasno ožiljak ispod grudiju. izvirivao je iz bikinija.
No tko zna, možda je to tako bilo prije 10godina

Valjda onda ih ima vise vrsta, ti dozivotni i oni sto se moraju mijenjati. To je onda jako skupi sport.
Treba se raspitati uzivo na pregledu i to najbolje po meni otici kod vise tih kirurga koji su na dobrom glasu, pa vidjeti i usporediti sto kazu.


Aha, a jel taj oziljak bio bas onako crveno/roskasti, ili je skroz izblijedio, onako bjelkasti?
Mislim oziljci nikad ne mogu nestati, to.znam, jedino sto obicno izblijede nakon nekog vremena (pitanje je nakon koliko) pa budu tako skoro kao koza ali opet se vise. Mene bi smetalo ako je tako rozi/crveni, ili jos gore ako je onako ispupcen iznad koze, tog se bojim jer mi to onda nekako unakazi sise onda, ma koliko lijepe bile nakon operacije
A ti svi estetski kirurzi na svojim stranicama (a vjerojatno i na konziltacijama uzivo) uljepsaju pricu pa im je uvijek 'oziljak gotovo nevidljiv', a kad pogledas malo slike nakon tih zahvata vidis da se itekako vide oziljci.

Makar danas postoje nekakvi laserski tretmani za oziljke, pa ti ostane minimalno vidljiv, vidjela sam slike, stvarno se moze dosta postici s laserom.
crazy dog lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2017., 03:46   #7910
Ovaj je baš bio tamno rozi/crveni. Sad jel bio ispupčen ne znam nisam pipala
Što mi je baš čudno, cura je i egzotična plesačica ajmo to lijepo nazvati i čudno mi je da nije sredila taj ožiljak.
Znam da nekome nekad loše i teško zaraste pa ostane ružan ožiljak, ali gledam ja svoj od operacije slijepog crijeva koje sam dosta kasno operirala i to je samo svijetla crtica kakvu crazy dod lady opisuje.
__________________
If I lay here
If I just lay here
Would you lie with me and just forget the world?
Zhuta is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2017., 17:44   #7911
meni je dr Kinčl rekao dva bitna pravila za ožiljke i bio je u pravu
1. nakon operacije dugo mazati kontratubexom ili sličnom masti (može se kupit bez recepta u apoteci), dosovno dok se ne potroši tuba
2. prvo ljeto niti slučajno ožiljke na sunce niti u solarij

ja sam se toga držala i imam jako tanke bijele crtice - a radila sam podizanje i smanjivanje cica, imam ožiljke na sve strane
__________________
pretpostavka je majka svih zajeba
sunce is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2017., 15:50   #7912
Pozdrav cure, za malo vise od mj dana idem na operaciju. Zanima me kako ste odabrale oblik? Koliko vam je dr sugerirao ili ste same odlucile na neki nacin. Meni je savjezovao ispod tkiva dojke u sto ja nisam sto posto sigurna. Kakva su vasa iskustva
ribica333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 11:00   #7913
Quote:
crazy dog lady kaže: Pogledaj post
Mene isto ovo zanima, ako netko zna neka pliz napise.

Ja bi ih mozda stavljala uskoro, ali samo jednom, ne oada mi na pamet vise puta da me rezu na istom mjestu, jos dok to sve zaraste, pa oziljci..


Btw, jel se ti oziljci jako vide i ostanu crveni ili izblijede nakon xy mjeseci, godinu dana?
Prijatelj mog muža je uvaženi plastični i estetski hirur..ja iskustva nemam, ali evo šta mi je rekao za intervencije, između ostalog i za silikone..

Rade sa najnovijim materijalima i oni su sada puno kvalitetniji nego prije. Zovu se doživotni, ali je gotovo sigurno da će se mijenjati tokom života (što zavisi od mnog faktora, kao i od dužine života)

To ti dođe nešto kao "trajna" epilacija, na koju ja idem redovno

Međutim, kaže da to žene baš i ne interesuje previše, njima je važno da sad, odmah, iste sekunde imaju grudi, a poslije koga briga.( a sve to uz prevrtanje očima)

Jedna moja prijateljica je jako sretna sa svojim silikonima već dvije godine i moram priznati da joj grudi super izgledaju i odlične su na dodir

Druga, koja je imala ozbiljnih zdravstvenih problema (odstranili joj grudi radi karcinoma u 33.godini.,nakon što je ostala sama sa malom bebom) ih je izvadila, i sada je sretna i zadovoljna bez grudi. Pokušala je, ali obzirom da joj je imunitet bio izrazito slab, sve te operacije, zračenje i silikoni u svemu tome su joj zaista bili teret, da organizam izlaže daljem stresu..
Sretna što je pobijedila karcinom, potpuno je samouvjerena i ponosna i vidim da nema problema da se skine na plaži ili obuče šta god želi. Valjda je njoj taj "problem" malih grudi ili nikakvih grudi toliko beznačajan..

Dr. mi je takođe šapnuo da su liposukcije bezveze...vrati se sve, a dovoljno mi je da ih ne radi ni sebi, ni ženi, a nije da ne treba.

Za druge operacije ima više pozitivan stav..nos, uši, kapci, zatezanje stomaka nakon poroda i sl..

Eto, nije ništa crno ili bijelo, sretno u svakom slučaju
Lady Gala is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 19:05   #7914
Quote:
Lady Gala kaže: Pogledaj post
Prijatelj mog muža je uvaženi plastični i estetski hirur..ja iskustva nemam, ali evo šta mi je rekao za intervencije, između ostalog i za silikone..

Rade sa najnovijim materijalima i oni su sada puno kvalitetniji nego prije. Zovu se doživotni, ali je gotovo sigurno da će se mijenjati tokom života (što zavisi od mnog faktora, kao i od dužine života)

To ti dođe nešto kao "trajna" epilacija, na koju ja idem redovno

Međutim, kaže da to žene baš i ne interesuje previše, njima je važno da sad, odmah, iste sekunde imaju grudi, a poslije koga briga.( a sve to uz prevrtanje očima)

Jedna moja prijateljica je jako sretna sa svojim silikonima već dvije godine i moram priznati da joj grudi super izgledaju i odlične su na dodir

Druga, koja je imala ozbiljnih zdravstvenih problema (odstranili joj grudi radi karcinoma u 33.godini.,nakon što je ostala sama sa malom bebom) ih je izvadila, i sada je sretna i zadovoljna bez grudi. Pokušala je, ali obzirom da joj je imunitet bio izrazito slab, sve te operacije, zračenje i silikoni u svemu tome su joj zaista bili teret, da organizam izlaže daljem stresu..
Sretna što je pobijedila karcinom, potpuno je samouvjerena i ponosna i vidim da nema problema da se skine na plaži ili obuče šta god želi. Valjda je njoj taj "problem" malih grudi ili nikakvih grudi toliko beznačajan..

Dr. mi je takođe šapnuo da su liposukcije bezveze...vrati se sve, a dovoljno mi je da ih ne radi ni sebi, ni ženi, a nije da ne treba.

Za druge operacije ima više pozitivan stav..nos, uši, kapci, zatezanje stomaka nakon poroda i sl..

Eto, nije ništa crno ili bijelo, sretno u svakom slučaju
Hm, da, puno znaci koliko ti dozivoti traju otprilike, nije isto hoce li se morati mijenjati nakon 5, 10, 15 godina, ili pak nakon 30 recimo.
Naravno da je kod svakog drugacije, ali govorim o nekom prosjeku.
Jel znas mozda nesto u vezi tih oziljaka nakon operacije grudi? Jel ostaju jos dugo ili pak zauvijek dosta vidljivi ili izblijede ipak? Ako znas od te frendice ili nekog?

Ali u svakom slucaju hvala na ovom postu, puno znaci ovo procitati jer si bliska sa dobrim kirurgom, kako kazes
crazy dog lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2017., 01:21   #7915
Super, znaci ne postoje trajni silikoni. Ja sam vec pocela ozbiljno razmisljati o njima, ber su mi grudi ocajn opustene i jos svaka na svoju stranu, a nemam.jos ni 30 god.

Ali kad cujem ovakve stvari, da se silikoni obavezno moraju mijenjati tokom zivota, odustajem. Mislim pa tko ima toliko novaca mijenjati ih svakih 10 godina ili koliko vec? I jos stalno rezati tkivo na istom mjestu? Kako se to onda isplatii? Nisu bas kvalitetniji ti novi silikoni kad se moraju pet puta u zivotu mijenjati
šećerna vata is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2017., 15:24   #7916
Nije stvar silikonu, osim ako se nije dogodila neka od komplikacija, nego o tkivu same dojke. Tkivo dojke se kod nekih žena ne opire najbolje gravitaciji, stajalo samostalno ili oblagalo neki silikon. I zbog tog opuštanja, kod nekih žena, grudi u kombinaciji sa silikonom,ne izgledaju najbolje. Vremenom, jel. Silikon ne sprječava opuštanje preostalog tkiva dojke.I u tom slučaju nije nužno mijenjati silikon, već napraviti podizanje grudi na postojeći.

Postoje žene koje nakon trudnoće imaju i dalje jako lijep oblik grudi. A postoje i one kojima zgledaju ko dvije viseće čarape. I ako se odluče na poboljšanje izgleda svojih grudi, jer zgledaju očajno, obično pregrme i ostale nuspojave koje mogu doći kao posljedica te operacije.

Ako se žena oćka ili nećka, vjerojatnije je da joj grudi izgledaju sasvim okej.
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 00:55   #7917
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
Nije stvar silikonu, osim ako se nije dogodila neka od komplikacija, nego o tkivu same dojke. Tkivo dojke se kod nekih žena ne opire najbolje gravitaciji, stajalo samostalno ili oblagalo neki silikon. I zbog tog opuštanja, kod nekih žena, grudi u kombinaciji sa silikonom,ne izgledaju najbolje. Vremenom, jel. Silikon ne sprječava opuštanje preostalog tkiva dojke.I u tom slučaju nije nužno mijenjati silikon, već napraviti podizanje grudi na postojeći.

Postoje žene koje nakon trudnoće imaju i dalje jako lijep oblik grudi. A postoje i one kojima zgledaju ko dvije viseće čarape. I ako se odluče na poboljšanje izgleda svojih grudi, jer zgledaju očajno, obično pregrme i ostale nuspojave koje mogu doći kao posljedica te operacije.

Ako se žena oćka ili nećka, vjerojatnije je da joj grudi izgledaju sasvim okej.
Čula sam za previše takvih slučajeva da se nekome nakon trudnoće i/ili dojenja to sve iskrivilo, opustilo, znači nisu to iznimke, nego vrlo česti slučajevi. Dakle nije to sve baš tako kvalitetno i napredno onda kad se tako lako sve može sje..ti.

Nije istina da ako se neka nećka da je zadovoljna sa svojim. Da je zadovoljna njima i da ju to ne muči previše, ne bi ni razmišljala o silikonima.
Mene strašno muči izgled mojih i baš mi stvara velike probleme, ali nećkam se, tj bolje reći sad sam već i odustala od toga jer postoji velika mogućnost da nakon operacije budu još gore. Em su tu jako vidljivi trajni ožiljci, em je cijena jako velika, ali ajde još nekako skupiš ako se jednom stave i to je to, ali ovako kad već za 10-ak godina moraš ih vaditi i opet stavljati nove, pa to je preskupa cijena za to. Ai opet rezati to tkivo. To može na kraju izgledati jednako ružno ili još gore nego sad.
Ovako sam isto nesretna s ovim mojima, ali bar neću imati nekakve komplikacije s njima, a i uštedila sam puno novaca. Seksat ću se s grudnjakom
šećerna vata is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 01:44   #7918
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
Nije stvar silikonu, osim ako se nije dogodila neka od komplikacija, nego o tkivu same dojke. Tkivo dojke se kod nekih žena ne opire najbolje gravitaciji, stajalo samostalno ili oblagalo neki silikon. I zbog tog opuštanja, kod nekih žena, grudi u kombinaciji sa silikonom,ne izgledaju najbolje. Vremenom, jel. Silikon ne sprječava opuštanje preostalog tkiva dojke.I u tom slučaju nije nužno mijenjati silikon, već napraviti podizanje grudi na postojeći.

Postoje žene koje nakon trudnoće imaju i dalje jako lijep oblik grudi. A postoje i one kojima zgledaju ko dvije viseće čarape. I ako se odluče na poboljšanje izgleda svojih grudi, jer zgledaju očajno, obično pregrme i ostale nuspojave koje mogu doći kao posljedica te operacije.

Ako se žena oćka ili nećka, vjerojatnije je da joj grudi izgledaju sasvim okej.
Nekako mi se čini, da ja koja imam jedan ipo do dvojke, da stavim silikone, s vremenom se neće imati baš što puno objesiti i spustiti.

Meni je veća briga trudnoća.
I strah da se grudi mogu previše promijeniti u trudnoći...
__________________
If I lay here
If I just lay here
Would you lie with me and just forget the world?

Zadnje uređivanje Zhuta : 06.07.2017. at 01:55.
Zhuta is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2017., 08:49   #7919
To kako će vam tijelo i cice izgledati u trudnoći, nakon trudnoće, za 10, 15 ili 20 godina vam apsolutno nitko ne može reći.
Možda se cice neće jako objesiti i ispuhati ni nakon trudnoće i dojenja, možda dobijete 5-10 kg viška pa se taman sve fino popuni. To ne možete znati ni vi, ni kirurzi.
Današnji implantati jesu kvalitetniji nego oni stariji i reklamiraju se kao "doživotni", tj. da ih ne treba mijenjati nakon 10-ak godina kao prije.
Ali, to vam ništa neće značiti ako vam se sise objese, pa vam implantat stoji gore, a bradavica gleda u pod
To se može riješiti jedino ponovnom operacijom, bilo podizanjem ili zamjenom za veće implantate.
Iluzorno je smatrati da ćete s 23 staviti implantate i otići u grob s njima. Vrlo je vjerojatno da ćete trebati barem još jednu operaciju prije 80.

Ono što bih vam ja preporučila jest da ne trpate u cice "najviše koliko stane" jer ćete baš u tom slučaju biti idealne kandidatkinje za neki budući operativni zahvat.
__________________
Luce <3
Wonder Woman is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2017., 14:38   #7920
Ma kakvih 80, dobro je ako 50 dozivim

Ako stavim za koju godinu sa 29, 30 god., valjda je realno za ocekivati da bi do cca 50. izdrzali normalno ili ne? Pod uvjetom da se ne izoblice od trudnoce, ili ako nece ni biti trudnoce. Jel nije tako? Ili bi ih i onda vrlo vjerojatno morala mijenjati?
šećerna vata is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:00.