Natrag   Forum.hr > Razno > Poruke, žalbe, komentari

Poruke, žalbe, komentari Vaše primjedbe, ideje,žalbe, komentari. Kako da Forum bude bolji i uljudniji.
Podforumi: Čestitke i pozdravi i Kutak za banirane

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.09.2017., 20:49   #8821
Nisi dobio karton već opomenu. Pročitaj malo internetski bonton iliti netiquette.
Duba is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 10:54   #8822
Quote:
Duba kaže: Pogledaj post
Nisi dobio karton već opomenu. Pročitaj malo internetski bonton iliti netiquette.
Žuti karton, opomena ... nije drek nego se pas posro'.

Ja sam tu da podijelim iskustva i ev. pomognem drugima savjetima, kao što i meni netko može svojim iskustvom, iako s 56 u guzici, uvijek se nešto može novo saznati.
A ovakvim jadnim pristupom prema članovima foruma samo tjerate i ono malo ljudi da se tu zadržava. Osim vas jasno, tako uglađenih i dežurnih policajaca kojima ni jedna riječ ne može promaknuti. A ja dušice draga zbog jedne riječi napisane velikim slovima svakako ne trebam tvoj savjet o učenju bontona.
btw. da ovo podijelim na jednom američkom forumu, gdje sam redovni član, ili bilo kojem drugom izvan ovih prostora gotovo sigurno bi se svi u čudu smijali. Jer takvo što nigdje se ne viđa! Dok se ne dođe na forum.hr, tako uglađen i fin
San Sui is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 11:31   #8823
nije bila samo jedna riječ. a svoja iskustva si slobodan dijeliti gdje god te volja.

naravno da forum postoji upravo zbog ovoga što si naveo i svima je drago imati kolegu koji zna i želi pomoći. no to ne znači da zato moderaturu treba ukinuti. uostalom ponavljam, dobio si opomenu (kao govorniku engleskog jezika valjda ti je jasno značenje riječi warning u odnosu na infraction što se dobije kod kartona) kako bi ti se skrenula pozornost na upotrebu caps locka koja je u internetskoj komunikaciji jednaka vikanju u stvarnom životu. i lako može dovesti do jednake protureakcije i nepotrebnog flamea među korisnicima. nitko ne voli da se na njega viče.

dakle da, na moderatorima je da paze (i) na takve stvari. sve piše i u pravilima foruma (treći post, 14. točka).
nadam se da ćeš prihvatiti pojašnjenje (moderatura je ovdje, između ostalog, da pazi na nivo komunikacije) i nastaviti druženje s nama u ovom finom okruženju.
Duba is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:31.