Natrag   Forum.hr > Sport > IMF kladionica

IMF kladionica Ulaz na vlastitu odgovornost !!!

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.07.2017., 19:32   #5061
SS je izbacio par iz ponude prije nekih sat vremena.
Tsigalko 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2017., 21:27   #5062
I na kraju 0-0
Padrone is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2017., 23:15   #5063
Šteta.
Izgleda daje Solin bio nadmoćan, 11-1 u udarcima u gol, ali ipak ništa.
Tsigalko 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 12:40   #5064
Brann-Ružomberok f+2 @2,30 SS 20.07. 19:00
3/10

Ovo igram u singlu, svidjela mi se kvota pa reko zašto ne uzeti. Prvi meč u Slovačkoj Brann je dobio 1:0 i potpuni je favorit za prolaz dalje. Brann je u natjecateljskom ritmu jer je u Norveškoj sezona već ušla u drugu polovicu, trenutno se nalaze na četvrtom mjestu u Norveškoj Ligi, a pogotvo vole igrati doma gdje su izgubili tek jednu ligašku utakmicu u sezoni. Smatram da će danas potvrditi prolaz u treće pretkolo uvjerljivom pobjedom protiv Slovačkog predstavnika koji je čak izgubio i u Novom Sadu protiv Vojvodine 2:1 u prošlom pretkolu

Levski Sofija-Hajduk Split X2 @1,70 SS 20.07. 19:00
6/10

Hajduk je jednostavno bolji, i da je bilo više koncentraciju u finišu akcija, trebalo je biti 2:0 ili 3:0 u Dugopolju. Danas mislim da Hajduk neće izgubiti i da će proći dalje. Danas sam pročitao da im se ozljedio glavni obrambeni igrač tako da još jedan plus za Hajduk. I još se igra pred praznim tribinama, po meni pokon kvota.
Old 19.08.2017., 02:13   #5065
sub 21:00 Rijeka(h0:2)-Lokomotiva ZG 2 @1,55

Rijeka niti igra dobro, a niti je motivirana na lokomotivu. Samo 3 dana nakon tekme sa olympiakosom gdje su dali sve od sebe, i samo 3 dana prije uzvratne što im je najveća utakmica otkad rijeka postoji, a šanse imaju. Umorni od zadnje, čuvaju se za sljedeću. Lokomotiva uopće nije loša, štoviše dosta dobro su sve tekme odigrali dosad, na nesreću izgubili od osijeka 2:3 (bili bolji). Rijeka će u miješanom sastavu igrat, čak i ako povede, mislim da će to rutinski 1:0 kek čuvati... ne vidim rijeku 2:0 3:0 aposlutno nikako nemaju oni neku klupu ove sezone, u drugom poluvremenu će pasti, misli na olyu...

AS Eupen-KV Oostendesub 20:00 X2 @1,40

oostende klub sa igrom, krenuli sa 0-3 u prvenstvu parirali marseju, 2 u prvenstvu igrali sa miješanom postavom, dominirali i izgubili. Sad je prošlo tjedan dana kako nemaju EL, sad su spremni i igraju sa zadnjima... igrati i pobjedu ovdje, čak i f2...
Old 24.08.2017., 11:16   #5066
Danas svi naši klubovi na over 2.5...

HL koef...
Skenderbeu - Dinamo @1,80
Očekujem tekmu kao prije par godina kad je bilo 2-1 za Dinamo...

Austrija Beč - Osijek @1.80
Osijek se mora otvoriti i ganjati, teško mi je vjerovati da to domaćini neće iskoristiti

Hajduk - Everton @1.90
Mogli bi biti teže, ali bili se moraju otvoriti, a ovo im je dosad najteži suparnik koji ih je mogao iskasapiti u Liverpoolu (prvo poluvrijeme)...
Old 24.08.2017., 15:15   #5067
znaju li upuceniji i prem fanovi u kakvom bi sastavu danas everton mogao zaigrat? koeficijent mi se cini stvarno velikim. znam da im ni ne treba pobjeda, ali i x2 je na dobrih 1,40. a realno su za dvije klase jaci od hajduka
Old 24.08.2017., 16:03   #5068
Quote:
Eng3lthal kaže: Pogledaj post
znaju li upuceniji i prem fanovi u kakvom bi sastavu danas everton mogao zaigrat? koeficijent mi se cini stvarno velikim. znam da im ni ne treba pobjeda, ali i x2 je na dobrih 1,40. a realno su za dvije klase jaci od hajduka
navodno u dobrom,svi su išli u st osim dvojice i trener kaže da će bit maksimalno par rotacija i da će svi šta su spremni igrat
Old 24.08.2017., 19:06   #5069
Quote:
Eng3lthal kaže: Pogledaj post
Najvažnija stvar s Engleskim klubovima u Kupu UEFA tj. UEFA Europskoj ligi uvijek je bila motiviranost da uopće sudjeluju. U ovom slučaju, Everton želi sudjelovati, trener najavljuje najjači mogući sastav i napadački nogomet. Uglavnom, 1,4 za X2 je sjajan koeficijent i uplatio sam na to (isto kao i na Austriju protiv Osijeka), a ako Hajduk i/ili Osijek iznenade i dobiju, sjajno, volim kad naši klubovi pobjeđuju.
kastrol_trol is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 15:43   #5070
Brescia - Palermo 1 2,40

Zbog reprezentativne akcije za Palermo neće igrati :
Nestorovsky, Trajkovsky, Cionek, Struna, Alesami, Jajalo, Chochev i Posavec.

Svi su oni igrali u prošlom kolu kad su pobijedili Speziu 2:0, praktički cijela prva momčad im neće igrati, probali su odgoditi utakmicu ali ipak će je morati odigrati.

Brescia je u prvom kolu Serie B izgubila od Avellina 2:1 međutim bila je dominantna sve do crvenog kartona u 67. minuti.

Mislim da se za ovako visok koeficijent isplati riskirati i igrati na pobjedu domaćina, ja ću definitivno odigrati
ForumasRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2017., 16:51   #5071
Danas mi se za kartone svidaju dvije tekme...
Farski-Andora
Andora mi je medu drazima za kartone. Ss ima jos 3,5 granicu al nizak koef. Ne vidim ovdje ispod 5-6 zutih a mozda se ponovi i ono iz prve tekme. Tu igram zute al na granici 4,5 i probat cu crveni.
Grcka-Belgija
Granica 4,5...trebala bi bit nabrijana tekma. Tesko da ce bit bas ko prva al 5 zutih nije puno...
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2017., 15:11   #5072
Nekoliko tekmi mi je ok za kartone...
Eo jedna...
Sj.Irska-Ceska
Sudi talijan orsato. Ceskoj samo pobjeda igra da ostane u igri. Za kakve taktike ce se izbornici odlucit ne znam al ocekujem ipak neku nabrijanost a granica za zute je 3,5. Mininalno 4 zuta bi trebalo bit.
Ostale tekme za kartone dobit ce samo moji pretplatnici
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2017., 11:32   #5073
Prosli kartoni na andori i belgiji. Sinoc pali na ceskoj za 1.
Danas irska-srbija. Vazna tekma. Sudi turcin cakir. Svasta je moguce. Vise od 4,5 zuta @1,85. U prvoj je isto bilo vise, tad je kassai sudio. Kassai veceras nama sudi. Nije iskljuceno da i tu ide vise od 4,5 zuta...
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:34.